Jaké LEGO DUPLO je vaše nejoblíbenější?

bara_lego
Moderátor
19. říj 2017

Kterou stavebnici máte nejraději a měli byste ji nejraději pro sebe? Vyhrávají u vás zvířátka, hasiči, vláček nebo třeba Disney postavičky?

Kostky LEGO DUPLO přinášejí dětem hru s nekonečnými možnostmi. Při hře děti rozvíjejí svou osobnost, sociální dovednosti, ale i kreativitu, jemnou a hrubou motoriku a schopnost řešení problémů a přemýšlení. A to vše je s LEGO DUPLO velká zábava!

vrana80
19. říj 2017

U nas su najoblubenejsie figurky a domceky a staviame si ihrisko so smyklavkami 😉

billi
19. říj 2017

U nás jsou nejoblíbenější auta a zvířátka. No a nejžádanější je aktuálně Superman a Batman. Ti kdyby se k nám dostali, tak to bude velký úspěch.

lenkaatom
19. říj 2017

U nás je nejoblíbenější kamion a staveniště. Jinak kluci už tak kombinují a staví si dle fantazie své vlastní autíčka.🙂

luca16
19. říj 2017

Mladší dceru by nejvíc bavila velká farma, miluje hospodářská a domácí zvířátka. Starší dceru by určitě bavil vláček, už měla příležitost si s tím hrát a byla nadšená. A kdybych si měla vybrat já, šla bych do Cesty kolem světa. Ta by mě na pár hodin zabavila.

ewulka88
19. říj 2017

Zaručeně nejoblíbenější je Duplo vláčky s elektrickou mašinkou 🙂

sitemaka
19. říj 2017

Největší úspěch u nás mají vláčky 🙂

veronika4709
19. říj 2017

U nás vede vláček a stavění a samozřejmě i bourání domečků🙂

makynaeliska
19. říj 2017

Zviratka a disney 🙂

anngells
19. říj 2017

Máme základní sadu vláčku a určitě se ji chystáme rozsirit, jelikož syn vláčky miluje 🙂.

kuliseks
19. říj 2017

U nas by nejspis vedlo staveniste, stroje, traktory, vlaky apod. 🙂 ale zviratka mame taky radi, takze urcite i farma nebo cesta kolem sveta 😉

mykolaapsi
19. říj 2017

Máme dvě sady na téma stavba - náklaďák, jeřáb, buldozer a podobně a vyhrajeme si celá rodina 🙂.

kspp1
19. říj 2017

U nás jsou nej postavičky zvířátek. Vláček s kolejema nemáme, ale ten by byl určitě také top. Pak je ještě oblíbená houpačka, klouzačka a auto, na které jsme dokoupili majáček 🙂

arasidka81
19. říj 2017

U nás frčí policejní stanice s autem a motorkou, pak ještě zvířátka 🙂

qintus
19. říj 2017

U nas zviratka, ale diky malemu brachovi ted dcerka pokukuje po vlaccich a autech 🚗

gingergia
19. říj 2017

Nejlepší relax?! Když děti usnou a vy jdete uklidit jejich DUPLO a najednou se přistihnete, že už si 3/4hodiny stavíte! 😀 U nás vede rodinný dům a farma.🙂

monaluza
19. říj 2017

U nas zakladni kostky, nejradeji stavime podle vlastni fantazie.

(Baro, zdravim Te, chodily jsme spolu na gympl 😉, ja o rok vys.)

bimmka
19. říj 2017

Tak já mám svou oblíbenou postavičku, je to liška. Je taková všude zdejší, jezdí autem a vymýšlí blbosti. Má taky jméno Blboun, nechybí nám v žádném příběhu. Vymyslel ji syn, když se z pokojíku ozývalo: liška blboun jede přes koleje, když jsou dole závory a podobně asi půl hodiny. Pak jsem neydržela a šla se podívat. Simuloval situace, co se na silnici nedělají a vždy dopadla špatně. Už jí to pak chuděrce zůstalo.

pandice
19. říj 2017

My máme zatím jen stáj, takže nemám moc srovnání s ostatními. Začínám pokukovat po Velké pouti, líbí se mi ty kolotoče, s tím bych si vyhrála, točila a točila a náš malý by se nejspíš přidal, miluje pohyblivé hračky a taky koníky a vlaječky a to všechno tam je 🤗 asi je čas napsat Ježíškovi, jsem ten rodič co kupuje hračky hlavně pro sebe a schovává se za dítě 🙊😂

fialka1122
19. říj 2017

U nás je to policejní hlídka a pak Blesk s Burákem ;) S Bleskem i nějakou dobu spával ....

luciska82
20. říj 2017

U nás je oblíbená Velká farma - je v ní spousta kostiček a zajímavých dílů (naviják, velká vrata) - dá se z ní postavit cokoliv (nádraží, domeček, či jiné vynálezáky - jak říká náš chlapeček😉

luckamb
20. říj 2017

U syna vede mašinka, dcera má ráda cokoliv, kde je kůň, koník, ponicek 😂😂😂

ladyhacek
20. říj 2017

syn má zatím tři krabice (jednu s rytířem(toho ztratil) s koněm, pak auto s ovocem a velkou lego džungle. Nejraději má auta - takže postaví komín na auto a vozí ho 🙂. A také má rád zvířátka - těm staíme domeček. Ovšem nejvíce miluje krokodýla, který mě pořád žere 😀.
Miluje vláčky a letos k Vánocům jsme mu koupili > můj první vláček > na PC viděl fotku a prosil že ho moc chce > vím, že pod stromečkem bude mít neuvěřitelnou radost Už se na to moc těším 😉

petra_pf
20. říj 2017

Nejvíc si holky staví s růžovými kostkami ze sady Domek na hraní

monika51
20. říj 2017

U nás teď vede velká krabice domečků - okýnka a dveře jsou prostě top. Osobně se mi ale moc líbí vláčky. Zatím nemáme, ale už po nich pošilhávám 🙂

matty.
20. říj 2017

Disney a zviratka doma vedou , ale ve skolce miluje vlacky ty doma jeste nemame

igiana
20. říj 2017

@bara_lego kazda jedna stavebnice Duplo je pro nas vyjimecna, kazda obsahuje neco originalni a vzajemne se doplnaji a otvaraji nekonecne moznosti hry. 😅 Ja vim ze to vyznelo jako z reklamy, ale myslim to uprimne 🙂

brasilka
20. říj 2017

Holky mají nejraději pošťáka na motorce a houkací a blikající maják od policajtů.

mtera
20. říj 2017

Zatím asi Pizzerie a Můj první vláček. Ale pak taky všechna zvířátka a panáčci.

drzticka81
20. říj 2017

dcera miluje domecky,hrady a princezny,syn zase autobusy,koleje,vlakove prejezdy 🙂))

marta88
20. říj 2017

U nás vedou rozhodně zvířátka,a Ježíšek letos chystá pro dcerku dortík a pro syna asi staveniště tak jsme všichni moc zvědaví 🙂