SOUTĚŽ o vitamínové ampulky na pleť Monoderma

denisa_medaprex
8. pro 2016

Zajímalo by nás, jak pečujete o svoji pleť 🙂 Co tedy stačí pro výhru udělat? Zodpovězte nám do odpovědi tyto otázky 🙂

1. Čistíte si pleť ráno a večer? Čím?
2. Používáte denní a noční krém, stejně jako krém oční? Nebo si vystačíte s jedním?
3. Používáte i séra proti vráskám, hyperpigmentaci nebo akné?
4. Jaký je váš neoblíbenější kosmetický produkt?

Soutěž bude probíhat až do pátečního večera a v sobotu ráno se zde dozvíte jména výherců, která v pátek večer vylosuji 🙂 A co o se hraje? Dvě výherkyně dostanou balíček vitamínů na pleť Monoderma E5 pro úlevu od suché a podrážděné pleti 🙂

HODNĚ ŠTĚSTÍ 😉👍

sarka49
9. pro 2016

1. Pleť si čistím pouze večer. Používám micelární vodu od Biodermy
2. Používám pouze denní krém.
3. Nepoužívám nic z uvedeného.
4. Řasenka v černé barvě

nikola_w
9. pro 2016

Krasny pátek preju 🙂 1.taky si pleť čistím jen vecer , 2.používám denní ale nejak nemuzu najit žádny co by mi vyhovoval :/, 3.používala jsem čisticí gel na akné, ale po nem to bylo jeste horší .., 4.nejraději asi taky řasenka , pak make-up a stíny na obočí 🙂

kh
9. pro 2016

Musim rict, ze tohle je skvela otázka. Ctu se zajmem i ostatní příspěvky a tesi mne, ze nejsem jedina, kdo je v peci o plet nedusledny jako ja 🙂

keerka
9. pro 2016

Ahoj 🙂
1. Čistíte si pleť ráno a večer? Čím? - Ráno ne, večer mycím gelem Balea, na oči odličovač od Alverde.
2. Používáte denní a noční krém, stejně jako krém oční? Nebo si vystačíte s jedním? - Denní modrou indulonu a na to BB cream, večer noční od Alverde.
3. Používáte i séra proti vráskám, hyperpigmentaci nebo akné? - Ne.
4. Jaký je váš neoblíbenější kosmetický produkt? - Modrá indulona 🙂 Je geniální.

verkaunka
9. pro 2016

Zdravím
1. Pleť čistím ráno, i večer micelární vodou, večer i mýdlem z lékárny a nanesu krém.
2. Používám pouze noční krém.
3. Ano, mám různé přípravky proti akné, a celkově chodím jednou za čas na kosmetiku.
4. Nejraději mám různé krémy na tělo, na ruce, rašenku, a rtěnky..

janulina90
9. pro 2016

1. Každé ráno i večer čistím pleť micelární vodou
2.Ano, mám denní i noční krém, používám většinou nárazově např. 3 týdny , pak týden ne
3. séra proti vráskám nebo na oči nepoužívám, na akné jsem vyzkoušela snad vše možné a asi se ho nikdy nezbavím 😀
4. vyloženě nejradši asi nemám žádný, ale mám ráda BBcream od garnier kvůli jemnosti a vůni

apacheee
AMBASADORKA
9. pro 2016

Ahoj, tak jdu taky zkusit štěstí🙂
1) Upřímně přiznávám, že jsem ostuda a doby, kdy jsem měla čas takhle pečovat o pleť už asi dávno minuly. Nyní jsem ráda, když to zvádnu večer - moc mi vyhovuje Bioderma Sensibio H2O
2) Používám denní a noční krém, oční jsem zatím nikdy neměla
3) Zatím ne
4) Asi vyloženě žádný takový produkt nemám, většinou je vždy po nějaké době vystřídám. Jedinou takovou stálicí je u mě parfém Giorgio Armani - Acqua di Gioia - a nejsem si jistá, zda ta se sem počítá🙂

sosama
9. pro 2016

1. Čistím si pleť každé ráno a večer než jdu spát, používám micelární pleťovou vodu Mixa.
2. Používám jenom denní krém.
3. Ano, používám Skinoren na akné, protože dlouhodobě trpím na problematickou pleť a tento přípravek mi velmi pomáhá.
4.Teď u mě vítězí make-up VICHY Dermablend - korekční make-up, je velmi příjemný.

