Pondělní soutěž s Hipp mléky - Jaké máte zkušenosti s kojeneckými mléky?

klararohlikcz
25. led 2016

Ahoj milé dámy a slečny, mám tu pro vás první pondělní soutěž o dětské kojenecká mléka Hipp.
Kojení je pro vaše miminko to nejlepší, co mu můžete dát. Pod to se klidně podepíši. Ale mnoho z nás a mluvím i z vlastní zkušenosti, nemělo například to štěstí a kojení nešlo. I když jsem to zkoušela několik měsíců i s laktační poradkyní, tak se to bohužel nepodařilo. Přišlo na řadu kojenecké mléko. Jaké si vybrat? Strávila jsem mnoho času na internetu, co bude pro ní nejlepší. Jednu značku jsme si vybrali, u které jsme zůstali celkem dlouho, ale dcerka měla problémy s trávením a my dlouho nevěděli, čím to může být. Díky lidem z Hippu jsem vyzkoušela Hipp a světe div se, problémy zmizely. Jaké máte zkušenosti s mléky vy? Zkoušeli jste více značek?
Nebo jste věrní jedné značce po celou dobu?
Dceři budou tři roky a kojenecké mléko u nás stále funguje ráno i večer 😀

Dnes si zasoutěžíme o kojenecká mléka Hipp a vybereme pět z vás, kteří od nás obdrží mléko dle vlastního výběru, které budou potřebovat 🙂
Příspěvky vkládejte do této diskuze do dnešní půlnoci, t.j. do 25.1. V neděli vyberu výherce.

Více mlékách Hipp najdete zde http://rhlk.cz/detska-mleka-od-hipp

Klára

jitka_cv
25. led 2016

My jsme zatím vyzkoušeli dvě značky kojeneckým mlék a u druhého zatím zůstaneme.Malé mléko moc chutná a je spokojená. V 16 měsících si na mléku ráda pochutná i 3 x denně. 😀

terinda
25. led 2016

Ahoj,

já měla s kojením taky problémy, u obou dětí. U první jsem pokračovala s Um, které bylo v porodnici, ale dcera měla dost problémy se zácpou. Tak jsem na radu dr. začala s Hippem a to pila taky do 3. let.
U syna jsem po ukončení kojení taky přešla rovnou na Hipp, chutná mu a problémy se zažíváním nemá žádné. Takže za mě ano 🙂

barumat
25. led 2016

Miminko teprve čekám, ale jelikož jsem zvědavá a leccos mě zajímá, proběhla jsem pár diskuzí na téma "umělá výživa" - zajímalo mě, kterou značku budou maminky nejvíce doporučovat. Hledisek bylo mnoho - snášenlivost kvůli alergii, stolice po tom kterém mléku, i to, jak kterému miminku mléko "chutná". Jasným vítězem byla mléka Hipp, takže jsem si poznatek zapsala do diáře a až budu mléko potřebovat, ať už jako plnou náhradu kojení, nebo jako doplněk ke kojení pro dobu mé krátkodobé nepřítomnosti, Hipp pro mě bude jasnou volbou 🙂

zirafa1
25. led 2016

Po zkusenosti s prvnim chlapeckem, kdy jsme znacky stridali, nez jsme zakotvili u hippu-a presne jak pisete, mel i travici potize spojene s prujmem po jinem mleku, jsme u druheho kluka sli jiz tak rikajic "na jistotu" a jsme spokojeni. I ted, kdy zrovna jsme hospitalizovani, s sebou mame hipp, protoze jej v nemocnici pro prcky bohuzel nemaji.

fouskovi
25. led 2016

Dobrý den, já taky měla velké problémy s kojením od začátku jsem dokrmovala a už skoro měsíce je malý na umělém mléčku. Když jsme zkoušeli jaké nám bude vyhovovat tak mi byli nabídnuty dvě varianty Beba a Sunar o Nutrilonu a dalších se mnou lak.poradkyně nemluvila a tak jsem myslela, že tyhle jsou super Sunar u nás pohořel a Bebu jsme měli sensitiv a teď máme comfort ,ale vědět i o jiných možnostech tak bych šla do mléčka Hipp.

