SOUTĚŽ o mlíčka HiPP Combiotik

lidka_hipp
9. říj 2015

Hodně z vás si chválí naše mlíčko HiPP Combiotik, které jako jediné na trhu obsahuje unikátní komplex probiotik a praebiotik, který pomáhá správnému trávení i rozvoji imunitního systému. Probiotika a praebiotika jsou moc důležitá pro spokojená bříška miminek 🙂 Jsem moc ráda, že vám i vašim dětem naše mlíčko vyhovuje, a proto tu pro všechny maminky mám soutěž právě o 5 balíčků se 4 kusy pokračovacího mléka HiPP Combiotik.

Stačí napsat, proč je podle vás spokojené bříško miminka tak důležité a pět vybraných odpovědí odměníme krásným mléčným balíček. P.S.: Mlíčko HiPP Combiotik vzniklo na základě více než dvacetiletého výzkumu mateřského mléka, které je pro nás obrovským vzorem a inspirací.

petracig
9. říj 2015

Spokojené bříško je důležité pro celkovou pohodu a radost během celého dne nejen miminka, ale i maminky 🙂

gryfis
9. říj 2015

Mimčo ze začátku zajímá hlavně jídlo, spánek a blízkost mámy..Je-li něco špatné, spokojenost a úsměv je fuč.

Mamčo dej dobré papání,
budu mít snadné kakání.
Říhnu, prcnu a už spím,
mámě úsměv vykouzlím.

zimkova
9. říj 2015

Spokojené bříško miminka je přece to nejdůležitější. Pak je spokojené, krásně a dlouho spinká a nepláče. Netrpí prdíky, křečemi a ublinkáváním. Potom je spokojená i maminka, která pak stačí uvařit, postarat se o sourozence, vyžehlit a samozřejmě uklidit. Je to denní kolotoč. Spokojené miminko je veselé, usměvavé, má chuť si hrát a objevovat nové věci. Sourozenečci jsou potom také spokojení, protože maminko nenosí furt plačící miminko, ale věnuje se také jim. 🙂

Spokojené bříško mám,
s maminkou si povídám.
Dobré mlíčko na snídani,
na svačinku i k večeři,
potěší mě denně máma,
že mi stále mléčko dává.

tajemna30
9. říj 2015

Spokojené bříško - spokojené miminko - spokojená maminka i celá rodina

billi
9. říj 2015

Pokud má miminko spokojené bříško, nemusí se soustředit na bolení a nepohodlí, může se dobře vyspat i najíst a má hodně sil a energie na to, aby se rozvíjelo a objevovalo svět.
A není krásnější pohled než na spokojené a usměvavé miminko 🙂

lucianapolis
9. říj 2015

Je to takový začarovaný kruh 🙂 spokojené bříško = spokojené miminko = spokojený tatínek = spokojená maminka = spokojená domácnost 🙂 takže spokojené bříško rovná se "šťastnější" rodina 🙂

janamal37
9. říj 2015

Kojenecké mléko HiPP dělá celý svět krásnějším 🙂! Proč? Mám teorii 😀 >>> Mlíčko HiPP=spokojené bříško miminka=usměvavé miminko=šťastná a odpočatá maminka=spokojený a opečovaný tatínek=harmonická rodina=veselé celé město=milí lidé, kteří se mají rádi v celém státě=klid a spokojenost na celém světě..🙂 🙂.

Dokud jsme nevyzkoušeli kojenecké mléko HiPP, synek měl hrůzostrašné kojenecké koliky, trvaly celých dlouhých 10 měsíců, byla jsem zoufalá a na samém pokraji fyzických i duševních sil..☹. Upřímně můžu říct, že mi tento geniální výrobek moderní doby nejspíš zachránil život.. minimálně zdravý rozum.. Na tuto značku nedám dopustit, ať se jedná o mléko, příkrmy nebo kosmetiku, je prostě NEJ 🙂!

