Kupujete v KiKu oblečení častěji pro děti nebo pro sebe?

klara_kik
23. lis 2016

K radostem každé maminky patří vybavit miminka roztomilými oblečky, malé princezny krásnými šatičkami a raubíře fešáckými kalhotami. Však ona je to radost i pro tety jako jsem já, zvlášť když je to za rozumnou cenu 🙂 Nakupujete v KiKu oblečení svým dětem? Radují se z oblečení i pod stromečkem nebo si „měkké dárky“ zatím neoblíbily? A nezapomínáte dělat někdy radost také samy sobě?

Klidně nám můžete poslat i fotku, jak vám to v našem oblečení sluší 🙂 Ty nejinspirativnější příspěvky z našich diskusí na konci týdne odměním 10 srdíčky. A pokud se chcete podívat na naši aktuální nabídku oblečení, náš vánoční výběr najdete na www.oblekamesechytre.cz

lucka00024
27. lis 2016

Hlavně pro maleho i když si jdu pro něco na sebe😀

kvakuska
27. lis 2016

Tak já budu asi vyjímka, ale nakupuji v KIK spíš pro sebe, než pro dceru. Dcera má spoustu krásného zděděného oblečení nebo od kamarádky za pár korun, při rychlosti s jakou roste (má po kom růst) jí opravdu pouze vyjímečně kupuji něco nového. Já chodím do KIK vybírat (kromě doplňků do bytu) do nadměrných velikostí, protože poměrně často se tam dá najít nejen oblečení do šířky ale i do výšky. Jsem hodně vysoká (a dnes už ani ne tak úplně štíhlá jako dřív) a třeba dost dlouhé triko s dost dlouhým rukávem opravdu nekoupím snadno. Takže trika, nejlépe jednobarevná, občas nějaký svetr nebo mikča, někdy i halenka (nevadí mi, když si doma šířku musím trochu odšít, hlavně že sedí ramena a délka). Donedávna jsem v KIK kupovala i rifle, ale je to tak rok, co všechny tři obchody KIK v Olomouci přestaly dostávat tu nejdelší prodlouženou délku, takže bohužel, s riflema už se nechytám. Občas sedne i nějaká bunda, softšílku jsem třeba na šířku od podpaží dolů odšila a sedí výborně. Koupila jsem tam pro sebe i pár kousků prádla a jsem spokojená.
Pokud už tam dcerce něco kupuji, tak jednobarevné ponožky, plavky, letos třeba 4 stejné páry rukaviček po 25 Kč (do školky super, když 2x ztratí jednu rukavičku, zůstane vám znovu celý pár). Vloni jsem moc ocenila malé sady Máši a Medvěda (kompaktibilní s Duplem) 🙂
Jestli mě v KIK v poslední době něco naštvalo, tak to, že se teď se zvyšující se velikostí třeba bundy neprodlužuje rukáv, takže bunda vel.46 má úplně stejně dlouhý rukáv jako bunda vel.56, přitom rozdíl v šířce těchto bund je obrovský. A někdy také ve vyšších velikostech jsou hrozně úzké rukávy, to nechápu, zkouším halenku vel.46 a nedostanu do rukávu ruce, přitom je nemám tlusté, tak akorát, úměrné výšce. Ve větší velikosti je rukáv pořád stejně úzký. Přitom když se tak dívám na silné/tlusté lidi, tak většinou mají ruce jako zápasníci, takže jim to také nemůže být. Halenka na obvod pasu 2m, ale rukáv jako pro hubeňoura.
Každopádně do KIK budu chodit dál, mám to celkem při cestě a obchod je přehledný, snadno najdu co by mi mohlo sedět.

klara_kik
autor
27. lis 2016

@butterfly79
Moc děkuji za všechny vaše zkušenosti s oblečením od nás. Předám to kolegům, je pro nás důležité vědět, s čím jste a nejste spokojené, a pokud to půjde, rádi to změníme.

K těm potiskům pro kluky, teď je myslím máme hodně různorodé a najdete u nás pestré moderní potisky, ale třeba i filmové inspirované Star Wars nebo jsou na nich Mimoni. Malou ukázku najdete tady: www.oblekamesechytre.cz/plnime-detska-prani A od středy budeme mít spoustu nových věcí, tak se přijďte podívat, pokud teď něco sháníte 🙂

klara_kik
autor
27. lis 2016

@bimmka
To jsem moc ráda, že jsme vás potěšili 🙂 Také mám pro puntíky slabost 😉

klara_kik
autor
27. lis 2016

@kvakuska
Ráda slyším, že někdo u nás dělá často radost i sám sobě 😉 Jste šikovná, že si zvládnete věci přizpůsobit tak, aby vám co nejlépe seděly. A děkuji vám za vaše zkušenosti s většími velikostmi a upozornění na problémy s rukávy. Předám to kolegům, aby se na to podívali.

luj89
27. lis 2016

Ráda občas zajdu do Kiku ve větším - krajském městě. Tam je daleko větší sortiment a více zlevněných kousků pro děti. V menších městech je to bohužel o poznání horší. V Kiku si kupuje manžel ponožky a jednobarevná trika do práce - oboje za fajn cenu. Já si v Kiku oblečení nekupuji, vnímám Kik jako obchod s nadměrnými velikostmi oblečení pro dospělé (nebo alespoň nad vel. 38). My, co máme vel. 32 - 34 musíme pátrat jinde (píšu záměrně pátrat, protože ve většině obchodů odpovídá 32 dřívější 36).

denitek
27. lis 2016

já miluju vaše dokorace, ale na to jste se neptala 😀 já mám moc ráda věci na děti. vaše bavlna je bezkonkureční! třeba onkurence pep-o té jsem nějak nepřišla na chuť. pár oblečků jsem tam malé koupila, ale buď se o 2 velikosti srazilo nebo se právě vytáhlo, či páralo. takže tam oblečení na malou nekoupím. pro sebe mám super sukni od vás a manžel si tam chodí pro celočerná trička s véčkem 🙂 nádherná bavlna! mám od vás i podprsenku s tou jsem spokojená. a hlavně beru punčocháče! 😀 ty máte taky v dobré kvalitě. letos jste mě zase potěšili maxi klubkem na pletení/háčkování jen loni bylo trošku kvalitnější 🙂 a taky super komponenty pro háčkování 🙂 Tak KiKu zdar !! 🙂

butterfly79
27. lis 2016

Děkuji ;).
S těma potiskama Starwars,vím o nich,ale jsou jen bud´ bílé nebo černé.Mě by se líbily nějaké pruhaté trika s dlouhým rukávem.Ty bez potisku,jen proužky.A hlavně od velikosti 140 a výš 🙂.

Ještě jsem si vzpoměla.Hrozně ráda ( a hodně bych ocenila ),kdyby se daly v Kiku koupit chlapecké mikiny na zip a bez kapuce.Mám docela problém sehnat na oba kluky bavlněnou propínací mikinu bez kapuce .To jen takový povzdech.

A ještě musím vyzdvihnout,že oblečení i po několikatero vyprání nemění tvar,barvy taky pořád stejné.Třeba trika z Taka dětské - děs.Po vyprání nedrží tvar,stalo se i,že u krku se šev páral.To se mi v Kiku nestalo.

kocour1
28. lis 2016

Tak já se přiznám, že v Kiku nakupuji velmi ráda...zrovna tento týden novou bundu Párka, džíny, nákrčník...posílám foto a důkaz, že se ve vaší prodejně člověk může obléknout stylově a neutratit celou mateřskou🙂 ...opravdu jsem oblečená celá z Kiku🙂