Dny s Rohlik.cz začínají. Co vás tu čeká?

klararohlikcz
14. pro 2015

Znáte online supermarket Rohlik.cz? Pro ty, co nás ještě neznají: jsme online supermarket s potravinami, drogerií, dětským sortimentem a nezapomínáme ani na zvířecí miláčky🙂 Aktuálně rozvážíme po Praze a okolí a také v Brně. Nákup vám dovezeme už za 90 minut, čímž odpadá náročné plánování nákupů dopředu. V našem sortimentu najdete běžné produkty, které znáte z velkých obchodů, za srovnatelné ceny, ale také farmářské produkty. Kvalitní uzeniny, vajíčka, mléčné a další zajímavé produkty. Ti, kteří mají nějakou potravinou alergii, u nás najdou bezlepkové nebo bezlaktózové produkty. A pro ty, kteří mají rádi bio nebo fair trade potraviny, máme připravenou celou sekci.
Co vás tu čeká – každý den bude jedna soutěž a také je pro vás připravena jedna velká týdenní soutěž, kde budete moc vyhrát například balíčky na praní značky Persil a Silan nebo také nákup v hodnotě 1200 Kč u nás 🙂 A mezitím můžete zjistit, co vás o nás zajímá nebo se klidně nechat doporučit nějaké zajímavé produkty z oblasti potravin či dětského sortimentu.
Budu ráda za vaši zpětnou vazbu, co se vám nákupech potravin líbí a co naopak nelíbí. A kdyby vás zajímalo cokoliv o nás, tak se mě neváhejte zeptat 🙂

Těšíte se na tyto dny? Já moc 🙂

ava9
14. pro 2015
Uživatel ava9 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ava9.

Páni za to Brno jsem ráda 🙂

klararohlikcz
autor
14. pro 2015

@ava9 Tak to jsem moc ráda🙂 Navíc teď máme pro nově registrované zákazníky akci, kdy při registraci dostanete 100 Kč a po prvním nákupu další 100 Kč na druhý nákup 🙂

sachmet8
14. pro 2015

Ja chci rohlik ve Zline :/

ava9
14. pro 2015
Uživatel ava9 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ava9.

@klararohlikcz Tak to jsem nevěděla. Půjdu se na to podívat. Můžu se zeptat, jak posuzujete kvalitu ovoce a zeleniny, které dovážíte? Nerada tyhle věci kupuju online a raději si ovoce vyberu hezké v obchodě

terry1512
14. pro 2015

Konečně můj oblíbený obchod. 🙂 Rohlik je super.objednávám pravidelně a kvalita je snad lepší než v obchodě.Ovoce krásný čerství.

klararohlikcz
autor
14. pro 2015

@ava9 Jsme na kvalitu opravdu hodně přísní, vybíráme si kvalitní dodavatele a každý produkt při přípravě vašeho nákupu ještě kontrolujeme. A přesto, pokud nebudete spokojená s kvalitou, tak vám samozřejmě vrátíme peníze. Spokojenost je pro nás na prvním místě 😉

klararohlikcz
autor
14. pro 2015

@sachmet8 Co není, může být 🙂 Stále rozšiřujeme další města 🙂

sachmet8
14. pro 2015

@klararohlikcz tak se budu tesit ;)

klararohlikcz
autor
14. pro 2015

@terry1512 Tak to jsem moc rádi! A je něco, co vám v sortimentu chybí a chtěla by jste doplnit?

juliemichal
14. pro 2015

tak to musí být super obchod 🙂 je i v Ostravě? 🙂

klararohlikcz
autor
14. pro 2015

@juliemichal zatím rozvážíme Praha i Brno, ale další města rozšiřujeme velmi rychle 🙂

juliemichal
14. pro 2015

@klararohlikcz tak jak budete v Ostravě,tak ráda vyzkouším,děkuji 🙂

alyssa.anna
14. pro 2015

O rohlik.cz jsem už slyšela, prohlížela jsem a zjistila, že tam kam potřebuji (Předtorice okr. Písek) bohužel nezaváží. Je do budoucna nějaká šance že se to změní? Myslím reálná

klararohlikcz
autor
14. pro 2015

@alyssa.anna ted jezdíme Praha a Brno, ale v příštím roce budeme další města také rozšiřovat 😉

tulikiss
14. pro 2015

jee super a nejenom Brno ale i okoli, hned si odkaz ukladam. se dvema detma se hodi kdyz nekdo nakup priveze a zatim sem jezdilo jenom tesco.

