Soutěžte o dudlíky MAM Air

petra_mam
15. zář 2016

Milé maminky,
dnešní soutěž bude o jeden z velmi oblíbených dudlíků MAM. Je to dudlík Air, který má velké otvory v límci, takže pokožka dýchá a netvoří se na ní vyrážka. Navíc už nepřijdete ani o jeden úsměv vašeho miminka 🙂

Proto o ni dnes uspořádáme soutěž! Dnes mě zajímá:

Jaké motivy by se vám na dudlících líbily? 🙂

Soutěž trvá do zítřejší 9. hodiny.
Přeji hodně štěstí!

stydliva
16. zář 2016

Nám by se líbili motivy zvířecích čenichů - kočičí fousky, prasečí rypáček, bobří zoubky. Trochu recese, může to být zajímavý design a je to výrazné. Všimla jsem si, že větší jednoduší obrázek synka zaujme a s dudlíkem si povídá, zatímco méně výrazné (zato pro dospělého hezké) motivy ho moc neberou.

manonkabublina
16. zář 2016

Dobry den,
Jelikoz farmarime, tak u nas by byl top dudlik s traktorem, ci s kravickou 🙂

zmrzlinkaa
16. zář 2016

Fialový s traktorem

tomikkubik
16. zář 2016

Dudlíky se jmeny

mmiicchhaaeellaa
16. zář 2016

dudlíky s postavičkami z pohádek

sowelo26
16. zář 2016

Dudlíky se jménem nebo znamením zvěrokruhu.

dc2015
16. zář 2016

Protože už jsem sem psala, tak spíš mimo soutěž, ale takový dudlík by se mi fakt líbil. Bylo by na něm napsáno "OFF" 🙂

dzogobela
16. zář 2016

Vzhledem k tomu, ze manzel vlastni 2 trabanty, tak je jasne, co by se nam libilo 🙂 nebo..spis jemu 😀 mne by se libily znameni zverokruhu 🙂

jannca82
16. zář 2016

U nás by určitě frčel s obrázkem veverky ☺

makulinecka
16. zář 2016

Hezký den, protože první dcera je velká milovnice krtečka a všeho co s ním souvisí tj. i jeho kamaradi, tak by bylo hezké mít dudlíky s touto tématikou 🙂 jak pro holčičky, tak pro chlapečky.

danyelenka
16. zář 2016

Za nas urcite s konikem.Mala miluje zviratka.

elinka90
16. zář 2016

Rozhodně s králíčkem. Měli jsme doma králíka a dcera ho strašně milovala. Bohužel nás opustil, ale motivy s králíčkem stále milujem. Dcera nechce jiné dudlíky než od MAM. Máme jich 5 různě se válí po bytě a jen málokdy se nám podaří najít všech 5 😀 a to nepočítám kolik jsme jich už ztratili 😀

escapee
16. zář 2016

dudlík se jménem by se líbil mě a dudlík s bagrem by se líbil synovi 🙂

elucik
16. zář 2016

Motivy zvířátek vždy zaujmou, ale co bych ocenila,neonove,svitici motivy.V noci často dudel hledáme,takhle by nám to usnadnilo hledání ve tmě... 😃

petra_mam
autor
16. zář 2016

Moc děkuji za účast všem maminkám!

Výherkyněmi se stávají: @eva1987, @petulkavt a @dzogobela

Prosím, aby mě kontaktovaly do zpráv 🙂
Nezapomeňte, že dnes vyhlašujeme naši vekou soutěž 😉