Týdenní soutěž - Chtěli byste 3 hodiny týdně času navíc?

klararohlikcz
14. pro 2015

Milé maminky, těhotné i zatím netěhotné☺ Jsem moc ráda, že vám tu tento týden můžu představit naši službu Rohlik.cz. Jsme mladá firma, která chce změnit nakupování v České republice. Jestli už nechcete trávit čas v obchodním centru a kupovat stale stejné potraviny jako mají všude, tak jsme tu přesně pro vás. A co je super, nemusíte nákupy plánovat, my vám je dovezeme už do 90 minut v Praze a Brně.

Nákupy potravin online šetří minimálně 3 hodiny týdně váš čas i vaše nervy v přeplněných obchodních centrech, tak mám tu pro vás velkou týdenní soutěž!

Řekněte mi co by jste dělali, kdyby jste měli 3 hodiny času týdně k dobru?
A můžete k tomu připojit fotku či namalovaný obrázek s tím, co byste s časem dělali. Příspěvek i případně fotku vložte sem do příspěvku. Jelikož je to týdenní soutěž, tak tu příspěvky můžete vkládat až do neděle 🙂
Na konci týdne 5 z vás vyberu a dostanete jeden z balíčků od společnosti Henkel s pracími prostředky Silan a Persil a také jsou ve hře 2 poukázky v hodnotě 1200 Kč na nákup u nás na Rohlik.cz

Tak co vy na to, co byste dělali s 3 hodinami týdně navíc?
Moc se těším na vaše příspěvky🙂

sweet81
14. pro 2015

Kdybych měla pro sebe každý týden 3h času, tak bych chtěla zas chodit na Bikram yogu.

olusenka
14. pro 2015

3 hodiny týdně? Bohužel moc málo, potřebovala bych 3 hodiny navíc denně, ale člověk by měl být rád i za to málo, kéž by to šlo. Určitě je na vině i moje špatná organizace, ale často nestíhám, a pořád nestíhám vše, co bych chtěla. Často chodím spát ve 3 ráno a od 7 zase funguju. Čas navíc bych využila pro učení angličtiny, konečně bych dohnala deník na památku pro obě děti, a rozhodně i víc času pro sebe obecně, a času s manželem bez dětí. To nemáme skoro vůbec.

sandi777
14. pro 2015

Za 3 hodiny navíc ? Nejraději bych je strávila s rodinou, protože nikdy člověk neví co se stane a kdy je to poslední možnost se s milovanou osobou vidět. 🍀🍀🍀

tajemna30
14. pro 2015

No já budu upřímná, promilovala je s manželem 😀

lucianapolis
14. pro 2015

Šít, šít a tvořit 🙂 protože s mládětem to moc dobře nejde 🙂

luciepisek
15. pro 2015

Kazdy den je tvoren nasim drahocennym casem...proto ridme se proto svym vnitrnim hlasem ....
rikate 3 hodiny navic?
Tak co se tyce me...vetsinu casu bych jeste mnohem vice venovala rodine. Spolecne stravene chvile se zmeni pak v nase vzpominky, ktere si v sobe uchovame naporad. dulezite pro naseho skoro rocniho synka. Beztak vsichni zavzpominate nekdy na sve detstvi - a prave z nasich vzpominek je tvorene. Nase detstvi a dospivani hraje dulezitou roli v zivote kazdeho z nas. Ja mam vzpominky krasne , nyni jsem uz taky maminka a svemu synkovi se snazim zajistit krasne detstvi ...proto kdyz by byl pritel zrovna doma vetsinu z tech 3 hodin bych venovala rodine
Dalsich par chvil bych venovala sama sobe.a to tak abych si relaxovanim zajistila biopsychosocialni pohodu.
a nakonec bych potrebovala nutne zehlit .!
Absolutne nestiham pradlo se mi vrstvi , protoze mohu zehlit jen kdy syn spinka pres den nebo az vecer.z bezpecnostnich duvodu .malicky leze a splha vsude mozne . Musim ponocovat nekdy kvuli tomu a nebo nejsem kvuli nedostatku energie vubec schopna... proto by se mi hodil cas navic v den kdy ma pritel volno treba pro zehleniiii 🙂

joannah13
15. pro 2015

Jeeee ja bych spala, ale treba jen hodinku.. nekdy mam pocit, ze ten den tak rychle utece a ja nic nestihnu, protoze se venuji malemu a tak bych ten cas venovala asi sobe na nejaky relax nebo kuteni doma a v lete kolem baracku a taky bych se naucila sit 😀 ale jak znam me dite, beztak by me nenechalo nic z toho delat 😀

edeltraut
15. pro 2015

Kdybych měla tři hodiny týdně navíc, tak bych je určitě věnovala dětem 🙂. Máme doma hospodářství a času moc není. I když se snažíme trávit odpoledne společně, ne vždy to jde ......... ☹. Takže bych s dětmi jela konečně do bazénu (což už jim nějaký týden slibuji), šli bychom na dlouhou procházku, hráli stolní hry a nebo se jen tak váleli u televize 🙂.

