Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

SOUTĚŽ: Vlhčené ubrousky jsou zázrak 🙂

lidka_hipp
16. pro 2014

Jestli je něco pro maminky skvělý vynález, tak to podle mě jsou vlhčené ubrousky. Nejen, že se s nimi dají otřít špinavé ručičky či obličej, ale i zapatlaný kočárek, vlastní zašpiněná kabelka, nábytek, na kterém nechalo děťátko své stopy... asi bych mohla pokračovat do nekonečna 🙂 Co všechno jste už utřely vlhčenými ubrousky? Napište mi svoje ubrouskové zážitky a pět nejvtipnějších odpovědí získá velké balení našich HiPP vlhčených ubrousků s výtažkem z BIO mandlového oleje 🙂

jbzirafa
16. pro 2014

já dětský zadek utírám vlhčenýmim ubrousky minimálně, je většinu dne čistý, do plínek se nekaká, na to slouží obyčejné ubrousky z krabice, které "prostřu" pod rozbaleného prcka. zato taťka si vlhčené kapesníčky pujčuje, aby se nepodřel...🙂

veverice27
16. pro 2014

Moje nejvtipnější (nejtrapnější) chvilka s vlhčenýma ubrouskama se stala při hlídání mé úžasné neteře Karolínky (tehdy 2roky-nyní 7let).
Bylo léto a já jsem s kamardákou a Karolínkou seděla na terásce u restaurace. Dali jsme si oběd a Kája mi vyjídala z kočárku hranolky s dětským kečupem. Jedním okem jsem sledovala jí a druhým okem kamarádku, která Karolínce doplnovala kečup z pytlíčku na talíř..V tom Kája začala mávat hranolkou jak vzteklá a volala, že tenhle "kupuč" (kečup) není dobrej!! a jak to tak bývá- v momentě hranolka z mrskající se ruky vyklouzla a letěla. No nekoukala jsem kam, však já musela ochutnávat divnej kupuč a vyřešit situaci s nespokojeným dítkem :D
Když v tom přišel pán, co seděl vedle u stolu a mě při pohledu na něj okamžitě došlo, co ho k nám přivádí..:D
Na své holé hlavě, měl brzdnou dráhu hranolky s kečupem..Ihned jsem se omluvila, bylo mi vážně trapně.. Vyskočila jsem a chtěla mu tu hlavu utřít ubrouskem ze stolu- to by ale možná bylo ještě trapnější, takže jsem pouze nahmatala v košíku u kočárku vlhčené ubrousky a nabídla jej pánovi, který si mezitím už s úsměvem povídal s naším Picassem v kočárku..:D ubrousky si vzal, kečup si setřel a odešel.. Od stolu se na nás usmívala jeho žena, kterou to značně pobavilo.. :D my jsme rychle dojedly, zaplaceno jsme už měli..vzali ještě jednu hranolku do kočáru a pádily jsme pryč :D toď můj zážitek 🙂

hrasok100
16. pro 2014

U nás oblíbené využití vlhčených kapesníčků (samozřejmě kromě utírání čehokoliv) je zábava pro dítě alespoň na 15 minut....synka stačí posadit ke krabici vytahovacích kapesníků a mám čas se jít vysprchovat 🙂 Sice to dá pak chvilku práci je seskládat zpátky, ale 15ti minutovka klidu je k nezaplacení 🙂

mon_88017
16. pro 2014

Vlhčený ubrousky jsou jedním z nejlepších přátel vodákových, poslouží jako toaletní hajzlpapír i sprcha. Především ta sprcha 😀 😀 😀 😀 Hlavně, že se mi všichni smáli, co to s sebou vezu, a pak chodili somrovat 😀

ladyhacek
16. pro 2014

Dobrý den nečetla jsem všechny příspěvky tak nevím zda to tu již nebylo. Dítě teprve čekám, ale dostala jsem rady od známé jaké výhody mají vlhčené ubrousky. Takže snad nevadí když se o to s vámi podělím a vlastně se budu chlubit cizím peřím 🙂

Je kadeřnice a když jsem byla u ní ubrousky používala na tvář, aby dostala barvu pryč.
Pak začala vyprávět jak s tím leští boty. Manžel si prý ťukal na čelo a teď už je používá také. No a úklid? tak krom rozlitých věcí apod. také utře občas prach.

