SOUTĚŽ: Co si přejete k Vánocům?

lidka_hipp
14. pro 2014

Celý rok myslíme na druhé, staráme se, aby jim bylo dobře, často se nevyspíme a obětujeme se pro domácího pohodu. Tak si myslím, že bychom alespoň před Vánoci měly myslet taky na sebe 🙂 Jak pročítám vaše příspěvky a prohlížím si krásné fotky, je mi víc a víc jasné, že jste milující maminky, které by pro svá zlatíčka udělaly snad všechno. Proto jsem se rozhodla, že dnešní soutěž věnuji vám skvělým maminkám 🙂 Napište mi, co si přejeme pod stromeček pro sebe 🙂 Pět nejzajímavějších odpovědí vyhrává kosmetický balíček HiPP.

sonik1112
14. pro 2014

Noooooooo urcite ZDRAVI.!!!!!!!!!!!!!!!! Toho neni nikdy dost a to preji vsem. Ale kdyz se tu hraje o kosmeticky balicek Hipp tak bych si prala asi ten 😀 😀 😅

ls135
14. pro 2014

Několik let jsem si přála, abychom na Štědrý den už nebyli u stromečku a u štědrovečerní večeře jen my dva (já a manžel) s našimi dvěmi pejsky. Přání se mi splnilo a letos s námi zasednou k slavnostní večeři a následně si pod stromečkem rozbalí dárečky naše dvojčátka. Nyní mám všechno, co jsem si kdy v životě přála. Takže letos si přeji jediné - abychom byli pořád šťastni jako teď a zdraví jako rybičky 🙂

misicka455
14. pro 2014

Asi se budu opakovat, ale není to jen fráze . Přeji si zdraví pak zdraví a pak zase jen zdraví pro mě , moji rodinu , mé známé a hlavně pro moji dceru která je docela vážně nemocná , ale vše bere s úsměvem a lehkostí . Dále bych si pro sebe přála naučit se trošku více trpělivosti s těma mejma rarachama 🙂 Krásné vánoční svátky všem .

mor48tko
14. pro 2014

Přála bych si, aby tady s námi zase byl brácha, ale to se nám nesplní, protože bohužel zemřel.. A proto si přeju jen to, abychom se měli rádi i dál a naše Vánoce proběhly v klidu a aby naše miminko bylo s námi šťastné 🙂

brendamonique
14. pro 2014

... co si přeju ...bude to znít jako klišé ... ale nevadí ... mám hodného milujícího manžela a šikovné děti.
Člověk by neměl být náročný, když vidí, co vše se kolem něj děje ... ano je to možná klišé - nepřeju si světový mír 😀 ...

... jelikož jsem ztratila někoho milované kvůli velmi zlé nemoci ...
přeji si jediné a to, aby jsme byli pořád ZDRAVÍ !

- nechci nic jiného, protože vše ostatní jsou zbytečnosti a bohužel vím, že tohle se mi asi také jen tak nesplní ...ale to asi většina přání zde ...možná ?...nechci nikdy vidět, své děti nemocné, abych jim nemohla pomoci a je to věc, která mě s hrůzou budí ze spaní, upsala bych se ďáblu jen pro to abych věděla, že nikdy nebudou muset trpět žádnou ošklivou nemocí a dožili se v klidu stáří a vysokého věku...
Přeji krásné klidné svátky a stejně krásný i celý Nový rok 2015 všem !

brendamonique
14. pro 2014

@mor48tko ... slovo od slova, bych mohla napsat, to samé já ... takže chápu. Zajímavé, že tu sdílíme přání zrovna vedle sebe ...

yvonneullmann
14. pro 2014

K Ježíšku preji si stesti a zdravi
O trochu mene telesne vahy
Nejake botky pro suchy krok
Nejake stesticko na dalsi rok
Pro meho synacka hlavne zdravicko
Ktere mu dodava to vase HiPP mlicko
Pro meho muze pevne nerviky
Pod stromek dostane od babicek svetriky
🙂))

mor48tko
14. pro 2014

@brendamonique že by náhoda...? 😉

replykatee
14. pro 2014

Přeju si a přeju mojí mamince, aby se uzdravila. Aby se operace vydařila a ona se v pořádku vrátila za námi, domů. Nic víc si teď na celým širým světě nepřeju víc.

kalkulantka
14. pro 2014

Já si přeju další děťátko - jeho výrobu máme v plánu přesně na Štědrý den 😅 Třeba se zrovna zadaří a Ježíšek mi přání splní 🙂

luckazac
14. pro 2014

Já si na nejkrásnější dárek který se však nedá koupit musím ještě počkat, poněvadž je Nellince teprv 7,5měs.A jaký že je to přání ??? No přeci slyšet slůvko "máma" 🙂 Hrozně moc se na něj těším 😵 🙂

matous24
14. pro 2014

Štěstí, zdraví, lásku a klid si pro všechny přeji každým dnem, nejen o Vánocích ale jen pro sebe bych si přála poukaz na kompletní odsátí tuku po porodu... Jen nevím, jestli tu je nějaká klinika, která by to množství zvládla... :D