cb
25. led 2016

Pěkný den, my zatím žádnou zkušenost s kojeneckými mléky nemáme, ale budeme toto řešit, takže se ráda přidám do diskuze, protože by mě také zkušenosti zajímali, abych věděla co pořídit.

slunina
25. led 2016

Dcerku ani chlapečka jsem nekojila, oba jsou narozeni císařským řezem. U holčičky se nám osvědčila Beba, měli jí v Motolské nemocnici, jen jsme změnili druh z H.A. na PRO. Chutná a svědčí jí i nyní, když jí jsou dva roky.
Malého jsem rodila v Podolí, kde mají mateřské mléko a později střídají s Hippem Combiotik. S tím jsem také odcházela z porodnice a mohu říci, že malý nemá problém s vyprazdňováním ani bolavým bříškem, proto u této značky zůstáváme.

lenuli3622
25. led 2016

My kojenecké mléko používáme jako dokrm, protože nám mateřské mléčko nestačí. Hned od začátku máme jen Nutrilon zatím nám vyhovuje i když jsem si říkala že zkusíme i jinou značku 🙂

kacinda
25. led 2016

Tak my jsme pri prvnim ditku zacali nejprve s nutrilonem, ale maly nam po nem neustale zvracel a mlicko mu nesedlo, tak manzel nahodne koupil hipp bio combiotic a to bylo naprosto perfektni. Veskere trapeni prestalo a byli jsme spokoje i jak my, tak nas filipek. Nyni cekame kazdym dnem dalsi ditko, takze pokud zase nastane problem s kojenim, tak tentokrat uz nebudu vahat a jdu rovnou do hippu. Je to jedina znacka, s jejiz vyrobky jsem naprosto spokojena 🙂 takze budu hipp kupovat jak jednomu tak druhemu ditku 🙂

petracig
25. led 2016

Od malička pil syn hlavně nutrilon, ale později jsem zkoušela i jiné značky a v pohodě. Je mu jedno, jaká je to značka, hlavně že má svoje mlíčko v oblíbené lahvičce 🙂

bimmka
25. led 2016

Mám čerstvou zkušenost s dcerou, v půl roce odmítla mateřské mléko a to dokonce stylem, že mi začala zpět stahovat oblečení ať to dám pryč. Takže jsme museli na umělé, které jí chutná mnohem víc. Pro mě sice více práce s přípravou, hlavně večer. Jedna značka ji nesedla, ale teď už dobré a bříško sinestěžuje. Hold obě děti si řeknou stop v půl roce a s tím nic nenadělám. Naštěstí druhé aspoň pije UM, které první uplně zavrhlo.

a_nnysek
25. led 2016

Snažila jsem se kojit co nejdéle,ale i přesto jsme po devíti měsících dokojili ☹ Hledala jsem náhradu, četla recenze maminek a rozhodla se zkusit Hipp. Ten měl od první flašky úspěch, žádné bolení bříška ani jiné problémy..Teď má syn 16 měs. a rád si mlíčko ještě dá 🙂

smudlinka2019
25. led 2016

My máme zatím zkušenost jen u syna.Bohužel jsem pomalu nekojila a to co jsem měla malému ani nestačilo,tak jsme museli v podstatě od narození být na UM.Jelikož jsme měli prvni mimco a v těch značkách mlek jsme se moc nevyznali,ani vlastně neznali všechny značky, zkusil manžel když jsem byla v porodnici koupit mlicko od Hame.Docela ale trpěl na prdiky a tak jsme zkusili koupit pro nás známou značku Sunar.U toho jsme nakonec zůstali.Sice jsme ještě zkusili i mlicko z Nemecka,ale po něm měl hodně tuhou stolici.Tak že jsme se vrátili radši k Sunaru,protože ten už byl ověřeny.Teď cekáme na začátku března druhého syna,tak že uvidíme, jak na tom pak budeme s kojením a když tady ctu pozitiva na mlicko od Vás,tak asi i jednu krabici na vyzkoušení pro jistotu koupime 🙂

