Už jste vyzkoušeli nákupy u nás na Rohlíku?

klararohlikcz
27. led 2016

Milé slečny a dámy,
Dny s Rohlik.cz jsme na Modrém Koníku měli již před Vánocemi.
Už jste některá vyzkoušela nákupy na Rohlíku? Zajímal by mě názor, zda jste byli spokojené nebo zda se něco nepovedlo. Pokud s nákupem u nás ještě váháte, tak by mě zajímalo proč a jestli to můžeme zlepšit nebo něco doplnit 🙂
Těším se na vaše názory

Krásný den
Klára

lenula4
27. led 2016

Na rohlíku jsem nakoupila již 3x a pokaždé bylo vše v pořádku. Také online komunikace při nákupu je bezvadná. Oceňuji taky lidský přístup řidičů, kteří donesou nákup až domů. 🙂

klararohlikcz
autor
27. led 2016

@lenula4 to jsme moc rádi 🙂 a jinak nakupujete standardně v klasickém obchodě?

vvlladka
27. led 2016

já bych ráda zkusila nákup na rohliku ale bohužel nejsem z prahy a brna

lenula4
27. led 2016

@klararohlikcz ano, jinak standartně v obchodě, podle mě tyhle internetové obchody mají smysl při větších/těžších/objemnějších nákupech (dovoz domů, nemusí se s tím člověk tahat, pokud nemá auto). Moc by se mi potom nevyplatilo běžně přes internet nakupovat (ať už z důvodu ceny za dovoz, denodenní nákup by se mi prodražil).
Neplánuje třeba rohlík den bez ceny za dopravu? 🙂

klararohlikcz
autor
27. led 2016

@vvlladka kde bydlíte?

klararohlikcz
autor
27. led 2016

@lenula4 sledujte nás minimálně na Facebooku 🙂 občas takové akce máme 😉 Jinak pokud byste nakupovala častěji, tak se se určitě vyplatí Rohlík Premium za 1999 a poté máte na rok dopravu zdarma a i když máme plné časy rozvozu, tak zákazníci s Premium mají vždy volno 🙂

lenula4
27. led 2016

@klararohlikcz na facebooku sleduju a o těchto účtech vím 🙂

terkao
27. led 2016

Ráda bych vyzkoušela, ale bohužel nejsem z Prahy ☹

klararohlikcz
autor
27. led 2016

@terkao Terko, kde bydlíte?

terkao
27. led 2016

@klararohlikcz Praha východ Kostelec nad Černými Lesy.

vvlladka
27. led 2016

kousek od Znojma klararohlikcz

klararohlikcz
autor
27. led 2016

@terkao
@vvlladka zaregistrujte si prosím email a vaši adresu u nás na stránkách a třeba vás brzy překvapíme 😉

evaviki
27. led 2016

Nakupuji pravidelne (naposledy vcera vecer 😀)
Jedina ma vytka je ovoce a i zelenina, nekdy mam pocit, ze lidi, co ho vybiraji, tam bud hodi cokoliv, nebo nevedi, jak ma vypadat zrale ovoce.. Banany musim obvykle par dnu nechat dozrat.. I kdyz vcera jsem snad poprve dostala krasne banany 🙂
Ale z objednavani manga, avokada, brambor - to uz jsem vylecena a radeji si zajdu do obchodu..

klararohlikcz
autor
27. led 2016

@evaviki To mě moc mrzí, pošlete mi prosím do zprávy email ze kterého objednávate a mrkneme se na to. Navíc ted budeme přidávat s novým dodavatelem právě avokádo, mango, brambory a další asi 50 produktů a to už bude mnohem mnohem lepší 🙂 Jinak třeba jablka už je nový dodavatel a tam si myslím, že jsou jablka super 🙂

evaviki
27. led 2016

@klararohlikcz ja si nemyslim, ze to je o dodavatelech, ale o tech, co to vybiraji..
email poslat muzu, ale jde o starsi objednavky.. na banany jsem si uz zvykla a vim, ze kdyz je necham par dnu, budou ok.. Takze uz to ani neresim..

klararohlikcz
autor
27. led 2016

@evaviki když pošlete email, budu ráda, protože se mrkneme, kdo vám to připravoval. Určitě může být chyba na obou stránách, ale věřím tomu, že se to zlepší s novým dodavatelem 🙂

mrshka
27. led 2016

@klararohlikcz plánujete i Zlín a okolí? (Otrokovice, Napajedla..)

mkrelo
28. led 2016

Určíte bych vyzkoušela, ale bydlíme až na západě . Západní Čechy-Stříbro .

klararohlikcz
autor
28. led 2016

@mrshka zaregistrujte svůj email + adresu a třeba vás překvapíme 🙂

klararohlikcz
autor
28. led 2016

@mkrelo tam se mi narodila tchýně, tak bychom asi měli jít i tam😀 zaregistrujte prosím svůj email + adresu a třeba vás překvapíme 😉

twoangels
28. led 2016

Bohužel ne, protože nejsem ani z Brna, ani z Prahy ☹

dobrmania
28. led 2016

Já nakupuji na rohliku vcelku pravidelně a vždy jsem zatím byla stoprocentně spokojena, i s ovocem a zeleninou. Oceňuji ( a taky dost často využívám 🙂 ) hlavně dodání do 90 minut a také zboží, které se v kamenných obchodech sehnat často nedá (farmářské a bio produkty). Za mě určitě palec nahoru !!! 😉