kkouzlo
15. pro 2015

Mít tři hodiny týdně (je to málo :D) navíc, tak kašlu na domácnost a děti, tomu věnuju veškerý svůj čas, a chodím cvičit/běhat, občas na masáž...... prostě se věnuju sobě 🙂

hnandezz
15. pro 2015

tak hodila bych nozky.nahoru a venovala se sama sobe. jelikoz ted toho casu na.sebe neni moc.🙂

verkaunka
15. pro 2015

Kdybych měla možnost dostat tři hodiny týdně navíc, tak bych je darovala i manželovi, aby měl možnost s námi trávit více času, a nebyl pořád v práci... co by za ty tři hodinky dal 😀.. a kdyby ta možnost nebyla, tak bych je trávila s naší holčičkou, a byly by to tři hodinky jen o hraní, mazlení, výletu a neřešení absolutně ničeho 🙂

zaludova
15. pro 2015

Já budu sobecká, ale já bych se vykydla na pláž...pěkně do teplíčka...načerpala sluneční paprsky a odpočinula bych si od toho shonu....jo a na jednu hoďku by tam mohl přijít nějakej hezkej masér 😀...no a díky tomu odpočinku bych mohla efektivněji využít čas se svými blízkýmy, protože bych byla krásně naladěná a měla víc energie 🙂

pavlikovarenata
15. pro 2015

Já bych nejspíš neudělala vůbec nic 😀 V prvé řadě bych se asi nemohla rozhodnout zda jít raději ke kadeřníkovi, na kosmetiku, na masáž, zasportovat si, nebo do kina, divadla,... A než bych pak nachystala manžela, 2,5letého rošťáka a půl roční mimino na svůj odchod, tak by bylo po třech hodinách 😀

skyvik
15. pro 2015

Uff, celé tři hodiny bez dítěte? No, první bych asi uklízela největší bordel v bytě, druhou se válela s kafíčkem a buchtou na klíně, a tu třetí už bych zase myslela na malou a na to, jak si budeme hrát a já budu celou dobu stavět věže z kostek (když se hecnu, tak i pyramidu 🙂), koukat do leporela a jak magor říkat: "Koník dělá iiiahá, pejsek haf haf.." :D Ale být tak někde na pláži, spát, opalovat se, spát, popíjet drinky, spát.. to by mi vlastně ani tři hodiny nestačily 🙂

lenass
15. pro 2015

U mě je to jasné, tři hodiny času bych si ukradla jenom pro sebe, ten se mi už pár let nedostává. Až by mě to omrzelo, tak bych ráda strávila čas s rodinou - bez vaření, uklízení a ostatních domácích prací. Procházky, puzzle, čtení pohádek a lenošení. 🙂

renatka16
15. pro 2015

Asi bych se už pustila do psaní bakalářské práce 🙂

ustarana
15. pro 2015

Chcela by som robiť toľko vecí, že ani neviem, čo by to bolo skor. Čas by som asi venovala deťom a manželovi, šitiu a čítaniu.

jija
15. pro 2015

V planu by byla určitě kosmetika, kadeřnictví, masáže,kavicka nebo něco podobného realita by asi byla jiná - uklid, nákupy, výroba hracek oblečení pro moje děti, stejně jako když mam 3 hodiny tydne volná když je mladší ve skolce 😀

olidor
15. pro 2015

Pokud jde o to jak strávit užitečně 3 hodiny volného času, tak mám jasno🙂 Strávila bych sexovaním😀 Ale asi by to bylo na kratší čas🙂 Tak zbytek času bych věnovala žehlení😀 To je reálnější i nutnější😀

