SOUTĚŽ: Co si přejete k Vánocům?

lidka_hipp
14. pro 2014

Celý rok myslíme na druhé, staráme se, aby jim bylo dobře, často se nevyspíme a obětujeme se pro domácího pohodu. Tak si myslím, že bychom alespoň před Vánoci měly myslet taky na sebe 🙂 Jak pročítám vaše příspěvky a prohlížím si krásné fotky, je mi víc a víc jasné, že jste milující maminky, které by pro svá zlatíčka udělaly snad všechno. Proto jsem se rozhodla, že dnešní soutěž věnuji vám skvělým maminkám 🙂 Napište mi, co si přejeme pod stromeček pro sebe 🙂 Pět nejzajímavějších odpovědí vyhrává kosmetický balíček HiPP.

hanulkapal
15. pro 2014

Já si letos POPRVÉ nepřeju nic, co by se dalo koupit 🙂 Přeju si, aby naše princezna byla už na Vánoce s námi a aby byla zdravá 🙂

jija
15. pro 2014

Ja si uz 3 roky preju akorat poukazky na hlidani deti a kupovidu me s tim vsichni stale ignoruji 😀
K narozeninam jsem chtela olejovou perlicku do koupele a hodinu klidu v koupelne, dostala jsem hafo veci do koupele, ale zadny klid 😀

zhalickova
15. pro 2014

Pro sebe bych si přála zdraví, abych se mohla dál starat o své děti a kochat se jejich pokroky. Jinak není nic co bych si přála. Nepotřebuji pozlacený dum se služkou, ani diamanty na prstech. Ty třo nejkrásnější diamanty světa mně běhají denně po domě. Máme střechu nad hlavou i co jíst a máme se rádi. My máme vlastně všechno. Jen zdraví, aby vydrželo.

marssyy
15. pro 2014

zdraví, ale to asi nadělit nelze 😒
tak si přeji aby nikdo o vánocích nebyl sám, aby každý našel pod stromečkem něco co mu udělá radost a rozzáří oči 🙂

vercula7
15. pro 2014

ja si vzdy prala aby ti co mam kolem sebe a rada byli stastni a zdravi.nikdy jsem si neprala nic vic pro sebe jako to kdyz mohu sledovat o Vanocich ze ja nekomu udelam radost.Hlavne detem treba od sestry a od bratra.Kdyz vidite ty zarici ocicka stestim a radosti z darku ktery si opravdu tak prali tak to me zahriva u srdicka.Detske nadseni a to ze se dospeli s detmi maji radi.Ja chci opet aby moje rodina porad drzela i manzelova tak pohromade jak doted jelikoz v dnesni dobe se to malo vidi.Ja sve stesti a prani mam a to svoji dceru a vic stastna byt nemohu.Jinak jsem i nejspokojenejsi o Vanocich kdyz si mohu se svoji rodinou sednout k pohadkam s cukrovim sviticim stromeckem a popovidat si a videt svoji sestru ktera od nas bydli s rodinou dal.to je pro me nej kdyz se vsichni spokojene sejdeme

petramarkova
15. pro 2014

Proto, abych byla já sama na Vánoce šťastná si přeji vidět rozzářená očička našeho syna, naši spokojenou fenku kousající novou hračku, rozsvícený stromek a spokojeně se usmívat v náruči svého muže. A ano, taky žolíkové karty 😀

lenka1982
15. pro 2014

Tak já si přeji jako všichni,zdraví celé rodině,ale nepohrdla bych masáží celého těla,ty moje 3 ditka my davaj zabrat. 🙂

zusik11
15. pro 2014

Já už nejkrásnější dárek dostala (Terezku) a víc si letos nepřeju 🙂

kikimaruska
15. pro 2014

Já si přeji najít konečně vysněný domek někde na vesnici po trase - blíže manželovi práci, aby mohl být více s námi (jelikož ho pro samé dojždění moc nevídáme). Bohužel už hledáme dva roky a nenacházíme...Ale co kdyby náhodou.

mari90
16. pro 2014

Já si z celého srdce přeji zdraví pro celou naší rodinu, ale určitě i pro ostatní lidi. Moc si přeji abychom byly šťastní a Vánoce jsme všichni strávily v pohodě a s těmy, které nejvíce milujeme. A určitě si i přeji, aby se dárky, které jsem vybrala líbily i ostatním a aby měly radost. A já už jsem vlastně svůj nejdražší a nejcennější dárek dostala. Sice už před několika měsíci, ale přesto je to dárek nejkrásnější, tím je moje milovaná dceruška ♥

arte.p
16. pro 2014

Já chci auto, dovolenou v termálech nebo u moře, fasádu na barák, pergolu, televizi, dětský pokojíček, obraz do obýváku, kabelku, bundu, šaty, mixer, stříbrné hodinky, náušnice, klidně nějaké ty dárkové poukazy... 😀 😀 😀
no ale spokojím se ( tak jako každý rok) se skromnějšími dárky a hlavně pohodovými Vánocemi strávenými s rodinou, manželem a hlavně poprvé s našim miminkem !!!

