Týdenní soutěž - Chtěli byste 3 hodiny týdně času navíc?

klararohlikcz
14. pro 2015

Milé maminky, těhotné i zatím netěhotné☺ Jsem moc ráda, že vám tu tento týden můžu představit naši službu Rohlik.cz. Jsme mladá firma, která chce změnit nakupování v České republice. Jestli už nechcete trávit čas v obchodním centru a kupovat stale stejné potraviny jako mají všude, tak jsme tu přesně pro vás. A co je super, nemusíte nákupy plánovat, my vám je dovezeme už do 90 minut v Praze a Brně.

Nákupy potravin online šetří minimálně 3 hodiny týdně váš čas i vaše nervy v přeplněných obchodních centrech, tak mám tu pro vás velkou týdenní soutěž!

Řekněte mi co by jste dělali, kdyby jste měli 3 hodiny času týdně k dobru?
A můžete k tomu připojit fotku či namalovaný obrázek s tím, co byste s časem dělali. Příspěvek i případně fotku vložte sem do příspěvku. Jelikož je to týdenní soutěž, tak tu příspěvky můžete vkládat až do neděle 🙂
Na konci týdne 5 z vás vyberu a dostanete jeden z balíčků od společnosti Henkel s pracími prostředky Silan a Persil a také jsou ve hře 2 poukázky v hodnotě 1200 Kč na nákup u nás na Rohlik.cz

Tak co vy na to, co byste dělali s 3 hodinami týdně navíc?
Moc se těším na vaše příspěvky🙂

halickovamarie
19. pro 2015

Přemýšlím co bych ty tři hodiny dělala a v tom vidím krabici plnou fotografií, které nejsou ještě seřazeny v albu. Takže bych konečně roztřídila fotky a to i ze svatby. Osm let říkám, že to udělám, ale stále není čas. A ve zbylém čase, bych vybrala fotky k vyvolání. Tři roky mám fotky jen v počítači a nejsem schopná je poslat na vyvolání. Tak snad už mi to příští rok vyjde. Tento rok si už šanci nedávám.

tichackova
19. pro 2015

Tri hodiny navic?? Manzel s dcerou bych vypakovala k babicce a kdyby jeste nekdo pridal nejakou tu kacku😀 sla bych na kosmetiku. A nebo to proste zalomila na posteli a uzivala si tri hodiny nerusenyho spanku, kdy mi nikdo nechrape do ucha, nikdo me neokopava a nekrade mi perinu😀

ilonne
19. pro 2015

Ja bych si celé tři hodiny četla knížku. To je můj sen uz od prvního porodu. V klidu si moci přečíst oblíbenou knížku.

kubicek11
19. pro 2015

Popravdě řečeno, kdybych ty tři hodiny opravdu měla, tak bych se jich vzdala a dala je někomu, kdo je opravdu potřebuje a využije. Mám tak báječného přítele, že stíhám i odpočívat. A nedokážu si zatím představit, že bych šla někam bez malého. Spoustu věcí dělám, když spí (třeba i toto 😀) a když je vzhůru, tak se snažíme být u něj, protože dělá první samostatné krůčky a každý den jich udělá o něco více a já se o to nechci připravit. No uvidíme co budu říkat, až budeme mít jednou děti 2. 😀

mon_88017
19. pro 2015

Konečně bych se dokopala na kondiční jízdy, aby to už nikdy nedopadlo tahle 😎

aklin
19. pro 2015

3 hodiny navic bych rada stravila v nejakem wellnes centru bez ditete a manzela. Sice dcera mi da zabrat, ale miluji ji z celeho srdce. Jenze i maminka potrebuje odpocinout si, nabrat sily na dalsi radeni pulrocni dcery.

mkrelo
19. pro 2015

Tři hodinky bych věnovala setkání s těmi, které moc nevidím. Jelikož jsme se přestěhovali, vymyslela bych misto, kde bychom se sešli a dali sraz.Klidně i s dětmi. 🙂

petracig
19. pro 2015

3 hodiny týdně navíc bych strávila relaxací a čtením knížky, ani k jednomu jsem se už dlouho nedostala 🙂

kajjina
19. pro 2015

tak jsem celý týden přemýšlela nad tím, jak bych ty tři hodiny navíc využila...a já na to nepřišla 🙂 přijde mi, že času mám na všechno co chci dělat dost...stačí si to jen správně naplánovat....mám jednoho moc šikovnýho chlapečka, kterýmá dokonalýho tatínka a bydlíme ve vesnici, kde bydlí i celá moje rodina....přijde mi, že kdokoliv s čímkoliv pomůže...ať už jde o občasné pohlídání prcka, vánoční pečením, nákupy, ....stíhám si uklízet, uvařit, věnovat se malýmu i tatínkovi a i si najdu čas na svoje zájmy (poslední dobou trávím hodně času u šicího stroje 🙂 ...asi je to taky hlavně proto, že tatínek se vším pomůže a já jsem za to moc ráda a přála bych to tak všem. Taky mám moc hodnýho a šikovnýho chlapečka, který mě nechá většinou udělat co potřebuju 🙂 takže je toho hodně co bych ráda,ale když nad tím tak popřemýšlím, tak to stihám i bez tří hodin navíc 🙂 takže já bych je věnovala někomu, kdo je doopravdy potřebuje a komu by udělaly radost 🙂

apacheee
AMBASADORKA
19. pro 2015

Já budu asi naprostá výjimka, ale já bych čas navíc ani nepotřebovala. Jsem naučená si vžýdy všechno zorganizovat tak, abych stihla to, co chci a potřebuju. Navíc mám skvělého manžela, pro kterého není problém postarat se plně o synka - jediné co nezvládl je kojení🙂 , takže pokud chci nějaký čas sama pro sebe, stačí se s ním domluvit a vezme Eliáška třeba na výlet a já si můžu číst, lenošit, malovat, koníkovat🙂 Eliášek je stále rozumnější, takže si vyhraje vždy i chvilku sám🙂 Jsem prostě skromná a vystačím si s časem, který nám byl dán běžně🙂

vilibalda
20. pro 2015

Kdybych měla týdně 3 hodiny času navíc, strávila bych
1/2 času s manželem, protože na sebe nemáme bohužel tolik času jako dřív.
1/4 času s dětmi, protože rostou strašně rychle.
1/10 času prací, protože mě strašně baví.
1/25 času cvičením, protože jsem po dětech přibrala a je potřeba s tím něco udělat.
1/25 času luštěním křížovek.
1/50 času čtením.
1/100 času uklízením, protože to běžně nestíhám a dávám přednost jiným činnostem.
2/125 času studiem, buď bych se začala učit něco nového nebo prohloubila, co už znám.
1/125 času spánkem, ten se vždy hodí.
3/250 času koukáním na televizi.
1/250 času žehlením, ať zmizí ta hromada čekajícího prádla.
A už mi zase žádný čas nezbývá 🙂