VELKÁ SOUTĚŽ o LEGO DUPLO Můj první náklaďák! 🙂

bara_lego
3. říj 2016

Máme pro vás první soutěž! 🙂

Ukažte dětem svět nakupování se stavebnicí LEGO DUPLO Můj první náklaďák. Procvičte si hledání dvojic i barvy. O deset těchto stavebnic můžete právě soutěžit!

Nakreslete nám s dětmi, co vše může takový náklaďák vézt! 🙂 Deset z Vás se může těšit na krásnou výhru. Všem zúčastněným také pošleme srdíčko 🙂

kleik
3. říj 2016

Maminku, tatínka, Adámka a Eričku a kočku na dovolenou (a nahoře zásobu bonbónů na dovolenou)

jemi
3. říj 2016

Poprosila jsem dcerku(4roky), zda by nezkusila namalovat nákladak (aby jsme měli i nějakou klučičí lego duplo hračku pro bráchu-2roky). Chvílí přemýšlela co nákladak veze, následně si spojila, že nákladák vypadá podobně jako karavan (byli jsme v něm na dovolené) a rozhodla se, že její nákladák poveze princezny, které budou mít večírek 🙂

marky0503
3. říj 2016

U nas veze same nezbytné veci pro dalsi hrani 😉

andulinka29
4. říj 2016

@petdv supr nápad 🙂

ladyhacek
4. říj 2016

Syn je ješte moc malý na kreslení ☹ > ale rádi bychom se zůčasnili.
Na fotce naše první ,,zuřivé´´ snažení.
A co mže náklaďák vést? Nevím jak u mini verze, ale jinak si na všechno nakládá písek a rozhazuje ho po celé zahradě 🙂

luciska82
4. říj 2016

Samík miluje stříhání a lepení. Takže jeho náklaďák je taková koláž🙂 Veze vše důležité - pejska a kočičku a jídlo pro ně, tatínkovi nářadí, malému bráškovi plínky, dudlík a jiné důležité věci, oblečení a kakao pro Samíka a ovoce pro maminku🙂

luciska82
4. říj 2016

Samík miluje stříhání a lepení. Takže jeho náklaďák je taková koláž🙂 Veze vše důležité - pejska a kočičku a jídlo pro ně, tatínkovi nářadí, malému bráškovi plínky, dudlík a jiné důležité věci, oblečení a kakao pro Samíka a ovoce pro maminku🙂

laisobel
4. říj 2016

U nas malovani zatim moc rozpoznatelne neni. Ale vse co ma kola u nas vozi zviratka nebo cokoli, co vypada jako drivi - deda ma traktor a jezdi pro drivi takze to u nas vede.

kajjina
4. říj 2016

kreslení Jiříčkovi ještě moc nejde,ale i tak kreslil náklad jak to šlo... a u kreslení jsme se učili novou básničku 🙂 Jiřík miluje básničky a díky duplu má další v repertoáru.....pro Vás aspoň obrázek, z kterého měl Jiřík velkou radost 🙂 Hezký den 🙂

luca16
4. říj 2016

Dceři je 20m., ale snažila se🙂 To růžové je auto, jede po zelené trávě, veze černou houpačku a modrou bundu 😀 Houpačky miluje a bude je malovat ještě hodně dlouho a při každé příležitosti, ale proč bundu, to ví jen ona🙂 Červenou a žlutou jsem nerozuměla, co má být...fantasie jí ale skutečně nechybí🙂

verkaunka
4. říj 2016

Tak prý banán, kinder vajíčko, panenku, pro tatínka párek a pro maminku jablíčko, a sluníčko.... a proč sluníčko? Aby ,,nebyo ptelo" 😀(aby nepršelo)...

brendamonique
4. říj 2016

Náš malý dvouleťáček ještě moc kreslit neumí a tak maminka kreslila dle instrukcí a mistr se snažil sám barvit. Jen s přemlouváním volil různé barvičky, protože se mu nejvíc zamlouvala sluníčková barvička 🙂 hned z pastelek staršího brášky vyřadil jak jim říkáme "ble fixy" (lihové fixy) se kterými má zakázáno tvořit kdekoliv a kdykoliv a mohli jsme se na veledílko vrhnout 🙂 Damiánek miluje jako správný chlap jakákoliv vozidla, i když traktory u nás vedou prim 🙂 Naložily se "bobony", potom lízátka, které mi připomněl gestem, kdy si olizuje prstík, jablíčka, které zrovna chroupe, potom také "baáy" - banány, a nám právě chybějící "šiší" - sluníčko.

