SOUTĚŽ: Vlhčené ubrousky jsou zázrak 🙂

lidka_hipp
16. pro 2014

Jestli je něco pro maminky skvělý vynález, tak to podle mě jsou vlhčené ubrousky. Nejen, že se s nimi dají otřít špinavé ručičky či obličej, ale i zapatlaný kočárek, vlastní zašpiněná kabelka, nábytek, na kterém nechalo děťátko své stopy... asi bych mohla pokračovat do nekonečna 🙂 Co všechno jste už utřely vlhčenými ubrousky? Napište mi svoje ubrouskové zážitky a pět nejvtipnějších odpovědí získá velké balení našich HiPP vlhčených ubrousků s výtažkem z BIO mandlového oleje 🙂

partyzanka91
16. pro 2014

Já si to bez nich ani nedovedu představit, jedna ze spousty věcí které si fakt vážím a jíž naše matky neměli. Nejvíc s nimi otírám zadeček, ale jak bylo uvedeno z příspěvku, občas je užiji i na otření nějakého toho nábytku či jiné šmouhy na kluzkých površích. Zatím nejvtipnější zážitek (ačkoli ne z vlhkými ubrousky ale s takovou tou vsakovací jednorázovou podložkou podložkou), byl ten že manžel rozlil po stole pivo a celé komplet ho vysál do té podložky a v té chvíli opravdu ocenil jejich kvalitu 🙂. A vtipný zážitek s ubrousky by byl taky, jednou měla dcera výživu až ve vlasech takže jsem jí s těmi ubrousky doslova umyla vlásky 🙂

majkoz
17. pro 2014

Myslím, že vynálezcem vlhčených ubrousků byla naše babí 😉 Vždycky měla na výlet s námi vnoučaty přichystané mokré utěrky v igeliťáku🙂Ale na druhou stranu si taky z dětství vybavuji ten odpor, když se k mé puse, nebo tváři blížil kapesník navlhčený něčími slinami a jal se mně očisťovati, blééé..chváála chváála vlhčeným ubrouskům!!!

pavlikovarenata
17. pro 2014

U nás se nejčastěji používají vlhčené kapesníky na boty 😀 A kupodivu nejméně právě na ten zadeček mrněte...ten dávám přímo pod kohoutek, protože když se vykadí, je to taková nálož, že bych spotřebovala dva balíky a to bych se asi nedoplatila 😀

ebsian
17. pro 2014

Běžně používám ubrousky pro naši malou samozřejmě, ale výborně se s tím leští i mobil (když si ho malá vezme do parády) a i na úklid se osvědčily 😀 Zjistila jsem, že jsou lepší, než ubrousky určené na úklid 😉 No a na boty také super.

berusinecka
17. pro 2014

Vlhčené ubrousky jsou u nás velmi používané. Od špinavých zadečků, ruček, pusinek, nábytku, sporáku, kočárku, po utření rukou od tankování nafty, utírání hoven od psa, na boty,...a oblíbené jsou i u dětí-tahání ubrousků je lepší než drahé dárky. Docela vtipnou příhodu mám od sestry, kdy její tehdy dvouletý syn byl doma s tatínkem. Vlastně by se dalo říct, že byl doma sám, protože tatínek usnul v ložnici. Malý šmejdil všude po baráku a nevynechal ani záchod. Vzal záchodovou štětku a tou štětkou tomu tatínkovi umyl obličej. Švagr tehdy vytahal skoro všechny vlhčené ubrousky 😀

snany
18. pro 2014

Vlhčenými ubrousky děti 'vymalovaly' stěnu v pokojíku a padla na to tři celá balení. Vlhčenými ubousky jsem drhla pozvracenou živou kočku.

sonhabova
18. pro 2014

Co mám malého vozím vlhčené ubrousky stále u sebe, mám je jak v autě. Manžel minule potřeboval nutně smrkat, tak popadl ubrousky a pak se mě ptal, odkdy kupuji vlhčené kapesníky. 🙂
Používám je i na pejska tlapky a prďka.

glimmer
18. pro 2014

já používám vlhčené ubousky snad na všechno ... i na utírání prachu 😀 ... je to prostě fakt ZÁZRAK ... nosím je pořád s sebou ... minule jsem s tím utírala kolečko od kočárku od hovínka, psovi "hubu" když se poblil, ... ...

