SOUTĚŽ: Co si přejete k Vánocům?

lidka_hipp
14. pro 2014

Celý rok myslíme na druhé, staráme se, aby jim bylo dobře, často se nevyspíme a obětujeme se pro domácího pohodu. Tak si myslím, že bychom alespoň před Vánoci měly myslet taky na sebe 🙂 Jak pročítám vaše příspěvky a prohlížím si krásné fotky, je mi víc a víc jasné, že jste milující maminky, které by pro svá zlatíčka udělaly snad všechno. Proto jsem se rozhodla, že dnešní soutěž věnuji vám skvělým maminkám 🙂 Napište mi, co si přejeme pod stromeček pro sebe 🙂 Pět nejzajímavějších odpovědí vyhrává kosmetický balíček HiPP.

dafenka
14. pro 2014

štěstí 🙂

megy
14. pro 2014

pro sebe jsem si nikdy nic jiného nepřála než zdraví, abych byla co nejdéle se svým manželem a dětmi

twoangels
14. pro 2014

Rozhodně zdraví, už skoro šest týdnů zápasím s bolestí v krku... Nj kdyby měl člověk čas se vyležet... ale s prckama to nejde...Taky by nebyly špatné nové matrace do postele, aby jsme měli zdravé záda 🙂

hojda
14. pro 2014

Od té doby co mám děti, tak každý rok je stále těžší vymyslet nějaký materiální dárek pro mě. Člověk se dostane do fáze, kdy raději dává, než dostává a ten pocit z toho, je ten nejlepší dárek. Pokud tedy musím říct, alespoň jednu materiální věc, která mi udělá vždy radost, tak je to knížka, ale ne elektronická, musí to být klasická knížka, která voní papírem, ve které se dá listovat. 🙂

xsaruska
14. pro 2014

jednu celou noc spánku v kuse,jak jednoduchéééé 😎

luca16
14. pro 2014

Pod stromeček si přeji, aby se nám narodilo miminko a aby se narodilo do pořádné nadílky sněhu, závějí, rampouchů a mrazu 🙂 Když už to má být zimní miminko, tak aspoň ať je to s plnou parádou 😉 Miluju zimu a už dlouho toužím po bílých vánocích 🙂

bobisek90
14. pro 2014

Největší vánoční přání je, aby malinká vydržela v bříšku nejmíň do půlky ledna 🙂 A hlavně, aby byla zdravá a měla se k světu.

aklin
14. pro 2014

Mým největším přáním k Vánocům je, aby moje mimi v bříšku bylo zdravé a donosila jsem ho do konce. 🙂

tajemna30
14. pro 2014

Pro mě i celou rodinu zdraví, a pro sebe kromě zdraví, at vydržím co nejdéle kojit - u holčičky mlíčko nebylo, ted plně kojíme, tak snad se podaří ještě nějakou dobu.

whatty
14. pro 2014

moje přání je mít spokojený,šťastný vztah z přítelem jako doteď, a zdravé a šťastné dětičky.... 😉

audi1986
14. pro 2014

bohužel jediné, co bych si přála je, aby můj bratr neudělal takovou pitominu jakou udělal a byl zase mezi námi živými

lisha
14. pro 2014

Já už letos dárek dostala. Minulý rok jsem si pod stromečkem přála, aby jsme příště na Štědrý den už byli čtyři...no a přesně 9 měsíců na to, 24.9., se nám narodil druhý chlapeček 🙂.

simasla
14. pro 2014

Samozřejmě, že si nejspíš jako všichni přeji hlavně zdraví pro mne a celou naší rodinu, štěstí a lásku. Nicméně musím říct, že mám i zcela osobní přání a to momentálně abych snad už brzy porodila zdravé miminko (protože musím říct, že poslední týdny nejsou žádný med), aby to šlo přirozeně, bez problémů, hladký a pohodový porod přesně tak jak si přeji (přeci jen už mám trošku strach) a aby jsem následně hlavně shodila nějaká ta kila navíc, bylo dost mlíčka, miminko nemělo žádné problémy a hezky rostlo 🙂

eldzej
14. pro 2014

Kromě zdraví a míru ve světě, si přeju nějaký pěkný kosmetický balíček. 🙂

soleilll
14. pro 2014

@lidka_hipp Jako každý rok - abychom se za rok zase všichni ve zdraví sešli v minimálně stejném počtu. Abychom byli šťastní a teď navíc, kdyby třeba přibyl sourozenec...

hanka.knizkova
14. pro 2014

Moc bych si přála zdravé miminko aby měla dcera sourozence 🙂

petit_grisu
14. pro 2014

Loni když jsme si připíjeli u Štědrovečerní večeře, vyslovili jsme přání, že by jsme příští rok chtěli Vánoce ve třech. Bylo nám dopřáno a letos opravdu budeme u stromečku 3. Manžel, já a naše tříměsíční štěstí Lukášek. 😵 Pod stromeček si nepřeji nic hmotného, všechno máme, máme jeden druhého. Přeji si aby jsme byli všichni zdravý, aby jsme se měli i nadále tak moc rádi jako doteď a taky trošku toho štěstíčka. A letos si budeme potichoučku přát, aby jsme měli na Vánoce v bříšku dalšího člena rodiny. 😵

