VELKÁ SOUTĚŽ O 60 PŘÍKRMŮ HIPP

lidka_hipp
28. dub 2015

Slíbila jsem vám další soutěž o pořádný balík dobrot HiPP a tady je 🙂 Mám tu připravený balík 60 příkrmů HiPP, který vyhraje jedna z vás 🙂 Stačí, když napíšete, jaký příkrm má váš miláček nejraději a proč 🙂

Mimochodem, příkrmy HiPP jsou přizpůsobeny nutričním potřebám vašeho miminka. Vyvíjíme je s odborníky na dětskou výživu. Dbáme na to, aby naše potraviny byly opravdu kvalitní. Nepoužíváme žádná umělá zahušťovadla, konzervanty ani barviva. Každá surovina, kterou zpracováváme, musí projít systémem přísných kontrol a testování. Proto také v našich příkrmech nenajdete rezidua pesticidů, herbicidů, umělých hnojiv a jiných škodlivých chemikálií. Aby naše příkrmy mohly nést HiPP BIO pečeť kvality, musí splnit ještě přísnější normy, než jaké určuje zákon. Více o HiPP BIO pečeti kvality: http://goo.gl/fTrltc

Obsah každé skleničky musí projít systémem zajištění jakosti s až 260 kontrolami, od rozborů půdy, až po analýzu surovin a testy hotového výrobku. Jakmile naši farmáři sklidí a dovezou ovoce a zeleninu, testují se všechny suroviny na přítomnost nejdůležitějších látek. Pokud by naše laboratoř zjistila jakoukoli látku, která tam nepatří, nebude se daná surovina vůbec zpracovávat. Více o systému našich kontrol: http://goo.gl/SwNflN

muribana
28. dub 2015

Nejraději mám špagety s mořskou rybou a zeleninou ve smetanové omáčce a možná proto, že maminka mi celou dobu při obědě říká, jak je ta rybička zdravááá 😀

loninkan
28. dub 2015

malá naštěstí není vybíravá v jídle, takže ta sní opravdu všechno, takže z příkrmů ji chutnají všechny druhy, ale největší radost má, když ji uvařím kuře na paprice...to toho sní pomalu víc než já🙂

daancca
28. dub 2015

Nasemu Martinkovi je 8,5 mesicu. Prikrmovat jsme zacali v 6,5 mesici. Jinak je kojeny. Byl to s nim docela boj. 🙄 A kdyz mu to s papanim slo krasne, najednou nesnedl vic jak 3 lzicky. Prikladala jsem to zoubkum. 😕 Nakonec jsem mu ty jidla casove posunula, a ted papa jako nikdy predtim. Nejvetsi uspech mela rajcatova polevka. 🙂 Snedl tak trictvrte sklenicky. V tom bude asi po mne, miluju rajskou a vubec vsechno z rajcat. 🙂 Jinak je to teda celyyy tatinek. 😎 Vcera mel tagliatelle s brokolici a smetanou, nechal tak tri lzicky a dnes bude mit ryzi s karotkou a krutim, tak jsem zvedava kolik spapa. 🙂 Prikrmy od Hippu jsou moc dobre a co nesni Martinek, rada doji mamka. 😀 Take nas zasobuje touto znackou i tchyne, protoze rada si priplati za kvalitu a co by pro vnoucka neudelala. 🙂 😉

tajemna30
28. dub 2015

Honzíkovi je 8 měsíců, přikrmovat jsme začali v 6 měsících, ale postupně, pomale, hlavně je hodně pořád kojený. Příkrmy mu zatím chutnají ty kde je mrkvička, a z ovoce jablíčko a hruška.

manma
28. dub 2015

Nám nejvíce chutná Hipp bio zelenina s těstovinami a kuřetem. A papáme hodně, abychom byli velcí a silní jako tatínek.

makulinecka
28. dub 2015

Nám od Hippu nejvíce chutná červená řepa s jablky a hovězím + jemné těstoviny s mořskou rybou a rajčaty. To jsou naše Top výrobky. U těchto jídel nejsou u nás žádné protesty a papáme vždy s úsměvem a radostí. Spokojené dítě = ještě spokojenější maminka 😀

kh
28. dub 2015

U vede bezkonkurencne dynovy.
Zavadani u nas bylo bez problemu, prepokladam, ze malemu chutnalo 🙂
Ja zase ocenila zpracovani a kvalitu surovin. Ochutnala jsme s malym nekolik znacek, bezkonkurencne vedl Hipp. Levnejsi znacky byly mene chutne a kvalita zpracovani se mi nelibila uz od pohledu a pote i po chuti.

