Soutěžte o dudlíky MAM Air

petra_mam
15. zář 2016

Milé maminky,
dnešní soutěž bude o jeden z velmi oblíbených dudlíků MAM. Je to dudlík Air, který má velké otvory v límci, takže pokožka dýchá a netvoří se na ní vyrážka. Navíc už nepřijdete ani o jeden úsměv vašeho miminka 🙂

Proto o ni dnes uspořádáme soutěž! Dnes mě zajímá:

Jaké motivy by se vám na dudlících líbily? 🙂

Soutěž trvá do zítřejší 9. hodiny.
Přeji hodně štěstí!

lusesita25
15. zář 2016

Protože jsme celá rodina blázni do železnice a všeho co s tim souvisí, tak já bych uvítala nějaké železniční motivy. Takže najít motiv s lokomotivou nebo vagónkem tak bysme neváhali a okamžitě koupili.

kkaatte
15. zář 2016

Tatinek je myslivec a velmi se mu libi lahvicka anti-colic s jelenama, tak by byl urcite nadseny i z dudliku. Zatim jsem takovy nevidela 🙂

nuninove
15. zář 2016

doma milujeme motivy hvezdicek takze asi ty a moc krasne by bylo kdyby byli ve tme viditelne a svitili 🙂

kalkulantka
15. zář 2016

Mě by se líbilo pořídit dudlíček se znamením zvěrokruhu, ve kterém se miminko narodilo... Nakreslené motivy v nějaké vtipné a hodně barevné formě 🙂

tb88
15. zář 2016

Moc se mi líbí dudlíky s nějakým vtipným a výstižným textem. Mám ráda originální kousky a klidně bych uvítala možnost nechat si na dudlík "natisknout" vlastní text... 😉 🙂

jaaanaluk
15. zář 2016

Protože jsme takova lvi rodinka, všichni jsme totiž narození ve znamení lva, líbil by se nám dudlik s lvíčkem.

sofie2015
15. zář 2016

Nám by se líbil dudlík s fotbalovou tématikou😉

petanevesta
15. zář 2016

určitě hvězdičky, pak nějaké motivy vystihující profese a nebo fotbalové motivy, to by se líbilo dědovi 😀

vendik84
15. zář 2016

Nám by se líbily dudlíky s motivem slonů ☺

kacinda
15. zář 2016

Vsude jsou v nabidkach vesmes bile ci modre provedeni dudliku. My mame treba pruhledny s rybickou a ruzovy s motylkem, ale za sebe bych rada uvitala v holcicim provedeni nejakou hezkou fialovou ci cervenou (s motivem treba berusky) a v klicicim provedeni treba hraskove zelenou ci tyrkysovou...chybi mi.hlavne nejake pestrejsi barvicky, ktere jsou ted modni

petra_pf
15. zář 2016

Pastelové barvičky dudlíků, motiv přírody stromeček, sluníčko, kytička, duha, lištička, sedmikráska, pampeliška,....nikde jsem na nic takového nenatrefila.

eva1987
15. zář 2016

Mne i manzelovi by se urcite libil dudlik se statistickym ci matematickym vzorcem 🙂

anomisv
15. zář 2016

Vzhledem k tomu že čekám malou parádnici tak bych uvítala kamínky, něco třpytivého💕💞💎💎💎

missym
15. zář 2016

Určitě by se nám líbil dudlík s pandou, tučňákem a taky se jménem prcka 🙂 A hlavně velký výběr barev jak pro holky, tak i pro kluky.

maudd
15. zář 2016

Mě by se líbily puntíky nebo pruhy. To je stylové vždy a v jakékoliv barvě 🙂

evee24
15. zář 2016

Já jsem milovnice vlků takže by se mi líbil dudlík s vlkem. A urcite bych brala jine barvy jako je fialova třeba 🙂

marky_d
15. zář 2016

S datumem narozeni 😊

luca16
15. zář 2016

Mě se líbí dudlíky s měsíčkem a hvězdičkou, jen s hvězdičkama apod. Dudlík se dává na spinkání, takže tyto motivy se fakt hodí🙂 Není nad to dívat se na krásné spící miminko se spícím měsíčkem v puse.

ammmi
15. zář 2016

Nějaká zvířátka, medvídek třeba, v jemných barvách. Aby se dal dudlík použít pro holčičku i chlapečka a nebyl jak "pěst na oko" oproti oblečení co má mimčo na sobě

kattlyn
15. zář 2016

S napisy: maly nezbeda, tatinkova holcicka, mala paradnice atd 🙂

kvispi
15. zář 2016

Určitě by byly skvělé nějaké vtipné nápisy. U nás doma máme rádi kočky tak nějaký kočičí motiv. Různé druhy očiček a pusinek. To jsou asi motivy, které jsem nikde neviděla

andu
15. zář 2016

@petra_mam abstrakce, hodně barevné variace 🙂

verkaunka
15. zář 2016

Se jménem miminka...😉

tahejhula
15. zář 2016

Cerny s motivem ctyrlistku na knofliku, bily s motivem cerne kocky. 🙂

syny13
15. zář 2016

V prve rade bych vyrabela dudlicky na gumicku aby nevypadavaly. 😋 A jelikoz na materske dovolene utika cas rychleji, libili by se mi s motivem nazvu dni pondeli az nedele. Mala by mela na kazdy den svuj dudlicek a kdybych zapomnela co je vlastne za den, koukla bych se na tu nasi malou princeznu. 😊😁

sofinkajulinka
15. zář 2016

S vlastní možností textu,abeceda - myšleno jako iniciálové písmenko dítka 😵 nebo s pandou, tučňákem by byly super hlavně univerzální jak pro holčičku tak pro chlapečka 🙂

tajemna30
15. zář 2016

Krásný den, já jsem pro jednoduchost ve všem, tedy i v dudlících - takže jednobarevné, bez zvířátek, a spíše bych zvolila barvu neutrální např. krémová, která se hodí pro holčičku i pro chlapečka ..... a je tak i vhodným dárkem, pro nastávající maminku - a spíše bych využila vychytávky typu svítí v noci.

hannicka32
15. zář 2016

Mně se líbí zvířátka, nejvíce sovičky a opičky 😊

monunkaaa
15. zář 2016

nasi princezne by se urcite libil dudlik se zelvickou. Mame doma suchozemskou zelvu a mala ji miluje.

radyym
15. zář 2016

Barevné dudlíčky které ve tmě svítí 😉 motivy zvířátek