icon

Mimořádná SOUTĚŽ : BLESKOVKA na 2hod o nejkrásnějsí úsměv dnešního dopoledne. Pošlete mi úsměv?

avatar
misa_fisherprice
Moderátor
9. lis 2017

Venku je šedivo, pošmourno, listopad se přihlásil o vládu a nám se nechce nic dělat.....

TAK TO TEDY NEEEEEEEE👏😎
Vyhlašuji soutěž : tzv. BLESKOVKA a bude trvat jen 2hod, od 11h do 13h dnešního dne, čtvrtek 9.11.2017

Zadání soutěže: vyfoťte mi nejkrásnější úsměv dnešniho dopoledne a pošlete nám ho do soutěže.
Cena: 2 nejkrásnější úsměvy odměníme BeatBO MINI kamarádem (ten menší 16,5 cm)
Vyhlášení výsledků : dnes do půlnoci, tj. 9.11. 2017

SMĚJTE SE a foťte!!!!
Pošlete mi úsměv, který za to stojí😍
😅🙂😅🙂

P.S. to je to mé překvapení, mimo všech plánovaných aktivit, mimo velkých soutěží, můžou se smát všichni...miminka, batolata, předškoláci, pejsci, kočičky.....babičky!
JEN 2hod od 11h - 13h. TAK SE SMĚJTE.
Míša

Shrnutí diskuse
Automatické shrnutí diskuse vygenerované umělou inteligencí · 12. čer 2026 · 167 příspěvků

Stručné shrnutí

  • BLESKOVKA byla dvouhodinová fotografická soutěž pořádaná značkou Fisher-Price dne 9.11.2017, která vyzývala účastníky k zaslání fotografie „nejkrásnějšího úsměvu“ mezi 11:00 a 13:00.
  • Jako ceny byly věnovány dva kusy Mini BeatBo (menší verze, uvedená velikost 16,5 cm) a vítězové byli vyhlášeni ještě téhož dne do půlnoci.
  • Fisher-Price v rámci vlákna zveřejnil prodejní odkazy na modely Kutálející se míček BeatBo, Mini BeatBo a BeatBo u prodejců Bambule a Alza.


Q: Kdo soutěž pořádal a kdy proběhla?
A: Pořadatelem byla značka Fisher-Price (prostřednictvím profilu pořadatele na fóru) a soutěž proběhla 9.11.2017 od 11:00 do 13:00.

Q: Jaké byly hlavní ceny soutěže?
A: Hlavní ceny byly dva Mini BeatBo (menší verze, 16,5 cm).

Q: Jak byli vyhlášeni vítězové a jak měli nárokovat výhru?
A: Vítězové byli vyhlášeni tentýž den do půlnoci a byli požádáni o zaslání kontaktních údajů do soukromé zprávy včetně telefonu; výhry byly avizovány k zaslání poštou.

Q: Kde lze koupit hračky BeatBo a Mini BeatBo zmíněné ve vlákně?
A: Ve vlákně byly uvedeny odkazy na e‑shopy Bambule a Alza, např. https://www.bambule.cz/fisher-price-kutalejici-... a https://www.alza.cz/hracky/fisher-price-mini-be....

Q: Musí být soutěžní fotografie pořízena konkrétně „dnešního dopoledne“?
A: Zadání soutěže uvádělo „nejkrásnější úsměv dnešního dopoledne“, avšak v diskuzi někteří účastníci poslali starší fotografie, takže v praxi se v rámci vlákna objevily obě varianty.

Q: Jak probíhalo hodnocení „nejkrásnějšího úsměvu“?
A: V soutěži byly označeny „2 nejkrásnější úsměvy“, ale ve vlákně nejsou uvedena detailní nebo objektivní hodnotící kritéria; výběr byl subjektivní a provedl pořadatel.

Závěry z diskuze

Shoda

  • Soutěž měla za cíl pobavit a prozářit sychravý listopadový den sdílením úsměvů dětí a mazlíčků.
  • Značka Fisher-Price nabídla jako ceny hračky řady BeatBo a vítězové byli vyzváni k zaslání kontaktních údajů pro zaslání výhry.


Sporné názory

  • Zadání uvádělo „dnešní dopoledne“, někteří účastníci poslali jen aktuální snímky, zatímco jiní zasílali starší fotografie a byla mezi účastníky nejednoznačnost, zda jsou starší snímky povoleny.
  • Výběr „nejkrásnějšího úsměvu“ byl vnímán jako subjektivní proces pořadatele, což někteří považovali za akceptovatelné a jiní za méně transparentní.


Otevřené otázky

  • Byla v soutěži jednoznačně vymezená pravidla pro to, zda lze použít starší fotografie, nebo byla tato pravidla pouze implicitní?
  • Jaká přesná hodnotící kritéria pořadatel použil při výběru dvou vítězných úsměvů?


