Jaká značka hraček patří mezi Vaše nejoblíbenější?

Každý máme něco rádi a preferujeme jednu značku více než druhou, ať jsou to hračky, oblečení, auta, atd.
Máte nějakou oblíbenou značku hraček, kterou pro Vaše děti nakupujete? A co Vaše děti? Rozpoznávají značky hraček, nebo jim na tom nesejde? Jaké značky hraček máte Vy a Vaše děti nejraději? 🙂

juliette
9. lis 2016

U dcery vede Lego a Zapf, syn ma zas v oblibe Bruder a dreveny vlacek z Ikea 🙂

brendamonique
10. lis 2016

U nás vede kouzelný hrnec od Fisher Price, dřevěné kostičky a vláčkodráha Woody, Lego stavebnice (ty díky staršímu bráškovi) a hlavně traktory, ty milujeme a především náš největší exempláře od Smoby a Leny. Také si vyrábíme vlastní, jako třeba pexeso, či různé pomocníčky při poznávání barev, tvarů či zvířátek.

netanel
10. lis 2016

Ackoli jsem malemu od mala kupovala hracky ze dreva a tak nejak vizualne hezke a nepreplacane, dostal nekolik veci od Fisher Price a ty vedou, takze uz je kupuju taky. Jejich fialova mluvici opicka je jeho nejmilejsi hracka uz od ctyr mesicu

monika_pinkorblue
autor
10. lis 2016

@brendamonique Děkujeme za přispění i s krásnými fotkami. Cestou necestou, hezký zápal do traktůrku 🙂 a ta šťastná očka mluví za vše 😉

brendamonique
10. lis 2016

@monika_pinkorblue Děkujeme 🙂 Je to celkem překvapení, můj první syn měl rád vše jen autíčka a cokoliv klukovského ne ... za to druhý se narodil do rodiny zemědělců (můj 2. manžel) a má to v krvi, je to znát. Cokoliv kde je traktor, kombajn, auto či cokoliv tomu podobného je u nás zbožňováno a musí se s tím chodit k mé nelibosti 😀 i spát.

barbora_rozek
10. lis 2016

našemu prckovi jsou 4 měsíce a je mu to fuk. Zatím se mu nejvíce líbí tvář maminky a tatínka (až se mu kolikrát divím, jak se dívám do zrcadla 😀 ). Sranda, že pak v pubertě ty děti nemohou rodiče ani vidět 🙂 tak si toho užíváme plnými doušky

dadinasom
11. lis 2016

U nás jsou oblíbené hlavně dřevěné hračky, výborné zkušenosti mám se značkou Goki, Haba, Plan toys a samozřejmě jak jinak Lego duplo. 🙂

monika_pinkorblue
autor
11. lis 2016

Jeste me pri diskuzi o hrackach napadla informace. Mame specialne pro uzivatelky Modreho konika slevu na hracky. Pro nakup hracek v minimalni hodnote 1300 Kc specialni sleva 160 Kc 😉

Vanoce se blizi 🙂

Odkaz na slevovy kod: http://bit.ly/2fCLOKH

78marcela
11. lis 2016

U dcery zatim zadna znacka nehraje prim,hraje si s cimkoliv, co najde... ale ja mam rada drevene hracky woody a bino, takze hlavne je najde pod stromeckem. Doufam, zese budou libit.

jrka
11. lis 2016

Dětem na značce moc nesejde, ale dcera miluje barvy, takže cokoliv pestrobarevného. Starší syn má rád různé stavebnice (Duplo, dřevěné kostky) a taky Logico. A mrňous zatím stále nejvíce zbožňuje různé neznačkové kousky z maminčiny kuchyně, úlovky z koupelny a taky z šatní skříně 🙂
Maminka miluje Djeco, Plan Toys a především dřevěné hračky a hlavně handmade originály, které se běžně v obchodě nekoupí. Nejradši nakupuje na trzích a od šikovných tvůrců z Fleru, momentálně u nás hodně frčí třeba geoboard a tetris od Woodooland a taky zvukostrom - tyhle věci mají v oblibě všichni tři. A k Vánocům určitě pořídím hrošíky, ti jsou prostě boží!

kami1984
11. lis 2016

U nás fičí Lego Duplo, dřevěné hračky a Play Doh🙂

jackie3
11. lis 2016

Podobně jako u ostatních, stálicí je lego - nejdřív Duplo, teď i lego Friends, Princess a další... Syn má od malička moc rád dřevěné vláčkodráhy a doplňky k nim - mosty, tunely, lokomotivy (zejména mašinku Tomáška).... Značka nerozhoduje. Docela u nás frčí i plastelína + doplňky k ní (válečky, věci pro tvarování dortíků, zmrzliny...).
Až pak následují autíčka, letadla, panenky, poníci a další věci, které děti "nutně" potřebují, ale pak si s tím hrají jen občas...

vp77
13. lis 2016

Dcerce je značka zatím jedno a já koukám taky spíš na složení a kvalitu a praktičnost. Ale vyzkoušenou a ověřenou mám značku Lego Duplo a tam jsem ochotná ráda si připlatit o něco víc, protože vím, že vydrží generace.

markysek2
15. lis 2016

dívám se spíš na to co hračka umí a co může dítěti dát, než na to jestli je to značkové či není a tak to mám v životě se vším značkovým ...ale naprosto mě uchvacují auta od Bruder a to jsem jsem ženská ..na tohle by i Klabzubova jedenáctka byla málo, bohužel nevyrábí mašinky, které vedou u syna takže jen symbolicky popelář (zatím)..a pak u nás najdete zančky jako Seva (Vista), Megablock, Igraček (včetně multi go), Frisher price (nevím proč , ale vždycky skončím u této značky a ani po ní netoužím :D přitom hraček od ní máme taky dost )

verkaunka
15. lis 2016

Mám ráda hračky od Playdooh a Lamaze a Lego duplo, mají krásné zpracování a pěkné nápady pro děti

romikka
18. lis 2016

Po prozkoumání aktuálně nejoblíbenějších hraček mého Páti(1rok) vám na e-shopu chybí hasičská sada alltoys a Mluvící auto vtech. Kromě nich se ještě rád hraje s textilním kufříkem idea ve kterém má duplo vláček oslava mickey a minie. Mimo jiné je celý byt jeho hračkou 😂

mimar
19. lis 2016

zatím žádnou značku nemáme nej ale líbí se nám hračky co vydávají zvuky, po kterých můžeme lést a začíná nás bavit lego duplo

lucka2092
19. lis 2016

U nás je nejoblíbenější Lego Duplo a Fisher Price