Má vaše dítě nějakého plyšáka nebo hračku, kterou nepustí z ruky?

klara_kik
Moderátor
25. říj 2018

Zdravím vás maminky a přeji krásný den!

Taky to máte doma tak, že o hračky jenom zakopáváte? Já už odmítla jakékoliv hračky kupovat, ale děti jsou děti. Hračky prostě milují. A když vidím ty jejich rozzářené obličejíky v obchodech, tak jim tu hračku stejně koupím. Naposledy, když jsme byli v KiKu, tak si právě zamilovali toho plyšového medvěda, co tam mají.

A co vaše děti, jaká je jejich nejoblíbenější hračka?

Vaše

Klára

yvonneullmann
26. říj 2018

Můj syn ma oblíbeného draka. Bohuzel je nekdy opravdu slozite hi s sebou vsude brat ;D

vikca214
26. říj 2018

Naše malá má zatím 2m ale její nejoblíbenější jsou kolotoč nad postýlkou od Fisher price a plyšová žirafa co dostala na vitani občánků 😊

vercula7
28. říj 2018

U dcery je to už 3 roky plyšová doktorka Plysakova nedá ji z ruky a když ji náhodou zapomene k babičce na spaní tak to je pak pláče .Malý má zatím rok ale jeho oblíbený plyšák je usinacek hafánek od miminka .

radkon
28. říj 2018

Syn má plyšáka jménem Žužla 😁

krtcice
28. říj 2018

Mají, jedna plyšovou źábu a druhá myš. Mají je od miminek. Syn dostal medvídka. A holky ještě mají plyšáky z penny, jedna tygra druhá gorilu a syn pandu. Jinak plyšáků mají snad kolem 100 ale tito jsou top. Spousta z těch plyšáků jsou ještě po mě a partnerovi když jsme byli děti 🙂