Co se vám vybaví pod značkou HiPP?

lidka_hipp
21. dub 2015

Pro mě HiPP znamená spoustu skvělých lidí, se kterými mohu pracovat, a také spoustu dobrot i jemná kosmetika s BIO mandlovým olejem. Když jsem u Aničky řešila, jaké příkrmy jí budu dávat, chtěla jsem takové, které mají jasné složení a budou v BIO kvalitě. Bylo mi sympatické, že HiPP má hodně přísná pravidla pro kvalitu a zároveň se chová ekologicky. Jak to ale máte vy? Co se vám vybaví, když se řekne HiPP?

zanri
21. dub 2015

kvalita, bio a vyšší cena

lenkaatom
21. dub 2015

Kvalitní bio příkrmy, přesnídávky ze 100% ovoce. 🙂 , dobré nápoje 🙂

zuzi.111
21. dub 2015

Co se mi vybavi? Nadherna vune, kterou bylo moje miminko citit uz od narozeni a ktera mi zprijemnovala pobyt na oddeleni nedonosencu v Brne na obilnim trhu. Ty nejmensi miminka tam s touto kosmetikou opecovavaji a ja s ni pokracovala i doma. Maly je po natreni Hipp olejickem proste k sezrani 🙂.

lucy_89
21. dub 2015

Ten nemecky pan Hipp, ktery za kvalitu ruci svym jmenen 😀 🙂 a moc se mi libi historie jejich rodinne firmy 🙂

ninusch
21. dub 2015

Úlevu, že moje dítě konečně začalo přibývat na váze a pustí nás z porodnice. A každodenní rozčilování s nepraktickým růžkem pro zarovnávání odměrky pro mě jako pro leváka 🙂

petulinavav
21. dub 2015

100% kvalita, na kterou se mohu vždy spolehnut!

yvonneullmann
21. dub 2015

Kvalitni výrobky pro deti i doapele...skvela chut příkrmů mléka kaši.... Proste kvalitní suroviny abjedinna důvěryhodná znacka pro miminka. Věřím hippu ve všem... Doufám ze vyhrajeme opět nějaké výrobky nebo třeba tricko a láhev.. Posilam fotecku ze slovníkem co jsme vyhrali minuly rok...a dekujeme

chris_n
21. dub 2015

jídlo, jídlo.... a taky ale bohužel to... dojed si pro to jinam, než do Čech. Vyplatí se to.

yvonneullmann
21. dub 2015
lidka_hipp
autor
21. dub 2015

@zanri Díky. BIO kvalita znamená také o dost víc práce při pěstování ovoce a zeleniny nebo vyšší nároky na chov zvířat, což se pak promítá v konečné ceně našich výrobků.

@lenkaatom Přesnídávky ze 100 % ovoce jsou něco, co mám já ještě radši, než moje holčička 😀

@zuzi.111 Děkuji za krásnou vzpomínku 🙂 Jak už máte velké miminko? 🙂

@lucy_89 Německý pan Hipp je jeden z největších odborníků na ekologické zemědělství, dokonce byl jedním z průkopníků k přírodě šetrnému hospodaření v době, kdy se zemědělství měnilo spíš v obří průmysl.

@ninusch Tak to budu muset napsat panu Hippovi, zda nemá i něco pro leváky 😉

@petulinavav To jsem rádi 🙂 U nás za kvalitu ručí pan Hipp osobně svým podpisem.

@yvonneullmann Moc díky za krásné fotečky 🙂 Jsem ráda, že vám naše výrobky vyhovují a máte k nim důvěru.

@chris_n Rozdílných cen jsme si vědomi ☹ Bohužel konečné nastavení cen je plně v rukou obchodních řetězců, což nemůžeme ovlivnit ☹

zuzi.111
21. dub 2015

@lidka_hipp Malemu byl ted rok. Kosmetiku pouzivame stale a asi jeste nejakou chvili budeme 😉.

princina
21. dub 2015

Výjimečná vůně kosmetiky...je to jak vůně miminka😉

hance09
21. dub 2015

Bio jídlo s vysokou cenou 🙂

1velrybka
21. dub 2015

Především voňavé a kvalitní masozeleninové příkrmy, které nemají konkurenci. Přiznám se, že nekupuju výhradně jen značku Hipp právě kvůli vyšší ceně, ale přesto se u nás stále od zn. Hipp něco najde a není toho málo. Momentálně tu máme asi 15 masozeleninových příkrmů (byly v akci), asi 10 přesnídávek v lahvičece, 4 v plastovém kelímku, 5 jogurtů, 7 přesnídávek v kapsičce, 8 džusíků, mléčnou kaši a určitě jsem něco zapomněla. Z kosmetiky nedám dopoustit na vlhčené ubrousky a momentálně používáme také sprchový gel Hipp. Také máme (ještě nenačatý, přijde na něj řada už velmi brzy) krém na obličej a mléko na opalování. Kosmetika Hipp je také moc fajn, ale papání je bezkonkurenční.

