Může Vás výrazná SLEVA motivovat k nákupu? Jednu pro Vás máme 🙂

mates_neato
8. dub 2017

Příspěvek, ve kterém jsme informovali o možnosti vyzkoušet si robotický mop Everybot na vlastní kůži, vzbudil mezi vámi velké ohlasy. Některé z Vás o koupi robotického vysavače Neato či robotického mopu uvažují, některé teprve zvažují, jestli by u nich tyto pomocníci našli využití.

Rádi bychom se Vás proto zeptali přímo – přemýšlíte o koupi některého z těchto pomocníků? Budeme rádi za vaše názory!

Mnohé může odrazovat poněkud vyšší finanční investice. Věřte ale, že se Vám vyplatí. Nyní dvojnásob. Máte totiž možnost využít naší mimořádné slevy v podobě 15 % na veškerý sortiment Neato a 20 % na veškeré výrobky Everybot.

MIMOŘÁDNÁ SLEVA

Robotický vysavač Neato
-15 % na veškerý sortiment
Slevový kód: ModryKonikUzNemusiVysavat
Platný do 31.5.2017 nebo do vyprodání zásob.
Uplatníte pouze na www.neatorobots.cz

Robotický mop Everybot
-20 % na veškerý sortiment
Slevový kód: ModryKonikUzNemusiVytirat
Platný do 31.5.2017 nebo do vyprodání zásob.
Uplatníte pouze na www.everybot.cz

kami1984
8. dub 2017

Nepřemýšlím, jsem rozhodnutá🙂 Kdybych neměla možnost si výrobky zapůjčit, tak bych asi tuto diskuzi přešla jako to my v žádném případě nepotřebujeme🙂 Ale, jelikož tu možnost mám a sama každý den vidím, jak je vysavač i mop super, tak ano, uvažujeme. Vysavač do konce roku a mop posléze🙂 Tímto moc děkuji za možnost vyzkoušet si výrobky a pokud někdo zvažuje, jděte do zápůjčky, nebude se vám pak chtít vracet 🙂

anetka1701
8. dub 2017

ve špatný čas... moc špatný čas :D :D sice bez slevy, ale asi si napíšu ježíškovi :D :D

bledulka84
9. dub 2017

Mame doma starouska irobot, ktery potrebuje novou baterii a uz je celkove dost opotrebovany a potreboval by vymenit i jine dily, takze nabidka urcite zajimava. Fajn, ze akce trva az do konce kvetna, to bych pripadne vyuzila moznost napred vyzkouset a pokud budu spokojena, tak i poridit.

j.b.
9. dub 2017

Ja si vysavac urcite v nejbližší době půjčim,a pak se budu těšit az na vánoce. Protoze ted nam to bohuzel fin.situace nedovoli 😞.Ale taky mam strach ze po vyzkoušení bez něj nebudu moct byt😄

kami1984
9. dub 2017

@j.b. no právě, mám vysavač doma ještě týden a fakt ho budu vracet s těžkým srdcem.. A to jsem si říkala,krám pro lidi,co už neví,co by;))

j.b.
9. dub 2017

@kami1984 Tak ja uz sem o nem kdysi přemýšlela,a nedavno sem ho vyděla u známé a začala sem nad ním přemýšlet a právě sem si říkala ze bych ho aspon vyzkoušela a ona ta moznost je tak ji vyuziju a budu vedet ze když pak koupíme za 15000kc ze to nejsou vyhozene penize.

malinkaelinka
9. dub 2017

My jsme takového pomocníka kupovali babičce a dědovi k diamantove svatbě. Nechali ho chvíli u nás, abychom ho správně naprogramovali atd...a nechtěla bych ho...mám členitý byt, musím při vysávání různé věci zvedat, preskupovat, atd. a to ten robot nikdy nenahradí, navíc máme různé úzké prostory, kde se prach, chlupy a vlasy usazují nejvic...pro mě by to byla zbytečnost, stejně bych musela k tomu luxovat sama, takže pro mě vyhozene penize.

lucie_nj
9. dub 2017

Dobrý den, právě jsem udělala objednávku 🙂 slevový kód hodně potěšil 🙂 Reálná zkušenost s touto značkou zatím není, ale snad budeme spokojeni. Přece jen cena i po slevě není nijak nízká. Kamarádka má iRobot a ten jen zběsile a zcela nesystematicky jezdí přes místnost. Dle videí na youtube by Neato měl být úplně jiná liga, tak snad nezklame 🙂 Už se těším 🙂

mates_neato
autor
9. dub 2017

@lucie_nj S největší pravděpodobností Vás Neato určitě nezklame Lucie. Podělte se pak s ostatními na MK o Vaše zkušenosti 🙂

Zřídka kdy se stává, že se v domácnosti objeví překážka, která by se nedala nějak vyřešit. Vždycky je dobré se na nás obrátit pro radu, jsme zde pro Vás.

A kdyby se Vám přeci jen něco nezdálo, využijte Vašeho práva a vysavač nám můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů. Když nám vysavač vrátíte v nepoškozeném a kompletním obalu, s veškerým příslušenstvím (i opotřebeným), tak Vám nebudeme účtovat žádné penále (za uvedení věci do původního stavu) a bez komplikací vám vaše peníze vrátíme! S běžným opotřebením a se škrábanci od nábytku počítáme 🙂

Každého zákazníka si velmi vážíme!