SOUTĚŽ: Co si přejete k Vánocům?

lidka_hipp
14. pro 2014

Celý rok myslíme na druhé, staráme se, aby jim bylo dobře, často se nevyspíme a obětujeme se pro domácího pohodu. Tak si myslím, že bychom alespoň před Vánoci měly myslet taky na sebe 🙂 Jak pročítám vaše příspěvky a prohlížím si krásné fotky, je mi víc a víc jasné, že jste milující maminky, které by pro svá zlatíčka udělaly snad všechno. Proto jsem se rozhodla, že dnešní soutěž věnuji vám skvělým maminkám 🙂 Napište mi, co si přejeme pod stromeček pro sebe 🙂 Pět nejzajímavějších odpovědí vyhrává kosmetický balíček HiPP.

maguldik
14. pro 2014

Mamabox - nejlépe s možností rezervace na 2x hodinou tydně 😉

8284
14. pro 2014

Ježíšku, přeji si zdraví, pocit spokojenosti a klidu pro celou rodinu. Pro mého syna hodně kamarádů, pro mého partnera dobrou náladu, pro babičky a dědy úctu mladších, pro přátele pěkné zážitky a pro ostatní pokoru a lásku.

nynus
14. pro 2014

k jezisku si preji s pritelem miminko 🙂 🙂

valentinka82
14. pro 2014

Já si přeji najít odvahu ke splnění mého novoročního předsevzetí - přihlásit se do registru dárců kostní dřeně 😉

anetaben
14. pro 2014

co já si přeji na Vánoce?abych pravdu řekla strašně moc si přeji na Vánoce aby můj mladší syn už tak často nekončil v nemocnici jak končil.aby byl jen a jen zdraví a nemusel mít trápení jak doposud,aby neměl špatnou imunitu jako má.prostě pro sebe si od jeho narození nepřeji vůbec nic,jen si přeji aby mladší syn byl zdravý ♥ nic jiného bych nepotřebovala.starší syn je zdravoučký to musím zaklepat,ale mladší je skoro pořád v nemocnici :(

zulitvi
14. pro 2014

Nebudu tu psát, že si přeji zdraví, štěstí, lásku atp. Samozřejmě, že si přeju i to, ale to mi Ježíšek stejně dát nedokáže. Ale co bych si opravdu přála najít pod stromečkem je parní hrnec. Nikdy jsem nic takového nechtěla, ale jak se narodil Vendelinek, hned můj život nabral jiný směr. Například ve stravování. Do teď jsme jedli samé tučné, smažené, sladké.... Ráda bych doma vařila na páře a s tím hrncem by to šlo hned líp. Tím by mi vlastně Ježíšek nadělil i trochu toho zdraví.

kejny
14. pro 2014

Letos máme první vánoce s naší malou princeznou a protože jí už 3 měsíce rostou zoubky a už jsme z toho všichni hotoví, tak jsem malé neustále opakovala, že ten nejkrásnější dárek by byl první zoubek, a víte co? včera nám ho Ježíšek donesl 🙂 takže mně se mé velké vánoční přání už splnilo 🙂

irenoslava
14. pro 2014

přála bych si, aby moje kamarádka měla zdravou holčičku, aby ji mohla říct MAMI, má středně těžkou až těžkou demenci

dracula
14. pro 2014

Já bych si přála pro syna, aby nebyl krátkozraký. Přála bych mu a všem kolem mě zdraví. Já vím, Ježíšku, je to neskromné přání...