kubicek11
14. pro 2015

Karlovarský kraj by byl taky super, to by bylo skvělý, kdo se s těmi nákupy má pořád tahat? 😀 A hlavně, když něco potřebuji nebo chci třeba pro malého ovoce, tak buď už není nebo je pěkně hnusný ☹

klararohlikcz
autor
14. pro 2015

@tulikiss tak to jsem ráda, že jsme potěšili 😀 a navíc u nás si můžete nákup objednat s dovozem už do 90 minut nebo přímo na čas a nepřijedeme v závozovém dvouhodinovém okně, ale v rozmezí 15 minut od vaše zvoleného času 🙂

klararohlikcz
autor
14. pro 2015

@kubicek11 souhlas s tou kvalitou ovoce 🙂 my máme jak běžné, ale kvalitní ovoce a zeleninu, tak i bio kvalitě 🙂 na vaření pro malé prcky značka ideál 🙂 Rychle se rozšiřujeme do dalších měst, takže třeba bude brzy i u vás 🙂

sara84
14. pro 2015

sever moravy? Specialne v zimne a smogu vychazet s mimcem neni ok! Diky

zuzalinkak
14. pro 2015

Objednala jsem dvakrát a super! Objednávala jsem tedy ještě potřetí a to byl můj vlastně první nákup, který dopadl katastrofálně. Byl zrovna nějaký výpadek serveru a nákup se nakonec neuskutečnil. Ochota na zákaznické lince při zjišťování jak to vypadá i ochota řidiče, který sám volal - totálně vynervený, ale vstřícný a milý.... radost nakupovat! 🙂 S takovým přístupem člověk odpustí cokoliv. 😎

kackarohlikcz
14. pro 2015

@zuzalinkak Mrzí mě, že se třetí nákup nepovedl :( Můžete mi prosím napsat ve zprávě email, pod kterým jste nakupovala buď zde nebo přímo do emailu katerina.bezdekova@rohlik.cz. Podívám se, co přesně se stalo a společně vymyslíme, jak Vám vynahradit čas ztracený řešením nepříjemností.

terry1512
14. pro 2015

@klararohlikcz Asi jediné co mě trošku schází je větší výběr dětského sortimentu.Mléka,kaše atd... Jinak si myslím že na klasický nákup je sortiment dostačující. 🙂

klararohlikcz
autor
14. pro 2015

@terry1512 na dětském sortimentu intezivně pracujeme a hodně jsme ho teď rozšířili. Mrkněte se na nabídku nyní a pokud vám tam stále něco chybí, tak ráda doplním 🙂 Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů 😀 https://www.rohlik.cz/c75685-dite

zuzalinkak
14. pro 2015

@kackarohlikcz Je to zuzana.talhoferova@gmail.com, ale jak říkám, bylo vše vyřešeno ke vší spokojenosti a nakupuju i přesto. 🙂

klararohlikcz
autor
14. pro 2015

A kdo váhá s vyzkoušením, tak nyní máme akci pro nově registrované zákazníky, že od nás dostanete 200 Kč zdarma na nákupy. 100 Kč dostanete rovnou při registraci a dalších 100 po prvním nákupu 😉

drosea
14. pro 2015

A jak je to s cenou dopravy? Přiznám se, že zatím nemám odvahu nakupovat online.

klararohlikcz
autor
14. pro 2015

@drosea Cena dopravy závisí na výši objednávky a doby dodání 🙂 Máme dopravu zdarma nad 1200 Kč, když chcete express už do 90 minut, tak je to od 49Kč až do 139 Kč dle výše objednávky, když nechcete express, tak je to dle výše objednávky od 29 Kč 🙂 Mrkněte sem: https://www.rohlik.cz/stranka/doprava

Jen mi prosím povězte, proč nemáte odvahu nakupovat online?

lucianapolis
14. pro 2015

Jééé, "rohlíka" vůbec neznám, tak si ráda rozšířím obzor 🙂 díky za týden s Vámi 😉

klararohlikcz
autor
14. pro 2015

@lucianapolis tak to musime napravit 🙂

misaarisa
14. pro 2015

O rohlíku jsme slyšeli několikrát od kamarádů, ale moc jsem neměla odvahu to vyzkoušet. Manžel nás sice zaregistroval, ale odhodlávala jsem se dlouho. Popravdě jsem moc nevěřila, že trvanlivé výrobky budou mít dlouhou dobu spotřeby, že zelenina a ovoce bude tak hezké, jako když si ho vyberu já apod. Nakonec jsem se přece jen odhodlala a objednala. A světe div se. Přijel mladý kurýr, který když mě viděl s břichem mi nákup i vynesl. Všechny potraviny měly dlouhou dobu trvanlivosti, ovoce i zelenina bez jediné chybičky. A bylo jasno. Hlavně pro manžela, který vyloženě "miluje" nakupování (o to víc teď před svátky). A věřte, není nad to, když si z pohodlí domova naklikáte všechny ty (nejen) těžké věci, nemusíte je lovit z regálů, (nemusíte řešit vztekající se děti u regálů se sladkostma nebo kdekoliv jinde), nemusíte je skládat na pás a potom zase do tašek, nemusíte je rvát do auta a potom smýkat domů. Pravda, na nákup rohlíků se to nevyplatí, ale na jakýkoliv větší a velký nákup je to zcela geniální, zvlášť, když od 1200 máte dopravu zdarma...hlavní ale je, kolik času vám tato supr služba ušetří. 🙂 Za nás velká spokojenost! Jen tak dál!