dorkaa
14. pro 2014

Každý rok píšeme s manželem dopis Ježíškovi, který potom dáme ven za okno. Na prvním místě uvádím zdraví pro celou naši rodinu. Jak už tady bylo několikrát napsáno, zdraví našich dětí a rodiny je pro nás maminky vždy tím největším přáním.
Minulý rok jsem také v dopise uvedla jako poslední přání svatbu v kostele. Manžel byl proti tomu, protože on není věřící a mně se nedařilo ho prostě nijak přesvědčit, tak jsem si o to napsala Ježíškovi, díky čemuž manžel pochopil, jak moc je to pro mě důležité. Nakonec se svatbou v kostele souhlasil. Svatbu jsme měli nádhernou a rovnou na ni proběhly i křtiny našeho Adámka, takže nakonec i manžel byl rád, že jsem si o ni Ježíškovi napsala. Tento rok už jsem kompletní rodinka se stejným příjmením, tak už si opravdu přeji jen zdraví pro celou naši rodinu a abychom se měli stále rádi.

jbzirafa
14. pro 2014

přejí to všichni, píše se to na každé přání a bývá to klišé. já si ale skutečně přeji zdraví, pro sebe i pro své blízké. většinou si to člověk přeje, až když mu chybí. (vloni jsme si řikali, že nás letos u stromečku bude o dva víc, těšili jsme se na dvojčata. bohužel se narodily příliš brzo, z nemocnice jsme si po několika měsících vezli už jen jednoho klučinu)
materiálně se obdarováváme po celý rok, nebo spíš, když je něco potřeba, tak se to pořídí. a mít jednou "hotový" dům, kde není potřeba něco vylepšovat, zdokonalovat, opravovat, dovybavovat, no, to by bylo něco!

kkackakk
14. pro 2014

Milý Ježíšku, opravdu nevím co si přát... od té doby, co se nám narodil náš brouček, připadá mi, že mám vše co potřebuji... samozřejmě že to není tak úplně pravda - mám děravé kalhoty, okopané boty, starou kabelku.... ale jelikož se mi změnily hodnoty života, nic z toho už pro mě není důležité. Z celého srdce si přeji hlavně zdraví a štěstí toho našeho malého andílka a také to, aby dny utíkaly mnohem pomaleji - abychom na sebe měli všichni mnohem více času 🙂. Ježíšku, vím, že zdraví, štěstí, láska ani čas se bohužel nedá koupit ☹. Budu tedy ráda, když náš malý syn najde pod stromečkem dárečky, které mu rozzáří očíčka. A mě potěší jakýkoliv dárek věnovaný z lásky. A pokud mi nadělíš i kosmetiku HIPP, budu mít samozřejmě obrovskou radost... chci o sebe pečovat a být krásná, abych se těm svým dvěma klukům líbila 🙂. Ježíšku, děkuji moc. HEZKÉ VÁNOCE VŠEM!

filipatereza
14. pro 2014

Co si přeji pod stromeček? Na takovouto otázku první co mě napadlo je - hezký kulturní zážitek a večer s mým mužem... 🙂 Hezké divadlo, koncert... Takové společné chvíle jsou nejcenější...🙂
Zdraví a štěstí si přeji také, tak nějak trvale a pořád... Ale asi by to nebylo první co by mě napadlo při otázce co chceš pod stromeček...🙂

manma
14. pro 2014

Když jsem byla malá holčička, přála jsem si samé hmotné dárky. Teď, když už jsem maminka a mám dětičky, mám úplně jiná přání. Je to zdraví, láska a štěstí - moje a mé celé rodiny. A také to, aby lidé nebyli k sobě lhostejní a aby si pomáhali.
Já jsem zjistila, že mi dělá strašně moc dobře, když mohu někomu pomoci. Jednou to byla malá holčička, která se ztratila, jednou starší pán, který spadl z kola, byl zraněný a nemohl se zvednout.
Je to nepopsatelný pocit, který hřeje u srdíčka a tento pocit přeji poznat každému.

petulaleskova
15. pro 2014

Co jsem vyrostla a poslední měsíce kort, myslím jen na to, abychom měli vše co potřebujeme, zdraví, štěstí, lásku... abychom se dlouho u stromečku scházeli s našimi nejbližšími a dokázali si ještě občas malým dárkem i v dospělosti rozzářit oči, přestože ty dětské září stále🙂
Každopádně budu ráda, pokud si na mě moji milovaní vzpomenou a napíšou Ježíškovi o maličkost i pro maminku🙂
Krásné vánoce, maminky, tatínkové, miminka i Hippe🙂

jitamala
15. pro 2014

Kdybych si mohla vybrat, tak bych si přála hodně dlouhou dovolenou se svou rodinou na pustém ostrově daleko od civilizace 🙂, mám pocit, že lidem chybí porozumnění, tolerance a jiné základní hodnoty. Jsem nyní po druhé těhotná a setkávám se denně s neochotou a lidé jen dělají, že nevidí a nikomu, včetně mě nepomáhají. Proto bych si přála pro všechny více pochopení a lidského vnímání pro druhé, každému se někdy pomoc může hodit a neměl by na to zapomínat. Hodně zdraví všem a jelikož vím, že se mi toto přání nesplní, tak balíček kosmetiky Hipp udělá taky velikou radost 🙂