monikaaa123
28. dub 2015

Přikrm jsem zavedly teprve nedávno ale hned bylo jasné že dýně od hippu je dcerky nej nej nej.🙂 Od všeho sní jen tak půl skleničky ale u dýně je pro ni málo jedna sklenička🙂 no a co teprve karotka s brambůrkem to jí taky moc šmakuje...
Ale s tou dýní jste u nás zabodovali! FAKT SUPER!🙂 ...mám radost 😉

pouzarovaj
28. dub 2015

I když je Terezce už skoro rok, stále vede dýňový. Byl to první příkrm po mrkvičce, který zkusila. Doma vařenou dýni nechtěla, Hippová jí ale moc chutnala. Teď už baští všechno, ráda má i špagety, ale na dýni si stále občas ráda pochutná (sklenička s dýní je malinká, tak jí často nekupuji, jen přidávám na přilepšení🙂 ).

petramarkova
28. dub 2015

Při zavádění příkrmů jsem si říkala, že přeci nebudu líná matka a že budu pro syna vařit sama. První mnou udělanou mrkev absolutně odmítal a když jsem ji ochutnala, bylo jasné proč. Mrkev z obchodu bez chuti a zápachu, navíc jsem ji vařila v mini množství a nevěděla jsem jak na to. Bylo pro mě zklamání, že nechce skoro ani ochutnat, co jsem mu s Láskou uvařila 😉 . Pak jsem nad tím pořád dumala, až mi došlo, že doma stejně neuvařím vše v bio kvalitě a ještě k tomu tak, aby měl každý den rozmanitou a vyváženou stravu.Tak jsem koupila skleničku HIPP a při krmení jsem mu i ujídala 🙂 Od té doby vede HIPP a nejvíce lasagne z HIPP talířku 🙂 😀

dorkaa
28. dub 2015

Nad domácí stravou mi Adámek dost často ohrnuje nosík, ale když vyndám skleničku, tak tou nikdy nepohrdne. Když se ho zeptám co si dá k večeři, tak odpoví "maminko, já chci špenát ze skleničky". Dokonce si ji umí i sám přinést, jelikož ví, kde maminka skleničky schovává. Takže se skleniček vede špenát. Taky mu hodně chutná červená řepa s jablky a hovězím masem, ale tento příkrm jsem se naučila dělat sama, za co jsem moc ráda, protože vím, že když mu toto jídlo uvařím tak ho bez řečí sní.

1velrybka
28. dub 2015

Naše Maruška má nejraději příkrmy, kde jsou těstoviny, rajčata, mrkvička - tedy něco z toho, ale nejlépe vše pohromadě. Její obíbený je "Zelenina a těstoviny s kuřecím masem" od ukončeného 12. měsíce (Hipp). A proč? Tedy jak už jsem napsala, protože tam jsou její oblíbené těstoviny, rajčata, mrkvička, ale také proto, že nádherně voní, jsou tam maličké kousky (s velkými má ještě problém) a hlavně úžasně chutná. Je super, že Hipp má spoustu příkrmů, kde se tyto Marušky oblíbené ingredience vyskytují.

noirdame
28. dub 2015

Tak když nestíhá uvařit maminka, tak Hipp je stejně dobrá volba. Ať už s králíkem, nebo telecí, vždy se s chutí ke každé skleničce ráda vrací. I švestka z Hipp skleničky, uspokojí žízeň a chuť naší milované holčičky.
😉

datela
28. dub 2015

U nas nerozhoduje druh prikrmu,protoze co jeden nesni,druhy prcek doji.Prikrmy ve vetsine pripadu varim,ale treba teleci nemuzu sehnat,tak kupuji hotove od Hippu,jelikoz prvni byl silny potravinovy alergik a snesl jen tyto prikrmy,tak to byl pro me ukazatel,ze jsou opravdu kvalitni.Nejoblibenejsi jsou merunkove a mrkev s ryzi a krutim masem.

snany
28. dub 2015

Naše malé jablíčko,
moc nepapá masíčko.
Ovoce jsou jeho kamarádi,
přesnidávky Hipp u nás nezahálí.
Je to malý 'kanibal',
jablečných by se přejídal.
Proč je má rád?
Prý se nemám pořád ptát
Prostě jsou mňam, nám, mlask, mlask....

azeretka
28. dub 2015

Těžko říct, který příkrm je pro mladšího synka ten nej, všechno baští s chutí 🙂 Ovšem pro dnešní den vede rybička, už se mi dlouho nestalo, aby se po dojedení celé skleničky dožadoval hlasitě dalšího přídavku 😀
A proč? Asi, že mamince ryby moc nevoní, tak se u toho děsně kření. 😉
Starší tříletý synek vždy miloval skleničkový špenát s hovězím a ještě teď ho občas s nadšením poobědvá.
Spokojeným bříškům zdar !

dubina
28. dub 2015

Před pár měsíci vedly všechny polévky od Hippu, teď asi všechno s těstovinami. Není příliš vybíravý, snědeno má cca za 10 minut :D i s utřením pusy a zapitím vodou.

