Máte už pro děti koupené první vánoční dárky?

bara_lego
Moderátor
20. říj 2017

Na Vánoce je ještě celkem brzy, ale stejně 🙂 Hodně mých kamarádek kupuje vánoční dárky už od července. Další zase nákupy nechávají až na poslední chvíli. Jak to chodí u vás? Máte už v zásobě připravené nějaké balíčky pod stromeček? 🙂

bmiri
20. říj 2017

ještě ne, ale lidé okolo už dárky nakupují, takže mě to už začíná mírně nervovat :D asi začnu v listopadu ;) a duplo urcite nebude pod stromečkem chybět :D

ewulka88
20. říj 2017

U nas začínám darky kupovat cca v záři a postupně nakupuji až do Vánoc 🙂 Takže ano, pro kluky uz nějaké darky mam 🙂

luca16
20. říj 2017

Máme už více méně dopředu nakoupeno. Knížky, dřevěné edukativní hračky, puzzle, omalovánky, ručně tkanou deku do školky. Drobnosti budem ještě dokupovat, ale to gró si myslím, že máme🙂

petra_pf
20. říj 2017

Ještě ne, tu jednu či dva dárky stihneme koupit i v Adventu 🙂

caboonek
20. říj 2017

Pro děti vymyšlené, nějaké drobnosti pokoupené. Horší pro manžela❤

lenkaatom
20. říj 2017

Začala jsem nakupovat už postupně v září už a dalo by se říct, že skoro všechno už budu mít pohromadě.🙂

joslin
20. říj 2017

anoooo, už pro prcka máme první dárečky - vláčkodráhu Chuggington looping z druhé ruky a pak ještě motorický labyrint. Ještě ale další dárečky vymýšlíme, plán je, ale musíme zas další měsíc 🙂

kjajule
20. říj 2017

Pro každého už něco mám, nerada nechávám všechno na poslední chvíli. Aplikace v telefonu už je plná nápadů a tak třetina z toho je doma. Navíc jsem čekala jak bude dcerka reagovat na Duplo k narozeninám, a dopadlo to na jedničku, takže vybírám hned další, protože z toho měla velkou radost i když jí byl teprve rok 🙂

olunka
20. říj 2017

já už mám šve ,nakupuji průběžně🙂 a tak koncem září je totální uzavírka🙂
kdybych to měla kam schovat, mám už i zabaleno 😀

bylinka36
20. říj 2017

Ja hodne darku vyrabim a to malo co budu kupovat necham az na listopad-prosinec. V rijnu ma manzel a listopadu dcerka narozky, tak to ani jinak nejde...

sfinga12
20. říj 2017

Ešte nič nemáme kúpené, máme len vymyslené čo by to mohlo byť 🙂 Momentálne riešime narodeninové darčeky 🙂 Jedna v září, druhá v listopadu 🙂. Potom prídu na rad tie vianočné. 🙂))

mykolaapsi
20. říj 2017

dnes jsem koupila první dárek pro oba kluky a tímto považuji vánoční šílenství za zahájené 😀....

lenysek1988
20. říj 2017

Už něco mám,ale jak vidím duplo,tak přemýšlím zda se nekoupí další 🙂

anngells
20. říj 2017

Pár dárečků již mám a zbytek vymyšlený v hlavě. Ale musím říct, že příští rok to nechám na poslední chvíli, protože to nutkani rozdat dárky již teď, je obrovské 🙂

wwendyy
20. říj 2017

@bara_lego Ano,jak rikate,uz od prazdnin nakupuji pro dceru a celou rodinu.Jako dite jsem Lego Duplo mela a mam na to krasne vzpominky.Hned jsem vedela,ze ho pro sve dite budu take chtit.Kdyz vybiram jake koupit,nemu se rozhodnout.Urcite vede to,ktere jsem mela (uz hoje mame ve skrini),ale nezustanu jen u toho jednoho👏😍Urcite koupim jeste aspon jedno.