sisinka12
15. pro 2015

dobrý den,mohu odpovědět z vlastní zkušenosti...Bylo mi smutno a myslela jsem jen na děti.... ☹ ☹
vysvětlím--končím mateřskou dovolenou a syn už si začíná zvykat ve školce tak ho dávám na ty 3 hodinky týdně.mohu mám říct že s dvěma dětma a skoro 5,5let doma na mateřské se asi každá maminka těší na to až si trochu odpočine a bude mít čas, pro sebe a na své koníčky-já se také těšila.
ale mohu vám říct,že opak byl pravdou ☹ ☹ když jsem zůstala doma bez dětí ,neměla jsem na nic náladu a ani se mi nechtělo nic dělat, pořád jsem na ně myslela a těšila se,až ty 3 hodiny utečou a budu si moct dojít aspon pro jednoho do školky.je to paradox já vím,ale více věcí udělám s dětma a v jejich blízkosti, než bez nich.je to asi dané tím,že jsme matka a že nemáme ani jednu babičku či dědu na hlídání, proto jsem děta 24hodin denně.
proto mít 3 hodiny týdně pro sebe nemusí být ještě PRO RADOST....krásné svátky Jitka 😉 😉

zuzikuzlik
15. pro 2015

spinkala bych 😉😉😉

esterka610
15. pro 2015

Zařídila bych, aby to volno měl i manžel, protože naše dvojčata se k nám v noci stěhují do postele a horkotěžko máme kdy chvilku jen sami pro sebe. 😀

gryfis
15. pro 2015

Tak já už si na spánek kupodivu stěžovat nemůžu.. ale taková dlooouhá klidná koupel s jídlem, které mi nikdo nechce sníst a s nějakým lehce neslušným filmem u toho.. aaaach.. už dost pohádek, už dost zdrhání s jídlem před malým, už dost bouchání na dveře, když se koupu a nebo házení hraček do vany.. a ehm.. ještě se před tím v klidu královsky "vytrůnit" aaach... 😀

myska84
15. pro 2015

3 hodiny pro sebe bych strávila s naší 4 letou cácorkou. Máme doma 7,5 měsíční, špatně spící batolátko a to už od narození. Od rána do večera koloč bez přestávky - kdo zažil chápe. Snažím se naší malý velký věnovat neodstrkuju ji, ale tolik mi chybí naše společný chvilky, společný usínání, čtení pohádek před spaním....

lenula4
15. pro 2015

Jám bych buď vyrazila na nákupy nějakého oblečení nebo bych své 3 hodiny volna využila na to abych ukojila svého koníčka a zašla bych na nějaký film do kina.

zuzka3112
15. pro 2015

Já bych ty tři hodiny věnovala sobě a muži. Nějak se vše točí kolem malého (beru to jako samozřejmost). Začíná postávat a zkoušet to všude, kde může..takže dáváme pozor na úrazy. To je pořád něco... a nějak nám nezbývá času pro sebe navzájem. Ráda bych tyto tři hodiny věnovala nám, kupříkladu romantická večeře, nebo divadlo, konzert filharmonie... a pak teda techtle mechtle že jo 😀 😀 😀

megy
15. pro 2015

já se přiznám, další tři hodiny navíc bych nechtěla, jelikož se snažím využít každou možnou chvilku být nejen s dětmi, s manželem, rodinou, ale najdu si čas i při tom všem na domácí práci přes PC. další tři hodiny bych spíš věnovala manželovi 🙂 😅

ladyhacek
15. pro 2015

¨3h? hhmm no záleží na tom zda by byli i se synem nebo jenom a jenom moje.
Se synem bych šla na procházku nebo se sním hrála.
Syn se stále v noci budí a já bývám nevyspalá, syna miluji,ale občas bych chtěla čas jen a jen pro sebe.
A ty tři hodiny by byli ideální > dala bych si horkou vanu, masáž a nebo si jen odpočinula a dala si v klidu čaj a cukroví 😉

zhalickova
15. pro 2015

Věnovala bych tento čas navíc naší ctyrnohe mazlici. Pořídili jsme si ji v lete, to byly deti stále na dvoře. Ted v zimě jsou hlavně ve vnitřním a naší Jessie tento čas chybi. A mně taky. Jenže se neumím rozkrajet. Nemůžu hnát nemocne dite ven jen proto, aby byla naše nejmenší spokojena. Snažím se s ni byt co nejvíc, ale při péči o tři deti, kdy manžel jezdí večer to jde těžko. Ještě do toho chodím uklízet moji babičce, takže času vůbec není. Potřebovala bych se naklonovat, abych se zavdecila všem.

schiferka
15. pro 2015

Odpověď je jednoduchá a strohá 😀 Spánek, zkrášlení se a hurá za zabavou.... Opravdu, byla bych sobecka 😲 a užila bych si ty tri hodiny, protože uz nějaky ten patek nevim, co to volno vubec je 😀