kacinda
9. říj 2015

U me je to jednoznacne. Kdyz jsem videla jak se to moje malinkate miminko trapilo, protoze ho trapilo brisko, nepomahalo nam na to nic, do toho mi mlicko zvracelo a jen plakalo, bylo to hrozne. Jako prvorodicka jsem nevedela co si s tim drobeckem pocnu a nicilo to jak.me tak jeho. Pak mi byla doporucena zmena mleka a dali jsme hipp combiotic. Uz prvni den to byla obrovska uleva, kdyz se ten nas prcek usmival a uz to nebylo jen to uplakane miminko, kteremu porad neco chybelo ke spokojenosti. Nakonec po tech uplakanych dnech jsme konecne oba byli spokojeni diky jeho spokojenemu brisku. Co vic muzeme dat miminku nez usmevavou maminku a spokojene brisko miminku 🙂

hance09
9. říj 2015

Spokojené bříško = zdravé bříško i miminko

berdaf
9. říj 2015

Spokojene brisko dela spokojene miminko a s nim i celou rodinku. 🙂

zulitvi
9. říj 2015

Protože i maminka má nervy jen jedny a když takový prcek furt ječí, protože ho bolí bříško, tak je to fakt na palici.

matous24
9. říj 2015

Vzhledem k tomu, ze prvni ctyri mesice zivota naseho stesti spokojene brisko nemel, tak presne vim, proc... V noci namisto place krasne spinka, ve dne se misto place usmiva a maminka neni zrala na blazinec... 😀

schotja
9. říj 2015

@lidka_hipp Protože láska prochází žaludkem 😉

hohe
9. říj 2015

Když je spokojené bříško, je spokojené dítě, potom je spokojená i maminka, která není uřícená, nevyspalá a je usměvavá a nakonec je spokojen i manžel 😀 ... Jsou spokojení všichni...

vequi
9. říj 2015

spokojené bříško = spokojené miminko = spokojená maminka. U nás jedině mlíčko Hipp!!! 😎

ivjulin
9. říj 2015

Na celém světě platí jedna pravda - spokojená maminka - spokojené miminko a naopak 🙂 Jediný nešvár, který nás potkal v prvních 3 měsících života našeho drobka bylo neposlušné bříško... S kojením jsme bohužel vydrželi jen 2 měsíce a i během těch jsem musela dokrmovat. Když vidíte ten malý uzlíček, který se začne kroutit a plakat po každém krmení a staré dobré rady nepomáhají - hledáte řešení jinde... A to v umělé výživě. Na trhu jich je velké množství a proto jsem pátrala na internetu a jako jediné bylo nejvíce vychválené mléko HIPP BIO COMBIOTIC. Není nad krásnější pocit, když po vypití první lahve si miminko spokojeně usne a nic ho netrápí. No napíšu to tak,jak tomu je - po mléku HIPP malý začal prdět jako chlap a ještě se u toho krásně usmíval 🙂)) Poku by při dalším prckovi byl bohužel opět problém s kojením - HIPP je pro nás jasná volba 🙂

luckaamilan
9. říj 2015

Slabé zdravie, žiadne sily, to veru nie moji milí,
Mliečko Hippík to je veda, bez neho sa vyrásť nedá.
Plné bruško sa vždy teší 😀
keď si zdravý, silný, svieží.

krakne77
9. říj 2015

vím, co je pro mou malou Kacenku spokojené bříško. Měli jsme na začátku jiné mléčko to jí chutnalo, poté jsme přešli na pokračovací a moje malá princeznička se kroutila, plakala, a nic nepomáhalo. bylo mi jí moc líto, vcítila jsem se do ní, jak by mě asi bylo, kdybych měla taky tak tvrdé bbříško a kort, když je ona tak malinká. Na doporučení kamarádky jsem vyzkoušela Hipp Bio Combiotic a světe div se. Kačenka už je zase to mé spokojené miminko, brouká si směje se a už krásně spinká a bolavé bříško jí netrápí. Takže co je pro mě spokojené bříško. Spokojené miminko plné radosti a zároveň spokojená maminka, které pohled na veselé miminko hřeje u srdíčka. 🙂

zu_za
9. říj 2015

U první dcery jsem vyzkoušela 3 mléka a až HIPP jí vyhovoval. U syna jsem dokrmovala rovnou Hippem, protože nám ho dávali už v porodnici jako dokrm. Jsem s ním naprosto spokojená.. Všichni mě strašili jak kluci trpí na prdy víc než holčičky, ale s tímto mlékem úplná pohoda 🙂 Je mi sympatické i tím, že je v bio kvalitě. Takže mám doma spokojené vysmáté miminko a šikovnou dceru, která Vám spokojeného bráchu i nakreslila 😅

