Plánujete si nákupy nebo nakupujete podle potřeby?

klararohlikcz
26. led 2016

Milé dámy,
jak často nakupujete potraviny? Jezdíte na nákupy jednou týdně, nakupujete každý den nebo prostě podle potřeby?
Musím říct, že velké nákupy jednou týdně o víkendu už nepraktikujeme. Plná nákupní centra, parkoviště mě už prostě nelákají. Čas strávený víkendovým nakupováním trávím s malou venku nebo jedeme na výlet. Samozřejmě oblečení nebo jiné věci chodím stále nakupovat do obchodního centra, když to nejde jinak, ale vyhýbávám se největším davům 😀
Nákupy dělám podle potřeby, když nám něco dojde, tak díky Rohlíku to mám doma za 90 minut. Už si ani nedokážu představit, že bychom to řešila jinak. Navíc u Rohlíku nejsou žádná dvouhodinová závozová okna, ale přesně víte, kdy kurýr dorazí s přesností na 15 minut 🙂

Jak to máte vy?

Klára

pety91
26. led 2016

jednou týdně, stejný krám, co je třeba, hlavně tma strávit co nejméně času

anets
26. led 2016

Jednou týdně dojedu do Penny či Billy, nakoupím co potřebujeme a hotovo. Pečivo nekupuji, peču doma 🙂 Velkým obchodů se vyhýbám, nemám ráda hromadu lidí.... 🙂 Globus atd

zuzaaanka
26. led 2016

Nakupujeme drobnosti osobne, velky nakup pres internet a pecivo vetsinou pecu. Ovoce a zeleninu mame v lete zahradky, coz je fajn. Nesnasim nakupovani v centrech cehokoli, kdyz uz, zajdu do naseho vesnickeho obchudecku, kde to nejnutnejsi sezenu, i neco navic, dostane se mi lidskeho pristupu a pokazde maji pro me usmev na tvari.

andrejka3741
26. led 2016

Jednou týdně po cestě z práce,Penny nebo Lídl. Když se občas něco zapomene, jedna nebo dvě věci, tak pár metrů od baráku máme Jednotu. Nemáme s manželem ale problém vyrazit třeba v sobotu ráno na velký nákup spolu 🙂

lenkaatom
26. led 2016

Většinou jednou týdně jedu nakoupit do města co zrovna potřebujeme, jinak pečivo kupuji u nás na vesnici. 🙂

lilliana32
26. led 2016

jednou týdně větší nákup a pak v týdne dle potřeby, když se něco sní dřív, než jsem čekala 🙂

luckapol
26. led 2016

Jednou týdně větší nákup. Potom během týdne většinou už jen pečivo.

luckylee
26. led 2016

My jezdime jednou tydne na velky nakup a pak treba 2x neco dokoupit a i podle akci v letaku.Mame ve vzdalenosti asi 10min autem Kaufland,Lidl,Tesco i Globus tak si muzu vybirat.Zatim ale neni maly na svete tak pak uvidime.🙂

klararohlikcz
autor
26. led 2016

Jak jste to například řešily v šestinedělí? Nakupoval manžel?

klararohlikcz
autor
26. led 2016

@anets tak to jste náš ideální zákazník :D jednou zkusíte online a už nebudete chtít i do těch menších 😀

klararohlikcz
autor
26. led 2016

@pety91 hlavně mě tma mě pobavilo 😀 a online nakupování jste nezkoušela?

levandulela
26. led 2016
Uživatel levandulela je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od levandulela.

Nákup potravin si neplánuji. Kupuji podle chuti a to je možná špatně. Jinak hodně si spíš plánuju nákup drogerie, ta stojí víc a musím si to vždycky rozložit do celého měsíce 🙂

cattus
26. led 2016

Nakupujeme jednou az dvakrat tydnr velky nakup - maso brambory a vetsinou naplanujeme co ktery den budeme varit - a v prubehu tydne jen chodim nakupovat drobnosti jako pecivo zeleninu ovoce popr co jsme zapomneli nebo snedli mimo plan.
Vzdy nez vyrazime do obchodu tak projdeme spolecne lednici a spiz a rekneme si nahlas co chybi,popr kdyz mi dojde nebo dochazi neco co tak casto nepouzivame napisu to na listek a dam na lednicku, davam tam i napady co bychom mohli uvarit.
A protoze partner dela nocni a pres den vetsinou spi tak vymyslime takova jidla,ktera se daji snadno ohrat i bez mikrovlnky nebo jejich priprava trva max hodinu.
Drogerii a podobne veci vetsinou pisu na lednicku. I kdyz si pak stokrat opakuju ze dochazi pasta tak nakonec ji kupuji mimo velky nakup obvykle kdyz si jdu rano vycistit zuby a zjistim ze dosla.

bimmka
27. led 2016

Větší nákupy vždy plánuji, protože se musí jet autem, ale i tak se stane, že něco zapomenu. Co se týče každodeních, to jdu a mám v hlavě obsah lednice a špajzu a doplňuji podle potřeby a co se zapomene, to se dá vždy nahradit.

klararohlikcz
autor
27. led 2016

@cattus pasta a toaletní papír :D to je u nás běžné :D

twoangels
28. led 2016

Přes týden nakupují denně, např. v Lidlu, o víkendu jsme doma. Velkým obchodním centrům se vyhýbám, nemám ráda ty zástupy lidí a bacilů... zlodějů atd.

princeznaj
28. led 2016

Nakupuji skoro denně čerstvé potraviny, na větší nákup jezdíme autem cca 1-2x měsíčně, kdy nakoupím i drogerii,atd. a spoustu blbostí 😅

suzina08
29. led 2016

Tak já přiznám, že nakupuju jednou týdně ve velkém a pak tak dvakrát v týdnu menší nákup čerstvé zeleniny, ovoce a pečiva 🙂

klararohlikcz
autor
29. led 2016

@princeznaj denně je celkem náročné, ne? :D já jsem fakt ráda za nákupy u nás, protože nekupuju blbosti okolo kterých projdu uličkou k pečivu 😀

princeznaj
29. led 2016

@klararohlikcz ano, je to celkem náročné 😀 😉 a blbostí nakoupím taky docela dost 😀 nákup spojím s procházkou a taky většinou něco uvidím a to mě inspiruje k vaření 😉 online jsem ještě nenakupovala - potraviny, ale chystám se to vyzkoušet 🙂 sama jsem zvědavá, jak se mi to zalíbí 😅

klararohlikcz
autor
29. led 2016

@princeznaj no tak tu určitě zkuste, myslím si, že jezdíme i k Vám 😉

apacheee
AMBASADORKA
30. led 2016

Zhruba jednou týdně jedeme na větší nákup, mimo to nakupujeme navíc ještě pečivo, ovoce a měkké salámy🙂