Jaké máte zkušenosti s HiPP?

lidka_hipp
8. pro 2014

Jsem moc zvědavá, jaké jsou vaše zkušenost s mléky, příkrmy nebo třeba kosmetikou HiPP. Co vám z našich výrobků vyhovuje a proč?

Sama jsem se pro výživu HiPP rozhodla kvůli BIO kvalitě a také se mi hodně líbí přísný systém kontrol, který zaručuje, že mé dítě dostanete jen to nejlepší. My v HiPP bereme kvalitu příkrmů zatraceně vážně, a tak obsah každé skleničky musí projít systémem zajištění jakosti s až 260 kontrolami, od rozborů půdy, až po analýzu surovin a testy hotového výrobku. Jakmile naši farmáři sklidí a dovezou ovoce a zeleninu, testují se všechny suroviny na přítomnost nejdůležitějších látek. Pokud by naše laboratoř zjistila jakoukoli látku, která tam nepatří, nebude se daná surovina vůbec zpracovávat.

sqita
10. pro 2014

@lidka_hipp jj, o té soli jsem to četla, ale být na mě osobně, nedávala bych ;) Ale vím, že musí vše dokonale podléhat požadavkům, proto jsem psala, že to neřeším, navíc jsme to s manželem počítali a je to fakt směšná ani ne špetka 🙂
Ty ceny jsou vážně příšerné a škoda, ale jsou akce a tam se dá celkem slušně pořídit ;)

lidka_hipp
autor
10. pro 2014

@sqita Sama se řídím pravidlem, že je důležitá hlavně správná míra 🙂 Proto jsem "neřešila" pár zrníček soli v příkrmu, ale nedala bych svému miminku uzeniny, hranolky nebo třeba chipsy. O to víc mě překvapuje, že pro mnoho maminek je tohle "normální" dětská strava ☹

maya1990
10. pro 2014

Koukám kolik vás již přidalo svoji zkusenost s produkty Hipp, tak vám tu také přidám 😉 O výběru kosmetiky pro malého jsme měli jasno ještě než se narodil, a byla jsem moc ráda že i naše porodnice používá Hipp. Malému dodnes vyhovuje, krom pár týdnů kdy zjistili že má na hlavičce a na zadečku citlivou pokožku 😒 . To jsme museli koupit hypoalergení krém a později jsme se k Hipp vrátili a žádný problém není 🙂 Když byly malému dva měsíce museli jsme koupit UM, začali jsme s Hipp Combiotic a malý byl spokojený. Pak nám babička koupila Nutrilon a bylo zle. malý nemohl kakat, pořád plakat tak jsme se hned vrátili k Hipp a už jej neměnili. Ale ta cena tady je vážně hrozná ☹ A tak jsme začali jezdit do Německa,nejdřív jen pro mlíčko a teď už vezeme i obědy, svačinky, kosmetiku, čaje . . . . a ten výběr je obrovský a cena je úplně jiná. Sice tam nechám za jeden nákup cca 2500korun ale tady bych toho tolik nekoupila.Je velký rozdíl dát v Německu za skleničku obídku 30korun a v ČR skoro 60korun 😒

A co se kosmetiky týče, kupujeme i velká balení barevného sprchového gelu (malý s ním rád maluje po vaně 🙂 ), ubrousky také ve velkém balení za zlomek ceny než tu. A všechno tak krásně voní 🙂

bigginka18
10. pro 2014

ihned po příjezdu z porodnice jsem se díky špatnému kojení rozmýšlela jakou um cestou domu koupime... Kamarádkou mi byl doporučen Hipp,tak jsem koupila malou 350-ti gramovou plechovku Hipp Bio a nemáme jediný problém 🙂 dlouho jsem malé dávala svoje odstříkané mléčko,ale po čase začala plakat-prdíky... V jednu chvíli se mi mléčko ztratilo,tak jsem byla nucena otevřít Hipp a malá je od té doby naprosto spokojená.....mohou za to probiotika které Hipp obsahuje? je to možné 🙂 bolavé bříško už vubec nemáme,takže po dobrání Hipp 1 opět najíždím na Hipp 2 🙂 kosmetika nám tak též vyhovuje 🙂 už v porodnici jsem s ní byla spokojená 🙂 Že jsou výrobky značky Hipp dražší? a co....když vím že je to to nejlepší tak mám radost,že jsem dobře investovala 🙂 malinkou mi od porodu každý chválí jakou má krásnou pleť,neloupe se v obličeji,nemá pupínky,nic 🙂

