SOUTĚŽ: ubrousky HiPP ULTRA SENSITIVE

lidka_hipp
2. únor 2016

Taky si svůj život neumíte představit bez vlhčených ubrousků? Pro mě jsou doslova darem z nebes 😀

Věřím, že i vy berete vlhčené ubrousky jako něco moc užitečného, a tak tu pro vás mám soutěž o OPRAVDU VELKÝ BALÍK našich Čistících vlhčených ubrousků HiPP. Stačí napsat, kdy vám ubrousky pomohly a zachránily situaci 😀 Pět nejvtipnějších odpovědí se může těšit na pořádný balík 🙂 V každém z pěti balíků budou celkem 3 velké balení (4x56) našich Čistících ubrousků HiPP ULTRA SENSITIVE, tedy dohromady 672 jednotlivých kusů ubrousků.

Abyste věděly, o co soutěžíte, tak tady pár informací k našim ubrouskům:

Pro velmi citlivou pokožku miminek jsme vytvořili HiPP Čistící vlhčené ubrousky ULTRA SENSITIVE s jemnými vlákny, které umožňují mimořádně šetrné očištění pokožky. Ubrousky jsou napuštěny jemným pleťovým mlékem, které obsahuje výtažek z BIO mandlí. Jsou proto vhodné už od narození. Hodí se i na ošetření pokožky se sklonem k alergiím a atopické dermatitidě, protože nejsou parfémované, neobsahují éterické oleje, mýdlo, barviva, parabeny a ani složky živočišného původu. Mají neutrální pH a nejsou běleny chlórem. Více: http://goo.gl/8lLJBn

kuchta20
5. únor 2016

My si taky život bez vlhčených ubrousků už nedovedeme představit. Jednou se nám synátor posral úplně durch při cestě přes celou ČR za příbuznými, bylo od toho všechno, jeho oblečení, autosedačka, pak ve finále i já s manželem. Ubrousků jsme tenkrát spotřebovali pořádný balík, ale vše jsme vyčistili 🙂 A já už je nejednou ocenila při dlouhé procházce v přírodě, kde to na mě jako na potvoru zrovna přišlo a musela jsem přičapnout za nejbližší strom. Neustále je máme doma v zásobě a takové ty minibalení po pár kusech mám pro jistotu v každé kabelce, protože člověk nikdy neví 🙂

radusacekr
5. únor 2016

Ubrousky mě zachranují pořád...na záchodě,v koupelně,na chodbě,v autě na cestách,prostě všude 😉

xluccca
5. únor 2016

Od té doby, co se nám narodil Adámek, tak ubrousky používám několikrát denně. Ani bych nevěřila, na co všechno se dají použít. Například nedávno jsem jela autobusem z Prahy do Brna a na "skvělé" D1, která je místy tankodrom, se mi podařilo polít paní, která seděla vedle mě, kávou. Naštěstí jen lehce, ale i tak bylo vidět, jak v sobě dusí vztek. Hned jsem se omlouvala a vytáhla jsem Hipp vlhčené ubrousky (cestovní balení, které mám stále s sebou🙂) a snažila jsem se nepříjemnou situaci zachránit. Paní, když viděla, že mám dětské ubrousky, tak se ptala, jestli mám děti. Tak jsme se začali bavit o našem Adámkovi. Nálada hned byla o 100% lepší. Paní byla čerstvá babička, takže jsme měli o čem vykládat po zbytek cesty do Brna a na rozlitou kávu se zapomnělo🙂 😎

kulatakosticka
5. únor 2016

Já jsem bobek ze zadečku,
Můj konec se blíží,
Už slyším jen ,,Pojď chlapečku,,
A ubrousek vyjíždí,
Už opouštím plenu drobka,
Té čistoty děsím se,
Drobek už spokojeně hopká,
A já v koši vidím se.
Tak to vždycky dopadá,
Bobka čas je krátký,
Ubrousek hipp jej zvládá,
Jen co vyjde zadními vrátky.

