SOUTĚŽ: Chtěli byste vyzkoušet přípravky Linola?

simi_linola
21. led 2016

Milé maminky, neměli jste ještě tu možnost vyzkoušet všechny Linola přípravky? Podělte se s námi o to, který produkt byste rádi vyzkoušeli a proč? Jednomu z vás produkt pošleme novinku v řadě Linola - Linola Hand.

Celkový přehled Linola produktů najdete i na naší stránce http://www.linolaprodeti.cz/prehled-produktu

mimar
21. led 2016

Určitý bych chtěla vyzkoušet výrobky co máte. Ještě nemáme žádnou zkušenost ale co tu čtu tak me hodně zaujala Vaše řada produktů. A jelikož mám dvě 7mesiční holčičky tak chci pro ně jen to nejlepší proto vyzkouším Vaše výrobky.

mrkew
21. led 2016

Linolu jsme zkusili pouze jednou a rádi bychom vyzkoušeli novinku

tichackova
21. led 2016

Ja uz mam dlouho v planu vyzkouset sampon, ale jeste jsem se k nemu nejak nedostala. No a kremy na ruce, to je moje zavislost, takze tim bych urcite taky nepohrdla😀

ta_kacka
21. led 2016

Linku jsem ještě nezkusila, protože jsem o ni zatím neslyšela... Teď po dnech Linola bych rada zkusila sampon (mam suchou kůži na hlavě) a Linola hand (a taky suchou kůži na rukách)... A hlavně mam atopicky ekzém, který je sice teď v klidu, ale stejně musím používat nějakou šetrnou kosmetiku, proto me Linola zaujala...

kspp1
21. led 2016

Tak mne to tady zatím přesvědčilo ke koupi Linola fett, zkouším druhý den a vypadá to dobře. Ještě se chystám určitě vyzkoušet Linola šampón pro dcerku na seboreu a pak se uvidí 🙂 Jen mne překvapuje, že to není k sehnání ve všech lékárnách. L.F. jsem sehnala až na druhý pokus a ani v jedné ze třech lékáren neměli šampón :(

simi_linola
autor
21. led 2016

@kspp1 ahoj 🙂 veľmi sa teším z tvojej pozitívnej skúsenosti na masť Fett, verím, že to tak bude pokračovať 🙂 čo sa týka toho, že produkty Linoly nie všade majú, je to bohužiaľ tak :/ avšak všade majú tú možnosť objednať tu a do druhého dňa mať na predajni, avšak nie všade je aj ochota :/ nenavrhli ti tú možnosť, že ti tie produkty objednajú?

twoangels
21. led 2016

Chtěla bych vyzkoušet Linola Hand, protože mám suché ruce a dělají se.mi záděry a Linola šampon, protože tady na něj slyším samou chválu a ještě jsme ho neměli 🙂

kubicek11
21. led 2016

Teď budeme moci vyzkoušet na vzorečku šampón. To je super. Ještě jsme si ale říkali, že by bylo fajn vyzkušet buď Linola Fett nebo Linola Hand. Přítel má totiž z práce kůži na rukou suchou a jednou za čas se mu udělá zvláštní flek na ruce, který je suchý a svědí. Už mu to dokonce i párkrát popraskalo do krve. Nevíme co to je. Rozhodně jsme to zkoušeli mazat bepanthenem. Je mastný a musíme uznat, že pomohl. Ale bere ho malýmu 😀 Občas mu s ním mažu zadeček 😀

evusk
21. led 2016

O Vaší kosmetice slyším poprvé a ráda vyzkouším cokoliv 🙂 Mám 4 měsíční diítko, takže klidně i cokoliv pro něj. A pokud mi to něco takzvaně "sedne" ráda Vaši kosmetiku budu kupovat a doporučovat všem kolem🙂

kspp1
21. led 2016

@simi_linola v jedné ze tří lékáren 🙂 ale protože jsem z Brna, spíše spoléhám na to, že zítra půjdeme jinam na procházku kolem jiné lékárny a snad budeme mít větší štěstí 🙂

simi_linola
autor
21. led 2016

@kspp1 držím palce 🙂

lucianapolis
21. led 2016

Jelikož mám malou dcerku, která má nejspíš "náběh na atopický ekzém", určitě bych ráda vyzkoušela nějakou mastičku na tělo 🙂

sandi777
21. led 2016

Mě by nejvíce zajímal Váš produkt Linola face pro malého, vzhledem k jeho velice citlivé pokožce, kdyz přijdeme z procházky v téhle zimě jako ošetření.

jankaks
22. led 2016

Ahojko ... Tak ja som už hádam nevyskusala len Linola Fett ... 😉 s kozmetikou som veľmi, velmi spokojna ... 😉

jajinka25
22. led 2016

moc ráda bych od vás ozkoušela výrobky, malinká dcerka je zatím bez problému ale synové dost trpí na svědivé ekzémy ☹ ( vysušená ložiska) které je svědí ... v každé lékarně doporučují něco jiné nakoupili jsme za nemalé částky ale vždy se jim to vrací, dávam jim vitamíny b aby měli lepší pokožku nevím si s nimi rady :-/

monunkaaa
22. led 2016

Krasny den,urcite by mě lákalo vyzkoušet olej do koupele

adellt
22. led 2016

já bych ráda vyzkoušela Linola -Olejová přísada do koupele i do sprchy, jelikož teď v těhotenství mám hrozně suchou kůži a také se mi objevuje místy ekzém. Zatím jsem pár výrobků na tento můj problém vyzkoušela a nezabralo nic, tak bych ráda vyzkoušela i Linolu a byla bych ráda, kdyby mi pomohla.