bjoucik.15
14. pro 2014

druhé miminko si přeju, vlastně přejeme a moc si přeju, abych udělala dcerce radost, jsou to naše první rodinné vánoce . jen já, manžel a dcerka se psem 🙂 na dárky jsem skromná chci jen mlýnky na pepř a sůl🙂

stepaanka
14. pro 2014

Já jdu 23.12. na kontrolu do poradny a na utz, tak bych si přála, aby nám paní doktorka napsala do obálky, že čekáme holčičku a my si to mohli pod stromečkem rozbalit. Mám dva kluky, přítel má taky dva kluky a ta holčička by byl pro nás nádherný dárek. Jinak bereme samozřejmě hlavně zdravé miminko Ježíšku 🙂

elvira
14. pro 2014

Kdybych si mohla přát cokoliv, bylo by to zdraví pro všechny blízké a setkání s pár lidmi, se kterými se možná potkám za pár let tam nahoře...
Pokud by to mělo být uskutečnitelné přání, tak abychom vyřešili přístavbu domku, aby měl syn svůj pokojíček, ale vzhledem k tomu, že je to poměrně nákladné přání, tak se spokojím s tím, že snad budeme mít hezký stromeček, pro malýho máme pár dárečků, půjdeme na procházku a budeme si užívat své blízkosti...
Takže, Ježíšku - děkuju ti, ale většinu uskutečnitelných přání si vyplníme sami, takže tvých služeb letos netřeba. Raději splň přání někomu potřebnějšímu. 🙂

xcere100
14. pro 2014

Určitě si přeju zdraví pro celou rodinu🙂 Ale z dárků, které by mi Ježíšek opravdu mohl přínost, si přeju jeden den na lyžích! 🙂 "Ježíšek" doufám ví, že jsem kvůli našim dětem nemohla na lyžích stát 3 zimy🙂 A tak moc bych si to přála .... ;)

verunkaw
14. pro 2014

Dárky nejsou důležité určitě potěší ale 🙂 Já si ze všeho nejvíc přeju zdraví pro celou naši rodinu a hlavně moje dvě zlatíčka ♥ které nadevše miluji ♥

mandelynka2
14. pro 2014

Tak dobře: Jezisku, preju si: hodinky s vodotryskem, tryskac, jachtu, norkovy kozich, prsten s diamantem, luxusni auto, sto paru bot, obrovitánskou satnu plnou obleceni, svou vlastní kosmeticku, vizážistku, kadernici, nejakeho fešného osobního trenéra, a vís vlastne co? Ty mas jiste plno starosti s dárkama pro deti a lidi, kteří to opravdu potrebuji, takze mi prosim bude stacit ten kosmeticky balicek který tu muzu vyhrat a jestli muzu ještě jedno prani: dej mi prosim pevne zdraví at tu muzu byt vždycky pro moji malou princeznicku. A vis co? Když nato prijde, tak i te kosmetiky mam az az, ani ten balicek není třeba, tak mi prosim dej "jenom" to zdraví, pro me a pro všechny me blizke, a at jsme všichni stastni a spokojeni. Děkujůůůůůůůůůů 🙂

duliinka
14. pro 2014

Já si strašně přeji kurz jógy, ale nejsou na to finance. Takže si přeji, aby naše první Vánove ve třech byly co nejveselejší 🙂

marinka
14. pro 2014

Duši a srdce plné klidu, radosti a lásky. A na tváři úsměv od rána do večera ♥ Vím, že pak budou takoví i lidé kolem mě ♥

zuzisu
14. pro 2014

Ja si v podstate prajem strasne malo 🙂 takych 10-12 hodin nicim neruseneho spanku, a pripadne si to par noci po sebe zopakovat.

78marcela
14. pro 2014

A já si přeju, aby náš šestý IVF transfer, na který jdu ve čtvrtek, byl konečně úspěšný a abych na Štědrý den byla těhotná.
A také si přeju, abychom si my všichni víc užívali toho, že když jsme zdraví a máme práci, tak jsme v podstatě štastní. Spousta lidi si to neuvědomuje a stále se honí za materiálními věcmi, které jsou pro život nepodstatné. Takže si přeju, abychom se uměli radovat i z maličkosti, protože to je to štěstí, které si všichni přejeme.