lidka_hipp
autor
10. pro 2014

@maya1990 Díky za vaše zkušenosti 🙂

@bigginka18 Jsem ráda, že se vašemu miminku už daří dobře. Dívala jsem se na vaši soutěžní fotku a vážně jí to sluší 🙂

yvonneullmann
10. pro 2014

Tak jsme dneska byli nakupovat v jednou supermarketu zastavili se u plinek mlicek atd a vsimla jsem si ze jeste jsme nezkouseli ty ryzove keksy od hipp videla jsem jablickove tusim od 8mes. Chci se zeptat jestli jsou do rucicky na cumlani ze se rozpusti treba jak ty kukuricne krupky nebo jestli jsou tvrdsi. Bojim se aby se mi prcek 9mes nedusil treba kdyby ukousl větší kousek. Nebo jak jinak keksyky dat?? Nekupovala jsem je zatim rikala jsem si ze se prvne Zeptáme. Dekuji za odpověď

lidka_hipp
autor
10. pro 2014

@yvonneullmann Díky za dotaz přímo "z terénu" 🙂 Rýžové oplatky máme ve dvou variantách a to BIO Borůvkové rýžové oplatky a BIO Jablečné rýžové oplatky. Oboje jsou od ukončeného 7. měsíce. Jsou vyrobené z pufované rýže, tedy podobně, jako jsou "dospělé" rýžové chlebíčky. Jsou přirozeně nasládlé díky ovocnému pyré, případně šťávě, ale neobsahují žádný přidaný cukr. Pouze přirozeně se vyskytující cukry. Určitě se nemusíte bát je prckovi nabídnout. Naše rýžové oplatky jsou malé a vhodné pro drobné dětské ručičky i drobné pusinky 🙂 Sama jsem je Aničce dávala, když byla maličká. To je spíš "ožužlala", protože jí zuby rostly hodně pozdě. Líbilo se mi, že se dá vzít jen pár kousků s sebou třeba na cesty a nabídnout je jako malou svačinku.

yvonneullmann
10. pro 2014

@lidka_hipp dekuji za odpověď. Ptam se protoze mam strach ze by mi to nejakym zpusobem ukousl vetsi kus a mohl by se mi tim dusit. Uz se mi to stslo s rohlikem a fuj to bylo o nervy...dekuji moc vyzkoušíme

lidka_hipp
autor
10. pro 2014

@yvonneullmann Plně chápu vaše obavy. Miminka jsou zvídavá a snadno dojde k nehodě ☹ Ještě mě napadlo, že byste mohla vyzkoušet naše BIO Baby suchárky jsou od vhodné od ukončeného 5.měsíce pro použití na výrobu kaše, kdy se míchají s mateřským mlékem nebo náhradní mléčnou výživou. Od ukončeného 8. měsíce je možné je podávat přímo jako suchárky, protože se snadno rozpouštějí v ústech kojence. Obsahují ale cukr a to kvůli tomu, aby byla pro děti snazší jejich konzumace. Cukr ovlivňuje konzistenci samotného suchárku a díky němu jsou křupavé a snadno se v puse rozpustí. Více o našich dobrůtkách k zakousnutí najdete na: http://goo.gl/79nwzX

yvonneullmann
10. pro 2014

@lidka_hipp sucharky mame pouzivame a jsou výborné. Ja sama mu je bastim.. Davame i na zahusteni ovocneho pyre...jsou suprove ale take jsem mela strach mu ho jen tak dat. Zitra vyzkoušíme...v soutezi na mych fotkach uvidite co vse uz máme a co zkousime

pisisvori
12. pro 2014

@lidka_hipp dobry den,chtela bych se zeptat,jestli vase HA mleko je take horke? Diky.

