Mimořádná SOUTĚŽ : BLESKOVKA na 2hod o nejkrásnějsí úsměv dnešního dopoledne. Pošlete mi úsměv?

misa_fisherprice
Moderátor
9. lis 2017

Venku je šedivo, pošmourno, listopad se přihlásil o vládu a nám se nechce nic dělat.....

TAK TO TEDY NEEEEEEEE👏😎
Vyhlašuji soutěž : tzv. BLESKOVKA a bude trvat jen 2hod, od 11h do 13h dnešního dne, čtvrtek 9.11.2017

Zadání soutěže: vyfoťte mi nejkrásnější úsměv dnešniho dopoledne a pošlete nám ho do soutěže.
Cena: 2 nejkrásnější úsměvy odměníme BeatBO MINI kamarádem (ten menší 16,5 cm)
Vyhlášení výsledků : dnes do půlnoci, tj. 9.11. 2017

SMĚJTE SE a foťte!!!!
Pošlete mi úsměv, který za to stojí😍
😅🙂😅🙂

P.S. to je to mé překvapení, mimo všech plánovaných aktivit, mimo velkých soutěží, můžou se smát všichni...miminka, batolata, předškoláci, pejsci, kočičky.....babičky!
JEN 2hod od 11h - 13h. TAK SE SMĚJTE.
Míša

aadrika
9. lis 2017

Najkrajší úsmev 😀vypadol nám prvý zub-to je sláva ☺

rottentocore
9. lis 2017

Venku je pošmourno a stejně je to tak i u nás. Malé rostou zoubky tak je u nás plačtivo. Těžko bych ji dnes na tvářičce vykouzlila úsměv. Tak aspoň posílám 2 starší fotky. Ta první je asi měsíc stará, když jí byl rok. Ta druhá, kde jsme obě, je z rehabilitace, kde poprvé začla pást koníky. Na té je jí asi půl roku. Pokud to musí být fotky z dnes, tak nevadí...snad aspoň potěší 🙂. Přejeme všem soutěžícím štěstí a ať je u vás radostněji než u nás 🙂 Kristýnka a Míša 🙂

pincola
9. lis 2017

My už vyhlížíme Ježíška!!!!!!

pavca1982
9. lis 2017

😀 tady se na Vás směje Klárka😀

sabine_
9. lis 2017

Nekvalitní fotka, focená po tmě kolem čtvrt na 2 v noci. Krásně zachycený moment moji mamkou, kdy jsme s manželem volali z porodnice a dceři řekli, že má bratříčka. Pro mě nejkrásnější úsměv. 🙂

verunka11221
9. lis 2017

S tatinkem radili ♥

mykolaapsi
9. lis 2017

My posilame usmev z vlaku,jedeme na vylet za kamoskama 😆.

nika6184
9. lis 2017

Naše slniečko 🙂

pekosek
9. lis 2017

I kdyz neco boli pejsek vzdy vykouzli usmev. Nas domaci kamarad Tobisek se synem Kubickem

newmom17
9. lis 2017

Tak posílám úsměv naší eM. Říkala jsem jí, ať se usměje do foťáku, že třeba vyhraje a vytasila tento úsměv 😀 Fotka je zase rozmazaná, protože je stále v pohybu, a tak to je nejostřejší, co dokážeme vyfotit. 🙂

petra_pf
9. lis 2017

Milá Míšo,

jelikož holky jsou dopoledne ve školkách, posílám úsměv naší Amálky, která se moc nesměje, ale tady je opravdu šťastná----ano houpačky jsou záruka spokojeného dětství 😍❤

aiky33
9. lis 2017

Tak tady jedno Filipkovo selfie po svacince 🙂

cajkma
9. lis 2017

Pokaždé, když chci vyloudit u syna úsměv na tváři, stačí vyndat tempery, malování miluje. Už jsme skoro týden zavření doma s nemocí, tak se dnes zase alespoň zabavíme a spojíme to i se soutěží.

bobo2015
9. lis 2017

Takpvy normalni dopoledne s minizenama 😂 venku je pocasi na prd, tak radime o sto sest 😉

iviiii
9. lis 2017

moje vysmáté sluníčko,zase dělá blbovinky a sundal si cestou botičky 🙂

asus
9. lis 2017
petkasadelkou
9. lis 2017

Na kolotoči 😍

jaja01k
9. lis 2017

Kluci se zavreli do pokojicku. Po 10 minutach podezreleho ticha jsem se s obavami sla podivat, co tam delaji za lumparnu. A nasla jsem je takhle:

makynaeliska
9. lis 2017

Klasika,nejhezci maj samozrejme moje deti😍zde Vojta telefonoval do sprchy a Eliska mela radost ze konecne vypadl zub 😂

makky1310
9. lis 2017

Tyto 2 usmevy jsou to nejcenejsi co mam 😍😘

eve85
9. lis 2017

Posíláme mazlící ❤ venku hnusně, tak ležíme v posteli...

pandice
9. lis 2017

Posíláme náš NESOUTĚŽNÍ úsměv, my už dneska to nejcennější vyhráli ❤️

1maries
9. lis 2017

Tak i my se pokusíme vyhrát, i když velké šance si nedáváme 🙂.
Posíláme "úsměv" našeho čtyřnohého rošťáka. Ač je někdy na přetrhnutí, tak je to stejně náš mazlíček a hlavně synův velký kamarád a ochránce 😍.

dzogobela
9. lis 2017

V noci jsme skoro nespali, ale co. Pres den je to v poho 😀 zdravime!

a_nnysek
9. lis 2017
shak29
9. lis 2017

Ještě jeden majitel úsměvu je ve škole.
Ale holky vždy pozitivně naladěný, ikdyz třeba nejmenší leží v nemocnici a máma je nervově na zhroucení, nesmí úsměv chybět 🤗🙂

lenka_nagy
9. lis 2017

Vstávat nebudu a zuby si vyčistím v i v posteli

anina32
9. lis 2017
nikolettab
9. lis 2017

Ondrášek 5 měsíců, je to smíšek :* :*

tanakin
9. lis 2017

Naše devítiměsíční Janička