Jaké akce/nabídky máte při nákupu dětské kosmetiky nejraději?

zdenka_kloranebebe
2. zář 2014

Dobré ráno všem. Jak jste se na dnešek vyspaly (nebo přesněji, jak Vás nechaly vyspat vaše děti? 🙂 .
Dnes bych si s Vámi ráda povídala na téma, jaký typ akcí Vás motivuje k nákupu kosmetiky pro Vaše děťátko. Jestli jsou to slevy, akce typu 1+1, ekonomická balení, dárky k nákupu nebo např. věrnostní programy? Co se mě týče, asi na mě platí slevy a u oblíbených produktů kusy zdarma (alias 1+1, 2+1) 🙂

1velrybka
2. zář 2014

Dobré ráno, tak dneska jsem se konečně po hodně dlouhé době pořádně vyspala. Malá usnula brzy a v noci se budila minimálně 🙂 Na mě nejvíc platí výrazné slevy u jednotlivých výrobků. Takže když je něco např. o 30, 40 procent ve slevě 🙂

tutinci
2. zář 2014

Dobre ranko všem, nase mala 6-týdenní holcicka spinka v noci jiz 5-6 hod vkuse 🙂 sikulka nase. Ale včera byl náročnější den, trapiio nas bříško a prdiky. Na me platí slevy a akce 1+1. Je fajn mít 2 oblíbené výrobky za cenu jednoho. 🙂

zdenka_kloranebebe
autor
2. zář 2014

@tutinci tak to jste šťastná rodina, já jsem se toil hodin v kuse nevyspala skoro 2 roky🙂. Jinak díky za příspěvek 🙂

gepe
2. zář 2014

Kdyz je dobra cena, tak kupujeme napr. na zadecek 10ks kremu od Weledy najednou. U jinych produktu me spise zaujme sleva, nekdy 1+1 - to zalezi na tom, o co se jedna a zda to upotrebime. Vernostni programy se mi neosvedcily, kolikrat v akci/sleve jinde produkt vyjde levneji, nez kdyz je clovek "vernostni".

zdenka_kloranebebe
autor
2. zář 2014

Děkuji za přínosné názory, ale už vás musím dnes opustit. Povinnosti volají 🙂 Stále tu máme dvě soutěže, kde se můžete zúčastnit- jedna o Gely Klorane Bébe a druhá o látkovou taštičku naší značky. Zítra ráno otevřeme další téma a budeme se těšit na vaše názory.
Přeji hezký zbytek dne, Zdeňka 🙂

jarmilenka
3. zář 2014

Mám ráda akce 1+1 zdarma, ale ještě lepší jsou slevové kupony, která se dají stáhnout na netu a díky nim mám někdy i 50% slevu. Vítám také akce tipu, že v síti drogeriíí si za nasbírané body vytisknu poukaz na slevu.

katy789
4. zář 2014

no mně se nejvyc lyby děcka kosmetyka krasně to voni

marketa11112
4. zář 2014

nakupouji pro miminko jiz ted, urcite vyuzivam kuponky na slevy typu sleva 25 % , 30%, 50 % nebo třeba 1 + 1 kus zdarma. ale nesmí to byt sleva vymyslena. juknu vždy, za kolik mají zboží i jinde.