phuskova
28. dub 2015

Máme sice prcka, který s příkrmama začal nedávno, ale moc mu chutná BIO Bramborové pyré s kukuřicí a krůtím masem, protože je to slaďoučké, a ještě mu chutná Bio Hovězí maso v jakémkoliv mixu. A sice to není příkrm,ale uplně nejvíc miluje Bio hruškovou šťávu. Než jsem mu ji dala, zředěnou tedy zatím, tak toho za den moc nevypil, ale teďka dá díky bohu klidne 200ml za den 🙂

mate26
28. dub 2015

Tak naši dva čertíci mají nejraději vše, co je s rybou a těstovinou takže u nás teď vede Hipp jemné těstoviny s mořskou rybou a rajčaty a špagety s mozzarelou a rajčaty 🙂 pak jim hodně chutnají hipp ovocné přesnídávky 🙂. Ty těstoviny budou mít asi po mě :D, protože já těstoviny miluji a ryby po manželovi, ten na nich pomalu vyrostl 😀

tynka23
28. dub 2015

Tak u nás jsou s jídlem trochu boje a to je Járovi skoro 10 měsíců.Jak ucítí maso,hodí škleb a konec 😀.Větší kousky taky zatím neprošly,nejlíp když to má pán na atomy.Zkusila jsem,jestli vezme za vděk aspoň rybičkou a povedlo se.Těstoviny s mořskou rybou,brokolicí a smetanou od Hipp nejen že prošly,ale padají do něj jak když tluče paličkou.Konzistencí i chutí si ho získaly.Třikrát hurá!

petracig
28. dub 2015

Náš otesánek sní úplně vše, co mu nabídnu, což vidím jako velkou výhodu, tak snad mu to tak dlouho vydrží. Mezi jeho nejoblíbenější příkrm patří dýně pro svoji sytě oranžovou barvu a příjemně nasládlou chuť, takže vím, že když do jídla přidám dýni, malej se bude jen olizovat 🙂

alboo
28. dub 2015

z menu je to s lososem a z ovoce švestka a meruňka. A proč, protože tohle je snad jediná značka, která obsahuje jen to, co je na obale 🙂

zimkova
28. dub 2015

Hipp příkrmy jsou super. Je to fajn mít vždy po ruce dobré papání, když se člověk rozhodne odjet narychlo z domova. Ne vyždy je čas doma vařit. My se snažíme dávat malému domácí stravu, ale takovou širokou škálu potravin mu nabídnout nemohu. Třeba v zimě neseženu všechno ovoce a zeleninu. Nebo všechny druhy masa mít doma také nejde. Jsem za to ráda, že Hipp je. Milujeme špenát a červenou řepu s hovězím masem. Také všechny těstoviny i ty s rajčaty nebo se zeleninou a šunkou. 🙂

mennii
28. dub 2015

Lukášek má nejraději ovocné příkrmy - hruška, jablko + hruška. Ze zeleninových si oblíbil cuketu s bramborami a jemnou zeleninu s rýží 🙂.

kejny
28. dub 2015

my máme doma malého jedlíka. sní naprosto vše co jí dáme a já jsem za to strašně moc ráda 🙂 ale co zbožňuje je cokoli v čem jsou rajčata, to potom nestíhám plnit lžičku jak rychle papá. když nad tím tak přemýšlím moc bych si přála pro ni vyhrát nějakou tu dobrůtku ale hlavní výhra pro mě je že tak krásně papá 🙂

yvonneullmann
28. dub 2015

Náš malej jedlik sní s radosti rad cokoli co jeste nemel a je.to pro nej nove....nejradeji ma od vasi znacky spagety pasta bambimi s mocarelou a pravda je ze i ja kdyz si je prisolim tak je s chuti sním,i tatka ochutnal a rwkl ze chutnaji jak pro dospěláky .... Kdybychom vyhrali 60 špaget sklenicek tak je urcite aporadame raz dva.... A proč je ma tak rád?? Asi bude po mamince ja od mala spagety miluji na vsechny způsoby

hanach93
28. dub 2015

S příkrmy jsme nikdy problém neměli,snědla opravdu všechno.Ale teplé brambory s máslem ty miluje nejvíc.I teď ji občas uvařím na večeři brambory s máslem a sní opravdu všechny 🙂 Možná je bramborová po mamince ta se může po bramborech utlouct 😉

mihis
28. dub 2015

Všechny skleničky, které už obsahují kousky, rozmixované na kaši jsou nuda 🙂 A hlavně teda masozeleninové, sladkému moc nedá. Dnes do něj telecí s rýží zapadlo jak do dutého 😀

ammmi
28. dub 2015

Tak náš prcek vůbec rád papá, jak vidí že mu chystám jídlo, tak už si sedne a čeká u stolečku 🙂 ovocné mu jedou všechny, a nejlépe v podobě kapsičky 😀 jinak lasagne a špagety v mističce, ale když jsme doma, spíš vařím a to spapá zaručeně rýži v jakékoliv podobě 😀
Naopak naprostý propadák bylo kdysi telecí maso, to nechutnalo nikomu a letělo do koše :-/

scruffy
28. dub 2015

Ještě nepřikrmuji, mám v plánu začít zhruba za měsíc, takže jsem sama zvědavá, co bude malé chutnat.