jarmulka
16. pro 2014

Když jsem byla malá,přála jsem si hračky... Když mi bylo 20,přála jsem si někoho,s kým budu moci trávit každý den,večer. Předminulý rok jsem si na Vánoce napsala na svůj profil , že bych si letos nepřála žádné hmotné dárky a na začátku Nového Roku jsem našla na testu dvě čárky. Dnes je z nich zdravý roční chlapeček,který mi dělá obrovskou radost. Věřím tomu,že to zafungovalo a tak si letos na profil napíši,že už nechci v životě nic jiného,než zdraví. Před pár dny mi diagnostikovali nádor - mám rakovinu. Po Novém Roce jdu na operaci. A dopadne dobře a já budu zdravá. Budu protože chci a protože si to dám na profil... Ono to totiž funguje

loninkan
16. pro 2014

Pro me je nejkrasnejsim dareckem to, co je vlastne pro mou dcerku, takze primo j nic nepotrebuji...i kdyz co bycse mi dost hodilo je nova vetsi postel s kvalitni matraci kde se muzu s malou vaaaalet a jak spinkam s malou, at mame hodne mista na valeni:D

brusinka.pusinka
16. pro 2014

Zdraví,a zdraví a zdraví a kousek toho štěstí....pro mě bude příští rok největší štěstí se vyspat bez prášku ,vstat bez prášku,fungovat bez prášku,sedět bez prášku a žít obyčejný život....Někdo si řekne klišé ale já bych si opravdu přála abych byla fit....a stejně i moje rodina....

elafonisi
16. pro 2014

Protože moje děti jsou "vánočňátka", tak můžu říct, že to největší přání už se mi splnilo - mám dvě naprosto úžasné a zdravé děti. Večer si povídáme, co jsme za ten den pěkného zažili a pokud zrovna nepředváděly, jak by to vypadalo, kdybych měla doma pořádné lumpíky (a když už lumpačí, tak to stojí za to), dáváme dobrou noc s tím, že jsem měli krásný den. Tak si přeju, aby příští rok byly zase samé krásné dny, abychom jsme si to spolu pořád takhle užívaly 🙂
Když přemýšlím o dárku pro sebe, tak by to byl asi nějaký wellness den s masáží a bazénem 🙂 , kdy by se pro změnu někdo staral o mě, protože hlídání dětí je pro mě raritní zážitek.
Když přemýšlím dál, ještě mnohem víc by se mi líbil pobyt v nějakém penzionku v přírodě, kde by ti moji lumpíci mohly být se mnou a měly bychom další krásný zážitek spolu 🙂

batata
16. pro 2014

Já si přeji abychom byli pořád šťastná rodina.

cizu
16. pro 2014

štěstí a zdraví pro celou rodinu! A když budu materialistický sobec, moc bych si přála obyčejný hrnek na kafe od Starbucks (Venti) a nějakou hezkou aromalampu🙂

ivetapo
16. pro 2014

Vždy jsem měla vymyšlené, co bych si přála. Největší dárek co jsem kdy mohla dostat bylo letos v květnu a to narození syna, krásného, hodného, zdravého... Letošní vánoce budou ty nejkrásnější, co jsem doposud zažila, protože budou ve třech <3 a to je největší a nejkrásnější dárek, spokojená rodinka 🙂

makulinecka
16. pro 2014

K Vánocům si přeji, tak jako asi každý z nás, abychom byli všichni zdraví a v rámci možností spokojení a abychom se dokázali radovat s maličkostí, které jsou kolem nás a nezabývali se malichernostmi a zbytečně si nepřidávali negativní nálady. Moc bych si také přála, aby naše dcerka, která má od 6 měsíců atopický ekzém měla jeho stav stabilizován, tak jako v současné době a stav se ji nezhoršoval.
S materiálních dárků bych si přála pernamentku na Power plate, na který jsem strašně ráda chodila než se nám narodilo to naše malý štěstí.
Přeji všem krásné vánoce plné pohody a hlavně klidu. Myslím, že vánoce nejsou jen o darcích, stresu a shonu, ale hlavně o tom, že jsme s lidmi, které máme rádi, že si pochutnáme bez výčitek na cukroví a na to se moc těším.