p1983k
15. pro 2014

Hlavně zdraví pro všechny mé blízké..a taky trochu toho štěstíčka,aby si k nám miminko ten příští rok konečně našlo cestu a hlavně aby se mu u nás líbilo a zůstalo..
A pokud jde o tu materiální stránku,tak by jsem si přála naušnice z bílého zlata po kterých už nějakou chvíli pokukuji 😉

katkakiki
15. pro 2014

Co si nejvíc přeju? Tak to je i zdravíčko pro celou mou rodinu. Nejraději obdarovávám druhé a pro sebe si nadělím nějakou maličkost. Ale jelikož mám letos problém se zády, tak bych si přála novou postel. Takže toto je můj seznam:
1) postel (dárek nejen pro mne, ale i pro manžela)
2) huňaté papuče na doma (když mám na sobě papuče, tak mi můj syn vždy tahá za palce a směje se jako sluníčko)
3) 3d puzzle eifelovka (protože miluji Paříž a miluji puzzle)
4) Zástěru a rukavice do kuchyně (protože mám ráda vaření, ráda zkouším nové recepty které baští celá rodina)
5) Nějaké DVD - pohádku (abychom se mohli všichni dívat při deštivém počasí).
Tak to by bylo asi vše 🙂

llluckaaa
15. pro 2014

Od manžela si přeji olivový olej (nějakou novou značku, která je prý výborná). Od dětí bych si přála, aby si rozmyslely svoje rozhodnutí, že se jim nelíbí pusinky a nechali se ode mě políbit. Od tchýně bych si přála, aby se uzdravila z rakoviny uzlin. Od rodičů si přeji, aby byli dlouho zdraví. Od švagrové bych si přála, aby byla šťastnější.

aniee
15. pro 2014

Ja si preji spanek, hodne spanku 😉 a samozrejme zdravi.

germaine
15. pro 2014

Přála jsem si nový stůl a protože jsem byla moc hodná, tak jsem ho dostala dokonce s předstihem 😀
Děkuju ti Ježíšku!

simijj
15. pro 2014

Co bych si prala ja sama za sebe? Zdravi at to telesne tak to dusevni,stesti,pohodu,moznost dat si nohy nahoru,dojit si na wc bez jakehokoli doprovodu,moznost uzivat si dalsi maminkovske radosti a starosti a treba taky miloany caj Earl Grey a vuni Hugo Boss 😀

lenkaatom
15. pro 2014

@ lidka-hipp Já si přeji pro mě a pro celou mou rodinu hlavně zdraví to si myslím, že je nejdůležitější něž nějaké movité věci. 🙂 No a dále bych si přála, kdyby moje kamarádka, se kterou se přátelím již od svých 12 let, aby se na ni usmálo v životě již konečně štěstí osud se s ní nemazlil a zasadil ji dost bolestných ran. 🙂 🙂

barinkas
15. pro 2014

vždy jsem si pod stromeček přála spoustu věcí, to či ono.. psávala jsem seznamy pro babičky, co bych chtěla 😀
Teď si přeji jen vidět zase rozzářená očka naší malé princezny, až uvidí pod stromečkem tu haldu dárků ...vím, jak jsem jako malá milovala stromeček, jak to svítilo, jak jsem byla nedočkavá, zda tam bude to, co jsem chtěla...občas zklamaná taky, že jaksi ta velká pana tam není 😖
Tak snad naše 2 letá cácorka bude spokojená... zase jako loni bude všechny balíčky škubat... a hledat dárečky...

Pro sebe a celou rodinu si přeji "jen" zdraví...

katynka78
15. pro 2014

Přála bych si, abych byla zdravá, abych tu byla vždy pro svoje nejbližší a mohla pracovat až do toho odchodu do důchodu, pokud se ho dožiju. A když občas čtu ty smutné příběhy, jak někteří prochází těžkými životními zkouškami (taky jich mám dost za sebou), tak si říkám, že vlastně nic nepotřebuju, že teď jsem šťastná a musím děkovat a ne nadávat, že se nevyspím, že na sebe nemám čas a že nestíhám. Díky bohu nemám na sebe čas, díky bohu se nevyspím, díky bohu nestíhám, protože mám Aničku.

panihk
15. pro 2014

Přeju si, aby Klárčino miminecí období trvalo věčně, ale protože to ani Ježíšek nezvládne, tak bych chtěla, aby se pořád tak krásně řehtala a aby jí co nejdýl vydrželo to nefalšovaný nadšení a jiskřičky v očičkách, když mě vidí.

kordul
15. pro 2014

Ja mam letos praní jediné - At to zní jako klišé tak je to Zdraví ( od jistě doby je pro mne opravdu nejdůležitější) a potom vlastně jeste jedno - at ma Matlicka brzo Brachu a přijde pohodové tehotenstvi...;)
No a potom jeste bundicku, knížku, parfém, spodní prádlo, welness a hromadu dalšího..;) hihi