Takže skutečně všestranný pomocník a já jsme zvědavá co nového mě napadne až to naše miminko bude s námi

zzuzinda
16. pro 2014

Vlhčené ubrousky utřou všechno 🙂 Bezvadně vyčistí i šmír a na utírání zapatlané linky jsou bezkonkurenční. A na táboře, kde teče voda velmi sporadicky je skvělé umýt celého člověka ubrousky. A jinak jimi utíráme oravdu, ale opravdu všechno 😉

lucieandrlova
16. pro 2014

Také používáme na utírání hodně věcí, ale největší radost z vlhčených ubrousků jsem měla, když jsem byla s dcerkou batoletem v jídelně, kam občas chodíme na jídlo a na záchodě jsme potkaly starou paní (cca 80 let), která tam přiběhla k umyvadlu a celá rudá zuřivě utírala papírovým ubrouskem a vodou zbytky jídla na halence. A do toho mumlala, " co budu dělat, co budu dělat, taková ostuda..". (zřejmě měla rande 😉)
Tak jsem jí pohotově nabídla vlhčené ubrousky dcery. Ona na mě: "co to je?", já: "nejlepší věc na světě, když máte malé dítě... To utře všechno..." Tak si ubrousek vzala, vyčistila halenku a vděčně děkovala, že jsem ji seznámila s vlhčenými ubrousky... 🙂
A já jsem měla dobrý pocit, že i matka na mateřské má co předat společnosti... 🙂))

ladik1
16. pro 2014

Vlhčené ubrousky, i když to nechápu, když jsou vhodné i na malé děti, zlikvidují všechnu špínu... nejvíc mě překvapily v létě: dělali jsme našim dětem houpačky a prolézačky na zahradě, natírala jsem jak divá a do toho pořád odbíhala k dcerce (bylo jí 5 měsíců, takže si to umíte představit... 😀 ), v nestřeženém okamžiku se syn, ani ne 3 letý tozhodl, že natře barvou zbytek prken sám a já se, když jsem se otočila, nestlihla divit... z našeho blonďáka byl mahagonový krasavec 😀 s mahagonem od hlavy až k patě... nejdřív si říkám :ředidlo!, ale pak mě v tu samou chvíli napadne, že na takovýho prcka nemůžu přeci všude (i na obličej) patlat ředidlo ☹ v záchvatu beznaděje jsem použila to první co bylo po ruce (jak jinak než vlhčené ubrousky 😉 ) a světe div se - šlo to dolů jako hutě! 😉 Blahořečím jejich vynálezce skoro každý den 😉

eliskaxox
16. pro 2014

Tak vlhcene ubrousky pouzivam dvoje. Pampers bile na zadecek a opravdu cokoliv a pak ubrousky Hipp na pusinku a rucicky maleho. A nejzajimavejsi zazitek s ubrousky? Ten jsem mela asi u nas na stavbe baraku,kdyz sel pritel a zednici svacit a zapomeli si umyt ruce. Tak jsem jim podala ubrousky a nezapomenu na ten pohled jak si banda 5 dospelych chlapu utira ruce vlhcenyma ubrouskama. No nevim jak to tam jinak zvladaji :D

twoangels
16. pro 2014

Vlhčené ubrousky jsou pro mě taky vynález století - utírám s nima absolutně všechno - děti, kočárek, auto, úklid domácnosti... dokonce jsem s nima kdysi vytírala podlahu v drogerii když malá nestihla zavolat "aaa" 😀

kamino
16. pro 2014

Nechapu co v nich je,ale pridavam se,ze vycisti naprosto vsechno,i propisku ze zdi a svetlych plataku.Zvladou i krbova skla a je s podivem,ze kdyz jsem prckovi utirala prdelku zinkou,nebo navlhcenym Perlanem v Medvidkovi,tak mu prdelka cervenala a Babylove bile mu ji vylecily a nevim,co je to opruzenina. Skvely vynalez !!!

