SOUTĚŽ O VLHČENÉ UBROUSKY HIPP

lidka_hipp
26. dub 2015

Nevím, jak pro vás, ale pro mě jsou vlhčené ubrousky zásadním vynálezem lidstva 😀 Anička sice už chodí do školy, ale já mám vždy v kabelce malé balení vlhčených ubrousků HiPP s výtažkem z BIO mandlového oleje. Hodí se na osvěžení pleti, otření brýlí, rychlé umytí rukou, když voda není poblíž a vůbec mají spoustu užitečných funkcí 🙂 Věřím, že i vy berete vhlčené ubrousky jako něco moc užitečného, a tak tu pro vás mám soutěž o OPRAVDU VELKÝ BALÍK Čistících vlhčených ubrousků HiPP. Stačí napsat, k čemu všemu jste kdy ubrousky použily a pět nejvtipnějších odpovědí se může těšit na balík 🙂 V každém z pěti balíků budou celkem 3 multipacky (4x56) našich Čistících ubrousků HiPP, tedy dohromady 672 jednotlivých kusů ubrousků.

Mimochodem, Čistící vlhčené ubrousky HiPP s výtažkem z BIO mandlích jsou vyráběné bez minerálních olejů s cílem minimalizovat riziko vzniku alergií. Nenajdete v nich aromatické látky, které mohou vyvolat alergickou reakci, éterické oleje, alkohol, mýdlo, barviva, PEG emulgátory a ani parabeny. Nejsou ani bělené chlórem a mají neutrální pH.

ammmi
30. dub 2015

Mně kupodivu zachránily, když jsem šla syna jednou přebalit - byl jen počuraný, nevzala jsem si podložku, tak si tak odendám mokrou plínku a najednou vidím jak rudne - začal tlačit, takže jsem pod něj nastavila ruku s ubrouskem a chytala do něj 😀

nanetka89
30. dub 2015

Vlhčené ubrousky jsou to nejlepší, co kdy někdo vymyslel. Použít se dají při jakékoli činnosti. Mně už posloužili jako kapesník, čistič hovínek z bot, při praní kočárku, na umaštěnou pusu, čistím s nimi i sedačku. Vynálezce bych hned nominovala na nobelovku 😀

petramaria
30. dub 2015

No tak ja som vlhcenymi obruskami uz lestila aj kocik. Vosla som s nim rovno do mlaky a kedze konstrukciu mam bielu, tak kym som prisla do mesta, na kociku boli zaschnute spinave kvapky. Hanbila som sa tak promenadovat po namesti a tak som veselo cistila konstrukciu kocika a dokoncila som to este lestenim mojich topanok 😃😃

granda
30. dub 2015

vlhčené ubrousky jsou dobré na všechny domácí čistící aktivity, ale nikdy bych je nepoužila na dítě, když bych pokožku nemohla omýt vodou. nezbytně nutné otřít a následně omýt vodou.

partyzanka91
30. dub 2015

Já s nimi jednou omyla celou Michalku - byla totálně špinavá ze hřiště, včetně křídy. Postupně jsem jí pucovala ruce, botičky a kalhoty až byla celá zpěněná. Byly jsme dál od domova a nerada bych aby si lidi po cestě pletli Mišku se strašidlem 😝.

vequi
30. dub 2015

Kromě mojí holčičky, které ubrouskama utírám snad každý kousek tělíčka se také jednou zadařilo, že se nám na přední sklo auta vyřádil nějaký milý ptáček a já měla rychle po ruce právě velkoúžasnolepé ubrousky HIPP 😀 , díky za ně!!! Překvápko bylo rázem fuč a my mohli vyjet na výlet 😅

lenulavymlatilova
1. kvě 2015

Jednou jsme například byly na nákupu v obchoďáku a paní před námi dala na pás brambory, pás se zastavil, nemusím podotýkat že za ní a za námi byla opravdová Fronta s velkym F, starší paní -zřejmě brigádnice - nebyla na tuhle situaci zrovna vybavena a šlo na ní vidět že je nová a nechce opět telefonovat o pomoc, ale pás zkrátka nejel. A já jakožto všeuměl s ubrousky jsem hned vytáhla jeden balíček. Předvedla utřela a pás se rozjel. Byla mi vděčná - neznala tenhle " ynález" a tak jsem ji jím obdarovala.

veri0007
1. kvě 2015

@lidka_hipp Pro mě nejkuriozněji použítí - na koně🙂 Při rodinné procházce jsme potkali na projížďce 6 koní, načež jeden jezdec čistil z koňského čumáku žvýkačku - kůň se někde sehnul a přilepila se mu tam. Rychle jsem zareagovala a nabídla vlhčený ubousek. Tak pan dál žvýkačku z čumáku šudlal vlhčeným ubrouskem. Nepomohlo to.... 😀

katepuha27
1. kvě 2015

V den naši svatby vlchčené ubrousky zachranili šaty dceře. Snažila se naličit a spadla ji řasenka...Byla to obrovská černá čara, diky ubrouskum na obřad jsme stihli a šatyčky moc slušeli 🙂

lezdr
1. kvě 2015

Jedním slovem - na všechno 🙂

karolinahd
1. kvě 2015

U nas se vyuzivaji ubrousky opravdu na vsechno...dokonce sme prisli na to ze jsou uzasny i na lesteni motorek....😉 takze vyuziti od domacnosti pres higienu az do dilny....nesmi i nas chybet i pritel ma jedny vzdy sebou😉

kahira
2. kvě 2015

Vlhčené ubrousky? U gynekologa, mytí liťáků u kol na focení(nic jiného nebylo po ruce a 100%fungovalo) ,komplet celé miminko i maminka když potřebuje, po sexu :P také nábytek, boty. Naposled se mi osvědčily když tatínek vezl kočárek a jedl pizzu a olej mu kapal na tašku u kočárku!!!! Vyčištěno, spokojeno 🙂

mississka11
2. kvě 2015

Vlhčené ubrousky jsem naposledy použila (mimo běžné věci) k naleštění přítelových kožených bot na plese 🙂 Ještě dnes se blyští, jako nové -)

mamamili
3. kvě 2015

My používáme ubrousky na všechno a přítel je bere našemu synovi když jde na záchod🙂 jsou to naše záchrana . A syn je nejradši žužlá🙂

piopiu
3. kvě 2015

Jsou skvely na vsechnoooooo proste 🙂 Ja s nimi i boty protru, kdyz nemam cas na cisteni :D

zuzka3112
3. kvě 2015

Jak již bylo mnohokrát zmiňováno. Používáme je snad na vše 😀 a mám je snad všude 🙂 na stole, u přebalováku, v autě, v kabelce, v šuplíku s krémy na boty, manžel je má i v rybářské tašce :D A slouží nám na dětskou prdelku, utíráme zaliskanou pusenku od mlíčka, ale také kolečka od kočárku, když projedeme nějakým bordelem, čistím s nimi skvrnky na oblečení, boty (když teda fakt nestíhám) 😎 Je to prostě univerzální vynález a ten, kdo to vymyslel, by měl dostat nějakou cenu-za zásluhy 😀 😀 😀 Takže vlhčeným ubrouskům všechna čest!