icon

SOUTĚŽ o sluneční clony HiPP do auta

avatar
lidka_hipp
29. dub 2015

Cestujete s dětmi autem? Pak by se vám mohly hodit naše sluneční clony HiPP se sloníkem 🙂 Stačí poslat jakoukoliv fotku svého miláčka na cestách. Nezáleží na tom, zda bude z cest autem, vlakem, autobusem, letadlem nebo třeba lodí. Počítá se každá fotka z cest 🙂 Pro deset z vás tu mám balíček se slunečními clonami HiPP do auta, která se budou určitě hodit při cestách na dovolenou 🙂

SOUTĚŽ o sluneční clony HiPP do auta
Shrnutí diskuse
Automatické shrnutí diskuse vygenerované umělou inteligencí · 14. čer 2026 · 88 příspěvků

Stručné shrnutí

  • HiPP nabízí sluneční clony do auta označené v soutěži jako „sluneční clony HiPP do auta“ vhodné k zastínění dítěte během cest autem nebo na dovolené.
  • Do soutěže se vstupuje zasláním jakékoliv fotky dítěte na cestách (auto, vlak, autobus, letadlo nebo loď) a deset výherců získá balíček slunečních clon HiPP.
  • Rodiče v diskuzi uváděli použití clon zejména v autosedačkách a při výletech či cestách (zmíněny byly Chorvatsko a ostrov Hvar jako příklady dovolených).


Q: Jak se přihlásit do soutěže o sluneční clony HiPP do auta?
A: Do soutěže se přihlašuje zasláním jakékoliv fotky dítěte na cestách (auto, vlak, autobus, letadlo nebo loď); v textu soutěže je uvedeno, že deset zúčastněných obdrží balíček slunečních clon HiPP do auta.

Q: Lze do soutěže poslat fotku z vlaku, letadla nebo lodi, nebo musí být fotka z auta?
A: Ano, příspěvek explicitně uvádí, že započítá se každá fotka z cest autem, vlakem, autobusem, letadlem nebo lodí.

Q: Jsou sluneční clony HiPP určené k použití na autosedačkách?
A: Produkt je prezentován jako „sluneční clony HiPP do auta“ a v diskuzi rodiče uváděli jejich použití na autosedačkách při cestování.

Q: Co když nechci zveřejňovat fotky svého dítěte online?
A: V diskuzi někdo uvedl, že z principu fotky dítěte na internetu nedává, takže pro rodiče, kteří odmítají sdílení fotografií, je soutěž nevhodná, protože vyžaduje zaslání fotky.

Q: Mají rodiče v diskuzi zkušenosti s HiPP clonkami?
A: V diskuzi se objevil komentář „My už clonu HiPP máme“ a jiný komentář „ty naše vůbec nestíní“, což ukazuje rozdílné zkušenosti ohledně účinnosti clon.

Q: Hodí se sluneční clony HiPP na dovolenou?
A: Propagační text soutěže uvádí, že clony se budou určitě hodit při cestách na dovolenou; v diskuzi uživatelé sdíleli fotky z dovolených v Chorvatsku a na ostrově Hvar.

Závěry z diskuze

Shoda

  • Sluneční clony jsou vnímány jako užitečná pomůcka při cestování autem, zejména pro zastínění očí dítěte během výletů a dovolených.
  • Soutěž o sluneční clony vyžaduje zaslání fotografie z cest a pořadatel plánuje udělit deset balíčků slunečních clon HiPP do auta.


Sporné názory

  • Někteří rodiče považují zasílání fotek dětí do soutěží za přijatelnou výměnu za možnost vyhrát clony, zatímco jiní rodiče z principu fotky dětí na internetu nedávají.
  • Někteří respondenti chválili vzhled a užitečnost clon (např. „My už clonu HiPP máme“), zatímco jiní uváděli, že jejich stínící clony „vůbec nestíní“.


Otevřené otázky

  • Jaké jsou přesné rozměry a montážní možnosti slunečních clon HiPP pro kompatibilitu s různými typy autosedaček a oken?
  • Kde a za jakou cenu jsou sluneční clony HiPP běžně dostupné v maloobchodní síti mimo soutěže?
  • Jak porovnává účinnost HiPP clon se stínícími řešeními jiných značek nebo s alternativami (stínítka, závěsy, oblečení)?


