SOUTĚŽ o nové ubrousky HiPP ULTRA SENSITIVE

lidka_hipp
10. říj 2015

Nevím, jak pro vás, ale pro mě jsou vlhčené ubrousky zásadním vynálezem lidstva 🙂 Anička sice už chodí do školy, ale já mám vždy v kabelce malé balení vlhčených ubrousků HiPP s výtažkem z BIO mandlového oleje. Hodí se mi opravdu často 🙂 Věřím, že i vy berete vlhčené ubrousky jako něco moc užitečného, a tak tu pro vás mám soutěž o OPRAVDU VELKÝ BALÍK našich nových Čistících vlhčených ubrousků HiPP. Stačí napsat, k čemu všemu jste kdy ubrousky použily a pět nejvtipnějších odpovědí se může těšit na balík 🙂 V každém z pěti balíků budou celkem 3 velké balení (4x56) našich Čistících ubrousků HiPP ULTRA SENSITIVE, tedy dohromady 672 jednotlivých kusů ubrousků.

Pro velmi citlivou pokožku miminek jsme vytvořili nové HiPP Čistící vlhčené ubrousky ULTRA SENSITIVE s jemnými vlákny, které umožňují mimořádně šetrné očištění pokožky. Ubrousky jsou napuštěny jemným pleťovým mlékem, které obsahuje výtažek z BIO mandlí. Jsou proto vhodné už od narození. Hodí se i na ošetření pokožky se sklonem k alergiím a atopické dermatitidě, protože nejsou parfémované, neobsahují éterické oleje, mýdlo, barviva, parabeny a ani složky živočišného původu. Mají neutrální pH a nejsou běleny chlórem. Více: http://goo.gl/8lLJBn

janicka53
12. říj 2015

Ubrousky nosím vždy a všude. Jednak je potřebuji při 18 měsíčním hubeňourovi, ale vždy je využiji i pro sebe. Naposlady jsme měli velkou spotřebu v Chorvatsku na dovolené. Auto jsme měli odparkovné před hotelem a takovou ptačí památku jsme si našli na autě. Tehdy jsem utratila skoro dvě balení, abychom auto dali alespoň do takového stavu, abychom vyšli na cestu a rovnou do umývárny.

markysek2
12. říj 2015

vlhčené ubrousky jsou opravdu vynález k nezaplacení a vůbec nevím jak jsem bez nich mohla žít ...seznámila jsem se s nimi až když jsem měla děti , ne že bych o nich nevěděla, ale je to přece zbytečnost, tedy byla ...nyní je tahám sebou všude utírám od dětských rukou, pusinek, přes zadečky až po stůl či jiný nábytek ...nedokážu bez nich odejít z domu ani když jdu jen pro syna do školky bez nejmladší dcerky ...protože špinavé pusy od svačiny si zaručeně všimnu nikoliv v šatně před odchodem, ale až na zastávce autobusu, většinou po otázce co měl k jídlu...na což se ani nemusím ptát protože to vyčtu z jeho pusy...i při nějaké oděrce se hodí, pokud není zrovna dezifekce po ruce, alespoň na nějaké to základní očištění rány a zjištění "škod"

p_ch
12. říj 2015

ubrousky máme pořád po ruce. Nejčastěji po zadečku utíráme ruky od písku nebo od jídla. Hodně často je používám na nákupní vozík- kluci rádi olizují kovové držáky :(

sluniczkoo
12. říj 2015

Vlhcene ubrousky jsou uzasna vec 🙂 Jsem certsva maminka, tak je take nejcasteji pouzivam na prdku naseho maleho zlobidylka.... Jednou jsme je pouzili i na tatinka, a to kdyz v lete jedl cukrovou vatu a byl s ni zalepeny skoro i za usima.... Jinak je to "vlastnictvi" jen Tadeska...tak mu je nebereme... Ale u tatinka to byla nouzovka 🙂

lvicek2000
12. říj 2015

Nerikam, ze byl to Hipp,
kdyz jsem sporak drhla,
neslo mi to nikdy lip,
spina zaschla zdrhla.

