icon

Mimořádná SOUTĚŽ : BLESKOVKA na 2hod o nejkrásnějsí úsměv dnešního dopoledne. Pošlete mi úsměv?

avatar
misa_fisherprice
Moderátor
9. lis 2017

Venku je šedivo, pošmourno, listopad se přihlásil o vládu a nám se nechce nic dělat.....

TAK TO TEDY NEEEEEEEE👏😎
Vyhlašuji soutěž : tzv. BLESKOVKA a bude trvat jen 2hod, od 11h do 13h dnešního dne, čtvrtek 9.11.2017

Zadání soutěže: vyfoťte mi nejkrásnější úsměv dnešniho dopoledne a pošlete nám ho do soutěže.
Cena: 2 nejkrásnější úsměvy odměníme BeatBO MINI kamarádem (ten menší 16,5 cm)
Vyhlášení výsledků : dnes do půlnoci, tj. 9.11. 2017

SMĚJTE SE a foťte!!!!
Pošlete mi úsměv, který za to stojí😍
😅🙂😅🙂

P.S. to je to mé překvapení, mimo všech plánovaných aktivit, mimo velkých soutěží, můžou se smát všichni...miminka, batolata, předškoláci, pejsci, kočičky.....babičky!
JEN 2hod od 11h - 13h. TAK SE SMĚJTE.
Míša

Shrnutí diskuse
Automatické shrnutí diskuse vygenerované umělou inteligencí · 12. čer 2026 · 167 příspěvků

Stručné shrnutí

  • BLESKOVKA byla dvouhodinová fotografická soutěž pořádaná značkou Fisher-Price dne 9.11.2017, která vyzývala účastníky k zaslání fotografie „nejkrásnějšího úsměvu“ mezi 11:00 a 13:00.
  • Jako ceny byly věnovány dva kusy Mini BeatBo (menší verze, uvedená velikost 16,5 cm) a vítězové byli vyhlášeni ještě téhož dne do půlnoci.
  • Fisher-Price v rámci vlákna zveřejnil prodejní odkazy na modely Kutálející se míček BeatBo, Mini BeatBo a BeatBo u prodejců Bambule a Alza.


Q: Kdo soutěž pořádal a kdy proběhla?
A: Pořadatelem byla značka Fisher-Price (prostřednictvím profilu pořadatele na fóru) a soutěž proběhla 9.11.2017 od 11:00 do 13:00.

Q: Jaké byly hlavní ceny soutěže?
A: Hlavní ceny byly dva Mini BeatBo (menší verze, 16,5 cm).

Q: Jak byli vyhlášeni vítězové a jak měli nárokovat výhru?
A: Vítězové byli vyhlášeni tentýž den do půlnoci a byli požádáni o zaslání kontaktních údajů do soukromé zprávy včetně telefonu; výhry byly avizovány k zaslání poštou.

Q: Kde lze koupit hračky BeatBo a Mini BeatBo zmíněné ve vlákně?
A: Ve vlákně byly uvedeny odkazy na e‑shopy Bambule a Alza, např. https://www.bambule.cz/fisher-price-kutalejici-... a https://www.alza.cz/hracky/fisher-price-mini-be....

Q: Musí být soutěžní fotografie pořízena konkrétně „dnešního dopoledne“?
A: Zadání soutěže uvádělo „nejkrásnější úsměv dnešního dopoledne“, avšak v diskuzi někteří účastníci poslali starší fotografie, takže v praxi se v rámci vlákna objevily obě varianty.

Q: Jak probíhalo hodnocení „nejkrásnějšího úsměvu“?
A: V soutěži byly označeny „2 nejkrásnější úsměvy“, ale ve vlákně nejsou uvedena detailní nebo objektivní hodnotící kritéria; výběr byl subjektivní a provedl pořadatel.

Závěry z diskuze

Shoda

  • Soutěž měla za cíl pobavit a prozářit sychravý listopadový den sdílením úsměvů dětí a mazlíčků.
  • Značka Fisher-Price nabídla jako ceny hračky řady BeatBo a vítězové byli vyzváni k zaslání kontaktních údajů pro zaslání výhry.


Sporné názory

  • Zadání uvádělo „dnešní dopoledne“, někteří účastníci poslali jen aktuální snímky, zatímco jiní zasílali starší fotografie a byla mezi účastníky nejednoznačnost, zda jsou starší snímky povoleny.
  • Výběr „nejkrásnějšího úsměvu“ byl vnímán jako subjektivní proces pořadatele, což někteří považovali za akceptovatelné a jiní za méně transparentní.


