Jaké hračky jsou podle Vás hity letošního roku?

Vidím to na Ledovou královnu / Frozen a Minions. Jak to mají letos Vaše děti?

pinkorblue_marcela
autor
10. lis 2015

@ivcas.85: To nás těší, že jsme Vás mohli udělat radost. My děkujeme za objednávku. Že jsme byli zrovna u Lega levnější, to mě i překvapuje. Zrovna Lego nakupujeme za takové ceny, že není snadné konkurovat. Měla jste štěstí a my taky. 😉

pinkorblue_marcela
autor
10. lis 2015

@verkaunka: Hehe, to je super mít imunní dítě vůči reklamám a komerci. Snad odolá později i vlivu kamarádek. Už jsem měla strach, že plyšákům odzvonilo.

linusha
10. lis 2015

@pinkorblue_marcela no asi tak, ale hračkářství nevykoupíme nikdy. Ale člověk nesmí jít s nimi nakupovat do hračkářsví jinak by bylo asi vykoupené 🙂

jajinka25
10. lis 2015

mmimoni u nás vedou 😉 😀

betelgeuzz
10. lis 2015

@annapans @pinkorblue_marcela seriál Máša je u nás oblíbená, velmi doporučuji, zasměju se u toho i já 😀

kh
10. lis 2015

U nas predpokladam bude hitem vlackodraha.

pinkorblue_marcela
autor
10. lis 2015

@betelgeuzz: Koukla jsem na chvíli na YouTube. Pěkná nezbednice. 😀

verunkaw
10. lis 2015

Je to přesně tak ja píšete 🙂 Frozen je na 1. místě a syn to ještě nevnímá ale už to taky brzo přijde 🙂 Věcičky s Frozen jsou krásné a předčila má očekávání 🙂

pkolin
10. lis 2015

@smallinka U nás u mladšího naprosto to stejné a u staršího lego, jako každý rok 😉

zvirka
10. lis 2015

@pinkorblue_marcela Ale ne, Ježíšek funguje, všechno jak má být. A právě protože už je dopis Ježíškovi poslaný, nešla garáž připsat a muselo se to vyřešit jinak.

bazarocka
10. lis 2015

Tak pre tie menšie detičky si myslím ze hitom tohto roka sú hlavne drevené hračky a pre bábätka žirafka Sophie a tých starších jednoznačne tento rok zaujali mimoni 😊

blahova_andrea
10. lis 2015

u nás tedy ani jedno, máme ještě prcky tímto nepolíbené 🙂 u nás to pro dceru bude kočárek pro panenky a u syna další díly k vláčkodráze, touží po valníku od wader, kolo se šlapátky a jako top si asi nejvíc přeje lego duplo vláček deluxe 😅

ireniq
10. lis 2015

Oranžová tatrovka s nosností 100 kilo 😀 dneska dorazila, tak se třesu, až malej vytuhne, že ji s manželem vyzkoušíme. Ale je dost možný, že do Vánoc nevydrží a padne už k 1.narozeninám na konci listopadu...

radusk_a
11. lis 2015
Uživatel radusk_a je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od radusk_a.

@pinkorblue_marcela V tom máš určitě pravdu. Pro děti je to hrozná mediální masáž a ony to bohužel nerozeznají. Ale to asi k téhle předvánoční době patří 🙂

babbota
11. lis 2015

Jelikož mám 2 kluky, tak je to u nás jednoznačně Blesk McQueen a Spiderman 😀

duck09
11. lis 2015

U nás se letos zabydlely dřevěné vláčky, Play doh modelína, Lego a poslední měsíc je hitem puzzle. Nyní ale stejně nejvíce frčí Zvonilka a Sofie první, ale oboje zatím sleduje hlavně v TV (má k tomuto tématu jen puzzle, knížku, jednu postavičku na dort a teď dostane k narozeninám povlečení).

pinkorblue_marcela
autor
11. lis 2015

@blahova_andrea: To je asi taková klasika, která boduje i přes všechny módní hity. Vidím na objednávkách. 😉

pinkorblue_marcela
autor
11. lis 2015

@ireniq: Nevím, co tou nosností výrobci sledují. Nosnost pro dospělé mají i někteří koně, které prodáváme. Ledaže se dítě chce dělit s rodičem o hračky. Ale vy už se taky těšíte. ^^

pinkorblue_marcela
autor
11. lis 2015

@babbota: Taky dobrý výběr. 🙂

pinkorblue_marcela
autor
11. lis 2015

@duck09: Já jsem to posledně u neteře nevychytala. Měla ráda na YouTube Pepinu, koupila jsem jí pyžamo s Pepinou a měla oči jen pro mrkací panenku, kterou jsem ji k tomu dala. Snad bude u Vás víc slávy z povlečení.

duck09
11. lis 2015

@pinkorblue_marcela Doufám, že bude mít úspěch. když si ho vybírala, byla úplně nadšená a nevěděla které vybrat. Potom dostala novou peřinu a odmítala pod ní spát dokud nebude mít povlečení s Vilou nebo Sofií. Aspoň polštář jsme ji museli nechat původní, dokud nebude mít nové povlečení 🙂

pinkorblue_marcela
autor
11. lis 2015

@duck09: 😀 Děti jsou prostě nejlepší.

luciepisek
11. lis 2015

Náš maličký má rád multifunkční hračku zebru Ryan 🙂

pinkorblue_marcela
autor
11. lis 2015

@luciepisek: Žádná levná záležitost, ale několik much jednou ranou. Vypadá dobře.

luciepisek
11. lis 2015

@pinkorblue_marcela to ano ja ji malému koupila proto na bazarku od jine maminky 🙂 nova souhlasím není levná ....

bodlinka7
16. lis 2015

Dobry den,
Myslim si to same jako Vy, Minioni budou vladnout. U nas zatim ne, ale pristi rok asi uz taky 🙂