Prekvapenim pro me bylo,
ze ty kousky jemne,
mnoho spiny zahubilo,
pritom velmi pevne.

Je to inu zazrak
co ubrousek dovede,
pusu, ruce, sporak
do pucu hned dostane.

Jsem vsak jenom matka,
co postavi se spine,
nejcasteji likviduji
prekvapeni v pline.

sedmiteckas
12. říj 2015

@lvicek2000 Skvělá básnička🙂

a_nnysek
12. říj 2015

Já jsem použila na zaschlou barvu po malování, na futrech..A jak to šlo pěkně dolů 😀 😀 😀

karolinahd
12. říj 2015

U nas se ubrousky pouzivaji temer na vsechno na zadecek male utirani prachu skvele pomohli na cakance na zemi po malovani pritel s nimi utira i palubni desku v aute...a dokonce s nimi lesti motorku..na chromy je to to nejlepsi....na moto sraze na nej chlapi sice koukali divne ale my doma vime svy a na vlhceny ubrousky nedame dopustit...😉

selmousci
12. říj 2015

Všichni známe takové to podezřelé ticho 😅 ... a to se ubrousky vždycky hodí 😉

misel2410
12. říj 2015

Malý (1 rok) si nejraději s vlhčenými ubrousky umývá jazyk a leští zoubky-než mu je seberu.Bylo by fajn zauvažovat o nějaké příchuti prý 😀 Ubrousky prostě miluje a při každě příležitosti nějakej tajně uloví.Naposledy jsem ho načapala jak utírá naší suchozemské želvě krunýř.Ta voněla jak miminko 😀

xb111
12. říj 2015

Na ubrouskách HIPP
pochutnal si Dick.
Děti ruce umazané,
miminko zas pokakané!
Co se teďka asi stane?
Máma hledá zoufale
ubrousky od oběda schované.
A jak to všechno dopadlo?
Táta volá: ,,Milado!"
,,Koukej co ti z drogerie nesu,
měli akci, tak tam vlezu.
Ubrousků HIPP balení
nikdy toho dost není."
Tak jsou děti opět čisté
a miminko dozajisté.
A náš nenažraný pes?
Ten má teď nejsvěžejší dech!

iveta93
12. říj 2015

Já tedy ubrousky nosím stále a mimčo teprve přijde takže stoupne i spotřeba. Nejvíce je využiji asi pro přítele. Když rozbije skleničku v krámě tak se hodí, obzvlášť pokud má inteligent žabky takže u toho, že zašpiní celou uličku v krámě se ještě stihne pořezat na nohou. Když uklouzneme v blátě tak se taky hodí aby člověk nemusel přes město jako by vylezl z baheních lázní. A samozdřejmě máme "psa" (ikdyž občas uvažuji jestli se jen jako pes netváří) takže pokud najde nějakou voňavou dobrotu a usoudí že to bude ideální parfém tak jsem za ubrousky velice vděčná protože smrdí na sto honů a domů je to většinou daleko. Myslím že by se mi vyplatilo koupit akcie nějaké společnosti s vlhčenými ubrousky protože jich spotřebuji fůru a to malá slečna ještě není na světě. Měli by dát nějakou cenu tomu kdo je vymyslel. 😀

kristyna8
13. říj 2015

Bez vlhcenych ubrousku se absolutne neobejdu,dokonce sou i vyborny cistic na koberec,nedavno mi deti vylili dzus na koberec ktery mame svetly kremovy,slo na to asi pul baleni ale nezustal ani flicek 🙂

eliskan
13. říj 2015

Tak moje odpoved bude asi nudna
. my pouzivame na zadecek. Rucicky a pusinku po jidle.