Otevřené otázky

  • Byla v soutěži jednoznačně vymezená pravidla pro to, zda lze použít starší fotografie, nebo byla tato pravidla pouze implicitní?
  • Jaká přesná hodnotící kritéria pořadatel použil při výběru dvou vítězných úsměvů?


Zmíněné značky a firmy

Fisher-Price, Bambule, Alza

Zmíněné produkty a metody

Kutálející se míček BeatBo, Mini BeatBo (16,5 cm), BeatBo, BLESKOVKA (2hodinová soutěž), zaslání kontaktních údajů do soukromé zprávy

Místa a osoby

žádné

Strana
z6
avatar
blenny
9. lis 2017

Naše láska ušatá Davídek

avatar
verunkanatalka
9. lis 2017

Vysmátá Verunka.

avatar
akcejn
9. lis 2017

Aktualni snimek od nas- kdyz se hleda usmev dnesniho dopoledne 🙂. Moje pomocnice pri priprave obeda. Misto stouhani syru ho ale ujidala 🙂 snad ji usmev vydrzi i pri jezeni toho obeda 🙂

avatar
poldice
9. lis 2017

Ivošek, náš smíšek

avatar
mi123
9. lis 2017

Jeden po obědový úsměv od nás, tak hlavně že si pochutnala že 🙂

avatar
nikiluki
9. lis 2017

Dneska ráno nám vypadl první zub 🙂 to bylo křiku

avatar
babaali
9. lis 2017

Super nápad na prozáření tohoto sychravého dne 🙂 Tak také posílám svá dvě sluníčka 😀

avatar
pusolamy
9. lis 2017

Nase usmevava prvnacka adelka

avatar
terchal
9. lis 2017

Fotka je z loňského vánočního focení. Když je to chytne, řechtají se snad úplně všemu 🙂

avatar
sosama
9. lis 2017

Krásný den všem! 🙂 Poslat mojí dcerky "úsměv" je velmi jednoduché, směje se snad pořád! Úsměv má jak 🌞, hřeje a ne maličko ❤❤❤
A pamatujte: „Dovede-li se člověk zasmát sám sobě, nevyjde ze smíchu po celý život.“ 😉

avatar
verunkanatalka
9. lis 2017

A takhle se směje Jiřík můj synovec❤

avatar
kotty
9. lis 2017

Už jsem si kolikrát říkala, že přestanu remcat na sychravé podzimní počasí, když mám doma takovýhle sluníčko 🙂

avatar
mcever4
9. lis 2017

tak jsem na vycházce blejsknul toho našeho smíška

avatar
petaov
9. lis 2017

Starší bráška přišel ze školy, tak hned je úsměv na tváři obou kluků.

avatar
perla28
9. lis 2017

Úsměvy všem posílám,
protože svět 🌏 ráda mám.

Nejraději, to já vím,
nejraději přeci jím.

Když mám jídlo, tak to vám,
nejkrásnější úsměv dám.

avatar
kh
9. lis 2017

Po rannim odberu krve (upenlive detske ne prosim) je tohle to nejlepší oklepání. Tolik krásných úsměvů!

avatar
qintus
9. lis 2017

Úsměvy krásné máme,
a rádi je rozdáváme!
Karneval doma dneska máme
a malého brášku tím rozesmíváme!

Přejeme usměvavý den všem!

avatar
andrissek
9. lis 2017
avatar
jonasska
9. lis 2017

Ráda bych přidala dnešní úsměv, ale protože malou zachvátil nějakej hnusnej "moribundus" tak tu vedle mě leží s horečkou a na úsměvy neni nálada. Tak posílám alespoň jednu dřívější společnou;)

avatar
aiky33
9. lis 2017

Chápu správně holky ze úsměv ma byt z dnesniho dopoledne?? Po některých fotkach si nejsem jistá,tak nevim jestli mam hledat i hezčí fotky v mobilu,nebo zda jsem to pochopila dobře? 😲

avatar
adula84
9. lis 2017

nejkrásnější úsměv? Jasnačka, že pro mě je to ten mých dětí. Nemožné vybrat z toho množství fotek co mám jen tu jednu, takže tahle opravdu aktuálně od nás pro vás 😉

avatar
mari90
9. lis 2017

😍

avatar
evusk
9. lis 2017

Ha,matko, tak jsi mne neuhlídala a já jsem ti zase ukradla boty.......🙂 aneb kočka v botách

avatar
cervenejablko
9. lis 2017

Brácha spí, tak máme čas na sebe, to je rozhodně důvod k úsměvu ☺

avatar
pavlinatomsova
9. lis 2017

Sýr 🙂

Strana
z6