SOUTĚŽ O ORIGINÁLNÍ FOTORÁMEČKY: Máte rády kvízy?

jana_rajec
Moderátor
15. led 2018

Baví vás vyplňovat nejrůznější osobnostní nebo vztahové kvízy? Tipujete si už dopředu svůj výsledek nebo s napětím vyčkáváte na výsledek? A co nejvtipnějšího nebo nejbizarnějšího vám kdy vyšlo?

Jednu odpověď odměníme dvěma fotorámečky Rajec, kterými si můžeme vyzdobit domácnost nebo obdarovat své blízké. 😉

SOUTĚŽ UKONČENA. VÝHERKYNÍ SE STALA @ta_kacka! GRATULUJEME! A vy ostatní nezoufejte, v rámci tohoto týdne bude ještě mnoho dalších soutěžních příležitostí. 😉

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

@veruna109 a? Sedi to? 😉

kleuse
15. led 2018

Kvízy si dělám většinou z nudy a nejradši mám ty vědomostní. Ale samo sebou,že neodolam ani těm týkajících se vztahů, jaká jsem osobnost apod. Většinou se musím smát jelikož mi vyjde pravý opak toho jaká jsem 🙂 Zřejmě to dělá ten blíženec ve mě 😀

biton
15. led 2018

Obcas si nejaky ten kviz udelam a pak jsem prekvapena co mi vyjde 🙂 a chci si jit zkusit Vas test..🙂

elinka90
15. led 2018

Dnes jsem si delala Vas kviz a vyslo mi trpeliva vydra coz naprosto vystihuje muj vztah k dceri

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

@kacakkv Já se snažím brát testy s nadsázkou a spíš se u nich pobavit, než abych věřila, že mne stoprocentně vystihnou. Zkuste náš maminkovský test! Já se u něj musela pousmát, když mně vyšla rozlítaná sýkorka a mojí mamce rázná vlčice. 😉

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

@kleuse A přesně tyhle paradoxy mě baví a vždycky mě donutí se pousmát... 🙂 Jinak souhlasím, že vědomostní testy jsou 👍 ! 🙏

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

@biton Tak pak dejte vědět, jak to dopadlo! 😉 Jsem zvědavá... 🍀

biton
15. led 2018

@jana_rajec tak jsem si tedy ze zvedavosti udelala test a pry jsem vyplasena srna 🙂

alexis01
15. led 2018

Už dlouho jsem si žádný kvíz nedělala naposledy snad na střední z nudy a tak jsem si dneska udělala ten váš test a jsem sýkorka mam to taky letos v předsevzetí že budu s dětmi více vyrážet ven tak uvidíme kam daleko nás vítr zanese

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

@biton A odpovídá to? 😉 Nebo se cítíš jako jiná naše máma?

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

@alexis01 Tak roztáhnout křídla a vyrazit! V rámci tohoto týdne budeme i sdílet tipy na výlety, tak třeba tě tu něco inspiruje. 😉

biton
15. led 2018

@jana_rajec ano...da se rict,ze sedi...

kkaatte
15. led 2018

Tak dnes jsem si udělala ten váš test a prý jsem ospalá sova. Často pravda, protože dcera je velký nespavec. Ale kvízy mě baví, občas se trefí a někdy zase ne. Člověk si tam vždycky něco najde a občas se pobaví 🙂

alexis01
15. led 2018

@jana_rajec tak to už se moc těším ☺

petronellarikov
15. led 2018

Ano, ruzne kvizy, ankety a i dotazniky vyplnuji 🙂 Vas test jsem zkousela a u par odpovedi jsem nevedela co zaskrtnout :( Ani jedna z odpovedi nepasovala..Nakonec mi vyslo, ze jsem trpeliva 🙂 To fakt nejsem 🙂

andinka97
15. led 2018

Kvizy vyplnuju rada a vzdy jsem nedockava jak to vyjde 😍 nikdy mi zadnejna kviz nevysel ve zkutecnosti a myslim ze je toprevazne jen dobre 😂 👍 nejvtipnejsi mi tenkrat vyslo v bravicku ze se ozenim sichalem Davidem 😂 diky bohu mam jen obycejnyho chlapa a s nim krasnou malou a hlavne zdravou holcicku ❤

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

@petronellarikov Někdy je těžké napasovat otázky tak, aby fungovaly na všechny... Každá maminka je totiž originál, stejně jako její mrňousci. Ale snad ses aspoň trochu odreagovala... 😉

veruna109
15. led 2018

@jana_rajec sedí :D

mrkew
15. led 2018

Vyšlo mi v jednom kvizu že jsem rajcovní bohyně no o pár dnů déle mi tohle manžel řekl v intimní chvilce a já pukla smíchy on se zarazil a říká co se děje co jsem udělal blbě? Chudák vyplašený že si utajuju z jeho oslovení tak mu říkám kdes na tom byl? A to už se smál i on a vypadlo z něj po půlhodinovém záchvatu smíchu že na pumpě neměli žádný časopis jen ženu a život:D tak si ho koupil a nečekal že jsem si dělala že srandy stejný test:D

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

@mrkew Děkuji za příběh! Ten mohl napsat jen život sám... 😉 Docela by mne zajímalo, jak by Tě oslovil poté, co bys mu ukázala náš test... 😉

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

@kacakkv A k jaké zvířecí mamině z Rajecké doliny by tě přirovnali spíš? 😉

neria55
15. led 2018

Baví mě kvízy, hlavně tedy ty, u kterých se člověk zasměje. V hodinách psychologie jsme si často dělávali osobnostní a charakterové kvízy, a vždy jsem koukala, že buď to vyšlo přesně, nebo vůbec. Nejbizarnejsi co mi kdy vyšlo bylo, že mám sklony k sadismu nebo u posledního kvízu, že jsem Emočně nestabilní osobnost 😂. Stejně nejlepší bývaly kvízy v časopisu Bravo a jim podobné, to jsme s holkama vždy ,,žraly" 😂. Váš kvíz jsem nezkoušela, jelikož role matky mě teprve brzy čeká 😊

rmarci
15. led 2018

Takové vtipné kvízi mě baví, také mi v létě končí materska, pokud se nezadari s druhym mimi tak sup do prace-coz se me nechce ( pracuji cele tehu z domova i celou materskou a nerada ybch s evzdala rozjeteho vlaku)

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

@kacakkv Rozumím... 🙂 Někdy se prostě i mistr tesař utne a výsledek nemusí být podle očekávání. Možná když to člověk zkusí ještě jednou... 😉

ejva
15. led 2018

Dříve jsem si kvítí dělala často, jak ve škole, v časopisech, tak na internetu. Dnes už mě musí doopravdy zaujmout abych si nejaly udělala. Ale jak už bylo zmíněno, nejvíc mě bavili testy typu: jak umíš líbat, jsi dost sexy, jaká jsi v posteli... 😂

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

Hlásím, že tato soutěž je ukončena! 😉 Jakékoliv další příspěvky jsou už jen pro náš pokec a vzájemnou inspiraci. 🙂 Moc vám děkuji za skvělou účast, výherce oznámím už brzy!

ejva
15. led 2018

Jeej.. za chyby se omlouvám. Teď si to po sobě čtu 😏