miky
14. pro 2014

já bych si po stromeček přála to co se mi nikdy nemůže splnit ☹. Alespoň na chvilku sevřít opět v náručí mojí Barušku ☹. Tak moc bych jí chtěla ještě jednou obejmout, políbit a říct jí jak moc jí mám ráda. Přitom moc dobře vím, že už nikdy nebudu tu možnost mít ☹ Tak moc mi chybí.....Barunky statečné srdíčko dotlouklo 11.5.2011 v 19:23 😢

nicky_2
14. pro 2014

v letošním roce jsem zjistila, že nejdůležitější a nejkrásnější dárek je zdraví, proto bych si k Vánocům přála zdraví pro celou rodinu a hlavně aby se miminko, co čekáme, narodilo v pořádku, víc nechci 🙂 🙂

kmotrice
14. pro 2014

co si přeji já pro sebe? to je těžké, páč nikdy nevím, radši přeji druhým. Ale přeji si zdravé a štastné děti aby se měli vždycky dobře a sobě hodně času, síly a trpělivosti z nich vychoval slušný a poctivý lidi kteří se neztratí v tohle světě

glimmer
14. pro 2014

vzhledem k tomu, že se bychom chtěli ještě třetí miminko, tak si přeji, aby to vyšlo, aby bylo vše v pořádku a zdravé. To si samozřejmě přeji pro své děti, rodiče a kamarády. Pro sebe si přeji jen spokojenou rodinu.

1velrybka
14. pro 2014

@lidka_hipp Dlouho jsem nad Vaší otázkou přemýšlela. Myslím, že máte na mysli hmotné věci, které opravdu darovat lze. Ať se snažím, jak se snažím, pořád se mi na mysl vkrádají takové ty nehmotné a bohužel i neovlivnitelné - no ani to asi nelze nazvat dárky. Pokud bych musela říct něco materiálního, úplně by mi stačilo několik párů černých ponožek a třeba (když už si mám něco přát) nějaký sirup do sodovkovače. Ráda bych dostala třeba pár skleniček lepších příkrmů pro Marušku (ale to asi namítnete, že už to není dárek vyloženě pro mě).

Ze všeho nejraději bych ale byla, aby celá naše rodina byla zdravá, aby moje babička byla stále vitální jako je dosud (je jí 80 let), aby Maruška už přestala konečně zvracet (bohužel cca jednou za týden z ní doslova vyletí komplet obsah žaludku, když jí roste nějaký zub, tak i třeba ob den), aby se jí ztratil hemangiom v oušku a ať se máme i nadále stále všichni rádi. Strašně moc pro mě znamená rodina, a to nejen v tom smyslu - já, manžel, dcera, ale jsem šťastná, že skvěle vychází manžel s mými rodiči, já s jeho, naši rodiče navzájem, že jsme často spolu.

Jsem se nějak moc rozepsala....prostě bych chtěla, abychom byli všichni zdraví a měli se rádi tak jako dosud.

jana4321
14. pro 2014

Míli Ježíšku přála bych si aby jsme byly všichni zdraví a našli konecne nějakého normálního tátu , který nás bude mit rad takový jaky jsme 🙂.

hohe
14. pro 2014

Aby mi malá spinkala celou noc 🙂 a štěstí, protože když je člověk šťastný, má všeho dostatek 🙂

ladus88
14. pro 2014

Nejvíc bych si přála aby jsme vánoce co nejdřív oslavily i s detickama. Už si to říkám skoro tři roky.Ale pevně věřím ze jednou se toho určité dočkáme. A naká ta dusicka či dušičky si k nám najdou cestu.A budou vánoce hned veselejší. 🙂

evcann
14. pro 2014

Já si přeju donosit zdravé miminko a zdraví pro celou svoji rodinu. JTo je to co si moc přeji 🙂

onno
14. pro 2014

Já žádný věcný dárek nechci.Chci pro všechny zdraví ,a zase se příští Vánoce sejít u štědrovečerní večeře všichni ve zdraví.

lulushkaa
14. pro 2014

já bych si přála k Vánocům, aby to moje sluníčko, které se mně pořád vrtí v bříšku bylo zdravé a otočilo se konečně hlavičkou dolů 🙂