SOUTĚŽ : Trošku vitamínů s UGO šťávami

katka_kosikcz
12. pro 2017

Zima už je v plném proudu a je potřeba se zásobit vitamíny! Na Košíku máme kromě spousty čerstvého i BIO ovoce taky vychytávku pro líná rána i momenty, kdy vás honí mlsná, nebo bojujete s bacilem 😊 Jsou to parádní čerstvé šťávy nejrůznějších druhů z ovoce i zeleniny.
Dneska jsme si pro hezčí odpoledne připravili bleskovku:
🍒🍍🍏Soutěž o 3 balení UGO šťáv (1 balení = 6 x 0,25l mix příchutí)! 🍏🍍🍒

Do soutěže se zapojíte vložením příspěvku s odpovědí na otázku:
Jaký máte postoj k hotovkám typu saláty, sushi, smoothie a šťávy, vývary i asijské dobroty jako Red Curry?

!!!Pozor, jelikož se jedná o super čerstvé šťávy, které musíme držet v teplotě do 8°C, musíme účast omezit pouze na maminky z naší závozové oblasti a Prahy. Jinam bohužel nedokážeme zajistit podmínky, pošta i další kurýři prý kvuli nám chladící auto nekoupí 🙈😔 Ale nezoufejte, do konce týdne máme soutěží ještě spousty!!!

Soutěž probíhá dnes 12.12.2017 do půlnoci, zítra vylosujeme 3 výherkyně 😊

angelinie
13. pro 2017

My teď na freshích a smoothies ujíždíme hodně 🙂 Podle mě je to nejlepší zdroj vitamínů v období nemocí a navíc lehce projde i přes děti 🙂))) Včera jsme si doma vyráběli fresh - kombinace pomeranč, banán, borůvka. V UGO nakupujeme také pravidelně, když někde jsme. Chutnají nám tam nejen nápoje, ale i jídlo, vše čerstvé, výborné, můžu jedině doporučit! 🙂

katka_kosikcz
autor
13. pro 2017

Krásné ranko, děkujeme za příspěvky 🙂 Za chvilku vylosujeme 3 výherkyně, ke kterým pošleme pořádnou dávku vitamínů 🥑🥕🍏🍉🍒

matulka93
13. pro 2017

UGO šťávy jsou za me TOP. Vzdycky kdyz jdu nakoupit (chodim kazdy den) musim alespon 2ks koupit a jeden hned po ceste domu vypiju. Jidlo kupuji taky dost casto, kdyz jedeme nekam na vylet,hory ci dovolenou vzdy si sebou beru balicky salatu🙂

katka_kosikcz
autor
13. pro 2017

Tak už máme za sebou losování, děkujeme ještě jednou za všechny příspěvky 🙂👍💃
Gratulujeme výherkyním 🙂
@mandyn
@hani1234
@mykolaapsi

hani1234
13. pro 2017

@katka_kosikcz
Coo? To je uuuužasná zprava !!! Děkujeme moooc 🙂)

catherineb
13. pro 2017

Milujeme sushi i curry. Do UGA chodím občas na oběd a vždy spokojenost. Stavy si ale spíše připravujeme doma, už jsme zkoušeli odstavnit opravdu všechno možné 🙂

mykolaapsi
13. pro 2017

@katka_kosikcz Děkuju 🙂 To budeme na Vánoce ale zdraví 🙂

rmarci
13. pro 2017

Ja to mam moc rada, a top je smothie 🙂

mandyn
13. pro 2017

Děkujeme mooc🙂👏

ametystka
13. pro 2017

už jsme něco z těchto výrobků vyzkoušeli 🙂

janeve
14. pro 2017

Mám zkušenost zatím pouze se smoothie. Třeba časem přijde řada i na ostatní pochoutky 🙂

sandraro123
14. pro 2017

Já teda miluju hotové zeleninové saláty, např. mix zelených salátů, paprika, kukuřice, krutonky, kuřecí maso, dresink....nevím, asi mi to chutná taky proto, že je to už hotové a "někdo" to pro mě připravil 🙂