Týdenní soutěž - Chtěli byste 3 hodiny týdně času navíc?

klararohlikcz
14. pro 2015

Milé maminky, těhotné i zatím netěhotné☺ Jsem moc ráda, že vám tu tento týden můžu představit naši službu Rohlik.cz. Jsme mladá firma, která chce změnit nakupování v České republice. Jestli už nechcete trávit čas v obchodním centru a kupovat stale stejné potraviny jako mají všude, tak jsme tu přesně pro vás. A co je super, nemusíte nákupy plánovat, my vám je dovezeme už do 90 minut v Praze a Brně.

Nákupy potravin online šetří minimálně 3 hodiny týdně váš čas i vaše nervy v přeplněných obchodních centrech, tak mám tu pro vás velkou týdenní soutěž!

Řekněte mi co by jste dělali, kdyby jste měli 3 hodiny času týdně k dobru?
A můžete k tomu připojit fotku či namalovaný obrázek s tím, co byste s časem dělali. Příspěvek i případně fotku vložte sem do příspěvku. Jelikož je to týdenní soutěž, tak tu příspěvky můžete vkládat až do neděle 🙂
Na konci týdne 5 z vás vyberu a dostanete jeden z balíčků od společnosti Henkel s pracími prostředky Silan a Persil a také jsou ve hře 2 poukázky v hodnotě 1200 Kč na nákup u nás na Rohlik.cz

Tak co vy na to, co byste dělali s 3 hodinami týdně navíc?
Moc se těším na vaše příspěvky🙂

kspp1
15. pro 2015

Je opravdu důležité, v kterou denní či noční dobu by to bylo. V noci je to bez debat 🙂 A přes den - já nevím, já už se vždycky tak těším na 8 večer, že bych to nenatahovala.Ale kdyby se manžel postaral o malou, asi bych se vrátila ke svým koníčkům - něco bych tvořila nebo bych sportovala - vyjela si na kole, šla si zaběhat, nebo bych se nahlásila na nějaký zajímavý vzdělávací kurz, abych doma nezakrněla 🙂

strawberr
15. pro 2015

Cože bych dělala s 3 hodinami navíc? 🙂 No, určitě je využila na maximum, protože jsem studující maminka a studium mi bere hodně ☹ Třeba bych se při troše volného času věnovala kreslení a malování do svého čekacího deníčku, nebo vyráběla věcičky na newborn focení pro maminky čekatelky 🙂 ... A když už bych se nezabývala kreativním vyžitím, spala bych jako Šípková Růženka 🙂

1miska
15. pro 2015

svůj čas - 3 hodiny - bych nejraději věnovala manželovi aby jeden den došel domů z práce o tři hodiny dříve a stihl tak vzhůru ještě obě naše holky.... a kdybych si ho musela nechat pro sebe, rozdělila bych ho na 7 casti a každý den si uzila 25 minut horké vany - nyní si každý den "uzivam" jednominutovou rychlou sprchu. A u toho naložení ve vaně bych věděla, že můžu vypnout uši a neposlouchat z kterého pokojíku se bude ozývat "mamí" 😎

mysicka_lb
15. pro 2015

Já bych ty tři hodiny věnovala manželovi, synovi i spánku zároveň🙂. Vlezla bych si mezi ty dva a přitulila se k nim.

kimby
15. pro 2015

3hod týdně bych ušetřila a pak je využila na konci měsíce jako celek 😀 A protože při 2 malých dětech je málo času na vše, natož na naše bláznivé akce, kterých jsme se rádi s manželem zúčastňovali, zase bych něco podnikla.
Vyčistila tím hlavu od běžných starostí a stereotypu.
Ale co....sranda musí být i kdyby na chleba nebylo 😵

maiwa
15. pro 2015

Já bych si šla zacvičit bikram yogu a ve zbytku času bych manželovi uvařila dobrou večeři.