alyssa.anna
18. pro 2014

S ubrousky utíráme co se dá, není to s nimi práce, ale zábava 😀 A to potvrzuju nejen já, ale i má princezna.
Já s nimi utírám celé dítko doslova od hlavy k patě, příbytek, nábytek a dokonce i "dobytek" 😀 Jednou mi kočka vlezla na stůl, kde strcila celou hlavu do misky se zakysanou smetanou a byla upatlaná od čumáku až za krk. Popadla jsem kočku a jelikož vím, jak nesnáší vodu a nechtěla jsem být poškrábaná až na zádech, sáhla jsem po ubrouskách, co byly v dosahu a už to jelo 😀 Na utírání padlo sice půl balíčku ubrousků, ale kočka byla jako nová.
Takže. u nás se spíše těžko hledá věc, kterou bysme s nimi ještě neutírali 🙂

clara.7
18. pro 2014

Vlhčený ubrousek na pusu či zadeček,
vyčistí kočárek, a to i včetně koleček!
Prach a špína nemá šanci,
maminkám vždy usnadní práci 🙂

Ubrousek jsem ocenila i v drogerii kde se dcera v nestřeženém okamžiku u pokladny zmalovala rtěnkami po obličeji a vypadala jako klaun 😀

bleibina
19. pro 2014

Náš prcek je taková nenechavka, že na co došáhne, to je jeho. Takže mi pravidelně bere věci ze stolu a mezi nimi i vlhčené ubrousky. Jednou jsem nezareagovala včas a on je vytahal z balíčku a začal čistit koberec. 😀

fmartinkaf
19. pro 2014

Já je používám na vše i na auto 🙂

stavba
20. pro 2014

Manžel s vlhčenými ubrousky běžně čistí palubovku v autě a nemůže si je vynachválit. Nedávno se ho ptal jeho kamarád (zatím bezdětný), jak to dělá, že má pořád tak čisto v autě, nikde žádný prach. Tak mu povídá: "Jo hochu, vlhčený ubrousky na zadek, to ti je věc." 😀

aneta15
20. pro 2014

Já považuji vlhčené ubrousky za vynález století. Používám je opravdu na všechno na děti, zvířata, utírání prachu, mytí bot, auta. Před tím než se mi narodili děti jsme neměla ani tušení, že něco takového existuje a teď mám doma slušnou zásobičku, neumím si představit, že by mi došly. Když byli synovi 2 a dceři 4,5 roku tak jsme si koupili nonou skřínku do koupelny koupila jsem, si zrovna pack ( 4 balení ) a vyskládala do skříňky. Po chvíli mi bylo divné, že jsou tak hodní...u nás se hodné dítě = průser...Průser to byl, hrály si na sníh, myslela jsme, že se rozbrečím, stihly vytahat 2,5 balíků. Dodnes nechápu jak zvládly rozlepit uzávěry, nicméně jsem si dala tu práci, že jsem je složila a vrátila do balíku, moc pěkně to nevypadalo ale lepší než kdyby vyschly 😉

jezevec
20. pro 2014

spolu s odsavackou nudli na vysavac by si vlhky uborusky zaslouzili nobelovku 😵 😵 😵 nej zalezitost kterou mam vsude a bez ktere se neobejdu a uz ani muj muz, ma je v praci,aute...

marka123
20. pro 2014

Vlhcene ubrousky jsou pro me takovy vselek na spinu 🙂 kdykoliv se umazu nebo se mi udela flek na obleceni,okamzite pouziju vlhceny ubrousek a flek je pryc.zrovna dnes jsem klekla do rozliteho sirupu panadol a okamzite utikala pro ubrousky.flek je pryc a ja nemusim prat tak casto 🙂

marketkaturcinkova
20. pro 2014

Tadeášek má Hipp ubrousky už od narození (v nemocnici jsme je dostali jako dárek a zatím jsme ani nevyzkoušeli jiné ;) ty voňavé (růžové balení) jsou úžasný, vždycky mi připomenou tu vůni našeho novorozeňátka, když jsem ho v porodnici přebalovala 🙂 ale povětšinou na jeho zadeček používám raději modré Ultra sensitiv - navíc musím říct, že zadeček má jemňoučkej, nikdy nebyl opruzelej a krémem ho mažu jen ráno a večer 🙂
Vlhčáky u nás jedou o sto šest ;) dneska jsem s nima zrovna utírala prach okolo telky a televize se jenom blejská 🙂 samozřejmě pro nás úžasný na ruce a myslím, že jak Tedík poroste, tak bude takových využití.. ;) na to jak jsem říkala, že malýho doma budu utírat vlhkou žíňkou, tak ty leží nepoužitý ve skříni 🙂

