Kde kupujete nejčastěji kosmetiku pro děti?

simi_linola
19. led 2016

Lékárna, drogerie nebo velké obchodní řetězce? Je podle vás v něčem rozdíl nebo tuto skutečnost nepovažujete za rozhodující?

aninousek
19. led 2016

V lékárně ani nevím zda ty přípravky mají jinde 😵

nefertiti20
19. led 2016

pokud je to klasická kosmetika, tak většinou v drogerii, když je třeba akce..jinak ale speciální kosmetika přímo na ekzém atd., tak jedině osvědčené značky z lékárny..

p_ch
19. led 2016

Linolu do koupele nám psala dr. na recept takže v lékárně ;)

kubicek11
19. led 2016

Také máme Linolu na recept, takže v lékárně. 🙂 Nic jiného, kromě mastičky na zadeček stejně nepoužíváme 🙂 Aspoň zatím ne.

fouskovi
19. led 2016

Drogerie, lékarna a někdy supermarket.

smillingangell
19. led 2016

Drogerie,supermarket a linolu v lékárně

sarka49
19. led 2016

Drogerie a lékárny většinou..

kupcovci
19. led 2016

Drogerie a linolu v lekarni 🙂

janadano
19. led 2016

kozmetiku pre dcérky väčšinou v drogérii ale aj v lekárni, už mám vyhliadnuté, kde čo a teraz najradšej lekáreň- prečo? No jasné pre LINOLU. pekný večer

cosimamvybrat
20. led 2016

V lékárně, protože jako lékárnice mám zaměstnaneckou slevu ;)

mythologist
20. led 2016

Zdravicko! Kilovou linolu pro neter s ekzemem online v nemecku. Komplikovane nam ji pak vozi znamy z berlina, protoze nelze dorucit do cr. Kdypak bude kilove baleni k dostani v cr/na slovensku?? Registrace pro prodej 1kg baleni pry je.

bimmka
20. led 2016

na internetu, protože místní drogerie nemá moc vybavení pro kosmeiku pro nejmenší.

kaca08
20. led 2016

Nakupuji v lékárně, která je hned vedle dětské lékařky nebo na internetu. Záleží jak moc na nákup spěchám.

elisacek
20. led 2016

My nakupujeme v naší lékarně, paní už nás zná a většinou už i odhadne, pro co zrovna jdeme 🙂

verkaunka
20. led 2016

Zdravím, tak já kosmetiku přímo v drogerii, a Linolu v lékárně, kam chodím už hodně dlouho, jinak i třeba objednávám přes net kosmetiku, kterou mám ráda a je osvědčená..

janicka1424
20. led 2016

lekarna

koriandrie
20. led 2016
Uživatel koriandrie je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od koriandrie.

Já něco v lékárně, ale takovou tu klasiku jsem se teď naučila kupovat online na internetové drogerii i s dalšíma věcma 🙂

simi_linola
autor
20. led 2016

@mythologist Ahoj ďakujem za tvoju otázku. U nas jsou sice tieto balenia registrované ale kdyz jsme zjistovali cenu, tak byla pro cesky i slovensky trh moc vysoka. Paradoxne to vycházelo draz nez 20x tubicka.... Držím palce a prajem všetko dobré 🙂

mimar
20. led 2016

Ahoj drogerii kupujeme v drogerii a v supermarketu ale od teď asi začnu chodit do lékárny když to tu čtu tak musím vyzkoušet Vaše výrobky.

twoangels
21. led 2016

V lékárně. Jinde jsem na Linolu ani nenarazila 🙂

avori
21. led 2016

Většinou kupuji klasickou kosmetiku v drogerii a speciální kosmetiku v lékárně. 🙂

janawei
24. led 2016

Obvykle v DM nebo v e-shopu. Vzhledem k tomu, že používáme výhradě přírodní kosmetiku, tak si kvůli ceně hlídám různé "akce".