Podzimní soutěž se značkou KiK

klara_kik
Moderátor
22. říj 2018

Pěkný den dámy,

mám tu hned na začátek pro vás připravenou zajímavou soutěž, která poběží až do konce týdne. Vítězka dostane 10 poukázek v hodnotě 250 Kč do prodejen KiK. Navíc získá unikátní možnost zasednout v porotě KiK Tvář roku a bude se podílet na výběru nejvíce okouzlující finalistky.

Šanci máte všechny a další dvě výherkyně získají také 10 poukázek do KiKu a pozvánku na tuto prestižní akci. Vítězky budou vyhlášeny v neděli, kdy soutěž končí.

Stačí jen napsat, jaký kousek oblečení z vašeho šatníku nosíte nejraději a nedáte na něj dopustit?

Už se moc těším na vaše odpovědi!

Vaše Klára

klara_kik
autorModerátor
22. říj 2018

@klaarusa Také mám tuhle část dne nejraději :D.

eva1987
22. říj 2018

Určitě legíny, si připadám že nenosím snad nic jiného 😀

kexina
22. říj 2018

Před dvěma lety a 15 kg byly mým nejoblíbenějším oblečením šaty. Teď jsou mým oblíbeným oblečením černé kalhoty a asi tři trička, protože jsou tím jediným, do čeho se vlezu. 😀 Jestli se někdy dostanu z velikosti cirkusového stanu, možná si zase něco na sebe koupím 😂

klara_kik
autorModerátor
22. říj 2018

@makynaeliska To s vámi naprosto souhlasím! 🙂 Šátků a šál mám spousty a neustále je střídám ❤

klara_kik
autorModerátor
22. říj 2018

@verik87 Také mám jeden takový a nedám na něj dopustit ❤

snany
22. říj 2018

Pohodlné spodní prádlo, není nic horšího než kalhotky, které tlačí, obzvlášt v těhotenství

klara_kik
autorModerátor
22. říj 2018

@eva1987 Nebojte, jednou přijde i "nelegínové" období :D ;)

arasidka81
22. říj 2018

@klara_kik u mě jsou to džíny a tričko. Bez toho nežiju 🙂

sitemaka
22. říj 2018

Na podzim miluji teplákové šaty ,nemusím kombinovat,přemýšlet,co k čemu sladit,prostě jeden kousek na sebe navléknu a je to 🙂

andinka97
22. říj 2018

U me nejoblibenejsi kousek ve skrini jsou saty 😍 mam prouskovane modro bile a nosila jsem je skoro cele leto 😍

evusacek
22. říj 2018

Nejradeji nosim dziny a podprsenky. A prckovi nejradeji oblekam softshelovou bundicku 😉

jbzirafa
22. říj 2018

Tepláky. Využitelné celoročně, na práci (na zahradě, doma )i k odpočinku, k dětem.akorát trendu nosit je do města, do školy ,mezi lidi. .jsem nepropadla. Na to mám slušnější oblečení. Neni jednoduché vybrat teplaky opravdu pohodlné, příjemné, jednoduché, které by dobře seděly a libily se jak mně, tak třeba dětem.

listopadka1
22. říj 2018

Nejvíc miluju svoje tmavozelený letní šaty - jsou pohodlný i na výlet s dětma, vypadám v nich šik a cítím se žensky, jen je škoda, že musím zas čekat na další léto 😭

iv3
22. říj 2018

Miluju svůj černý kožený kabát, to je asi můj nejoblíbenější kousek 🙂

kh
22. říj 2018

Byvala to stara panska mikina, zakoupena v sekaci , nosena do roztrani tela. Nekolikrat vyhozena a zse vzata zpet, dokud se opravdu nerozpadla. Ted asi stare dziny, které jsou tak sikovne strizene, ze sedi, i když tloustnu a tloustnu přes několik velikosti.