petit_grisu
21. dub 2015

Kvalita!!! Vyzkoušeli jsme různé značky všeho a nakonec jsem se vždy ujistila v tom, že nám Hipp vyhovuje nejvíc. Bylo to tak u všeho. U mlíčka, příkrmů i kosmetiky... 🙂

Kosmetika voní a nedráždí ani atopickou pokožku.
Příkrmy voní a chutnají přesně podle toho co je uvedeno na etiketě (což u jiných značek chutná jako nespecifikovatelné zeleninové "cosi").
A mléko Hipp je pro nás prostě jednička (po vyzkoušení Sunaru, Nutrilonu,... nemá konkurenci).

ladik1
21. dub 2015

Mlíko, vařím každý den 4x... už 3,5 roku 😀

hohe
22. dub 2015

Vůně biomadlového olejíčku...

a_nnysek
22. dub 2015

Kvalitní a voňavá kosmetika, kvalitní a chutné příkrmy 🙂 I u nás Hipp vede 😉

jechulinka
22. dub 2015

Představím si kvalitní jídlo a to nejzdravější co mohu svému dítěti dát.

lidka_hipp
autor
22. dub 2015

@zuzi.111 My používáme kosmetiku HiPP, i když už Anička chodí do školy a měnit to nechceme ani jedna 🙂

@princina Miminkovská vůně je prostě nezapomenutelná 🙂

@hance09 HiPP přináší opravdu vysokou kvalitu, což se ale projevuje i v ceně našich výrobků. Znamená to také velmi přísný systém mnoha kontrol, které začínají u vzorků půdy, na které se pěstuje naše ovoce a zelenina, přes zpracovávané suroviny až po hotové výrobky.

@1velrybka Díky za zkušenosti. Chápu, že vyšší ceny mohou být překážkou. Proto bych vám doporučila sledovat naši facebookovo stránku, kde pravidelně informujeme o akcích na všechny naše výrobky: https://www.facebook.com/hipp.cz.sk

@petit_grisu Tolik chvály, to se asi u nás v kanceláři budou všichni červenat 🙂

@ladik1 Mlíčko máte pro jednoho strávníka nebo je jich více? 🙂

@hohe Taky miluju mandlovou vůni 🙂

@a_nnysek To jsem ráda, že máte s výrobky HiPP dobré zkušenosti 🙂

@jechulinka Moc děkuji za krásná slova!

petit_grisu
22. dub 2015

@lidka_hipp Když je člověk opravdu spokojený, je chvála na místě. 🙂

heduska82
22. dub 2015

Koncem loňského roku jsem zde vyhrála balíček, tak jsem si říkala, že to bude pro našeho malého atopika fajn...no, bohužel mi hned po první koupeli opuchnul v obličeji - takže celý slavný Hipp letěl, bohužel. Takže to pro mě momentálně znamená Hipp. Věřím, že jinde jsou spokojeni.

teraolli
22. dub 2015

Když se řekne HIPP, tak se mi vybaví spokojená tvářička mé pětiměsíční dcery, když papá příkrmy značky HIPP 🙂 .

lidka_hipp
autor
22. dub 2015

@petit_grisu Opravdu díky, ráda pochvalu vyřídím svým kolegům.

@heduska82 Díky za zkušenost, byť negativní. Kosmetika HiPP je vyráběna co možná nejšetrněji a bez látek, které by mohly vyvolávat alergické reakce, jako jsou minerální oleje nebo další dráždivé složky. Mrzí mě, že váš syn reagoval tak citlivě ☹

@teraolli Popřejte dcerce za mě dobrou chuť 🙂

marssyy
22. dub 2015

vybaví se mi kvalitní značka, kterou jsem začala používat pro své první dítě už před 15.ti lety a teď zase po letech na dcerce. HIPP má kvalitní nejen mlíčko a příkrmy ale i kosmetiku a díky ní mám spokojené děti 🙂

lidka_hipp
autor
22. dub 2015

@marssyy Moc díky za věrnost 🙂 Jaké to je mít sourozence s takovým věkovým rozdílem? 🙂

ladik1
22. dub 2015

@lidka_hipp : Máme dva 🙂 Oba bez něj neusnou, ani poobědě, ani večer... už poznám i poslepu přesné množství mlíka na lahev... 😀 A je jediné, které chutná i mně - jako správná mamka ochutnávám všechno, co jim dávám - a někdy to teda bez toho koření byla síla 🙂 , ale mlíčko od 1 až do 4 je supr!

heduska82
22. dub 2015

@lidka_hipp Jako beru to tak, ze kazdemu vyhovuje neco jineho. 🙂

svatbataz
22. dub 2015

slon, dětská voňavá kosmetika používaná u nás v porodnici, pan Hipp, co (dávno pradávno) založil tuhle značku kvůli svým neukojitelným dvojčatům (prý), bio... a víc mě nenapadá, to musí stačit 😀

eliskaxox
22. dub 2015

Nejlepsi co muzu malemu dat. To je pro me Hipp