diddii
9. říj 2015

Spokojené bříško miminka,šťastná je i maminka 🙂

mimar
9. říj 2015

Když je spokojená bříško je spokojené miminko, je krásně usměvavé a veselé a maminka je také spokojená a štastná že má hodné miminko doma

ludul
9. říj 2015

Spokojené bříško našeho skřítka, jeho blažený úsměv po papkání a plná plínka bez kroucení se, křiku, pláče je pro nás tím nejdůležitější a uděláme pro to maximum. Ke spokojenému bříšku nám pomáhá UM HIPP Bio Combiotik, pasení koníčků a prohýbání bříška a nošení našeho skřítka v šátku a manduce🙂 Díky spokojenému bříšku si úžíváme každý den, podnikáme dlouhé procházky, hrajeme si s maminkou a tatínkem a hlavně díky spokojenému bříšku máme doma hodně veselo - již při příchodu k nám do bytu uslyšíte houkání a vískání a smích našeho 3 měsičního Eliáška 🙂 Moc děkujeme za Vaše mlíčko, které nám hodně zjednodušuje a zkrásňuje náš společný život ve třech 🙂 Lucka, Lucián a Eliášek

haidi
9. říj 2015

spokojne brusko babetka =pokojny spanok a radostny den 🙂 a nic neni krajsie ako pohlad na stastne dietatko 🙂

verinikki
9. říj 2015

Prdíky jsou noční můra,
pro miminko, pro matku,
bříško bolest neopouští,
jak pomoci děťátku?

S Hippem jsme ten recept našli,
jak té hrůze předejít,
každý večer pravidelně,
kaši s jejich mlíčkem mít.

Bříško je už spokojené,
pláče je jen minimum,
sní se zase sladké sny
a nebudí se celý dům.

davweify
9. říj 2015

Jak uz tu hodne zaznelo spokojene brisko znamena stastne miminko..Asi snad vsechny zname: imiminko pláče a pláče. Je přebalené, nakrmené a mělo by být spokojené, ale není. Důvodem může být kojenecká kolika, která bývá často spojena s nadýmáním – tedy s pověstnými „prdíky“. Myslim, ze kazda maminka udela cokoliv, aby zachranila usmev miminka...

verkaunka
9. říj 2015

Pro každou maminku je důležité mít spokojené miminko, i pro mne znamená spokojené bříško našeho miláčka šťastný den, a klidnou pohodovou noc... jak pro miminko, tak pro nás... můžu mít jakékoli starosti, ale když vidím spokojenost a úsměv, tak to je pro mne nejvíc 🙂

joannah13
10. říj 2015

Muj malej nemel s briskem nikdy problem, do ted jsem vyhradne jen kojila. Ale zacinam pomalu a odstavovanim a tak je pro me dulezite, aby mu UM sedlo a aby mu prave nezacaly problemy s briskem. Hipp pro me byla prvni volba a vidim, ze jsem se vydala spravnou cestou. Zdrave a spokijene miminko je ta nejdulezitesi vec pro nas

kahira
10. říj 2015

Dcerka měla šílené koliky, tolik proplakaných nocí a dnů, než jsme došli k Hippu. Jak jsem prohlásila už dřív, Království za hipp a metál tomu, kdo ho vymyslel!!!!

markytka_1
10. říj 2015

S bolavým bříškem je jen trápení, zkoušíme všechno a neumíme děťátku pomoci. Když má spokojené bříško, které nic netrápí, je hned úsměv na tváři miminka, je radostné a veselé. Při tom pohledu, jdou všechny starosti stranou, i ty probdělé noci a vykouzlí i nám rodičům úsměv na tváři. Miminko může zase spokojeně poznávat svět a zjišťovat, co nového zase umí 🙂

faminka
10. říj 2015

Nas tohle micko zachranilo od dalsich probrecenych dni i noci... Mala spatne reagovala na materske mlicko, ale pod tlakem okoli jsem se snazila kojit a kojit. Zkouseli jsme nespocet kapek proti prdikum, nahrivani pecickma, cviceni, tejpovani briska - nic nepomahalo. V pul roce jsem rekla A dost! a prevedla malou na UM. Tri znacky mi odmitala pit, az Hipp ji zachutnal a je na nem doted (13 mes). Takze at si kdo chce rika co chce, kojeni neni vzdy ta nej varianta a moct vratit cas zpatky, udelala bych to mnohem driv. Ale chybami se clovek uci a aspon ze ted uz mam spokojene mimi 😉