monunkaaa
25. led 2016

Krasny den,berusku jsem kojila do deviti mesicu. V osmi mesicich jsem ji na noc zacala prikrmovat mlekem,protoze moje uz ji na hlad nestacilo. Vyzkouseli jsme Sunar a Hipp. Vyhovuji ji obe mleka,ale vice se priklanim k Hipp. Ted pijeme 3 x denne Hipp Combiotic 2 a brisko moji princezny je moooc spokojene 🙂

zachrpe
25. led 2016

Kojila jsem dceru skoro 9 měsíců a od té doby sem tam ráno, ale hlavně večer do postýlky dostává Sunar. Jiné mlíčko jsme nikdy ZATÍM nezkoušely, neboť k tomu nebyl žádný důvod. ´TUK ´TUK ´TUK 😉

eva201106
25. led 2016

tato otázka je u nás teď velmi aktuální, chystám se ukončit kojení a rozhlížím se, čím ho nahradit, aby dcerka byla spokojená 🙂 takže si ráda počtu zkušenosti ostatních, a kdybysme vyhráli, určitě využijem 🙂

hohe
25. led 2016

My máme zrovna období přelomu... Malého pomalounku odstavuji a nabízím mu UM. Ale má rozmazlený čumáček a prsenko je prsenko... Občas Um vezme, občas ne... stále hodně kojím, ale potřebuji ho opravdu postupně odstavit, protože musím na operaci se zuby a začít brát léky na astma. No je to boj... Nechci být totiž radikální a utnout to šupem... HIPP jsme zatím nezkoušeli, ale máme to v plánu, až dobereme, to co jsme koupili 🙂

aninousek
25. led 2016

Dobrý den,starší syn byl hodně blinkací ,ale tohle mlíčko mu sedlo a zůstali jsme u něj

eva118
25. led 2016

Mlíčko Hipp zvítězilo u obou mých dětí. Když měl syn deset měsíců, začala jsem mít málo mléka, nedalo se nic dělat, musela jsem začít dávat um. Zkusila jsem více značek, ale klukovi neseděly, začal mít mírný průjem. Až jsem koupila mlíčko Hipp, tak problémy skončily ze dne na den, navíc mu moc chutnalo a vypil jej více než ostatních. Jednou jsem si dovolila mu pro zpestření udělat ráno jiné ochucené, jak zkusil, vyděšeně na mě koukl a odmítal ho vypít, tak jsem musela honem udělat jeho oblíbené. U dcerky jsem jiné ani nezkoušela, hned jsem koupila Hipp a taky jí chutná.

jaja01k
25. led 2016

Taky jsme s kojením bojovali, nakonec to u obou synů dopadlo tak, že od 3 měsíců jsem částečně dokrmovala, od 5 měsíců byli plně na umělém mléku. Starší dostával Bebu, protože mu ji dávali už v porodnici. S mladším to bylo horší, vyzkoušeli jsme několik značek, které mu ale neseděly a měl po nich problémy s bříškem. Až když jsem vyzkoušela Hipp, problémy přestaly a malý byl spokojený 🙂

p_ch
25. led 2016

od narození jsem dávala jen Hami.. všude jsem ho doporučovala. Od doby co syn vyzkoušel HIPP tak NIC jiného nedáváme. Stolice se mu upravila, nebolí ho bříško, nemá průjem a chutná mu. Tím, že je jen na UM tak kupuje hipp ve velkém.... kdyby byla nižší cena tak by to pro nás bylo lepší.. ale to se asi nedá nic dělat :(

niski
25. led 2016

Malá se narodila s váhou 2,6 kg v termínu a protože měla silnou novorozeneckou žloutenku, při kojení vypila málo. Nechtěla jsem to vzdát a zkusila jsem dávat 2x denně dokrm Hipp Combiotic, aby zesílila. Malá ho měla do 4 měsíců, krásně přibrala a už se normálně kojila, pak jsme ho postupně nahrazovali příkrmy a teď ho má večer místo kaše. Nakonec jsem ji kojila do 20 měsíců. Jiné UM jsme nezkoušeli, protože nám sedlo hned napoprvé.

