Soutěžte o MAM Oral Care Rabbit Set

petra_mam
13. zář 2016

Milé maminky,
dnešní soutěž bude o jeden z nejroztomilejších výrobků MAM. Krásnou sadu pro péči o ústa, Oral Care Rabbit Set.

Proto o ni dnes uspořádáme soutěž! Dnes mě zajímá:

Jakou první věc jste koupily pro své miminko? 🙂

Soutěž trvá do zítřejší 9. hodiny.
Přeji hodně štěstí!

petraspl
13. zář 2016

První věc, kterou jsem kdy pro své miminko koupila, je z roku 2007. Je to z doby, kdy jsem byla s manželem ve Skotsku s na jednom bazárku se mi tam moc líbila tahle sukýnka a tričko. Samozřejmě jsme v té době miminko nečekali a ani neplánovali. U sukýnky jsem si říkala, že ji kdyžtak podarujeme. No a dnes čekáme holčičku, takže využijeme obojí 🙂

sarka49
13. zář 2016

Tý jo. Je to tak krátce a chvilku mě to dalo si vzpomenout. Ale byla to bílá bodycka s medvídky. Taková slaďoušská 😘

laisobel
13. zář 2016

První věcí pro naši starší byl asi kočárek - marně se snažím si vybavit! Ale jelikož jsme ho objednávali hodně dopředu, byl to myslím kočárek. Ale první věc, kterou jsme měli doma, byl set bodyčka a dupaček - modrých, s proužkem a krásným bagrem - protože jsme věřili, že čekáme chlapečka. Ale naše holčička od malička miluje traktory a bagry, takže i tak měly dupačky úspěch 🙂
A vlastně - ještě dříve jsme měli doma oslíka Ijáčka - ale toho jsem si koupila pro sebe a pak jen zírala, jak mi ho ta naše cácorka zabavila na spinkání 😀
A pro druhé miminko ještě nenakupujeme, čekáme, je ještě brzo. Skoro všechno bude mít po starší ségře... ale myslím, že první, čemu neodolám, bude nějaká krásná látka na deku do postýlky nebo zase nějaké super roztomilé bodyčko 🙂

tomikkubik
13. zář 2016

Pro první oblečky, nikdy jsem po cestě z ultrazvuku nemohla odolat. Pro druhé to byly asi zásoby plinek (chudák)
Pro treti zatím mám jen seznam,ale nákupy se kvůli financím stále oddaluji,

teri90
13. zář 2016

První věc jsme koupili společně s manželem, když jsem mu loni na dovolené v Chorvatsku oznámila, že bude tatínkem. Hned jsme šli a koupili toto bodýčko 🙂

nikipos
13. zář 2016

První věc pro syna jsem koupila okamžitě po velkém ultrazvuku, kdy jsme se dozvěděli, že čekáme chlapečka. Byla to dvě body s dlouhým rukávem, která se mi nakonec vůbec nelíbila a nikdy jsem mu je neoblekla 😀 Tehdy jsem ale měla pocit, že mu musím něco nutně koupit, aby věděl, že se na něj těšíme 🙂

andrysek30
13. zář 2016

První bylo bodyčko té nejmenší velikosti, který jsem dala manželovi jako dárek a zároven oznámení,že čekáme miminko 🙂

jaaanaluk
13. zář 2016

První věc, kterou jsem koupila, byly malé botičky. Ty jsem zabavila jako dárek a tím oznámila manželovi, ze budeme 3. Už se těším az do nich doroste, jako nezkusena matka os totiž zvolila poněkud větší velikost.

annapans
13. zář 2016

Když jsem čekala prvního syna, všichni mi říkali, že se nic nekupuje dopředu, že to přináší smůlu. Ale když mi na genetice ve 13.tt. řekli, že miminko je v pořádku a bude to chlapec najednou jsem měla pocit, jakoby už byl tady s námi. Najednou už to nebylo jen těhotenství ale konkrétní chlapeček, kterému se dobře daří. Utíkala jsem do prvního dětského obchodu a koupila mu zelenou čepičku. Každý den jsem se pak na ni chodila dívat do skříně 🙂 Syn ji bohužel nikdy nevynosil, protože byla odzačátku malá. Mám ji ale dodnes schovanou jako jednu s největších vzpomínek na své těhotenství ale také jako první vzpomínku na mého synka :*

lenysek1988
13. zář 2016

První co jsem koupila byla hromada bodýček, kraťásků a triček. Bylo to za pár kaček ve výprodeji a já neodolala. Kupovala jsem víc klučičí barvy a pak zjistila že bude holčička😂 ale i tak v tom vypadá krásně.

