SOUTĚŽ: Soutěžíme o 3 Vánoční dárečky od Hami ❤

katka_kosikcz
11. pro 2017

SOUTĚŽ s Hami 🙂
Máte rádi ovocné příkrmy Hami a jste adventně naladěny? 😊
Máme pro Vás soutěž o 3 adventní kalendáře společnosti Hami, kde najdete různé druhy ovocných příkrmů.
Do soutěžení se zapojíte vložením příspěvku na téma: Advent, adventní přípravy a adventní pohoda. Moc mě potěší i fotky, jak si užíváte adventní období.

Z vašich komentářů vylosujeme 3 výherce, kterým pošleme tyto adventní kalendáře jako vánoční pozdrav. O výhře vás budeme informovat interní poštou.
Soutěž probíhá dnes 11.12.2017 do půlnoci.

Prima den
Kačka ❤

veronika4709
11. pro 2017

My jsme dnes měli volnější den po náročnějším víkendu. Ale velkou radost nám udělalo hrací vánoční přání,které dnes poštou dorazilo. 🙂 A jinak už se mooc těšíme na Jééžíška. 😉

cerveliska
11. pro 2017

U nás se taky stůně, střídavě už asi měsíc. Ale těch 5 minut na zhotovení věnce jsem našla. Taky jsme se dohodli -tenhle rok pečeme jenom perníčky, pak si ještě uděláme nějaké kuličky, nakrájíme ovoce.

eviiiik
11. pro 2017

Letošní advent si opravdu užíváme, jsou to první Vánoce s naším skvělým synem a v novém domečku, který jsme vyzdobili o týden dříve🙂. Mám ráda Vánoce a strašně se těším jak se synovi budou líbit dárečky😍

krteczech
11. pro 2017

Advent u nás doma.

nika6184
11. pro 2017

Já si užívám advent naplno, měla bych se sice učit, protože ještě studuji na vysoké škole, ale tento čas miluji a je to pro mě hlavně tvůrčí období, ať už při pečení nebo tvoření ozdob...Takto trávím ten čas na čekání něčeho velkého a krásného 🙂

ninive211
11. pro 2017

Advent, to je doba plná očekávání, těšení, pečení cukroví, zdobení, nákupů a balení dárků, samozřejmě úklidu (ale tak nějak v rozumné míře, nepřeháním to, odmítám se ztrhat jen proto, že se blíží Vánoce). Miluji toto období, miluji se jen tak procházet po vánočních trzích a nasávat předvánoční náladu se svařákem v ruce. Letos poprvé ho trávíme v plné sestavě ve čtyřech, syn má zrovna dnes půl roku a příkrmy jsou na pořadu dne 😉

wosk
11. pro 2017

Deti porad chteji myt okna (nevim odkud to maj, doma to moc nevidi 😉 ), tak jsem to zdokumentovala... taky jsme se o vikendu snazili vyrobit pranicka (jeste musime dodelat) a taky se musim pochlubit adventnim vencem - vse krome jehlici delaly a vybiraly deti... a taky nas oblibeny "balickovy odpocitavac" aneb dareckovy adventni kalendar, ktery deti milujiiii

zabicka30
11. pro 2017

Takto si uzivame advent 😀. Pečení pernicku sice úplně vsude, ale deti jsou spokojené a to je pro me nejdůležitější 🤰

simkru
11. pro 2017

Advent si užíváme, miluji když padá sníh ( za oknem 😂 ) , když v kuchyni voní cukroví, vybírání dárků ( jen já si ještě nevybrala ) , když v obchoďácích hrají koledy, na náměstí stromeček a vyzdobené ulice. Těším se na Vánoce, na radost v dětských očích, stromeček, koledy, půlnoční... 🙂 😍😍😍

jajinka25
11. pro 2017

vánoce jsou krásné svátky a užíváme si je každoročně pečením, zdobením celého domu, procházkami ... ♥ my už máme upečeno a největší radostí je tak velká pomocnice 😀

martyina
12. pro 2017

Tak jsme se chystali na naší prvni adventni prochazku🙂

katka_kosikcz
autor
12. pro 2017

Dobré ráno, děkujeme za všechny příspěvky ❤ Moooc nás potěšily, některé pobavily a spousta jich inspirovala 😇 Během hodinky proběhne hlasování a vítězným maminkám napíšeme do zprávy o jejich výhře a poprosíme je o údaje, kam dárečky poslat 🙂🙂🍀

katka_kosikcz
autor
12. pro 2017

Ještě jednou moooc děkujeme za všechny příspěvky do naší soutěže, výherkyně jsem obepsala do zprávy a také je zveřejňuji níže 🙂 Gratulujeme výherkyním ! 🙂

Přeji prima den a doufám, že se budete účastnit i dalších našich soutěží,

Kačka

@kateg
@rybarka37
@evulineek

kalkulantka
12. pro 2017

Nase trhy na namestni v Moste. Maminka si dala svarak, deti pernicek, koupili si jmeli, pohladili jsme ovecky a jeste se holky svezly na krasne osvetlenem kolotoci 🎄🕯

sabri12
12. pro 2017

Advent u nás probíhá , že udelame dekorace pak pečeme cukroví krásne všechno voní. Pak zdobime stromeček jdem na procházku. Povídáme si malujeme dopis pro Ježíška.

kateg
12. pro 2017

@katka_kosikcz Moc Vám s Peťou děkujeme! 🙂

evulineek
12. pro 2017

@katka_kosikcz Děkujeme, tak nakonec má i junior adventák 🙂 paráda 🙂 máme ohromnou radost

rybarka37
12. pro 2017

@katka_kosikcz Moc děkuji a určitě se zúčastním dalších soutěží; -)

katka_kosikcz
autor
12. pro 2017

@kateg
@evulineek
@rybarka37

Velmi rádi jsme vám udělali radost ❤

pekosek
12. pro 2017

@beruszka82 nadherna fotka a moc krasni motylci

jarcca
12. pro 2017

My poctivě pečeme a ještě poctivěji ochutnáváme! 🙂

1miska
12. pro 2017

Hlavne kdyz je u peceni legrace 🙂

lucie_nj
12. pro 2017

U nás má advent tento rok v režii naše dcera.. 2,5 mesicni miminko nám dává tak zabrat, že zatím nebyl vůbec na nic čas ☹ Manžel byl aspoň teď zaukolovan koupí vánoční hvězdy 😀 Snad se od krmeni, přebalování, nošení, tiseni atd. dostanu i k něčemu vánočnímu..

vaniilla
12. pro 2017

Já se zotavuju z operace a starám se o 11měsíční holčičku, takže letošní advent je ve znamení snahy o přežití. 🙂 Všude nepořádek, hračky, dítě, co nechce jíst a cukroví nikde. 😀 Pár příkrmů od Hami by nám zvedlo náladu 🙂

novauzivatelka007
12. pro 2017

S nasimi nejmensimi prozivame moc pekne poznavani adventu. Moc se libil Mikulas, kde jsme zredukovali certa, byl to moc prijemny a pohodovy den. Jsme z maleho mesta, tak kdyz se tu kona nejaka Adventni akce jdeme se na ni podivat a pak si o ni spolu povidame.
Musim priznat, ze moc neprehanim s pripravami, takze mame pohodu i ted. Je to vlastne i diky vsem tem vecem, ktere nam to usnadnuji, jako jsou treba i vase prikrmy. Mohu tak travit vic casu tim, co je opravdu dulezite. Diky :]

cerlada
12. pro 2017

Takhle si užíváme zimní nadílku my 🙂 A trochu toho těšení se na Vánoce 😻