wera8
20. pro 2014

Můj přítel je fotbalista a minule v kabině si chtěl naleštit kopačky indulonou jako vždy, jenže mu jí náš prcek zřejmě zabavil, našel tam místo toho právě vlhčený ubrousky, tak se mu kolegové čutálisti tlemili když je jima začal "krémovat", jenže pak zjistili, že mu ubrousky ty kopačky nejen namastily díky oleji, ale i suprově voní, tak mu je zabavili a já jim prej mám dovést zásoby 😀

barusmackova
20. pro 2014

Snad všechno co se dá moje malá pomocnice je vždycky spotřebuje na utírání prachu

septik
20. pro 2014

vlhčené ubrousky by opravdu zasloužily nobelovku. Svuj život si bez nich nedokážu představit ani já, ani zbytek rodiny. Používáme je teda hlavně na děti, ale už jsem s nimi utírala i prach na žaluziích, s nimi to jde perfektně, tak prach na nábytku, v autě. V kabelce nesmějí chybět taky na upatlané ruce na cestách. Dokonce když nám dva dny nešla voda v létě, tak sloužily na komplet očistu mého těla i tělíček dětí.

v2e2rka
20. pro 2014

Dneska jsem zjistila, že vlhčené ubrousky jsou nejlepším přítelem malíře...Chystáme malému k Vánocům pokojíček a mně šikulce se samozřejmě povedlo zašpinit bílou zeď sytě modrou barvou...Setřela jsem cákanec vlhčeným ubrouskem krásně do původní bílé a i moje šmoulí ruce jsou po nich opět v původní barvě =)

elafonisi
20. pro 2014

Tak jsem díky této soutěži zjistila, na co všechno začnu ubrousky používat 🙂
My máme zážitek se synovcem z Anglie. Přece jen tam vyrůstá v "chráněném" prostředí, žážitků tedy spoustu, ale berou ho jen tam, kde je kulturní zázemí. A u nás během výletu do lesa přišla chvíle, kdy se chtělo kakat. Jenže všude okolo jen les a klučina musel poprvé v životě ke svému zděšení kakat do lesního podrostu. Nakonec se povedlo a na závěr posloužily vlhčené ubrousky 🙂

hohe
20. pro 2014

My je požíváme na vše... úklid domu, auta, očištění dětí či nás, dokonce tím pucujeme i psa... A naučili jsme je používat i babičky... u nás jsou věčně otevřená 2 balení v pohotovosti...

gellerka
20. pro 2014

Vlhčené ubrousky používáme opravdu na vše, od prdelky malé až po čištění gauče nebo koberce. Opravdu výrobek k nezaplacení. A jako takové vtipnější použití vzpomínám, když jsem na manžela chtěla udělat dojem, koupila nové oblečení a snažila se být za kočku, jenže malá při vypravování začala být nevrlá, tak jsem na závěr rychle skočila do bot a utíkala ven. Tam jsem se pak nakrucovala před manželem, ale ten místo aby mne pochválil, tak mě upozornil na špinavé boty, který k tomu načančanému oblečení vypadaly opravdu hrozně. Takže jsem vytáhla vlhčené ubrousky a čistila, abych byla kočka 🙂 A kolemjdoucí pán teda vůbec nechápal 🙂

veroush
20. pro 2014

Tak nas nejkurioznejsi pripad s vlhkymi ubrousky se nam prihodil dnes dopoledne,kdy jsem z kola na kocarku lovila psi tentononc vlhkym ubrouskem😀

martinaeri
20. pro 2014

ahoj, používame doma všichni na vše, od toho, k čemu jsou určeny až k utírání prachu, přes ťapinky naší kočky až po interiér auta. A používá je teď i náš táta na rybách a díky němu i další "pardálové " rybáři z našeho okolí 😉