Zmíněné značky a firmy

HiPP

Zmíněné produkty a metody

sluneční clony HiPP do auta, autosedačka

Místa a osoby

Chorvatsko, ostrov Hvar, Šumava, ČR, Morava

Strana
z3
avatar
laska.nezna.hranic
29. dub 2015

😎

avatar
princikovi
30. dub 2015
avatar
lenkaatom
30. dub 2015

Na dovolené se nám plavba parníkem moc líbila. 🙂

avatar
privka1984
30. dub 2015

Navigace maminky je důležitá 🚗

avatar
nela89
30. dub 2015

Jedna z letadla 🙂
Druhá z auta 🙂

avatar
prdecek
30. dub 2015

starší syn měl a má cestování autem nejraději 🙂

avatar
mandala
30. dub 2015

Nejoblíbenější dopravní prostředek 🙂

avatar
jajinka25
30. dub 2015

Moc rádi cestujeme první foto vlak druhé auto 😉 nejdou mi pretocit fotky :-/ tak se omlouvam

avatar
pavlikovarenata
30. dub 2015

Týýý jo!!! My fakt plujeme 🙂

avatar
petulinavav
30. dub 2015

Naše malá cestovatelka Verunka 🙂 Na každý výlet musíme brát i její věrnou společnici zelenou tříkolku 🙂

avatar
tria002
30. dub 2015

Cekani na vlak..
Vylet s dedou..
Prvni cesta- z porodnice..

avatar
katkakiki
30. dub 2015

Ták obě dvě fotky jsou z autosedačky ale s věkovým rozdílem 🙂

avatar
twoangels
30. dub 2015

Zemědělské stroje - to je naše 🙂

avatar
jaja01k
30. dub 2015
avatar
1denca
30. dub 2015

V nové autosedačce, jako velký kluk 🙂 Jinak clonky by se nám moooooc hodily, ty naše vůbec nestíní :(

avatar
ji_tuli
30. dub 2015

cestujeme na Vítání občánků 🙂

avatar
jitukka
30. dub 2015

Naše první cesta autem domů z porodnice.....krasně spinkal a to mu zůstalo. Jen vidí autosedačku a chce spát 🙂

avatar
andyinka
30. dub 2015

Fotku přímo z cesty nemám, ale z přípravy na cestu ano - aneb "nadšení" z nové autosedačky 🙂

avatar
a_nnysek
30. dub 2015

Pavlík miluje jízdu autem, a to už od té úplně první z porodnice 😉

avatar
snany
30. dub 2015

Kolmo, i opice přijde vhod a někdy je lepší po naších cestách jezdit něčím pořádným 🙂

avatar
jbzirafa
30. dub 2015

nevyhraju nic, protože z principu na internet fotky dítěte nedávám. ale clony asi pořídíme, plenka je velkým zdrojem zábavy a sluníčko občas svítí nepříjemně.tak hezký slunný den všem.

avatar
markysek2
30. dub 2015

na bobech , či vlakem, lodí , na výletech se i chodí, pokud zrovna neběží, tak si stopne dvojspřeží a pak v dobré náladě,
osedlá nosorožce v zologické zahradě :D

avatar
terchal
30. dub 2015
avatar
marssyy
30. dub 2015

Naše Laura na cestách, sluneční clona by se nám moc hodila, cestujeme hodně, fotky jsou pořízené na cestě do Chorvatska 😎

avatar
martisek11
30. dub 2015

takhle jsem si jezdila na "pohodu" na výlety 🙂 v létě

avatar
rawenna
30. dub 2015

Mámo, kam to jedeme???

avatar
martisek11
30. dub 2015

A frčíme na výlet 😉 😀

avatar
martisek11
30. dub 2015

na Šumavě je krásně 🙂

avatar
prdecek
30. dub 2015

i mladší rád cestuje autem, většinou to teda zatím prospí 🙂

avatar
kalkulantka
30. dub 2015
Strana
z3