janinasuch
25. led 2016

Zkušenost s kojeneckým mlékem mám už z porodnice. Anetka se narodila cisařským řezem,takže pár dni trvalo než jsem začala kojit. Za kojenecké mléko jsem byla hodně vděčná. Za měsíc nás čekají první příkrmy a následně kaše,kde se kojenecké mléko využije. Mám vybrané dvě značky, ale uvidīm co bude malé chutnat. 😉

leilunka
25. led 2016

Syn začínal v 6 ti týdnech na Nutrilonu, vydržel na něm rok a dále pokračoval v Sunaru 😀 světe div se, ale je mu 3,5 a pije ho pořád 🙂 Dcerka má zatím převážně MM ale také občas potřebuje přikrmit a je to opět Nutrilon 🙂 😉

zimkova
25. led 2016

Dobrý den, my jsme začali u syna Jakuba s Nutrilonem a ten on pije doteď. Číslo 5 pro velké dětičky. Davídek měl také Nutrilonek a teď máme Hipp. S mléčkem jsme velice spokojení. Vím, že v něm děti dostávají vše co potřebují pro svůj vývoj. Proto mléčka neustále kupujeme. Kluci mléčko velmi rádi lížou jen tak z odměrky. Mají to vždy za odměnu. 🙂 Mléčko pijeme teď už jen ráno a večer. Přes den normální strava a někdy i obyčejné mléko.

My pijeme mléčko rádi,
jsme s ním velcí kamarádi.
Ráno, večer před spaním,
lahvičku už uháním.

Mami, mami, kde je mléčko,
ať celý den já hezký mám.
V noci potom nepláču,
protože plné bříško mám.

Mléčko pil i můj bráška,
který je teď předškolák.
Dá si ale také mléčko
a divím se jak moc rád.

Pijeme ho společně,
na sílu a na zdravíčko,
dáváme si Hipp mlíčko.

germaine
25. led 2016

Zdravím, já jsem obě děti poměrně dost dlouho kojila, nyní když už naštěstí nekojím, tak kupujeme Sunar....nejspíš z nostalgie, že jsem ho jako malá dostávala já (dřív jak říká máma se UM propagovalo hodně, že je to to nejlepší pro miminko 😀)

mkrelo
25. led 2016

Dobrý den,
Já jsem syna kojila, ale od mala byl brekavý a neklidný. Nevím, zda mel málo mléka, ale na doporučení MUDr. jsme zacali podávat mléko. Značka Hami mu způsobovala zácpu, sedla nám Beba a pak Hipp. Sice cenově dražší, ale syn po Hipp nemel ani zácpu, ani bolení bříška. Takže Hipp- sice dražší, ale zas splnil všechny požadavky a syn ho rád pije.

zuzaaanka
25. led 2016

Hezky den preji, ja jeste naseho rocniho syna kojim, ale otazka umeleho mleka je uz na poradu dne, protoze se chystam obcas do prace a orazit si vecer s kamaradkou rozhodne prospeje jak me, tak mrnouskovi 🙂
Vyhrat by se nam libilo, radi bycho mleko Hipp vyzkouseli, zda mu sedne 🙂
Hezky den!

verkaunka
25. led 2016

Zdravím, tak u nás jsme v prvním roce vyzkoušeli dva druhy mlíčka, jeden se osvědčil a ten kupuji ve velkém... mlíčko od Hipp jsem koupila zatím dvakrát a také veliká spokojenost, takže to tak nějak střídám, naší holčičce je celkem jedno, jaká je to značka, hlavně že má své mlíčko a spokojené bříško...

mari90
25. led 2016

Ja kojila necele tri mesice, pak uz to proste neslo. Nejdrive jsme zacinaly na Nutrilonu, ale ten dceri absolutne nesedl, mela po nem zacpu a caste koliky. Pak jsme presly na Bebu a je na doted. Ale puvodne jsem chtela jit prave do Hippu, protoze jsem na nej slysela samou chvalu, ale manzel tehdy prinesl Bebu a uz jsme u ni zustaly. Jestli budeme mit jeste nekdy miminko a opet nastane problem s kojenim, vyhraje u nas urcite mleko Hipp.