veri0007
16. pro 2014

Po radě jedné maminky koníkovky jsem je použila na disky pneumatik🙂 Krásný stříbrný disk měl na sobe už z výroby nějakou zelenou mazanici cca 2x2 cm, nevím od čeho a nešlo to dolů vodou, jen tak po ruce ředidlo nebylo tak jsem zkusila vlhčené ubrousky a svte div se, pustilo to😀 Doufám, že naší malé z toho nesleze kůže na prdelce jakou mají ty ubrousky sílu😀

luca16
16. pro 2014

My máme vlhčené ubrousky v autě místo papírových kapesníčků a né jednou už nám přišly vhod. Pamatuji se, jak jsem jednou rafinovaně položila otevřenou PET láhev se sladkou perlivou vodou mezi přední sedadla auta v domnění, že ji manžel uvidí, protože 1,5L láhev přeci nejde přehlédnout. No, neviděl ji, jak jinak. Jak nasedal do auta, prudkým pohybem těla čtvrtinou té láhve dokázal ohodit jak okénko u spolujezdce, dveře, sedačku i podlahu. Vhlčené ubrousky byly mojí záchranou!!! Vše bylo zaleptané, flekaté a ničím jiným bych to z toho auta snad ani nedostala. Díky bohu za ně.

zimkova
16. pro 2014

Dobrý den, ubrousky používáme úplně na všechno. Tento pátek jsem měla Vánoční večírek z práce a protože se u nás dělá kanalizace, tak mám velmi špinavé, zablácené auto. Po vystoupení z auta jsem měla kozačky jako prasátko, děti, které jsem vezla k babičce, měly bundy úplně ve stejném stavu, jak se o auto otřely. Jako správná mamina mám u sebe neustále vlhčené ubrousky, za které by měl jejich vynálezce dostat medaili. Hned jsem všechny přetřela od hlavy až k patě a byly jsme jako vypraní v Perwolu 🙂 Je to dá se říci obyčejná věc, ale moc vděčná na cesty i v domácnosti. Při vylití nočníku, když Davídek slézá, při utírání např. i prachu, botiček, záchodového prkýnka tak i prdelky při vyměňování jednorázových plen. 🙂 A je to úžasná hračka pro malé děti. Jak vytahují jeden ubrousek za druhým a mají z toho ohromnou radost. Ochutnávají každý vytažený ubrousek a zjišťují, že chutná stejně, jako ten předchozí. Všem je moc a moc doporučuji. 🙂 🙂 JSOU OPRAVDU ZÁZRAK 🙂 🙂 🙂

Davídek dnes poumýval kostky, umyl si autíčko a utřel práh 🙂) Máme doma šikulku 🙂

pfili
16. pro 2014

no, nebylo to tehdy úplně utírání, ale bez nich bych to určitě nedokázala. Jela jsem vloni v prosinci se Sárinkou do města, potřebovali jsme něco vyzvednout a jeli jsme docela na čas. Auto ale nějak nejelo, tak jsem po chvíli zastavila a šla zkontrolovat pod kapotu. Nedávno se mi totiž stalo, že mi kuna překousala kabely. Tentokrát jsem ale nemohla uvěřit svým očím a skoro omdlela hrůzou. Otevřela jsem kapotu a všude bylo peří. Začala jsem prohlížet důkladněji a objevila pod hadičkami mrtvého ptáčka s ukousnutou hlavičkou. Tentokrát si kuna nedala kabely, ale přitáhla si kořist do tepla. Byla jsem hysterická. Volala jsem tátovi a chtěla poradit co s tím. A on říkal, ať to vyhodím. A já zase hystericky, že jako jak asi. On že prej mám určitě v autě nějakej pytlík. "Kde bych jako asi vzala pytlík?" No, ale hádejte, co jsem v autě měla. Takže jsem si nabrala snad půlku balíčku ubrousků a s obrovskou hrůzou a křikem chytila ptáčka a vyhodila do příkopu i s tou haldou ubrousků. I na tohle se ubrousky hodí a bez nich bych to nedokázala 🙂