ukeke
16. pro 2015

Nevedela bych co s nimi😉 a nekomu bych je venovala...mam rada svuj zivot i s tim kazdodennim shonem,tak jak je..mam pocit,ze ziju naplno a uzivam su kazdou minutu dne,i kdyz nekdy je to na zblbnuti🙂

jajinka25
16. pro 2015

jelikož máme 4 měsiční princeznu a největší část dne se věnuji jen jí tak já bych ty tři hodinky spravedlivě rozdělila:
1. hodinku bych věnovala svým chlapcům vyrazila jen s nima kamkoliv kam by chtěli jen s nima.
2. hodinu bych věnovala sobě, naložila bych se do vany a udělala neskutečný relax ( co je malá se jen sprchuji abych byla co nejrychleji venku z koupelny kdyby mne potřebovala)
3. hodinku bych věnovala svému muži jelikož mi byl a je hroznou oporou ( třeba hned po té koupeli a užili by jsme si tak jako dlouho ne ) 😵

krikul
16. pro 2015

Protoze moji male se venuji neustale a manzelovi o vikendech jak jen to jde, tak i ja bych ty 3hodiny ukradla pro sebe. Sla bych do bazenu, do sauny a zacvicit si, jelikoz na tohle ten cas nemam a doma se cvicit nejak nedonutim tak nevim nevim zda svou vysnenou postavu dotahnu do konce 😀

bara_doc
16. pro 2015

Uvařila bych muži večeři, koukli bysme na film a dali si lahev našeho oblíbeného vína

evulina77
16. pro 2015

no otázka je, jestli by to bylo s dětma, nebo s hlídáním dětí. Pokud s dětma, tak bych to asi ani nepoznala a jen tlačila tu svou káru dál. Pokud bez dětí, tak bych šla rozhodně ven a to neljépe sama, nakoupit, projít si město, případně i cvičit. Po těch letech na mateřský je těžký být sama nebo jen v dospělácké společnosti. Děti mám moc ráda, ale když není hlídání je to někdy pěkně ubíjející a neustále řiším jen logistické oříšky... 😀

kiki83
16. pro 2015

ja bych si dala poradnou koupel,od narozeni syna se totiz jen sprchuju rychlosti blesku,protoze bud mam strach,ze se probudi,zjisti,ze je sam a zacne rvat,nebo na me nervozne kouka z autosedacky a nebavi ho,ze se nevenuju mu...takze takova poradna klidna koupel by stala za to,a pak by to jeste chtelo zlikvidova ten bordel,co se tu hromadi,jak nestiham poradne uklizet 🙂

pidisek
16. pro 2015

Jupíím to by bylo super, být s dětmi ne 24, ale 27 hodin denně! I tisíc hodin by bylo málo! Mnohdy stačí je dlouhé minuty jen pozorovat...dvojčátka jsou neutuchající zdroj inspirace a den má na tohle opravdu málo hodin! 🙂 🙂 diky Rohlíku!

miskadis
16. pro 2015

Samozřejmě bych celé tři hodiny pěkně prospala😀

sosama
16. pro 2015

Tak 3 hod. týdně navíc pro sebe, ty by se hodily🙂 Vím úplně přesně co bych dělala, vzala bych auto a jela na toto místo, kde nikdo a nic není, jen ticho a nádherná příroda. Nemám to vůbec daleko, což je velká výhoda 😉 Mohla bych tam být celý den, jak je tam nádherně. Ty 3 hod. týdně by mi tam stačily, abych se zrelaxovala a pořádně vypnula od všech starostí...ať je léto nebo zima, je to tam kouzelný...nedotčená příroda člověkem, jen ryby, ptáci, nebe, čistý vzduch...a hlavně....to TICHO 😵
Svojí dcerku miluji nadevše na světě, ale občas vypnout musíme každý, aby vše fungovalo tak jak má🙂

lezdr
16. pro 2015

Já bych si četla 🙂 .
Možná i pohádky ... 😉

pavlinpaj
16. pro 2015

Spanek a vecer bych se urcite nalozila do vany, dala si vino a relaxovala 🙂

makretek
16. pro 2015

Já bych ty 3 hodiny věnovala svému manželovi, protože většina našeho času padne na děti a práci kolem domečku.

prada11
17. pro 2015

Určite bych uklidila a pak se naložila do vany. Tyhle dvě činnosti momentálně nějak nestíhám u naší holčičky. Vždy vše jen v rychlosti. Úklid na etapy a místo vany rychlá sprcha.