germaine
4. říj 2016

Což o to, náklaďák toho uveze hodně, ale my máme doma babičku, co utáhne náklaďák, prý podle Štěpánka 😀

reinne
4. říj 2016

Kreslení ještě moc nejde, ale náklaďák Dupla už máme. Rádi však do Duplo rodiny privitame nové členy. Obrázek leží na krabici Lego

kh
4. říj 2016

Milá Báro, Kebulka chtěl nejdříve poslat několik raket a bojovníků, ale nakonec jsem ho přemluvila i na náklaďák. Chlap se nezapřel, páč náš náklaďák veze pneumatiky. Akorát se neustále ujišťoval, včera i dnes ráno hned po probuzení, že pošlu jen fotku a obrázky mu zůstanou 🙂

Náš Kebulka, 3 roky a 3/4, náklaďák s pneumatikami

bongie
4. říj 2016

Tohle je náklaďák v podání naší 21 měsíční dcery. Andulka malovala zuřivě, náklaďák je úplně plný hraček a uz se do něj vůbec nic nevejde..V podstatě je plný radosti, kterou budou mít děti, az k nim dorazí..

loc
4. říj 2016

Náš dvouletý raubíř toho tolik nakreslit ještě sice nezvládne, ale náklaďák naložit zvládne levou zadní. Ať už kostičkami z Lega nebo jinými hračkami nebo vlastně čímkoli, co mu přijde pod ruku😀! Ale aspoň pošlu fotku toho, co už on zvládne nakreslit 🙂 .

rmarci
4. říj 2016

Náš nákladák veze naminky-ovoce ( melouny, banány, švestky, hroznové víno a jablka) , syn ho zboznuje, a s Legem si hraje strasne moc rad, zatim ma jen Housenku-tak nakladak by byl super 🙂

jardicka
4. říj 2016

syn (2 roky) ještě náklaďáky kreslit neumí, takže naklaďák tvořila maminka a syn do něj naložil plno barviček a ještě dokreslil sluníčko, které na něj pěkně svítí 🙂

alushkaa
4. říj 2016

Malovat sice neumime,ale nakladak uveze i nadmerny dulezity naklad 🙂

jitka_cv
4. říj 2016

Na náklaďáku by podle Kačky neměl chybět milovaný šnek 🙂

kuliseks
4. říj 2016

Náš syn má necelých 10 měsíců, takže ještě nemaluje, ale vozidla se mu líbí už teď🙂 na Vánoce a narozeniny, které má v prosinci, jsme mu připravili už duplo na hraní. Náklaďáček by to krásně rozšířil. Lego mu určitě chceme pořizovat, protože to je krásná i léty prověřená hračka, kterou milujeme i my s manželem 🙂

joannah13
4. říj 2016

Při takovem počasí jsme teda usedli ke stolečku a nakreslili náklaďák. Teda já kreslila a syn dával povely, co má vézt. Já si vymyslela věci, jídla s on odpovídal jo/ne 😀 takže hlavně musí vézt auto, telefon, pejska, hřebínek, banán, balón, knihu, maminku, kyticku a taky třeba postel. 😀 samozřejmě kreslil i on, to jde vidět. jo takový náklaďák musí uvézt opravdu všechno 😀

naomi6
4. říj 2016

Náš synek (dva a půl roku) velmi rád tiská, kreslit ještě moc neumí. Na jeho obrázku vezou náklaďáky hlavně jablíčka, houby a kolem poletují i nějací zajíčci 😉. Musíme doplnit zásbou tiskátek i o jiný sortiment 🙂. Krásný den všem!

mcellinka
4. říj 2016

Dobrý den
Mám 2 syny. Jednomu jsou 2 roky a druhému 3. Už za chvilinku budou o rok staří 🙂
Milují pohádku Spongebob v kalhotách a když starší syn zjistil že máte kostičky hamburgery, řekl že si je moc přeje. Je to poprvé co jsme od Lego Duplo něco kupovali. Dřív kluky moc kostičky nebrali. Spíš auta Tak už mají jedno balení schované a zabalené. Už se těším až si to rozbalí a bude křičet lego hambáč 😀. Ukázala jsem mu vaší soutěž a náhlaďák by se jim také líbil. Řekla jsem staršímu synovi že s bráškou nakreslíme obrázek a kostičky může vyhrát. A tak se ho ptám : co by si vezl v náklaďáku ? A odpověď syna byla jasná : hambáč :D Tak Vám posíláme náš společný výtvor. Starší syn kreslil, mladší vybarvoval a já dohlížela. S pozdravem Jamie, Samuel a maminka 🙂

bara_lego
autor
4. říj 2016

@forstella náklaďák se spoustou nanuků by udělal radost asi nám všem! 🙂

bara_lego
autor
4. říj 2016

@mcellinka teda, to je pořádně veliký hambáč 😉

pestas
4. říj 2016

Dle nasi 26 mesicni dcerky poveze nakladak jablicka🙂

hannicka32
4. říj 2016

Tak náš náklaďák veze semé hvězdičky a to jsou prý ,, dobé bobobky " tedy dobré bonbonky 😊
Jinak Lego jsou nejleší hračky, milujeme ho 😉

yvoush
4. říj 2016

Náklaďák může vést housenku a opici, protože všichni máme rádi zvířata.