batata
16. pro 2014

Svůj život bych rozdělila na PŘED objevením ubrousků a PO. Synovi je 10 měsíců a za tu dobu jsem se s nimi parádně zžila. Ze začátku to bylo takové oťukávání - používala jsem je při přebalování, pak začaly první příkrmy a to byl zlom. Zjistila jsem, že se s nimi dá utřít úplně VŠECHNO a ted je čile využívám, úklid kuchyně, koupelny, umytí bot, displeye mobilu, klávesnice notebooku...už je nedám. Synovi ať je klidně patnáct, já budu ubrouskovat dál : o ). .....A kromě utírání mi kapesníčky mnohokrát pomohly i ke zklidnění miminka. Když syn dostal záchvat breku, který nešel utěšit, stačilo přiložit vlhký kapesníček na spánky a pomaličku ho otírat....zázrak : o )

blahova_andrea
16. pro 2014

utírání čehokoli je jasná věc. je to super vynález. mě samotnou s nimi pobavil kdysi můj expřítel na dovolené v itálii. děti jsme neměli, ale výhody vlhčených ubrousků už jsem znala. expřítel byl veeeeeeeelmi čistotný člověk. bylo to tehdy v římě, na záchytném parkovišti. když jsme měli odjíždět směr ubytování, tak se samozřejmě každý snažil minimalizovat zastávky a musel použít toi toi. byla jsem požádána o ubrousky (nic divného, chlapi nenosí ani kabelky ani podobné vymoženosti a sama bych si prkénko jistě otřela nebo rovnou celé zakryla 😅) expřítel byl ale v toi kabince neskutečně dlouhou dobu. vyšel však s velmi spokojeným výrazem a bez ubrousků. on totiž celou toiku tak poctivě vypulíroval, že mu žádné ubrousky nezbyly. celý zájezd pak stál jednu velkou frontu na "jeho" toiku i přesto, že tam v řadě stálo kabinek min. 10 😀 to, že se pak dušoval, jak mi koupí jiné a nikdy jsem se toho nedočkala je věc další 😅

marssyy
16. pro 2014

Bez vlhčených ubrousků si neumím život ani představit, je to super věc, jsou vhodné na otření čehokoli, od pusy po zadeček, využívám je i v domácnosti když potřebuji něco rychle setřít, na cestách, i v autě jsou dobré na utření prachu 🙂

bimmka
16. pro 2014

Vlhčené ubrousky jsem používala i v době, kdy jsem nebyla matkou. Nejvíc se osvědčily, když jsem chodila se psem na střihání. cestou tam vždy měl naschvál průjem, takže vlhčené ubrousky posloužily i na psí zadek a já mohla dojít s čistým psem na střihání.

irenoslava
16. pro 2014

U nás se používají na úklid domácnosti a úplně nejlepší jsou po jídle na utření pusiny malého

matous24
16. pro 2014

Zrovna vcera jsem s nim rychle opucovala interier auta... Jinak kocar, boty, to je klasika... 😀