Zmíněné značky a firmy

Fisher-Price, Bambule, Alza

Zmíněné produkty a metody

Kutálející se míček BeatBo, Mini BeatBo (16,5 cm), BeatBo, BLESKOVKA (2hodinová soutěž), zaslání kontaktních údajů do soukromé zprávy

Místa a osoby

žádné

Strana
z6
avatar
igiana
9. lis 2017

👶Čerstvý úsmev pro Misu 🐭
Nám po cely den sviti tohle slunicko, ani nevím zda venku prší 🌞

(jestli vyhrám tak výhru venuji @janickaavitecek muj maly je jako mini BeatBO takze my takyho uz mame 😉)

avatar
rottentocore
9. lis 2017

@rottentocore tak se mi to povedlo🙂 směje se. Tak snad nevadí když přidám tedy i soutěžní fotku teď. I když nevyhrajeme nevadí, už jen to, že se směje je pro mě malé vítězství 🙂. Ještě jednou přejeme všem štěstí a hlavně se smějte 🙂

avatar
veronika4709
9. lis 2017

Tak jeden i za nás🙂

avatar
iraari
9. lis 2017

Tady se snažila o svůj první úsměv a motivaci pro maminku aby byla silná

avatar
panihk
9. lis 2017

My se taky smějeméééé! 🙂

avatar
kjajule
9. lis 2017

Do úsměvu jí dneska moc není viróza a 38,5°C teplota ☹ Ale na maminku se přecijen usměje aspoň trošičku 🙂

avatar
jardicka
9. lis 2017

největší úsměv je teď momentálně vždy, když se mu povede přetočit se na bříško 🙂

avatar
jarcca
9. lis 2017

Nejlepší úsměv? Dopoledne v posteli! 😀

avatar
hani1234
9. lis 2017

Míšo, i Evelinka Vám posila úsměv pro krásný den 🌞🌝

avatar
janickaavitecek
9. lis 2017

Malicka je ve skolce,tak jsem dam fotecku,kterou mam ted nejradsi,protoze je na ni zachycena ta uprimna detska radost,kdyz se lumpaci🙂

avatar
preedy
9. lis 2017

Kravinky u jidla 🙂

avatar
1111nickel
9. lis 2017

Přejeme krásný den.... A všem přejeme štěstí 😉

avatar
petramoravcova
9. lis 2017

U nás právě teď - pro něj je prostě radost vařit 🙂

avatar
kat295
9. lis 2017

Terezka preje hezke dopoledne

avatar
lucka2092
9. lis 2017

naši smíšci z dnešního dopoledne vám také posílají úsměvy

avatar
nikyselen
9. lis 2017

Tak i jeden nas bezzubi usmev.
a mi jedeme na logopedii sislat bez zubu dal 😅😀 a asi se stavime v cukrarne neco pomlsat holky vsem hezky den prejeme 😙

avatar
lulinenka16
9. lis 2017

Jakmile vytáhnu foťák, tak je hned vážná 😀. Konečně se mi ji povedlo vyfotit s úsměvem 🙂

avatar
barinkas
9. lis 2017

krásný den přejeme 🙂

avatar
andinka97
9. lis 2017

Taky jeden smisek 😀

avatar
jajinka83
9. lis 2017

Nám dnešní úsměv vykouzlil koník 🙂

avatar
natilla
9. lis 2017

Naše mini rošťanda❤

avatar
martina754
9. lis 2017

Staci jeden usmev a vse je odpusteno 😊😍

avatar
papunkova
9. lis 2017

Ranní ptáče, dál doskáče.❤

avatar
bobinka16
9. lis 2017

U nás se právě sluníčko vyspinkalo do růžova 😊

avatar
nellie87
9. lis 2017

Náš dvojzubý úsměv 🙂

avatar
nikinnna
9. lis 2017

My se dnes smějeme celé dopoledne a já ten úsměv prostě miluju, takže jsem si nemohla vybrat, která fotka je lepší 😀😀😀

avatar
kvmatonka
9. lis 2017

řeknu sýýýýýr kdykoliv na mě namíříš foťák aneb bude ze mě modelina :D

avatar
anetka1701
9. lis 2017

Jeee.... A já jsem v práci a na selfie jsem nikdy nebyla 😀 než dojedu domů, je po soutěži 😀😀 posílám úsměv který mám v telefonu 😀 takhle se smejeme kdyz mame s mejma milackama obcas chvilku pro sebe 😀😀

avatar
l_baruska
9. lis 2017

Za naší hafuškou se musíme jít pomazlit za každého počasí.

Strana
z6