Soutěžte o MAM Oral Care Rabbit Set

petra_mam
13. zář 2016

Milé maminky,
dnešní soutěž bude o jeden z nejroztomilejších výrobků MAM. Krásnou sadu pro péči o ústa, Oral Care Rabbit Set.

Proto o ni dnes uspořádáme soutěž! Dnes mě zajímá:

Jakou první věc jste koupily pro své miminko? 🙂

Soutěž trvá do zítřejší 9. hodiny.
Přeji hodně štěstí!

petra_pf
13. zář 2016

Pro moji prvorozenou to byla krásná hnědá kombinézka, plyšová, s opičkou a z druhé ruky (neutrální barva, protože co kdyby to byl náhodou kluk.... no prostě něco pro radost budoucí mamince. A pro druhorozenou? Tak to bylo něco praktického myslím si, že to byla autosedačka či vanička 🙂

luca16
13. zář 2016

Vzhledem k tomu, že jsme spoustu věcí podědili-oblečení, hračky, i nějakou kosmetiku, první věc byl kočárek🙂 Kupoval se půl roku před porodem.

svatuse
13. zář 2016

Jako prvni jsem koupila capacky a krasne bodycko..oboji v neutralnich barvach, protoze jsem nevedela pohlavi miminka.

mau9
13. zář 2016

Jako první jsem koupila set dvou žábičkových pyžam.

michaela3030
13. zář 2016

Pro mou prvni princeznu overalek s pejskama 😊(dnes 11let) pro druhou princeznu jako prvni ruzovou lahvicku mam(6let) A ted pro naseho chlepecka hracku na kocarek LAMAZE (6 tydnu) 😀😀😀😀

zuza92
13. zář 2016

Pro prvniho syna to byly pidi male ponozticky takove v te darkove krabicce.meli jsme v zacatcich mnoho problemu tak to fungovalo na policce u fotky jako talisman v prvnich mesicich🙂 a ted u druhatka o kterem jsme se s pritelem dozvedeli v chorvatsku na dovolene jsme koupili miminku male namornicke bodynko stejne jako tricko pro "velkeho" brachu 🙂

tahejhula
13. zář 2016

Kupodivu to byl "vas" dudlik MaM Start 0-2 mesice. Citila jsem, ze uz asi doma dlouho nepobudu a ten dudlik byl symbolem, ze to zvladneme a bude ho mit kdo pouzit. Dva dny pote, co ho manzel privezl domu, jsem skoncila v nemocnici, kde jsem zustala dalsich dvanact tydnu.
Dudlik mam i nekde schovany.

babunka1
13. zář 2016

Já jsem jako první koupila set overálků a plyšového muchláčka, kterého naštěstí dcera miluje a všude ho tahá, mazlí se s ním a žužlá ho. 😉

maudd
13. zář 2016

První byl set body-polodupky-čepička. Na bodycku byl totiž obrázek koaly 🐨

vendik84
13. zář 2016

U nás to byl svítící dudlík a plyšového pejska ☺

patty88
13. zář 2016

Sice jsme vše dostali od sester...ale neodolala jsem a koupila jsem krásné dupačky a pak kosmetiku..už máme po TP a jsem nedočkavá až miláčka budu mít u sebe!! <3

nambr
13. zář 2016

u nás to byla knížka - album můj první rok 🙂

nefertiti20
13. zář 2016

Úplne prvni vec pro Deníska byl sob Eda zn.Lamaze..chrastici a kousaci hracka..ma ji dodnes 🙂

kariii
13. zář 2016

Pro mého syna jsem jako první koupila růžové bodycko jako pro skoro jistou Sandrusku 😀 nevím jak by na me Ondra koukal, kdybych mu to oblikla 😀 takže v půlce těhotenství se obmnenilo vše na kluka 🙂

verca38
13. zář 2016

Prvni co sem koupila pro nasi malickou byla zimni kombineza s drackama..skoda,ze ji letos uz nepouzijeme 🙂

hance09
13. zář 2016

První věc pro druhého syna bylo chrastítko 🙂 skoro všechno podědil po bráškovi 🙂

monunkaaa
13. zář 2016

Krasny vecer,prvni veci byla sada 5 bodycek v neutralnich barvach,protoze jsme jeste nevedeli,ze cekame holcicku,

kkaatte
13. zář 2016

Pro nasi holcicku jsem jako prvni koupila sadu dvou bodycek a nadhernou cepicku s ouskama. Vse v neutralnich barvickach, protoze se nase holcicka dlouho stydela 😀

ammmi
13. zář 2016

První věc byla hnědý neutrální overálek co se mi líbil. Nechala jsem si ho koupit když jsem v 7tt byla v nemocnici kvůli krvácení, věřila jsem, že vše dopadne dobře 🙂

verusche
13. zář 2016

Pro naší milovanou vysněnou holčičku jsme jako úplně první koupili kočárek.
Barva je možná atypická, ale to proto, že jsme čekali příchod chlapečka 😀 ale nám se moc líbí a tatínek aspoň nebude vozit růžový 😉

elisacek
13. zář 2016

já jsem pro naši první koupila hračku na postýlku a pro druhou usínáčka, usíná s ním dodnes :D

evee24
13. zář 2016

Já pro naši holčičku koupila sadu bodycek a čepičku s oušky 🙂

majovasnazilka
13. zář 2016

Pro mé snové miminko jsem "koupila" ten nejúžasnější pokojíček, svoje tělo. 😉 zainvestovala jsem do vitamínů a vyplatilo se, otěhotněla jsem a chlapeček se na rozdíl od své sestřičky narodil zdravý. 🙂

ha_ja
13. zář 2016

Po NT screeningu ve 13.tt, kdy nám potvrdili zdravého chlapečka, jsme koupili tři bodýčka a na nich bagry a autíčka.🙂

englerova14
13. zář 2016

První, co jsem koupila, když jsem nalezla na testu 2 čárky byl deníček pro děťátko. Synovi jsem do něj začala zapisovat vše od početí a píši dosud. Stejně tak jsem pořídila deníček i pro dcerku, která je na cestě. Některé vzpomínky, pocity, momenty člověk chtě nechtě zapomene a já chci, aby pro mé děti zůstaly ty vzácné střípky zachovány🙂

bibinka2208
13. zář 2016

My jsme s manzelem koupili těhotensky deník a posctive jsaem si ho vedla. Mám tam vse. Od napsanych řádku az po stitky z porodnice, ultrazvuku a odpadleho uschleho pupecního pahylku. Je to proste pamatka na cely zivot! 🙂

terkao
13. zář 2016

Pro prvniho syna to byla chlupatkova kralici kombinezka na cestu z porodnice a ted u druheho to byl kocarek, jinak vse ostatni uz mel po braskovi 🙂

dendaf
13. zář 2016

Prvni jsem kupovali kočárek, byl doma dříve než jsem byla těhotná. Sehnala jsem z druhé ruky a byl proste dokonalý, takže jsem neodolala

ejdri
13. zář 2016

Pro sveho syna jsme jako prvni kupovali bodycko a set s cepickou s medvidkem Pú 🙂

catlea
13. zář 2016

Prvorozenému jsem koupila jako úplně první věc dudlík 🙂 čekala jsem až budu vědět
pohlaví a u malé to byla dečka do kočárku 🙂