meo
5. únor 2016

Mě ubrousky pomohou vždy, když se dceři podaří rozmazat vlastní hovínka po podlaze 😠
A již několikrát jsem zachraňovala ubrouskama oblečení svoje i přátel od pokálení od holubů či jiných opeřenců 😔

wawwaw
5. únor 2016

Ve vesnici se ztratila civava. Když jsme šli na procházku a chteli ji spojit s navstevou nasi zname a já v poli viděla něco jako kočičku a pozdeji jsem zjistila, že je to ten ztraceny pejsek. tak jsem se rozhodla, ze udelam dobry skutek a pomalu k němu dojdu po poli a vezmu ho majiteli. Ale byl hodne plachy a utikal mi dal a dal....Ale bylo po dešti, takže jsem se hezky borila a bahno se mi krásné lepilo na boty...pejska jsem nedohonila a vratila se zpet. Kontaktovala majitele, kde maji pejska hledat a kdyz jsem se podivala na boty, tak rikam:" no to bude návštěva rada. Vypadam jak cunik."Ale naštěstí jsem měla hipp ubrousky, tak jsem jich pár použila a boty byly jako nové a ostuda se nekonala🙂) takže hipp ubrousky mě zachránili život od trapasu 🙂) nedam na ne dopustit 🙂)

twoangels
6. únor 2016

Jednou jsem při návštěvě veřejného wc, kde nebyl toaletní papír a já neměla ani kapesníčky, použila k obložení záchodového prkýnka vlhčené ubrousky 🙂 Po dosednutí jsem musela uznat, že je to lepší než nic, ale "ono" to nebylo 😀

lulumka
6. únor 2016

Naposledy mě ubrousek zachránil při pokaděnym tričku přímo na prsu. Malej si mě chtěj asi označkovat.. 🙂 Aneb nenaklánějte se nad dítko pokud není ještě přebalené, pusinkování povoleno až po zabalení do plínky. Nicméně prcka to očividně pobavilo jak jsem se lekla, aspoň se zasmál 🙂

margon
6. únor 2016

Nikdy sem neslyšela že by nějaká vesela historka zacinala "Když sem použila papírové ubrousky" 😀 😀 Ale proč ne 😉

holkahnedooka
6. únor 2016

@margon Ale většinou ty historky tím nezačínají, ale končí ;)

kvicalaaa
6. únor 2016

Ubrousky Hipp zachranily vypujcene auto naseho kamarada, ktery si na nem neskutecne zaklada! Samozrejme jsme se dostali do situace, kdy bylo treba ditko prebalit, ale prebalovaci podlozku jsme zapomneli doma. Vybalim dcerku, super, sice pokadena, ale aspon v mezich plenky, tak jsem dupku ocistila, vytahla cistou plenu a v te milisekunde, co jsem je vymenovala, vzummm! A druha porce byla na sedacce! Tak jsem tahala jeden ubrousek za druhym, dokud se nepodarilo odstranit veskere stopy tohoto zlocinu :D Kamarad si jeste liboval, jak mu auto pekne voni :D Diky!

sakas
6. únor 2016

Pomohly mi když se mi moje neteř doslova pos.... v kině, bylo to opravdu všude, ja těhotná ve 3 měsíci takže můj žaludek byl vzhuru nohama, ale diky ubrouskum jsme to zvladly 🙂

tajemna30
6. únor 2016

O existenci vlhčených ubrousků jsem neměla ani tušení než se mi narodily děti. Najednou jpsem zjistila, jak jsem bez nich mohla žít? Mám je všude - a myslím že se uplatní nejen v rodinách s dětmi, kde je použití jasné, ale pomohou při uklidu, při odstranění nečistot na oblečení, přeleštím s nimi při nepřízni počasí boty, otřu zašpiněné místo v dopravním prostředku, otřu rozmazanou řasenku atd. atd. Díky za tento "vynález".