ange_de_la_morte
16. pro 2014

Co si přeji ? Hlavně klid 😀 😀 ... Ale to není moc reálné 🙂 Přeji si aby byla moje rodina zdravá a spokojená. Jinak si nepřeji celkem nic, to nejdůležitější - syna a manžela - už mám 🙂

lostakova
16. pro 2014

@lidka_hipp Letos jsou to první Vánoce, kdy mám Terezku a letos je to asi poprvé, kdy na dárky pro sebe nemám ani pomyšlení. Vejdu do obchodu a neomylne mirim do detskeho. Letos tedy manželovi nedavam žádné typy a budu mit překvapeni se vším všudy. A pokud pod stromeckem opravdu nenajdou nic, tak to teprve budu koukat 😀

partyzanka91
16. pro 2014

No já přiznám že to mám dvojnásob zajímavé, jelikož zítra (17.12.) slavím ještě narozeniny 😀. Takže každé Vánoce dvojnásobná radost a pak celý rok nic. Samozřejmě mojí největší radostí je moje dcera a dny strávené sní. A aby ty dny byly ještě krásnější tak mým přáním k Vánocům je předplacený kurz plavání s miminky. Jedna kámoška, co má jen o trošku staršího kluka mi říkala že párkrát byla a je to opravdu super. Už jsme se přihlásili na kurz na Pražačce (zatím půjdem 3x a dál podle toho jak se to bude Míše líbit) a zaplatili zálohu, více informací dostaneme až po Novém roce. Tak hlavně ať je dost zájemců a ať je dcerka zdravá a líbí se jí to, abychom měli nezapomenutelný zážitek. To je mé největší přání

bobovci
17. pro 2014

1. zdravie mojej dcéry, 2. lásku manžela, 3. lepšiu prácu, 4. dovolenku, 5. kabelku. Ani mi to neprišlo, že chcem toho tak veľa. 🙂

alzbetak
17. pro 2014

Moj najvzacnejsi vianocny darcek som uz dostala. Moju vianocnu princeznu. Az teraz viem co su to ozajstne vianoce 🙂 a ten pocit blahobytu na dusi si uzivam vzdy uz od zaciatku prosinca 🙂

berusinecka
17. pro 2014

@lidka_hipp Největší dárek pod stromečkem je pro mě zdraví rodiny. Bohužel už nemám mé rodiče, ale mám krásné dva kluky. Miluji chvíli, kdy rozbalí dárečky a jejich očka se rozzáří jako plamínky. Když se mě někdo zeptá, co bych chtěla, většinou řeknu nějakou věc do kuchyně, ale pravda je taková, že někde v srdci toužím po dárku osobním. Jsou to ale dárky, které nejsou věci které použiji při výrobě výborných pokrmů pro mé milované, ale jen pro mou radost . Gramofon-na kterém bych si pouštěla desky s dětství, kytaru na kterou se chci naučit hrát, klavír-na který umím hrát, ale sestra mi ho zabavila a mě se stýská po těch tónech, dětské knihy od I. Procházkové-protože jsou úžasné,...ale nejspíš budu muset počkat až si ty dané věci koupím sama ☹

snany
18. pro 2014

Klíč do koupelny a časovač na zámek, tj. v koupelně sama alespoň 10 minut a na záchod by se také hodil. 😀

pavlikovarenata
18. pro 2014

Protože zrovna řešíme problémy s bydlením, tak si nejvíce přeji, aby se to do Vánoc vyřešilo a užili jsme si konečně tu phodu, která zatím ne a ne přijít, protože se stále něco řeší... 🙂 Pak samozřejmě zdraví, ale to si přeji celoročně ne jen pod stromeček 😉

svatkak
18. pro 2014

Nepřeji si nic víc než to, aby moje dítě bylo zdravé, taktéž moje rodina a samozřejmě i já..🙂

jetynka
18. pro 2014

Taky si přeji jako spousta lidí v okolí ZDRAVÍ pro všechny bez rozdílů na celém světě, to je něco co se nedá koupit, letošní rok nebyl moc dobrý co se zdraví týče, snad ty další roky bude lépe.
Pak si přeji MÍR a POHODU ať už po světě tak i u nás v českých domácnostech - aby se lidi měli rádi, aby se nehádali, aby se nerozpadaly manželství, aby lidé nebyli sami, aby nebyli na ulicích, aby bylo co nejméně dětí a seniorů v ústavech a domovech atd. ......
Jinak si přeji parní hrnec a šicí stroj, vím že se mi to nesplní teď na vánoce ale jednu z věcí určitě dostanu na kulatiny v létě 🙂

sonhabova
18. pro 2014

Moje největší přání je, aby můj nedonošenec Kryštulka prospíval a bylo vše v pořádku.