loninkan
16. pro 2014

jak je psáno v úvodu...na ,,umytí,, kočárku, ručiček, pusinky a utírání prachu:D

monynka.s
16. pro 2014

Domů k rodičům mam cestu dlouhou. Autem je to 300km. Takže pár hodinek. Jako spolujezdec s námi jezdi naše psí ditě.KKříženec čivavy a yorka. Jako každý pes neni pro něj problém překvapit. Jednou taky tak jedeme u benzinky někde ve vesnici jsme si dali pauzu. Pejsek se proběhnul a chteli jsme pokračovat. Po par minutach jizdy mi přišlo zvláštní že pořád cítím něco co připomíná krávy. Otočila jsem se na psa a jeho uhýbaví pohled mi hned prozradil jak se věci mají. Celý se vyválel v kravinci. Na snahu jej očistit , rámci zachování našich čichovích receptorů, padly všechny vlhčené ubrousky a ještě asi dvoje které jsme běželi koupit. V autě se dojet dalo ale pes na nas ještě 2dny koukal jako na nepřítele s pohledem co nechapal co že jsme to proti jeho novemu parfemu vlastně měli.

angie.shy
16. pro 2014

Jo je to super věc, ale vždycky mám černé svědomí z pohledu ekologie, že kdybych namočila kousek hadru, udělá to stejnou službu a nenadělá to tolik škod

japona
16. pro 2014

Za chvilku to bude aktuální, tak to zkuste: vlhcene ubrousky jsou jediná věc, která dokáže dokonale odstranit starou dálniční známku🙂

kalkulantka
16. pro 2014

Já si s nima někdy po sexu utírám břicho - a víc bych to asi nerozebírala 😅

daasenka85
16. pro 2014

no, tak jestli mohu napsat svou zkušenost, není to až tak super věc. dcera trpí opakovanými záněty močových cest a na nefrologii nám doporučili je nepoužívat. Tím rozhodně nechci tvrdit, že by vlhčené ubrousky mohly za dceřino trápení, to ani omylem, jen jsou zkrátka dráždivé, tak pokud se u holčiček vyskytnou tyto problémy, je lepší se jim vyhnout. a pokud jsou podle slov @japona schopné "jako jediné" odstranit dálniční známku, velmi bych se zamyslela nad jejich složením..

daasenka85
16. pro 2014

ale jinak se dají použít úplně na vše, to je pravda 🙂

makulinecka
16. pro 2014

Náš aktuální zážitek s vlhčenými ubrousky byl ten, že naše malá rošťanda tchýni pucovala boty a u toho žuchlala bak, bak. To jsme se všichni společně od srdce zasmáli.
Jinak u nás jsou ubrousky hodně oblíbené - je s nimi velká zábava při přebalování ( aspoň malá vydrží pár minut na místě), stírání prachu z nábytku, utírání sebe sama a všech členů rodiny včetně psa a jako malá provokace maminky jejich žužlání a následné ksichtění o škleb roku to naši malou dcerku strašně moc baví.

catherineb
16. pro 2014

Vlhčené ubrousky jsou opravdu zázrak a my je používáme úplně na všechno co vás napadne 🙂... čistíme s nima nejen prdelku, ručičky a pusinku, ale také hračky, kočárek, boty nebo auto od bobků, v domácnosti třeba i wc nebo sporák a troubu (pokud nemám po ruce jiné přípravky, mohu kdykoliv použít vlhčené ubrousky, což je fakt super) atd. atd.... mohla bych psát až donekonečna - jsou opravdu univerzální 🙂. A syn je miluje i na hraní... v nestřeženém okamžiku dokáže celé balení ubrousků vytahat cca za minutu... no celkem drahá hračka, co? 🙂 A já když to zjistím, tak šílím... naposledy je vytahal a nacpal je všechny do pračky... tam jsem je objevila až po delší době, už byly bohužel vyschlé ☹... no musím si je asi více střežit, ikdyž to bude docela těžké - aby byly vždy po ruce, máme je skoro všude - 1 balení v kočárku a téměř v každé místnosti doma a malé balení i v kabelce 🙂. A HIPP máme ze všech značek nejradši, jen škoda, že jsou většinou úplně nejdražší ☹...