bbpk
22. led 2016

Od linoly používáme tělové mléko, koupelovou emulzi, šampon a krém na obličej a musím říct,ze všechny tyto výrobky jsou perfektní a proto bych ráda vyzkousela i ty další jako: krem na ruce, linola fett a sprchový gel, protože věřím, že tomu u nich nebude jinak.

salikova
22. led 2016

Poslední roky bojuju s opravdu extrémně suchou kůží 😖 a je to pro mě dost nepříjemné - nemám ráda pocit suchých rukoua proto bych ráda vyzkoušela krém, který mi pomůže;)

monikafif
22. led 2016

Cela rodina pouzivame Linola olej do koupele,prijemne voni a hlavne se nemusime po koupely tolik mazat.Dcera (6 let) se mazat musi porad.Zdedila po mne atopicky ekzem a uz od leta ji nejvice vyleza na rokou a vubec se ho nemuzeme zbavim.Rucicky porad promazavame .Masti mame ruzne,od kozaru,z lekarny,i obycejne jako je Indulona nebo sadlo.Nic nam vsak nepomaha.Snad se ji to talespon trosicku zlepsi po Linola Hand.Kazda nova mast zabere 😉

skyvik
22. led 2016

Ja osobne bych rada vyzkousela krem na ruce, mam je hodne vysusene a zatim jsem spokojena pouze s jednim, ktery je docela drahy. Pro dcerku olej na koupani a sampon na vlasky, obcas se ji objevi na hlavicce supinky.. Toz hodilo by se toho hodne, ne ze ne 🙂

ustarana
22. led 2016

Ráda by som vyskúšala Linola Hand. Teraz v zime mám ruky drsné ako zedník.

zvedavka_1
22. led 2016

Dobrý den.
Ráda bych vyzkoušela olej do koupele, jak pro našeho 5měsíčního drobečka, kterému se asi rozjíždí ekzém, tak pro sebe.. Třeba by to byla motivace pro manžela,aby opravil vanu.. Sprcha je faaajn,ale vana je vana ☺

jamborka
23. led 2016

Dobrý večer, ráda bych vyzkoušela Linola šampon a krém na ruce, protože ty jako jediné ještě ve své "sbírce" nemáme 🙂

janadano
24. led 2016

Z LINOLA sme už vyskúšali všeličo, ale ešte nemáme v našej super dobrej a hlavne kvalitnej "zbierke" LINOLA OLBAD do kúpeľa a asi to budeme musieť čo najskôr napraviť, lebo podľa toho čo napísala Simi a aj podľa doporučení mamičiek je to super do kúpeľa olej jedna báseň, takže teším sa, že pribudne určite aj vďaka Simi aj mamičkám a hlvne vďaka ľuďom z Linoly, ktorý to všetko majú pod palcom, ste super, krásny deň a olej tras sa, cez týždeň pôjdeme nakupovať. Krásnu nedeľu všetkým

jhhd
24. led 2016

S Linolou zatím nemám zkušenost, ale od kamarádek, které s ní kvůli citlivé pokožce jejich dětí zkušenost mají, jsem slyšela jen chválu. Asi trochu sobecky bych nejraději vyzkoušela právě Linola Hand. Často trpím na velmi suchou pokožku rukou a teď, když je taková zima, a já navíc každou chvíli zapírám plenky našeho synka nebo si alespoň každou chvíli myji ruce mýdlem, je to ještě horší. Pokud by mi Linola pomohla, alespoň bych děti mohla hladit hebkýma rukama na ne "suchým zipem". Pro děti bych si pak přála vyzkoušet Linola Face, protože věřím, že se mrazy ještě vrátí, tak aby nám nemrzli tvářičky.

mac9
24. led 2016

Dcera ma atopický ekzém a rádi bychom vyzkoušeli vás olej do koupele, či sprchový olej, slyšela jsem o něm od kamarádky, ale ještě jsme ho nevyzkoušeli. Nic moc nám nepomáhá a hlavně v zimě má dost vysušenou pokožku, je to taková naše posl. naděje na zlepšení, protože klasické krémy a mléka na suchou kůži nám vůbec nepomáhají.

simi_linola
autor
24. led 2016

Krásnou neděli všem 🙂

Srdečně se vám chci poděkovat za všechny vaše milé příspěvky, zkušenosti a dotazy. Bylo velmi těžké vybrat jen jednu z vás, ale dovolte mi poblahopřát v této diskusi @pmikesova
- vyhráváš krém na ruce Linola Hand. Poprosím tě pošli mi do IP tvou adresu a telefonní číslo.

Vám všem ještě jednou velmi děkuji a snad se vidíme opět brzy 🙂

pmikesova
25. led 2016

Jé, to máme velikou radost, moc moc děkujeme 🙂