Co právě vyrábíte?

klara_kik
Moderátor
22. říj 2018

Přeji krásný den, děvčata!

Sice se už tento týden celkem ochladilo, ale podzim je v plném proudu. Všude okolo je barevné listí a není nic hezčího než si vyjít na procházku se svými dětmi a pouštět přitom draka. Tuhle hřejivou náladu si ale chceme udržet i doma. V KiKu najdete spoustu dekorací a doplňků, díky kterým si můžete váš domov zútulnit.

Mě by ale zajímalo, zda něco vyrábíte při podzimních večerech? Nemusí to být nic podzimního, ale máte nějaké tipy, jak vylepšit svůj domov? A používáte k tomu i nějaké drobnosti z KiKu? My tam toho totiž máme na DIY mraky!

Vaše Klára

miklovka
26. říj 2018

My jsme využily listí a kaštany 😉.

evulineek
26. říj 2018

Celé léto jsem si říkala, užijeme si s dětmi co to jde, úklid počká 🙂 a podzim je to s úklidem ještě horší 🙂 pořád něco kutíme, máme v obýváku plno kaštanů, ořechů a žaludů a to si každý den po cestě ze školky nosíme další a další, už to není byt ale spíše dílna, ale když oni jsou tak nadšení . A už se těšíme na sníh tak jsme vyráběli sněhuláky z kamenů 🙂

klara_kik
autorModerátor
26. říj 2018

@miklovka Ten věnec je fakt nádherný! ❤👍

klara_kik
autorModerátor
26. říj 2018

@snany Tak si ty dekorace můžeš koupit rovnou u nás, v KiKu 😉
Přejeme, aby úpravy dětského pokojíčku dopadly dle představ!

badcici
26. říj 2018

Mám doma 2,5 měsíční holčičku, takže když mi nechá chvilku, vyrábím jí “kamarády na hraní a mazlení” a nějaké ty dekorace do bytečku 🙂

dixi86
27. říj 2018

@pandice Dobrý den, mohu se zeptat, ty desky jsou natřené nebo je na nich nějaká folie? a ty pilíře? je to bomba 🙂

zanri
27. říj 2018

Naposledy to byla taky zvířátka z kaštanů, a dneska jsem začala ze zbytků háčkovat pro malého ovečku z Déčka.

pandice
27. říj 2018

@dixi86 dobrý den, děkuji za pochvalu. Je to dubová překližka natřená akrylovou barvou, odstín jsem si míchala. Pilíře jsou z kulatiny. Vše jsem koupila v hobby obchodě a rovnou mi to nařezali. Pokud budete potřebovat, napište SZ, ráda poradím, na blogu mám o garáži i článek.

mina_
27. říj 2018

tak dnes došlo i na ty záplaty... to se táááák blbě šije v těch uzkých nohávech....

houfinka
27. říj 2018

Naše děti pořád něco vyrábí. Hrozně rády patlají lepidlo s barvami a temperami na papír. Pak mají rády třpytková lepidla. Nyní je u nás hit pracovat s hmoutou podobné hlíně, která na vzduchu tuhne.

marketa11112
27. říj 2018

Ja zrovna siju pexesa a knizky na prodej, do toho tuniky pro ucitelky do skolky.

monique9754
27. říj 2018

Ja pletu deku pro syna na zimu

slunickoseznam.cz
27. říj 2018

Tak u nás něco na hallowen a na dušičky

crashboombang
27. říj 2018

Právě vyrábím z neloupaných ořechů loupané, aby bylo co do cukroví 🙂

klara_kik
autorModerátor
28. říj 2018

@crashboombang ó ano, Vánoce jsou tady co nevidět 🙂

luckamb
28. říj 2018

Ráda siju a tohle je jedna z posledních věci co jsem ušila.

klara_kik
autorModerátor
28. říj 2018

@luckamb Jsi šikulka! Suprová mikina 😍

luckamb
28. říj 2018

@klara_kik děkuji 😘

krtcice
28. říj 2018

Teď zrovna jsem vyráběla nedělní oběd a jablečný koláč 😉 odpoledne bude louskání ořechů.

evik_svistik
28. říj 2018

Dnes je venku extra ošklivo, delší den a tříleťák se nudí, tak tvoříme, co se dá.

klara_kik
autorModerátor
28. říj 2018

@evik_svistik děkuji za inspiraci 🙂 To je polepená obyčejná sklenice, viď? Vypadá to jednoduše a efektně, to bychom mohli zvládnout i u nás doma :D

evik_svistik
28. říj 2018

@klara_kik ano, jen obyčejná zavařovačka polepená barevným papírem a uvnitř svíčka, zatím tvoříme právě takové jednoduché věci, mám ještě malé špunty, nic moc složitějšího ještě nemá smysl zkoušet... ale i tak bylo doma spousta radosti, když jsme hotovou skleničku rozsvítili 🙂

klara_kik
autorModerátor
28. říj 2018

@evik_svistik tomu věřím. U nás doma mám cokoliv, co svítí, možná já ještě raději než děti :D