denca1988
12. pro 2014

@lidka_hipp narodilo sa nam miminko a od zaciatku davame Hipp HA..az na cenu prikrmov sme max spokojeni...je to drahy biznis

lidka_hipp
autor
12. pro 2014

@pisisvori Díky za dotaz. Naše mléka nejsou hořká. Dokonce se nám nedávno ozvaly maminky, které ho použily při přípravě nepečeného vánočního cukroví 😀

@denca1988 Gratuluju k miminku 🙂

yvonneullmann
12. pro 2014

Po dlouhe dobe jsme dali k veceri neco jineho nez kasicku..prvne se divil ale protoze tuto zeleninku miluje tak ji celou slupl a ted mi jeste pomaha snist rohlik s máslem

sonik1112
12. pro 2014

Dobry den. Nas syn miluje ovocny sackovy bio caj od Hippu pije ho s medikem kdyz je nemocny a moc mu chutna.kdyz byl malicky tak pil fenyklovy ktery mu pomohl od prdiku takzr take muzu jen pochvalit.

lidka_hipp
autor
12. pro 2014

@sonik1112 Díky za zkušenost a doufáme, že malému budou naše čajíky chutnat, i když je zdravý 🙂

myska7777
12. pro 2014

Tak já mám značku Hipp moc ráda. Většinou ji ale nakupuji v zahraničí kvůli příznivější ceně. Od narození používám kosmetiku Hipp. Nedám dopustit na vlhčené ubrousky. Malý má citlivý zadek a jen po Hippu a rybilce neměl pupínky. pak jsme přidali mlíka (hipp junior combiotic)..s těmi jsem také velmi spokojena..nikdy ho po nich netrápily prdíky a navíc mu chutná. ..Příkrmy jsme také kupovali od Hippu , ale teď už malý vyrostl takže nekupujeme. Ale mlíko a kosmetika je u nás stále pod značkou HIPP.

lidka_hipp
autor
13. pro 2014

@myska7777 Díky za zkušenost s naší kosmetikou 🙂 Pokud chcete, můžete si s námi zasoutěžit o kosmetický balíček HiPP: https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-hipp/soutez-moje-prvni-vanoce/

yvonneullmann
13. pro 2014

To nejlepsi pro pokožku i bříško...

yvonneullmann
13. pro 2014

Dobry den..chtela bych se zeptat jestli se da u nas jiz nekde sehnat hipp organic... Videla jsem spoustu prichuti ktere bychom radi vyzkoušeli stejne jak se nam libi kapsicky do ruky se zeleninou a masem...

jbzirafa
13. pro 2014

hipp kosmetiku používali na neonatologii (máte dobrou reklamu..) takže když na ni byl prcek od malička (od necelého kila váhy) zvyklý, domu jsem to taky koupila - koupel, krém, docela jsem s nimi spokojená, příjemně voní, nejsou přehlaně parfemované.
Vzorek vlhčených ubrouský byl také zajímavý ale na můj vkus dost vysoká cena.
jediné, co jsem zkusila a vůbec mi nevyhovovalo, je krém proti opruzeninám. špatně se roztíral, nevstřebal se, nechal bílou vrstvu, která nešla pořádně utřít ani umýt. takže ten jsem zavrhla hned.

lidka_hipp
autor
13. pro 2014

@yvonneullmann Díky za připomínky. Jen nevím, co přesně myslíte tím HiPP organic. Takto jsou značené naše produkty ve Velké Británii, protože organic = BIO.

