VELKÁ SOUTĚŽ o LEGO DUPLO Můj první náklaďák! 🙂

bara_lego
3. říj 2016

Máme pro vás první soutěž! 🙂

Ukažte dětem svět nakupování se stavebnicí LEGO DUPLO Můj první náklaďák. Procvičte si hledání dvojic i barvy. O deset těchto stavebnic můžete právě soutěžit!

Nakreslete nám s dětmi, co vše může takový náklaďák vézt! 🙂 Deset z Vás se může těšit na krásnou výhru. Všem zúčastněným také pošleme srdíčko 🙂

petracig
3. říj 2016

náklaďák může vézt téměř cokoliv, takže i auta a toto je výtvor mého 2a půl letého syna, aneb auto v jeho podání 🙂

nikola_w
3. říj 2016

Danečku namaluj brm brm 😊 A toto je výsledek mamin verzus Daníkuv(16mesicu) náklaďák😊 Syn auta miluje a teda u nás se nejčastěji vozí pes,křupky a hračky 😄

nikola_w
3. říj 2016
annapans
3. říj 2016

Náš Kubík ještě bohužel kreslit neumí ale "autobus" postaví z čehokoliv 🙂
Důležité je, aby se do autobusu vešel "pan zajíc", všechna Lego zvířátka a ze všeho ostatního musí být obrovský komín ;)

nefertiti20
3. říj 2016

Skoda ze se nemuzeme zucastnit :( je nam teprve 8mes..ale miluji duplo a chtela bych udelat deniskovi radost :(

adys92
3. říj 2016

Po velkém "praní" o propisku jsme společně s 11 měsíčním sluníčkem nakreslili a já popsala co vše může náklaďák vozit 🙂

tomikkubik
3. říj 2016

Tak podle našeho syna může náklady vozit Bobry a dva namaloval. Poté se přidal druhý roční syn a přispěl taky kresbou. Takže tohle jsou Bobři podle našich kluků🙂

mina_
3. říj 2016

u nás vozí nákladak bagra, náhradní kola, dokonce i lidi a stromy - to jsou ty klikatice... pak si obrázek začala číst mladší dcera a teď je z něho cupanina..

marilyn5
3. říj 2016

Náš Honzík v něm veze lego kostičky, starší brácha pomáhal 🙂

verca38
3. říj 2016

Soutezit jeste nemuzeme,malicka ma 6m,ale aspon obhlidneme vase vyrobky a nechame se inspirovat do budoucna 😉 ..uvidime,kdo si potom vyhraje nejvic 😀

wendelinna
3. říj 2016

Tak tohle taky muze vezt ☺ aneb i 14 mesicni Klarka bojuje o lego☺

mor48tko
3. říj 2016

Zkusíme to.. Jiřík nakreslil robota a rybku.. 🙂

forstella
3. říj 2016

Nanuky, spoustu nanuku muze vezt nakladak tvrdi nase dvouletacka 😉

bledulka84
3. říj 2016

Naše Terezka dostane svoje první duplo stavebnice,hlavne zviratkova, k druhým narozeninam, takže by urcite vozila zviratka. A nakreslila ptacka🙂

joslin
3. říj 2016

Chce to tedy víc představivosti a člověk uvidí i ten náklaďák 😀 ale snažili jsme se kreslit rukama i tělem, kort když jde o "auťák" 😉 byl to velký boj

kspp1
3. říj 2016

U nás řádí nemoc, tak náklaďák veze vitamínky 🙂

billi
3. říj 2016

U nás vede ovoce a zelenina. Náklaďák může vozit dyne a jablka.

abig
3. říj 2016

U nas nakladak pry muze vozit jen dinosaury ....

wendeaa
3. říj 2016

také ještě neumíme kreslit,zatím jen čmáranice, je nám 22 měsíců, ale nejraději se nechává Kubík vozit na Tatře sám a nebo vozí nářadí na písek

tichackova
3. říj 2016

Dceru Lego nebavi a syn je sestimesicni drobek, ale kdyby mohl namalovat, co muze vezt nakladak, 100% by to bylo neco k jidlu, a rozhodně by to nebyl spenat nebo repa😀

pouzarovaj
3. říj 2016

Holky malovaly společně. Barborka by prý vezla v autíčku "ňam" (na obrázku vpravo), a Terezka "pizu Áju, Ola a čiči" (princeznu Annu a Olafa a kočku) - na obrázku vlevo. Ruce tam jsou proto, že jim je prý v autíčku zima. 🙂

ta_kacka
3. říj 2016

Duplo syn (20m) zbožňuje! Malování mu taky jde, zadaní dostal a maloval sam ci moji rukou- ale porad u toho rikal brm brm brm
Jinak obrázek je trénink představivosti- treba hlína, treba kameni, treba Písek :D

petdv
3. říj 2016

Naše dvouleťáčka taky ještě neumí kreslit. Ale baví ji malovat prstíky, razítkovat a lepit. Náklaďák v jejím pojetí veze vozík s ovocem, zvířátky a květinky.

zanri
3. říj 2016

Na první pohled se může zdát, že na obrázcích jsou stejné věci jen v jiných barvách, ale nene🙂 Např. nahoře vlevo jsou jablíčka, uprostřed vpravo je písek (sice vypadá jako uhlí, ale to Honzík nezná🙂 a dole vlevo je vodička (ostatní se měnilo v průběhu kreslení a já si to všechno nestačila poznačit😀

mamkoun
3. říj 2016

Malovat ještě neumím, sem tam čára a nějak zvlášť mě to ještě nechytlo, je mi čerstvě 1,5 roku ale stavět z lega auta, vláčky nebo třeba i náklaďák, to je jiná legrace🙂 Dneska jsem s mamkou postavila třeba táááákovýhle auto a můžete si bejt jistý, že by to mohla být i korba na náklaďák, který umí šoférovat pouze Ťapka, takže pokud bychom vyhrály a mohly ke korbě přistavit ještě náklaďák, přibylo by ještě více takového zaujetí ze hry, které je tou největší odměnou🙂 😉

noirdame
3. říj 2016

Nevím, jestli to poznáte, ale auto může vozit hady a mravence 😀

pistalinda35
3. říj 2016

Prý to nejdůležitější.... Káju 😀
Ten nesmi chybět v žádném autě 😀

najaa
3. říj 2016

Náklaďák mého syna (17 měsíců) veze něco, co lze jen těžko identifikovat, může to být cokoliv. Zrovna mu rostou zoubky a dost ho trápí, tak s ním nebyla moc řeč 😊

makima
3. říj 2016

No našemu Ondrovi (bude mu 21 měsíců) to kreslení ještě moc nejde, příště se polepšíme. Takže za nás, Lego Duplo Můj první náklaďák by třeba mohl vézt i tento obrázek, nejspíše složený. Takže nenakreslil, co by mohl vézt, ale vytvořil něco, co by mohl vézt 😀

klarks12
3. říj 2016

Nakladak poveze maminku, protoze ji boli nozicky :D