zumik87
22. říj 2018

Nejraději nosím dobře padnoucí rifle, které se dají vzít prakticky ke všemu a takhle na podzim mám ráda různé šály

pehak
22. říj 2018

U me je to spodni pradlo, skvele padne a je za dobrou cenu. Dcerka ma pyzamko☺

mkresova
22. říj 2018

Já nemohu dopustit na jakékoliv kalhoty v pase do gumy. Holt pohodlí je pohodlí 🙂

nikolettab
22. říj 2018

Tak u mě to jsou na podzim trika s dlouhým rukávem, těch nemám nikdy dost a neustále je doplňuji. Jsou pohodlná, dají se nosit téměř ke všemu a přitom v jiné barvě nebo střihu dokáží proměnit celý outfit 🙂 🙂

madrenys
22. říj 2018

Nemám oblíbený kousek oblečení . Naučila jsem se teď hodně kousků střídat a kombinovat barvy do teď vedla jen černá 🙂

chocomorocco
22. říj 2018

Sice ne nejraději, ale nejčastěji teď nosím tepláky. Doma nebo i na ven. Nevím, nějak se necítím dobře, když sedím na pískovišti v riflích. A jelikož se vše v současnosti točí kolem dětí, tak jsem na hřišti a písku 2x denně. 🙂

vikca214
22. říj 2018

Leginy, ty jsou u mě prostě top, ať už jsou zateplené, sportovní, nebo nějaké tenci jen na doma 😊

drex951
22. říj 2018

Určitě džíny, loni se mi konečně podařilo zhubnout na váhu, kterou jsem měla naposledy před deseti lety a musím říct, že jsem měla ze sebe neskutečně dobrý pocit, konečně jsem se po dlouhých letech sama sobě líbila, těšila se ven a byla šťastná z každého nového kousku oblečení. Jelikož peněz v té době nebylo nazbyt, byla jsem unešená z toho, že se vejdu do kalhot z dětského oddělení, protože ve výprodejích mě jedny kalhoty (bikery, potisk krajky, kapsáče, obyč.džíny...) vyšly třeba i jenom na 55,-, kdežto v dámském byly výrazně dražší. Mohla jsem si tedy dovolit krásně obměnit šatník. Mám kolem sebe 7 Kiků, které navštěvujeme, takže o výběr není nouze, vždycky se najde něco co si odnesu. Momentálně mám před porodem, o 17kg více než loni, opět se mě zmocňuje panika z váhy 😀 můj gynekolog mi navíc od začátku vyčítá, že přibírám moc, takže to mi na sebevědomí také nepřidává. Někdy se "kochám" fotkami z loňského léta a slibuji si, že po porodu TO zase dokážu, že se kousnu a začnu zase hubnout a cvičit a slibuji si, že se opět vlezu do mých oblíbených džínů z Kiku... 😉

radkon
22. říj 2018

Není to bohužel jeden ale hned 3 😀 Mám ráda pohodlí a sportovnější oblečení takže za mě to je triko,rifle nebo tepláky a mikina 🙂

sfinga12
22. říj 2018

Mám najradšej podzimní vestu. Kupovala som ju ešte ako tehotná pred 3 rokmi a furt padne dokonale. 🙂

svacula
22. říj 2018

U mě v šatníku leginy z Kiku ty jsou prostě věcné a moc pohodlné. Léto bylo s kik šaty jsou moc pohodlné 😉

klara_kik
autorModerátor
22. říj 2018

@nikolettab Trička s dlouhým rukávem také nosím skoro celou zimu, takže jich mám spoustu 🙂. Pro radost posílám ❤ 😉!

sinysov
22. říj 2018

@klara_kik Za mě teda leginy do kterých se vlezu i po porodu 😊 a dále cardigany , a určitě nesmí chybět i kožená bunda , halenky 😍😍

janule_ul
22. říj 2018

U mě jsou to černobílé letní šaty, perfektně mi sedí a cítím se v nich úžasně. Ani nevím, odkud je mám, ale mám je hrozně dlouho. Díky vám jsem to počítala a až jsem se lekla. Řeknu to takhle, letos máme kulaté výročí 😀

klara_kik
autorModerátor
22. říj 2018

@chocomorocco Naprostý souhlas. Tepláky jsou povinnou výbavou na dětská pískoviště 😀