A jestli si mám opravdu něco přát, chtěla bych nový vařič, abych mohla konečně bez nervů těm mým zlatíčkům dělat oblíbené dobroty. 😀

ev13inka
14. pro 2014

já bych si ze všeho nejvíc přála spát déle jak 2 hodiny v kuse 😀

veri0007
14. pro 2014

Každý chce zdraví, štěstí a lásku. A já také, ale v těsném závěsu je paní na úklid domácnosti😀

mysicka_lb
14. pro 2014

Já bych si přála konečně jednou v životě vyhrát nějakou soutěž🙂

privka1984
14. pro 2014

Driv bych dokazala rici spoustu veci, ale od te doby, co se mi narodilo dite, tak jsem zmenila priority. Hodne veci je dulezitych, ale zdravi je nejdulezitejsi.

gellerka
14. pro 2014

Tak jako všichni si přeji hlavně zdraví, lásku a štěstí pro nás všechny, ale to si přeji celoročně a ne jen k vánocům. K vánocům si tedy s manželem přejeme nějaký balíček do welness a hlídání pro malou na tu dobu. Ať zase nabereme sílu pro tu naši divošku a s manželem strávíme trochu hezkého času jen spolu 🙂

millyh
14. pro 2014

Já si přeji ať jsou lidi na sebe milejší ať se častěji umí zastavit nebo alespoň zpomalit
ať se více můžu smát a ať se na mě více lidí usmívá jen tak
Ať se ráno probouzím vedle spokojených nejbližších
A ať je smích či jen úsměv to první co lidi každý den uvidí 🙂
Veselé a spokojené Vánoce všem

punky
14. pro 2014

ja si preju aby muj tatka porazil leukemii,aby nase nemoc s kterou bojujeme nevyhravala,aby miminko co mam pod srdcem bylo zdrave,aby babicka nasla konecne praci,aby synovec co ma autismus se zlepsoval ve vsem co dela a jednou zil alespon trochu normalni zivot,aby moje rodina a kamaradi byly hlavne zdravi a stastny 😉 😀

aneta15
14. pro 2014

Krásné adventní odpoledne,

pokud bych měla myslet opravdu jen na sebe a přát si jednu materiální věc, která by mi udělala radost tak bych si přála lísky na muzikál Dracula. ( Myslím, že už je Ježíšek koupil ). Je pravda, že když máte děti, jsou Vánoce už o něčem úplně jiném. Moc se těším až uvidím rozzářená očička mých dětí a ucítím jejich bušící srdíčka, když zacinká zvoneček. Letos strávíme Vánoce poprvé v novém domečku a už tím budou výjímečné. Taky s myslím, že jsou to poslední Vánoce, kdy dcerka věří na Ježíška. I když asi netrumfnou loňské Vánoce, kdy mi dcerka zabouchla dveře a vevnitř byl malý syn a na sporáku se vařili brambory. Vyřešilo to volání na linku 1188, hasiči v závěsu s policií a s důchodci shromážděnými před domem ( bydleli jsme v bytě). Čekala jsem i sociálku, ale ta se nedostavila 😀 asi se jim o svátcích nechtělo pracovat. Nakonec jsme byli i v novinách 😀

vera_vila
14. pro 2014

Hlavně zdraví, spokojenost, štěstí a lásku pro všechny, které mám ráda - to už bych se opakovala... Sama pro sebe bych si přála, aby měl den aspoň dvakrát víc hodin, abych stihla kromě péče o děti a domek a práce taky své končíky a měla čás uplést, uháčkovat a ufimovat vše, co bych chtěla 🙂 A samozřejmě pořádnou porci klubíček k tomu 🙂

ivikpunk
14. pro 2014

já bych chtěla odšťavňovač, abych mohla dělat rodince juice domácí!

adypro
14. pro 2014

Pro mě bude největším dárkem, když oslavíme Vánoce v klidu a v pohodě v širším rodinném kruhu, být s celou rodinou tzn. 4 generace, moje prarodiče, rodiče, bratr, manžel a naše dítko a jako tradičně budeme mít společnou večeři, uděláme nějaké zvyky - rituály (věštění z hrníčků, pouštění lodiček), posedíme u stromečku, rozbalíme dárky a pak ještě společně posedíme dlouho do noci. V poslední době silně vnímám, že toto pro mne bude největší dárek, protože život ukazuje, že příští Vánoce už budou jiné, není jisté, zda tam budeme zase ve stejném složení.
Přeji Vám všem požehnaný advent.

ivuska04
14. pro 2014

Zdraví si přeju po celý rok, hlavně pro svoje děti. Co se materiálních dárků týče, nakupuju hlavně pro děti a rodinu. Ale letos si přeju i něco pro sebe, jsou to pořádné plavky a permici do bazénu. Chci udělat něco pro svoje tělo a i když jsem s rodinou strašně ráda, tak i já potřebuju trochu času pro sebe🙂

benjik
14. pro 2014

Co si přeju? Aby nám už skončilo ježdění s dětma na pohotovost,převozy záchrankou a pobyty v nemocnicích! Za letošek toho bylo toli,že by se nám snad i vyplatilo koupit si sanitku a automat na regulační poplatky na pohotovosti.