lalalanka
9. pro 2016

1.Ano čistím ráno i večer micerální vodou Loreal a dneska jsem si koupila Avene.Někdy používám i odličovací mléko.Ale to velmi sporadicky.
2.Používám denní i noční.Denní Eucerino teď na zimu lipo-balm a noční Doliva.Značky jina střídám.Oční krém nepoužívám.
3.Používám sérum proti vráskám,momentálně musím doplnit zásoby.
4.Zatím jsem úplně nej produkt nenašla.

trilien
9. pro 2016

1. ráno používam ružovú vodu, večer na odlíčenie zmes: ružová voda + mokřadkový olej, občas micelárku od La Rosche, prípadne ak mi štrajkuje pleť Jarischov roztok
2. ako denný a nočný krém používam : Cicaplast Baume B5, pod oči ráno a večer: La Roche-Posay Hydraphase -intenzivní hydratační péče pro oční okolí proti otokům
3. na akné používam masť Vitella Ictamo, séra proti vráskam ani na hyperpigmentáciu nepoužívam
4. najradšej mám rúžovú vodu a zelený jíl ako maska na vyčistenie a vyhladenie pleti

mrkew
9. pro 2016

Odlicuji 2x denně na noc nic Nedávám jelikož se mi vždy vyrašilo akné nejvíce využívam niveu a nebo vichi. S vrásky si nelamu hlavu mám zatím jen mimické

pexinka81
9. pro 2016

dobrý večer...

právě jsem se vrátila z večírku....a když jsem kolem sebe viděla tu veškerou omladinu, co, zatímco já končila, oni začínali, jsem si říkala, že je na čase o svou pleť začít pečovat, aby vypadala mladšejc ....nebo spíše, líp řečeno, aby tak ukrutně rychle nestárla...

takže doposud jsem si vystačila jen s odličovacím mlékem, a jedním krémem na obličej - jedno zda je to denní, či noční krém - namazala jsem se, když jsem si vzpomněla....séra proti vráskám nepoužívám, což je trochu už znát....a oblíbená značka...beru vesměs né dle značek, ale dle toho, co mi přijde první pod ruku a splňuje požadavek, né moc drahé, pěkná krabička a množství....

když to teď čtu...je na čase, se ve svých pětatřiceti letech vážně nad sebou zamyslet 🙂

maii
9. pro 2016

1. Rano i vecer ruzovou vodou, vecer jeste kremovym cisticim mlekem le petit olivier (bio).
2. Denni a nocni, kolem oci jen zridka - citliva poKozka i oci.
3. Ne. Serum jen hydratacni.
4. Bambucke maslo a ruzova voda

simdan
10. pro 2016

1.Pleť si čistím jen večer 🙂 micelární vodou a 2x týdně peeling
2.Používám denní i noční krém.
3.Ne,používám pouze krémy proti vráskám a proti pigmentu již zmiňovaný bělící peeling.
4.Za mě je TOP zn.Vichy(krémy a makeup) a Nivea(ale jen doplňkové přípravky)

denisa_medaprex
autor
10. pro 2016

@cinda82 @apacheee Krásné ráno, dámy, mám pro Vás dobrou zprávu 🙂 při slosování se na vás usmálo štěstí! Pošlete nám prosím své kontaktní údaje (celé jméno, adresu, email, telefonní číslo) na propagace@medaprex.cz 😉 ať vám můžeme poslat výhru 🙂

mkrelo
10. pro 2016

1. Ráno vodou, pouzivam čistící tonikum a čistící gel od Avonu..vecer jen obcas.kdyz se rano licim..
2. krém, který si nanáším vetsinou jen rano..a krem na ocni okoli nepouzivam
3. Nekdy jen sérum proti akné. I kdyz od te doby.co neuzivan HA..tak me akne netrapi..
4. Nejradeji mam penu do koupele.sprchove gely Radox.Avon..a balzam na rty

cinda82
10. pro 2016

@denisa_medaprex jééé děkuju, to je poprvé, co jsem něco vyhrála 🙂

apacheee
AMBASADORKA
10. pro 2016

@denisa_medaprex děkuji mockrát za vylosování - na výrobek jsem fakt zvědavá🙂