První jídlo vašeho miminka

petra_mam
7. zář 2016

Milé maminky,
dnes si budeme povídat o krmení dětí. MAM nabízí širokou nabídku výrobků, které vám usnadní krmení vašeho dítěte a jemu postupně pomohou naučit se samostatnému jedení. Nejprve by mě zajímalo, jaké jídlo jste svému miminku daly jako první? 🙂

domca89
7. zář 2016

Jako první dostal kašičku z mrkve.

petra_pf
7. zář 2016

U starší dcerky to byla mrkvička a u druhé dýně (prý je lepší, že tak nestaví miminka). Tu chvíli si pamatuji a u starší byl čas i dokumentovat.

petra_mam
autor
7. zář 2016

@petra_pf Roztomilá 🙂 🙂 🙂

petra_pf
7. zář 2016

@petra_mam Děkuji, to je milé.

hance09
7. zář 2016

V rámci imuno okénka ovesná kaše a jako regulérní příkrm si připravím dýni 🙂

kissi61
7. zář 2016

Začali sme mrkvickou po 4. mesiaci, a po pár dňoch mi už bral lyžičku a skúšal to sám, a tak aj vyzeral 🙂

petra_mam
autor
7. zář 2016

@kissi61 Malý šikula 😉

monunkaaa
7. zář 2016

U nás také mrkvička 🙂 První den se úplně beruška netvářila, další už to bylo ok 🙂

luckylee
7. zář 2016

My zacali pred 4mi dny.Dnes je synovi 5mesicu.Takhle se tvaril na svou prvni domaci bio mrkvicku.😂😂😂

petra_mam
autor
7. zář 2016

@luckylee Doufám, že teď už mu chutná víc 😉

salenas
7. zář 2016

tak první příkrm byla brambora s mrkví, vidím to dodnes před očima :D

janyshka
7. zář 2016

Mrkvové pyré

cb
7. zář 2016

Dyne hokaido bylo prvni jidlo, hned zachutnala a pd te doby jsou vsechny dyne tutovka,ze uvidime obrazek n a dne talirku 😉

mimar
7. zář 2016

Mrkvička byla první.

bimmka
7. zář 2016

U nás to byla mrkev, ale velmi rychle se to rozjelo ve všechno ostatní. Naše je prej lepší než mléko.

babanci
7. zář 2016

Není první jídlo miminka mateřské mléko?

missym
7. zář 2016

Taky jsem začala u malého mrkvičkou. A po prvotním vykulení očí, co to jako je, se nemohl dočkat lžičky 🙂

sandra_f
8. zář 2016

U syna byla první mrkev od Hipp a u dcery to uděláme asi také tak. Jsou ji teď skoro 4 měsíce tak už se těšíme na příkrmy 🙂

verkaunka
8. zář 2016

Také jsme začínali mrkvickou a po par dnech jsem zkusila i dyni...

nefertiti20
8. zář 2016

začaly jsme dýní

sakalpredator
8. zář 2016

Jasne ze mrkvicka. Ta je top 😀

kotrmon
8. zář 2016

Jako první jídlo zatím dostává MM, ale hned, jak uteče 180 dní (už jen chvilička🙂), tak bude mrkvička, nebo dýně - oboje zakoupeno, bohužel nemám zdroj "zdravé" mrkvičky, tady v okolí je vyšší nález arsenu v půdě☹. A doufám, že se mi podaří udělat fotodokumentaci🙂