jitamala
13. říj 2015

Včera jsem drhla počmáraný stůl a gumové rožky od propisky, šlo to výborně 🙂

mimar
13. říj 2015

Vlhčené ubrousky je u nás nedostatkové zboží při dvojčátkách 🙂 . používáme na prdku, pusinku, ručičky na wc, při krmení máme stále u sebe a už jsem s nimi i čistila sedačku od mlíčka a jak to krásně šlo. Když dělám holkám mlíčko tak se i stane že pokecám podlahu tak taky hned ubrouskem setřu a není tam flek. Manžel si kupuje i balení pro sebe aby mohl utírat a leštit si auto 🙂 . No a na prach doma jsou lepší než ty co se prodávají k uklidu 😉 , že jsou vlhčí. Takže za nás je to super nepostradatelná věc a hlavně u nás hodně nedostatkové zboží 😀

linnax
13. říj 2015

Vlhčené ubrousky používám jen na cestách jak na zadek, pusu i ruce. Doma preferuji umývání vodou a mycí prostredky pro děti. Tatínek, ale brzy nasel výhody vlhcených ubrousku i pro sebe. Vytahuje je vždy když dcera uspiní kožený gauc. Viděla jsem jak si je tajně bral a utíral si tím sám svou prdelku 😀 😀 . Prej je moc unavený na koupel 😀 😀 😀 .

mrkew
13. říj 2015

s vlhčenými ubrousky utírám jak malé zadeček tak sobě ruce, používam je i na odličovani očí, či na prach prostě takovy univerzální čistič:D

baseema
14. říj 2015

Když byl syn miminko používala jsem ubrousky kvalitní a pouze na zadeček. Postupem času, kdy jsem přestala stíhat uklízet, starat se pořádně o sebe jsem přišla na to že i nejlevmější ubrousky jsou nepostradatelným pomocníkem- odlíčí mě, utřou prach, umyji zaschlé fleky od čaje i po jídle, venku utřou ruce i pusu a kdo ví co ještě 🙂

wosk
14. říj 2015

Ubrousky se snažím používat na cestách/mimo domov. Používám dle toho, co je potřeba utřít - pusu, ruce, zadek... Souhlasím s tím, že vlhčené ubrousky jsou skvělým vynálezem, ale přijde mi hrozné plýtvání je používat na všechno, co mě napadne (úklid, když stačí hadr s vodou/saponátem...). Nepřijdu si jako nějaký velký ekolog, ale zrovna tohle mi občas přijde jako plýtvání...

partyzanka91
14. říj 2015

Batole a čistý byt?
- Jde to vůbec dohromady?
Dennodenně vysmejčit
fleky tam i skvrnku tady?

Nezoufejte milé mámy,
věřte že v tom neste sami.
Nobelovku by zasloužil,
kdo vlhké ubrousky nám vymyslil.

Nejen na dětské sedinky,
používají je maminky.
Na koberce, na podlahu
a na kečup na potahu.
Na dveře a parapety,
na zdech také na tapety.
Na všechen druh nábytku,
na psa, kočku, na kytku...

Nejhorší nános "papu" v okamžení,
setřeme z objevitelova oblečení.
S pořádnou zásobou ubrousků HIPP
hned domácnosti bude líp!

mina_
14. říj 2015

bez vlhčených ubrousků nedám ani ránu... sama jsem je používala dávno před tím, než jsem vůbec uvažovala o rodině... pracovala jsem jako prodejce a na očistu rukou popř. počítače a stolu neznám nic lepšího 🙂 Doma máme neustále otevřené balení.
u nás dostávají nebo dostali ubrousky toto využití:
neskutečná pomůcka při přebalování
čistící utěráček v podstatě na cokoli od ublemcaného stolu po otírání prachu z nábytku a takový ten usazený prach na hůře dostupných místech jde dolu skoro sám
v kabelce mám neustále malé balení vlhčených ubrousků a když jdeme ven, tak se vždy hodí na utírání ručiček či upatlané papuly.. už jsme čistili i klouzačku, houpačku a lavičku... Nový rozměr ubrouskům dal synek tak před týdnem, kdy si je sám vytáhl, očistil svůj náklaďák a narval je co se jich vešlo do kabiny onoho tahače, bohužel nemám fotku, ale auto vypadá jako nové .-)

reinne
15. říj 2015

Krom účelu pro který byly stvořeny se s nimi perfektně čistí přístrojová deska auta a příčníky na autě.