kuliseks
20. říj 2017

Máme pripraveny duplo traktor, duplo prvni zahradku a jeste krabici duplo s nejakymi zakladnimi kostkami 🙂 a pak ma manzel velke prekvapeni v podobe velkeho vlacku s kolejemi do pokoje a jeste par dalsich drobnosti mame. Nevim, jestli se na ty hracky netesime vic my, kdyz synacek zatim prichod Vanoc vnimat nebude🙂 ten bude az vyjeveny na Stedry den pred ozdobenym stromkem v pokoji 🙂

bimmka
20. říj 2017

Už máme ve skříni nějaké zvířátka a k tomu creatora dinosaura, neb prej letos v kolekci nebude a zásoby taky ne. Teď se chystáme na duplo domeček. A zbytek bych chtěla sfouknout do půlky listopadu. aspon co se deti tyce🙂

septums
20. říj 2017

Ja uz mam skoro vse, uz jen chybí nejaké drobnosti, nakupovala jsem uz v lete hlavne když byly nejake akce, ono to pak tolik neleze do rozpočtu, jak se najednou vydat ze všech penez na vánoce :D

sylvinka
20. říj 2017

Něco málo ano (hlavně společenské hry), ale přednostně ještě řešíme třetí narozeniny nejmladší dcerky 🙂 Ty budou podle Sofie a myslím, že z Dupla Sofie v kočáru s koníkem si cvrkne.

ladyhacek
20. říj 2017

Pro syna vše 🙂. Dnes jsem objednala poslední dva ( snad už nic neprikoupim možná oblečení nebo ještě knížku když me zaujme). První dárkem co jsme koupili byl první vláček Duplo 🙂.

rutik
20. říj 2017

Já mam zatim seznam🙂, vzdy kdyz vidime se synem neco, co ho zaujme, pripisu a pak spolu vytvorime dopis Jeziskovi, podle ktereho budem nakupovat🙂. 🙂

lusynkova
20. říj 2017

Pro syna dárky zatím nekupujeme, sobě navzájem si taky nedáváme. Rodině něco vyrobíme 🙂

prcekverunka
20. říj 2017

@bara_lego Já už mám dárky téměř všechny pro děti. Ještě něco málo chybí. Nekupuji je předčasně plánovaně, ale když mi něco padne do oka a ideálně ještě za dobrou cenu, tak to prostě koupím. Takhle brzy ale kupuji opravdu jen dětem, protože ty mají nejvíc dárků.

luciinka001
20. říj 2017

Bohuzel jeste ne, jeste nas cekaji narozeniny malyho a pak budu muset honem neco sehnat..bohuzel neni dostatek financi na vse....

monilineek
20. říj 2017

@kjajule prosím jaká aplikace pokud se mohu zeptat to je nějaký seznam dárečků? Jakou formou? Děkuji

luckamb
20. říj 2017

Vzhledem k počtu dětí , nakupuji už od září. Takže pár pokladů už doma mám 😉

svatbataz
20. říj 2017

Průběžně během roku sem tam něco koupím do zásoby i ostatním dětem,takže občas je to jak když to člověk najde 🙂 ... Jinak na vánoce vymýšlím hned po synových narozkách, které jsou v srpnu :D (a na narozky hned po Vánocích) 😂😅

kjajule
20. říj 2017

@monilineek Christmas gifts
Napíšu si jména co chci komu koupit, pak dopíšu kolik to stálo a jestli už to mám koupené a ono to samo sčítá i kolik jsem utratila...ale to nevím jestli je dobře nebo špatně 😀

drzticka81
20. říj 2017

tak ja uz mam skoro vse 🙂)) teda pro deti,v tom se vyzivam 🙂))dospele bude resit pozdeji 🙂))) letos uz to bude olevel vys-uz lego 🙂)) syn si preje lego bus zastavku,dcera dostane lego lociku🙂)) uz se tesim....kdyby uz prodavali vanocni balicaky-mam uz vse i zabalene 🙂))

monilineek
20. říj 2017

@kjajule moc děkuji 🖒