hohe
17. pro 2015

Kdybych měla tři hodiny týdně pro sebe... No teď napíšu, že bych chodila cvičit... Pak mě napadá, že bych k tomu potřebovala zvukotěsnou místnost, která, když do ni vejdu, tak nepůjde z venku otevřít a já bych si v klidu četla, nebo poslouchala muziku... Ale všichni víme, co bych dělala... Zachumlala bych se do peřin, zavřela oči a do tří sekund spala 😀 😀 😀

pavlavidenska
17. pro 2015

3 hodiny navíc.. nabízí se několik možností jak je využít.. já bych asi upekla ještě jeden druh cukroví a připravila se tak na pohodové vánoční svátky s rodinou 🙂

markytka_1
17. pro 2015

brala bych je na spánek nebo na dodělání cukroví, malé začínají asi zoubky či co, tak je celý dny protivná, takže ji mám akorát tak na rukách, jelikož to ji v poslední době aspoń trochu uklidní, a tak dělám jedno celej den a stejně není hotovo ☹ a nebo si v klidu sednout, jen já a dát si v klidu čaj a nohy nahoru 🙂

lenkasubrtova
17. pro 2015

Kdybych si lehla, stejně neusnu. Pustila bych si horor a ládovala se něčím dobrým 😀 😀 😀

zanri
17. pro 2015

3 hodiny času týdně k dobru? A malého by mi někdo pohlídal? Protože pokud ne, tak by to byl jen o 3 hodiny delší týden a nic by se asi nezměnilo🙂

hojda
17. pro 2015

Čtu si tu ty odpověďi a stejně je mi jasné, že všechny bychom byly o 3 hodiny týdně déle tady na koňovi 😀 😀 😀 .

irenoslava
18. pro 2015

za mě bych bud chrněla nebo bych si zajela na nějakou masáž nebo třeba do sauny

evusk
18. pro 2015

Protože jsem na mateřské dovolené, moc času mi nezbývá ne mé koníčky. Prosila jsem Ježíška o několik knížek, tak bych sedla a hrála si na knihomola🙂 A kdybych nechtěla zrovna být knihomolem ale akční dívčinou jako před porodem, šla bych na kolo nebo si plácnout s partou kamarádů svůj oblíbený volejbálek🙂

berusinecka
18. pro 2015

Krásná představa 🙂 Celý týden, celý měsíc, celý rok se starám o děti, manžela, psa, kočky, na mě samotnou, na mé koníčky, záliby,... mi nezbývá čas a já vše odkládám. Asi na podzim života. 🙂 Proto bych byla čistě sobecká a využila čas jen pro sebe. Četla bych, oskenovávala bych všechny negativy,... po mém tatínkovi, udělala z nich výstavu, věnovala se rodokmenu, sepisovala bych zážitky tetiček a strýčků-kteří mají nějaké vzpomínky s mými rodiči, śila bych hračky onkologicky nemocným dětem, tvořila bych výrobky,.... bylo by to krásné a snad se k tomu všemu dostanu 🙂

misel2410
18. pro 2015

Kdybych to měla říct teď v okolí vánoc, určitě bych doháněla to,co nestíhám 🙂 Vánoční úklid jsem letos vynechala.Sama s 15ti měsíčním ďáblíkem bych mohla uklízet pořád dokola 😀 Takže bych potřebovala víc času na dodělání cukroví.Rohlíčky se jaksi nepovedly, takže je musím dělat znovu. Dělám je pro mamku a zbytek rodiny. Jsou její nejoblíběnější a ona péct kvúli práci nestíhá, takže peču pro celou rodinu já. Dále mě chybí vlastnoručně nazdobit 7 skleněných baněk a řeknu vám, je to piplačka.Jinak kdybych měla 3 hodiny času k dobru, musely by být i se zajištěným hlídáním 😀 to bych je věnovala sobě-sport,kniha,spánek nebo nějaké welnes.A určitě bych si aspon hodinu vyhradila pro syna, jako náhradu za počet minut strávených u sporáku nebo u dřezu.Ale žijeme jen jednou, takže si čas spíš užíváme spolu,chodíme na návštěvy a procházky. 😉

adelka21
18. pro 2015

Masáž, kosmetika, kadeřník, sauna. Jedno v jakém pořadí 😀