@jbzirafa Jsem ráda, že jste mohla vyzkoušet různé kosmetické výrobky HiPP a našla jste takové, které vám vyhovují.

yvonneullmann
13. pro 2014

@lidka_hipp aha...no myslim treba tynzeleninove kapsicky do ruky a tak.

mantaray
13. pro 2014

Hipp příkrmy - super! Výborná chuť a zajímavé kombinace. Jediné co mě mrzí je, že opravdu chutnají jinak v Německu a jinak u nás (mám to vyzkoušené)
Umělé mléko - chtěla jsem ho synovi dávat, ale bohužel ho ucpávalo.

mantaray
13. pro 2014

Jo a ještě celozrnná a pohanková kaše - paráda, moc dobrý i pro rodiče 🙂

hance09
14. pro 2014

Nečetla jsem celou diskusi,tak se chci zeptat,proč přidáváte do příkrmů sůl?

lidka_hipp
autor
14. pro 2014

@hance09 Díky za dotaz. Tady vysvětlení. Kojenci a malé děti mají omezenou kapacitu ledvin, které se teprve vyvíjí, a znamená to, že nemohou snadno udržovat minerální a vodní hospodářství. V důsledku toho jejich příjem soli musí být přiměřený. Zdravé děti s postupem času zlepšují schopnost sodík vylučovat. Proto byly odborníky na dětskou výživu doporučeny vhodné hladiny soli pro děti v závislosti na věku, sůl je tedy ale v konkrétních množstvích povolena v dětské stravě.

Zejména v období uvádění příkrmů je důležité dát možnost dětem ochutnat přirozenou chuť jednotlivých složek pokrmů – proto všechny naše HiPP Zeleninové příkrmy od ukončeného 4. měsíce jsou vyrobeny bez přídavku soli (sodík/sůl je v tomto případě obsažena jako přirozená součást surovin, ze kterých je příkrm složen) – příprava, která je pro nás důležitá již delší dobu. Při pokračovaní s uvedením nových složek stravy jsou naše příkrmy velmi šetrně zpracovány, a naše HiPP Menu od ukončeného 4.měsíce a HiPP Masové příkrmy od ukončeného 4.měsíce jsou také vyráběny bez přídavku soli.

Sůl hraje v lidském těle nepostradatelnou roli v regulaci objemu tekutin a krevním tlaku. A proto naše HiPP Menu od ukončeného 7. měsíce obsahují jen velmi malé množství soli. U starších dětí, jejichž strava se stává velmi rozmanitou, vyrábíme příkrmy se sníženým obsahem soli. Pokud je sůl do našich výrobků přidávána, používáme sůl s obsahem jódu. Proto naše výrobky také představují důležitý zdroj jódu ve stravě vašeho dítěte. Jód je esenciální pro správnou činnost štítné žlázy. Tady najdete podrobnější informace o obsahu soli v příkrmech HiPP: http://goo.gl/RMKvPc

Výroba všech našich výrobků striktně podléhá, a to i co se týče množství přidané soli, požadavkům vyhlášky 54/2004 Sb., o potravinách určených pro zvláštní výživu a o způsobu jejich použití, a současným dalším Evropským nařízením, která regulují složení kojenecké a dětské výživy.

1velrybka
14. pro 2014

Dobrý večer, před cca 2 dny jsem tu (nebo v podobné diskuzi) psala, že bych uvítala častější "akce" na výrobky Hipp. No a včera jsem přišla do jednoho obchodního řetězce a tam byly 2 druhy příkrmů Hipp zlevněné o 50 procent! Nejdřív jsem si myslela, že za pár dnů jim bude končit doba min. trvanlivosti, ale ta končí až za několik měsíců. Takže jeden vyšel místo cca 58 Kč na cca 29 Kč 🙂

lidka_hipp
autor
14. pro 2014

@1velrybka Díky za upozornění, určitě předám našemu obchodnímu oddělení. Jinak pravidelně informujeme o našich akcích na facebooku: http://www.facebook.com/hipp.cz.sk Tady se dozvíte nejen o všech našich akcích, ale i novinkách a také tu pravidelně soutěžíme o výrobky HiPP.

1velrybka
14. pro 2014

@lidka_hipp Super, díky za odkaz!