Poslední možnost soutěžit s kostkami LEGO DUPLO

bara_lego
8. říj 2016

Milé maminky, blíží se konec našich Dnů s LEGO DUPLO, a tak máte dnes poslední možnost zapojit se do našich soutěží o krásné stavebnice. To ale znamená, že se už zítra dozvíte, kdo se může těšit na krásné dárky pod stromeček 🙂

Soutěžíme o stavebnice LEGO DUPLO Vláček, se kterým je cestování velká zábava.
Na svoje výherce čekají i stavebnice LEGO DUPLO Velké staveniště, s velkými silnými stroji.
Také tu máme krásné stavebnice LEGO DUPLO Cesta kolem světa se spoustou zvířátek.
Čekáme i na deset z Vás, kterým domů přijele LEGO DUPLO Můj první náklaďák.

bara_lego
autor
9. říj 2016

@kikiss všechny soutěže byly k půlnoci na dnešek ukončeny. ☹ Ale nebojte, za rok jsme tu pro Vás znovu a s novými stavebnicemi! 🙂

bara_lego
autor
9. říj 2016

@kristy46 Hezký den, soutěže byly k půlnoci na dnešek ukončeny. ☹ Příští rok jsme tu ale s novými stavebnicemi zpět, nebojte! 🙂

joannah13
9. říj 2016

Také jsem byla ráda za tyto dny. Aspoň jste mě nakopli ke koupi prvního dupla. A věřím, že i syn si s tím začne hrát a já s ním 😀 ale třeba se mi i poštěstí a něco pro malého vyhraju, ale pod stromečkem určitě najde nějakou jednoduchou stavebnici pro začátek 🙂 tak zase někdy na viděnou 🙂

bara_lego
autor
9. říj 2016

Všem Vám moc moc děkuji za tak krásná slova ❤ Jsem ráda, že se Vám naše Dny s LEGO DUPLO líbily. Moc díky za všechny Vaše příspěvky a komentáře. A už teď se těším, až se tu za rok opět potkáme! 🙂 ❤

lucianapolis
9. říj 2016

@kikiss soutěžilo se do soboty 🙂

lucianapolis
9. říj 2016

Moc děkujeme za prima dny 🙂

mrkew
9. říj 2016

Budeme doufat; )

zaverecneprace
9. říj 2016

Kde, prosim, najdu seznam vyhercu? Jsme napjati jako ksandy! 🙂

pomoztekacence
9. říj 2016

Taky přejí hodně štěstí všem a děkuji ze jsem si i já mohla zasoutezit.Byli by jsme taky řadí,kdyby jsme dostali alespoň nějakou malou stavebnici,at ma Karolinka radost.Bohužel od roku 2013 co mi umřel syn v 36.týdnů tehotenstvi máme většinou porad na vše celkové smůlu.Ještě ze mám alespoň to moje jedno stistko,a to je ma mala Karolinka,můj malý andilek s obcasnyma ruzkama.Tolik bych ji chtela doprat radost na kterou bohuzel nemam.Tak uvidime,no co,není důležité vyhrát,ale zúčastnit se.Děkuji za soutěž.

bara_lego
autor
9. říj 2016

@zaverecneprace na seznam výherců si budete muset ještě chvilku počkat. 😉 Ale nebojte, během odpoledne se u nás na blogu objeví! 🙂

juleth
9. říj 2016

Hezké odpoledne 🙂, také moc děkuji za zajímavou soutěž, díky které jsme si společně stavěli a stavěli...Díky ní jsem si také uvědomila jak moc se blíží Ježíšek...Moc bych ráda také takové hezké zaměstnání a myslím, že i malý Ondra by nebyl proti, ani babička a dědeček... 🙂, všichni by se rádi zapojili do testování...Teď mám asociaci, byť babi a děda jsou mladí a zdraví (3x ťuk), velmi oceňuji, že Lego myslí i na lidi s handicapem (nevidomí) a myslím, že se může uplatňovat i v oblasti života lidí ve vyšším věku apod.. Možná by nebylo od věci se nad tímto směrem zamyslet, jestli je možné uplatnění u této kategorie nějak ještě vylepšit... (prevence demence, koordinace pohybu, paměť, logické myšlení)

tajemna30
9. říj 2016

Krásný den Baruško, moc děkujeme za Vaše soutěže. Já se sice do soutěží nestihla zapojit, ale Lego jistě nebude chybět i pod naším vánočním stromečkem.

klarachoc
9. říj 2016

Baro děkujeme za super soutěžní tyden..., bylo fajn videt co stavi maminky s ostatnima detma a jak vsem Duplo dela radost... a i kdyz to bylo nase první zapojeni se do soutezi, tak urcite nebylo posledni. Dnes jsme koupili dalsi koleje k vlacku a Vladik si drzi palec aby vyhrál pandu(ani jsem si ji v jedne z výher nevšimla🙂) 🙂 krásnou nedeli vsem🙂

marssyy
9. říj 2016

To je škoda, že LEGO DUPLO dny už končí, mám je moc ráda, vše je skvěle zorganizované.....Všem kteří vyhrají předem gratuluji a pokud by se štěstí usmálo na nás tak dcerka Laura by měla skvělý vánoční dáreček 🙂

dapona
9. říj 2016

Taky by se mi a mým klukům líbilo něco vyhrát 🙂 Čekají nás do vánoc ještě troje narozeniny 😀 Ale hlavně, proč píšu - bylo moc fajn, si počíst ty názory mamin, ještě víc se mi líbily fotky a možná ještě o fous víc ty obrázky, co děcka kreslili. 🙂) Chápu, že tu holky děkují, i když to je reklama, tak je to fajn. Myslím, že jste navnadila, Báro, hodně mamin k nákupu 🙂 Takové prostě fajn počtení, pozitivní, sdílené, někdy jsou diskuze spíš jen smutné... tak príma změna!

bara_lego
autor
9. říj 2016

Milé maminky, na blogu byly právě vyhlášeny výsledky všech našich soutěží! 🙂
Moc Vám všem ještě jednou děkuji, jste skvělé! ❤

kristy46
9. říj 2016

Po temer 14ti dennim marodeni cele rodiny sem mrknu a a to jsem zas neco prosvihla.. jak je mozne se do souteze zapojit?

jitka_cv
9. říj 2016

@kristy46 už nelze,soutěže jsou už vyhodnocené

kristy46
9. říj 2016

@kristy46 psala jsem uz dopo a odeslalo se mi ted.. omliuvam se...

petka61
9. říj 2016

to je skvela soutez, boded by jsme i my jednou za zivot neco vyhrali - vlacek nebo nakladat by byl pro syna uzasnym darkem.. ale nepochopila jsem jak se do ty souteze zapojit :( takze asi zase nic ....

zachrpe
9. říj 2016

Víc takových krásných dnů s Lego Duplo 🙂 Děkuji za získané užitečné informace a moře spokojených dětských zákazníčků. Mějte krásné dny a ještě krásnější Vánoce přeje Petra a 22-ti měsíční Eliška 🙂