Kde jste se poprvé se značkou Linola setkal/a?

simi_linola
12. led 2016

Odkud jste se o Linole dozvěděly? Doporučil vám ji váš lékař nebo vám o ní řekl někdo známý? Viděly jste někde reklamu na tuto značku nebo jste se o ní někde dočetly?

Já jsem se o Linole dočetla nejprve na internetovém fóru a když mi ji pak odsouhlasily i naše doktorky, neměla jsem o čem přemýšlet. Nyní kudy chodím, tudy šiřím své zkušenosti a velmi mě těší jak si ji moji známí pochvalují a jak jim pomáhá.

lady_giraffe
12. led 2016

Já se o této značce dozvěděla, když jsem pracovala pro konkurenční portál a byly tam soutěže o Vaše výrobky 😀

pavlak5
12. led 2016

Od soucasneho manzela,tehdy pritele,ma atopicky ekzem a toto je jedina kosmetika ,ktera stav nezhorsuje a kuzi tolik nevysusi,je s ni spokojeny a my s detma si "pujcujeme" 🙂) .On dostal tip u doktorky.

bimmka
12. led 2016

Linolu jsem dostala jako dárek pro novorozence od rodinného pediatra.

petra_pf
12. led 2016

Popravdě jsem ji zaregistrovala až díky MK a jejich Dny s...

handous
12. led 2016

Linolu do koupele nám doporučila pediatricka už před 3 lety pro syna, mel tehdy suchou pokožku.

mishelfka
12. led 2016

V porodnici nám ju lily sestřičky do koupele!

kupcovci
12. led 2016

Ahoj simi ja som sa o linole dozvedela na internete a taktiez som neskor videla letacik aj u nasej doktorky tak som sa jej o linole pytala toho viac.

zuzapra
12. led 2016

V Olomouci v porodnici. Od te doby pro obe deti pouzivame Linolu sampon a Linolu do koupele.

evka1247
12. led 2016

Ahoj nám Linolu odporučila kožná pred cca 2,5 rokmi keď mala staršia dcérka seboreu a odvtedy ju používame

kubicek11
12. led 2016

Linolu nám napsala paní doktorka na kožním. A právě proto, že neobsahuje konzervační látky, tak nám hned sedla 😀

simi_linola
autor
12. led 2016

Je krásne vidieť aké sú rôznorodé cesty k Linole 🙂 Všetky sme ju spoznali iným spôsobom, no hlavné, že spoznali, no nie? 🙂 :D

janellina
12. led 2016

Prvýkrát na modrom koníku 🙂 jednoznačne skvelá voľba 🙂

simi_linola
autor
12. led 2016

@zuzapra
@mishelfka jééj v pôrodnici 🙂 u nás na Slovensku si musíme veci do pôrodnice priniesť, takže takéto veľmi nepoznáme 🙂 je to u vás bežné všade či len niektoré pôrodnice to tak majú ? 🙂 to je zlaté 🙂

simi_linola
autor
12. led 2016

@pavlak5 som veľmi rada, že ste s Linolou spokojní a ďakujem za skúsenosť 🙂

simi_linola
autor
12. led 2016

@kupcovci váu, letáčik? druhý letáčik na Slovensku o ktorom viem 🙂 svitá nám na lepšie časy? a čo ti o nej povedala doktorka? teda či to bolo pozitívne alebo ani nie 🙂

nicol22
12. led 2016

Synovi ji předepsala kožní lékařka když se mu objevila malá ložiska atopického ekzému.

avori
12. led 2016

Ahoj, značku Linola jsem vůbec neznala, a ani reklamu jsem zatím nikde neviděla. Seznámila jsem se s ní až zde MK. 😉

verkaunka
12. led 2016

Ahoj, my se s Linolou seznámili u kamarádky, která má chlapečka s ekzémem, jinak více informací až zde 🙂

ivcas.85
13. led 2016

Má první zkušenost byla na nedonošeneckém oddělení Fakultní nemocnice v Ostravě 🙂 A poprvé ji dcerka vyzkoušela, když byla v cca "34. týdnu" těhotenství. Dnes je naprosto zdravá, bez kožních problémů..

plidie
13. led 2016

LINOLU mi doporučili v lékarně .... neb žádné mastičky od lékařky mojí dcerce na ekzém nepomáhaly ale ani LINOLA nebyla šťastná volba pořád se jí to tvořilo dál skoro po celém tělíčku a obličeji nebo rudlo jako po těch všech mastičkách ...... byla jsem už z toho nešťastná až jsem koupila v lékarně jinou značku kosmetiky a ta je super a máme po problémech 🙂 . Takže na závěr - my jsme s Linolou spokojeni nebyli ☹

simi_linola
autor
13. led 2016

@plidie to mi je ľúto... bohužiaľ naozaj platí, že všetci sme rozdielny a rozdielne sú aj naše pokožky, takže je prirodzené, že nie u každého má jedna značka kozmetiky rovnaké výsledky.... som však veľmi rada, že ste našli niečo, čo váš problém vyriešilo a ďakujem za vašu skúsenosť 🙂 pekný deň 🙂

puutalo
13. led 2016

Poprvé jsem Vás zaregistrovala až teď tady na MK.
Jako malá jsem trpěla na ekzémy při změně počasí, především z teplého podzimu rovnou do mrazů. Ruce jsem měla úplně oloupané do masa. Dřív na to stačila vazelinová mastička, když bylo nejhůř i troška kortikoidů, ale těm se snažím v životě vyhýbat. Teď mi jako prevence stačí ruce hodně mastit mastným krémem na ruce.

fouskovi
13. led 2016

Já jsem se Linolou prvně setkala v lékárně když mi bylo doporučeno speciální sprchová emulze tak mi perfektně pomohli vybrat a jsem spokojená

simi_linola
autor
13. led 2016

@puutalo Som rada, že si ekzém porazila a teším sa, že si k nám do diskusie prišla a spoznávaš Linolu 🙂 Prajem všetko dobré 🙂

simi_linola
autor
13. led 2016

@fouskovi to som veľmi rada a ďakujem za tvoju skúsenosť 🙂

lucifereeek
13. led 2016

Koupali malou v Linole v porodnici, proto jsem koupila i domů a mám ji i teď na malého 😉

mishelfka
13. led 2016

@simi_linola U nás co vím, tak všechny porodnice do začátku dají na miminko plenky, ubrousky, jednorázové žínky, tělové mléko aj oblečení v porodnici, půjčí zavinovačku, dupačky... Maminkám dali balíček vložek, jednorázové gaťky. Do koupele pak v Budějovicích právě Linolu.

simi_linola
autor
13. led 2016

@mishelfka wáááááu, tak to odpadnem.... my si nosíme aj toaleťáky a príbory :D o ostatných prípravkoch, vložkách a plienkach ani nehovorím... to som vôbec netušila, že sú medzi našimi pôrodnicami také rozdiely 🙂

plidie
14. led 2016

@simi_linola,,,,,,,,,, Ano , každý máme jinou pleť , jinou chuť i jiný vkus ...... ale zkusit se má vše , tak jsme zkoušeli vše . Děkujeme a Linole přejeme hodně spokojených zákazníků 🙂

simi_linola
autor
14. led 2016

@plidie uplne suhlasim 🙂 dakujem veľmi pekne a prajem všetko dobré 💜