hantsja
15. říj 2015

Myslím, že my jsme ubrousky využili opravdu netradičně a to na setření meruňkového kvasu z palubní desky a gumových koberečků auta. Manžel vezl meruňkový kvas do palírny, naštěstí! naší starou Felicií, kterou jsme používali při stavbě domu jen pro převoz stavebního materiálu. 🙂 Protože kufr ve Felicii je opravdu malý, bečky si naskládal na zadní sedačky, jenomže při prudkém zabrždění se mu bečky převrhly a všechen kvas se rozlétl po celém autě. Jsme zvyklí mít vždy jedno balení vlhčených ubrousků v autě, takže to bylo momentálně to jediné co jsme měli po ruce. 😀 Padlo sice celé balení, ale musím říct že nás ty ubrousky v ten moment opravdu vytáhly z nejhoršího 😀 Jinak ubrousky Hipp používáme na malého a jsme s nimi moc spokojení. Narozdíl o jiných značek jsou tyto ubrousky opravdu jemné a nejsou zbytečně moc vlhké.

tynka23
15. říj 2015

Ať přistane do plínky či nedávno na rameno,
na kdejaké ho*no nic lepšího nebylo vymyšleno.

Když tchýně volá znenadání,že je před domem,
ubrouskem v mžiku setřu prach a zachráním si renomé.

Náhle odličovací voda došla
a já bych raděj než jít do drogerky,pošla,
ubrousky opět nezklamou
a ráno tak nenajdu oční make-up mezi nosem a bradou.

Zkrátka vysmáto je,když po ruce mám ubrousky čistící,
s nimi pustí vše,jen né můj úsměv na líci 🙂 .

fikanda
16. říj 2015

No, se dvěmi malými dětmi nám vlhčené ubrousky mizí z domu téměř samy. Ať jde o zadnici, ušmudlané ruce či popsanou pohovku propiskou, jsou u nás ubrousky v kurzu... Hezký den všem

spruzinka
16. říj 2015

Bohužel žádný vtipný příběh či příhodu nemám 🙂 Vlhčené ubrousky používáme na otírání zadečku, pusy a rukou. Pokud jsme nuceni použít veřejné toalety, ihned sáhneme po ubrouscích. Otíráme s nimi špínu v autě, teď jsem s nimi utírala hovna od holubů na kapotě. Umývám s nimi záchod i koupelnu. Před pár lety na ně jednou psala nákupní seznam (nebyl po ruce papír) Otírám s nimi kola kočárku či boty, když šlápnu do hovna (stává se mi často). Otírám s nimi hlavně sebe, když dojím zmrzlinu a v práci jsem si jimi dezinfikovávala ruce po obzvlášť nečistém klientovi. Prostě a jednoduše, v tašce je peněženka, klíče, věci a hygiena pro malou, pomáda a vlhčené ubrousky 🙂

amaliee
16. říj 2015

Amálka má tatínka s atopickým ekzémem, proto jsem pečlivě vybírala ubrousky pro ni vhodné ještě před jejím narozením. Po pročtení všelijakých diskuzí jsem myslela, že nenarazím na nic s čím bych byla spokojena, ale tady na MK jsem objevila ubrousky od HIPPu. Používám je od zažátku a nikdy se mi malá ani neoprudila. Žádné jiné bych pro ni nekoupila.

merlini
16. říj 2015

Hipp ubrousky rádi máme, pomáhají nám stále, buď čistíme zadeček nebo někdy stoleček. 😀

milinka2
16. říj 2015

Ubrousky hipp nosim stale v kabelce, prebalovaci tasce, aute. V lete jsme jely s dcerou ta strycem na Moravu.ma hodne hospodarskych zvirat, ktera nevidime , my holky z mesta denne. Mel zrovna mala krutata a brojlery. Vzala jsem dceru do naruce a sla za mladaty do ohrady. Ovsem co se nestalo....krute mi pos**lo celou botu a protoze jsem mela zabky, krasne jsem to mela vsechno mezi prsty... ten den jsem dekovala tomu, kdo ubrousky vymyslel a uz nikdy nechodim primo di ohrady ;D