kaja2016
13. zář 2016

Musela jsem dlouze premyslet, jak to bylo. Predtim jsem potratila a tak jsem nechtela nic kupovat, abych to nezakrikla. Pak jsme zacali dostavat spoustu veci a nic jsme vlastne nepotrebovali, ale ja bych stejne asi nic nekoupila. Ke konci tehotenstvi, kdyz uz me rekli, ze jsem v terminu, jsem objednala hygienicke potreby do porodnice a postylku🙂

kaluzovamajka
13. zář 2016

Prvni vec, kterou jsem miminku koupila bylo ciste bile bodycko, které jsem mu sbalila do porodnice. Jen ho nikdy neměl na sobě, neodhadla jsem velikost. Malý měl porodní váhu 4,1kg a pri odchodu z porodnice mel 54cm. A bodycko bylo velikosti 50 😄.

paapajinka
13. zář 2016

U nás to byl plyšový oslík z medvídka Pú, jsem na něj trochu ulítlá.Vlastně už teď máme doma pěknou sbírku a to je nám teprve půl roku 😀

lusesita25
13. zář 2016

Jako prvni vec po zjisteni ze cekame naseho Vojtu bylo tohle bile body s medvidkama.

fouskovi
13. zář 2016

U nás Peřinka a povlečení do postýlky a pak soupravicku body svetřík a dupačky

pajuska252
13. zář 2016

První co jsem neodolala byly ponožečky s obrázkem fotbalového míče (manža je fotbalista a chtěl fotbalistu) 🙂

zmrzlinkaa
13. zář 2016

První věc jsem kupovala se svojí maminkou, která jela se mnou na genetické testy, když jsme se dozvěděli že je všechno v pořádku, tak jsme symbolicky pro naší Elišku vybrali plyšovou hrací myšku na spinkání, každý měsíc jí s ní fotím a myška je čím dál menší nebo Eliška větší? 🙂 🙂 😉

montenegro1
13. zář 2016

Šatičky pro holčičku. Z které se při druhém screeninku stal chlapeček 😀

ivulivac
13. zář 2016

Prvni vec byly male adidasky 🙂 Koupene jako oznameni tatinkovi 🙂

maarkeetkaaa
13. zář 2016

Jako uplne prvni vec jsem koupila bodycko, ktere je spis v klucicich barvach tatinek touzi po chlapeckovi a ja si v sedmem tydnu chtela pripadat alespon trosku tehotne ( ted kdyz 14 dni zvracim, my me prani citit se tehotne prijde usmevne).Tak proto ten predcasny nakup zrovna dnes jsme se dozvedeli, ze na 60 % cekame holcicku 😆

muribana
13. zář 2016

a víte, že já si to už nemůžu vybavit :( ale řekla bych, že to bylo určitě nějaké bodýnko ;)

iviiik000
13. zář 2016

Když jsem přišla od paní doktorky a zjistila jsem, že jsem těhotná ( 12tt), tak jsem pro naší princeznu Lilianku (dnes už 7 měsíců) koupila set do postýlky- nebesa, mantinel, povlečení, prostěradlo, polštářek a peřinku, aby jako správná princezna měla krásné lůžko jak v pohádce 🙂 Protože je to největší poklad, který máme 🙂

arinel
13. zář 2016

prvu som kupila Vasu sklenenu flasku MAM (nie som zastanca plastov 🙂 a bol na nej krasny obrazok stromcek so zvieratkami a k tomu sadu 5 ks body Macko Pu vo vypredaji za 5 eur 😀

nikola_w
13. zář 2016

Prvni koupena vec byl plyšový měsíc na nem sedel slon a po natahnuti hrál ukolebavku😊 Páni kolikrát jsem si ji pouštěla jeste nez se syn narodil ❤️

ivuskapit
13. zář 2016

První věc co jsem koupila pro svého synka ve 20tt byla postýlka s madrací a peřinkou 🙂

radyym
13. zář 2016

První věc, co jsem koupila pro naší holčičku🙂 byla kosmetika a teplá kombinéza

princeznaj
13. zář 2016

První, co jsem pro svého vysněného prince koupila byly ponožečky 😍 takové ty pidimidi 😍 ještě teď cítím to rozechvění, se kterým jsem je kupovala ❤

michelette
13. zář 2016

Jako první věc jsem koupila krásné bílé bodynko s nápisem Welcome to the world HONEY ❤️ A to jako jediné u nás taky zůstane a malá ho dostane pro svoje mimišky 😊

vequi
13. zář 2016

Jako první věc jsem dceři koupila chrastítko a dudlík 🙂

dvoracek
13. zář 2016

Jako první věc jsem koupila krásné lesní body zn lindex =)