face1988
6. únor 2016

Ubrousky používám snad na všechno, proto jich u nás doma není nikdy dost. Používám je jak jinak, než na syna..., ale pak také třeba na stírání prachu v rozích na záchodě a v koupelně, kde se ten prach prostě šíleně drží, na rychlou očistu bot když spěchám, na šmouhy na bílé zdi např. od bláta nebo od zabitých rozpláclých komárů (fakt to funguje!!!, krvavé fleky jsou hned pryč 😀 ), na ušpiněné psí tlapky, na přístrojovou desku v autě, atp....... A mimochodem, když už jsme u toho auta...tak ubrousky nás opravdu zachránily, když se nám jednou v autě vylil meruňkový kvas během cesty do palírny. Byly to jen 2 malé bečky, takže manžel řekl, že brát vozík je zbytečné, že to dáme na zadní sedačky..no, jenže po cestě musel prudce zabrzdit a asi nemusím říkat jak to dopadlo .... 🙄 😀 😀 😀

ewulka88
7. únor 2016

Nejčastěji používáme samozřejmě na pokaděné prdelky mých drobečků (a že je u dvojčat spotřeba velká 😀), ale nosíme je vždy u sebe a používáme opravdu na vše, ušpiněná podlaha, špinavé obličeje, oblečení, moje kabelka a naposled to byla pomalovaná zeď od čokolády 🙂 a jelikož se máme stěhovat a byt prodávat, tak mi to opravdu ulehčilo 🙂)

eemilka
7. únor 2016

Nejvíc? Když cestou beskydskými podhorskými zákrutami dcera totálně poblila sebe, autosedačku i celé své široké okolí. Nebylo nic než vlhčené ubrousky a studený horský potok, co by nás spasilo. Zvládli jsme to 🙂

princeznaj
7. únor 2016

Ubrousky nás zachraňují každodenně v prekérních situacích 😀 ale jednou mi život spíš lehce zkomplikovaly 😉 Kuba je "žrout" ubrousků 😅 když utírám zadek, pusu, ruce tak si vždy jeden uzme a hned s ním do pusy a cupuje ho zubama 😅 jednou si tak po svačině v dětském centru veselé cupuje ubrousek a hraje si, já ho očkem kontroluji a debatuji s kamarádkou 😀 najednou na mě začne zuřivě gestikulovat a křičet anglicky jedna z arabských žen, které do centra taky chodí a vždy sedí společně, v klidu a šeptají si jen spolu, jen pro vysvětlení, ať si umíte představi můj šok, když na mě tato klidná žena spustila 😀 ve mně by se krve nedořezalo, v ten moment jsem přestala rozumět anglicky 😀 jen jsem rychle hledala to svoje dítě, co se mu děje 🙂 koukám Kuba v pohodě, tak se uklidním, schopnost rozumět a hovořit anglicky se vrací 😀 no, paní měla strach, že se Kuba tím ubrouskem udusí, tak jsem se jí pokusila vysvětlit, že tohle dělá normálně 😀 a poho 😀 dodnes se na mě dívají jako na .... 😀

minonnka
7. únor 2016

Neumim si predstavit zivot (a kor s detma) bez vlhcenych ubrousku 🙂 Nechapu, jak to nase maminky a babicky delaly bez teto vymozenosti aniz by zesedively 😀
Pouzivame je doma kazdy den a na cokoliv, nejen na ocisteni deti, ale i pri rychlem uklidu, zachrane cisteho obleceni venku, ocisteni kocarku od holubincu, ocisteni vseho v aute apo.
Kdyz dostane nektere z deti "napad", tak je jich nekdy hodne malo...viz Sudocrem ci vazelina...na tu tedy byly i ubrousky kratke 😝 😀

megy
7. únor 2016

u nás to nic vtipného nebude - čistíme s tím záchod 😀