Lyže

modra_zdenka
12. únor 2017

Krásnou neděli přeji. Milé maminky, do budoucna plánujeme s manželem jezdit na hory. Výlet může udělat pěknou díru do našeho rodinného rozpočtu. Lyžařské vybavení, skipasy, obědy v restauraci... Máte nějaké tipy, jak na vybavení pro děti trochu ušetřit? Vyzkoušeli jste rostoucí lyže? Kupujete vybavení v bazaru nebo se vyplatí půjčit na týden vše v půjčovně? Jak to řešíte vy?

konidana
12. únor 2017

@modra_zdenka Pro děti kupuji použité vybavení v bazaru nebo na inzerát. Většinou se vejdu do 1000Kč na lyže+boty pro jedno dítě s , tím, že většinou nám vydrží dvě sezóny. Pak se vybavení posune k mladšímu dítěti a staršímu opět něco pořídím, většinou ne o moc dráž, než se mi podaří prodat nejmenší set, ze kterého obě děti už vyrostly.

mku
12. únor 2017

Skoda ze se jedna zase o reklamu modre pyramidy...

modra_zdenka
autor
12. únor 2017

@konidana od kolika let vaše děti začali? Martinek má rok a půl a manžel uz přemýšlí nad lyžemi teď😊

makynaeliska
12. únor 2017

@mku tak si to necti kdyz ti to vadi....Nahore je jasne oznacene ze je to dny s.....

apacheee
AMBASADORKA
12. únor 2017

@mku ať koukám jak koukám, tak v téhle otázce prostě žádnou reklamu nevidím 🙂

78marcela
12. únor 2017

@mku nevim nic o tom, ze by Modra pyramida mela pujcovnu nebo prodejnu lyzi.
Ze tady obcas probihaji Dny s...
je známá vec. Zrovna tento týden mi prijde fajn, plny dobrych rad a napadu prospesnych pro velkou spoustu maminek narozdil treba od Dnu s Tescem nebo s Rohlikem, ktere pul republiky nevyuzije, kdyz zavazi jen do velkych mest.
Pokud proti tomu neco mas, je moudrejsi se zdrzet a necist, nez tu rypat.

lennus
12. únor 2017

@modra_zdenka Pro dítě se vyplatí půjčit si lyže na celou sezonu, např. v Happy sportu tuto možnost nabízí a nevychází to vůbec na moc. I v bazaru se dají pořídit kvalitní věci na lyže, my nakupujeme pro malého třeba v Lidlu a letos dostal od babičky kvalitní sekáčovou zimní sportovní bundu. Ušetřit člověk může i tak, že si pronajme apartmán či ubytování v soukromí s kuchyňkou a bude si vařit, na svahu si může dát jen polévku nebo vzít s sebou svačinku.

puresin
12. únor 2017

@modra_zdenka Pro dcerku, ktera lyzuje od tri let, jsme vybavu zatim pujcovali, ale letos byla lyzovat tyden se skolkou, v breznu pojede na tyden do Alp a mezitim sem tam den na horach, tak se poridila komplet vybava vlastni. Ale v neutralnich barvach - mame holky i kluka, tak to podedi. 🙂

modra_zdenka
autor
12. únor 2017

@puresin Lyzuje cela Vaše rodina?

puresin
12. únor 2017

@modra_zdenka Ano, ja jsem z Krkonos, takze od mala "povinne", a manzel je sportovec telem i dusi, takze moc rad. 🙂

konidana
13. únor 2017

@modra_zdenka Poprvé jsem děti na lyže postavila kolem tří až čtyř let, dřív jsem neviděla smysl jezdit s nimi na hory. Manžel nelyžuje, takže jsem s dětmi poprvé jela sama a další roky ještě s mojí mámou. Já prý lyžovala už v tom roce a půl, ale to se mnou máma chodila před barák, když tenkrát býval sníh i v Praze.